Opinie o Instytut Studiów Podyplomowych Pedagogium Aneta Sikorska w Gliwice

counter
5 2 25 5 1
Kamila Nowy wpis

Hej, czy w Instytucie istnieje realna szansa rozwoju zawodowego? Zastanawiam się, czy dobrzy pracownicy są wynagradzani podwyżkami, lub innego typu benefitami. Liczę na opinię kogoś z obecnych, bądź byłych pracowników:)

Emilia Nowy wpis

Jak z punktu widzenia wykładowcy wygląda obecnie praca w Instytut Studiów Podyplomowych Pedagogium Aneta Sikorska? Rozumiem, że większość zajęć odbywa się zdalnie i zastanawiam się jakie macie podejście do takiego trybu pracy. Czy jest w porządku czy może jednak wolelibyście wrócić do tego jak było wcześniej?

Anetka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 100 dni.
Kandydat

Uczelnia na swojej stronie ma dziesiątki kierunków. A nawet nie mają zakładki "kadra". A wiecie czemu? Bo kadra to kilka osób... Osoby bez odpowiednich kwalifikacji prowadzą dziesiątki kierunków. Nie wyobrażam sobie zapisać się na studia nie widząc kadry na stronie. Przecież to totalna dyskredytacja. Nawet w przypadku jak osoby zapisują się żeby zdobyć świadectwo. Sprawdzajcie takie rzeczy, bo niczego się nie nauczycie, bo po prostu nie ma od kogo... Może osoby która dba o czystość budynku prowadzi wszystkie wykłady... Ps. Brak kadry = świadectwa które wydają nie spełniają podstawowych wymogów. Na świadectwie są dziesiątki tematów, które prowadzi zapewne 1 osoba, która nie ma odpowiednich kwalifikacji. Fizycznie nie jest możliwe, żeby nawet kilka osób prowadziło kilkadziesiąt kierunków studiów. Weryfikujcie kadre przed zapisaniem się na studia. Tylko mocne i coś znaczące uczelnie mają kadrę na stronie. Sprawdzajcie też co to za osoby. Czy mają doświadczenie i wiedzę czy to jakieś noł nejmy. Mam nadzieje, że choć kilka osób wyciągnie wnioski z mojej wiadomości = choćby dla tych kilku osób warto było tu wejść. Wszystkiego dobrego!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 142 dni.

Czym Instytut Studiów Podyplomowych Pedagogium Aneta Sikorska zachęcają? Jakie mają dodatki?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Akol
Klient

Witam. W pedagogium skończyłam dwa kierunki jednocześnie. Wszystko w porządku - filia gliwicka nie odbiega od normalnych standardów: studia podyplomowe ukończyłam pomyślnie, wszystko ok.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 344 dni.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Instytut Studiów Podyplomowych Pedagogium Aneta Sikorska. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Beti

Dziekanat nie potrzebuje więcej osób do obsługi telefonicznej/mailowej studentów? Bo teraz pewnie dużo roboty jest?

Karola

Utrudniony kontakt,ciężko się tam dodzwonić.Nie można się doprosić o fakturę.Chciałam fakturę,kazano mi dzwonić do księgowej...księgowa nie odbiera

Apik

Kontakt mierny , brak odpowiedzi na telefony oraz maile . Zero wsparcia w innych tematach niż dostanie się na studia i opłata za nie. Zaznaczam , że nie są to moje pierwsze czy drugie studia podyplomowe.

Natalia
@Apik

Witam! Myślę właśnie nad zapisaniem się na studia podyplomowe online z przygotowania pedagogicznego ale mam mieszane uczucia. Czy Pan/Pani studiuje w takiej formie? Jeśli tak, to jaka jest forma? I czy jest Pan/Pani zadowolona/y z jakości studiów? Bardzo dziękuję za wiadomość!

Sandy
@Natalia

Czy dowiedziała się pani czegoś??

Ola
@Apik

Czy można liczyć na szerszą opinie? Czy ktoś wie, jak wygląda tam egzamin? Bardzo proszę o odpowiedź ;)

Emilia
@Apik

Widzę, że kontakt z Pedagogium jest utrudniony. Może to tylko pojedyncza sytuacja, może mają dużo pracy itp. A powiedz, czy opłaty za studia są wysokie? Bo wspomniałaś o nich.

Anka

A jak wygląda egzamin?

Ula
@Ola

Egzamin spoko. Polecam bardzo ;)

Karola
@Ola

Egzamin jest ustny,2-3 pytania

Endi
Użytkownicy czekają na odpowiedź 440 dni.

Czy ktoś studiuje na tej uczelni magisterkę z edukacji ? Wiem ze egzaminy są niestety aż w Warszawie. Chciałabym wiedzieć jak sesja wyglada w głównej siedzibie. Moze ktoś wybierze się ze mna ?

Mikejla

W sobotę będę broniła kierunek edukacja wczesnoszkolna na tej uczelni. Jesli się dodzwonisz otrzymasz wszelkie informacje nie ukrywam ze czasem ciężko jest się dodzwonić ale jesli się uda zawsze wszystko tłumacza. Na miejscu to samo. Dla mnie wszystko jest jasne i rzetelne.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 445 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Instytut Studiów Podyplomowych Pedagogium Aneta Sikorska?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 546 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Instytut Studiów Podyplomowych Pedagogium Aneta Sikorska?

Alik

Prosiłbym o opinie na temat podyplomówek stacjonarnych i e-learningowych... Trochę tajemnicze miejsce, żadnych opinii w necie...

Sebastian
@Alik

Udało Ci czegoś dowiedzieć na temat tych studiów? Bardzo mało o nich opinii a zastanawiam się na ile obecni słuchacze są zadowoleni. Jak coś wiesz, to prośba daj znać.

Alik
@Sebastian

nie wiem nic... :) ... a jakbyś się jednak czegoś dowidział podziel się tutaj....

Piotr

Proszę bardzo prywatny, czy służbowy podesłać ??? Czy firmowym ???

Nadal oczekujemy na nowe informacje. Napiszcie co wiecie o firmie Instytut Studiów Podyplomowych Pedagogium Aneta Sikorska w mieście Gliwice. Wasz komentarz się liczy!

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Studiów Podyplomowych Pedagogium Aneta Sikorska - Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad