Opinie o Instytut Studiów Podyplomowych Pedagogium Aneta Sikorska w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Instytut Studiów Podyplomowych Pedagogium Aneta Sikorska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Instytut Studiów Podyplomowych Pedagogium Aneta Sikorska o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Studiów Podyplomowych Pedagogium Aneta Sikorska w Gliwice

Administrator Nowy wpis

W Piotrków Trybunalski Instytut Studiów Podyplomowych Pedagogium Aneta Sikorska poszukuje osoby na stanowisko Pracownik Biurowy. Jeśli wziąłeś udział w procesie rekrutacji, daj znać, jak on wyglądał. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

anonim Nowy wpis
Inne

Czy w instytucie zatrudniają może do biura? szukam do siebie zatrudnienia w Gliwicach, Toszecka jest mi nawet po drodze. tutaj jednak nie widzę chyba opinii od samych pracowników? Można teraz prosić o taka dotycząca atmosfery i organizacji pracy?

Akol
Inne

Witam. W pedagogium skończyłam dwa kierunki jednocześnie. Wszystko w porządku - filia gliwicka nie odbiega od normalnych standardów: studia podyplomowe ukończyłam pomyślnie, wszystko ok.

aga-sp26
Inne
@Akol

Witam, również skończyłam w Instytucie Studiów Podyplomowych w Gliwicach studia podyplomowe i jestem bardzo zadowolona poziomem kształcenia. Wykłady prowadzone przez doswiadczoną kadrę pedagogiczną z wieloletnim stażem. Z pewnoscią skorzystam w przyszłości z najtanszej oferty studiów na rynku.

anula Nowy wpis
Inne
 Pytanie
@Akol

czy pytania na egzaminie trudne?

Irka Nowy wpis
Inne

Studia o wysokim standardzie, idealnie dopasowały się do możliwości mojego czasu wolnego, elastyczność i dostępność to ogromny atut. Polecam z całego serca.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. IT w firmie Instytut Studiów Podyplomowych Pedagogium Aneta Sikorska ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Weronika
Inne

Pedagogium szuka wykładowców, praca od października http://podyplomowe-gliwice.pl/praca-oferty-pracy-nauczyciel-wykladowca Czy ktoś z aktualnych nauczycieli tego Instytutu mógłby naświetlić sprawę honorariów za zajęcia ze studentami? Np. w bloku pedagogiczno-psychologicznym. Z góry dziękuję.

Zuzia
Kandydat

Bardzo sprawna organizacja studiów. Niskie czesne, czytelne kryteria egzaminu końcowego. Przyjaźni i bardzo kompetentni wykładowcy. Bardzo szybko wydają dyplomy ukończenia studiów.

Emilia
Inne

Jak z punktu widzenia wykładowcy wygląda obecnie praca w Instytut Studiów Podyplomowych Pedagogium Aneta Sikorska? Rozumiem, że większość zajęć odbywa się zdalnie i zastanawiam się jakie macie podejście do takiego trybu pracy. Czy jest w porządku czy może jednak wolelibyście wrócić do tego jak było wcześniej?

Anetka
Kandydat
 Pytanie

Uczelnia na swojej stronie ma dziesiątki kierunków. A nawet nie mają zakładki "kadra". A wiecie czemu? Bo kadra to kilka osób... Osoby bez odpowiednich kwalifikacji prowadzą dziesiątki kierunków. Nie wyobrażam sobie zapisać się na studia nie widząc kadry na stronie. Przecież to totalna dyskredytacja. Nawet w przypadku jak osoby zapisują się żeby zdobyć świadectwo. Sprawdzajcie takie rzeczy, bo niczego się nie nauczycie, bo po prostu nie ma od kogo... Może osoby która dba o czystość budynku prowadzi wszystkie wykłady... Ps. Brak kadry = świadectwa które wydają nie spełniają podstawowych wymogów. Na świadectwie są dziesiątki tematów, które prowadzi zapewne 1 osoba, która nie ma odpowiednich kwalifikacji. Fizycznie nie jest możliwe, żeby nawet kilka osób prowadziło kilkadziesiąt kierunków studiów. Weryfikujcie kadre przed zapisaniem się na studia. Tylko mocne i coś znaczące uczelnie mają kadrę na stronie. Sprawdzajcie też co to za osoby. Czy mają doświadczenie i wiedzę czy to jakieś noł nejmy. Mam nadzieje, że choć kilka osób wyciągnie wnioski z mojej wiadomości = choćby dla tych kilku osób warto było tu wejść. Wszystkiego dobrego!

Beti
Inne

Dziekanat nie potrzebuje więcej osób do obsługi telefonicznej/mailowej studentów? Bo teraz pewnie dużo roboty jest?

Karola

Utrudniony kontakt,ciężko się tam dodzwonić.Nie można się doprosić o fakturę.Chciałam fakturę,kazano mi dzwonić do księgowej...księgowa nie odbiera

Apik

Kontakt mierny , brak odpowiedzi na telefony oraz maile . Zero wsparcia w innych tematach niż dostanie się na studia i opłata za nie. Zaznaczam , że nie są to moje pierwsze czy drugie studia podyplomowe.

Natalia
@Apik

Witam! Myślę właśnie nad zapisaniem się na studia podyplomowe online z przygotowania pedagogicznego ale mam mieszane uczucia. Czy Pan/Pani studiuje w takiej formie? Jeśli tak, to jaka jest forma? I czy jest Pan/Pani zadowolona/y z jakości studiów? Bardzo dziękuję za wiadomość!

Sandy
@Natalia

Czy dowiedziała się pani czegoś??

Ola
@Apik

Czy można liczyć na szerszą opinie? Czy ktoś wie, jak wygląda tam egzamin? Bardzo proszę o odpowiedź ;)

Emilia
Inne
@Apik

Widzę, że kontakt z Pedagogium jest utrudniony. Może to tylko pojedyncza sytuacja, może mają dużo pracy itp. A powiedz, czy opłaty za studia są wysokie? Bo wspomniałaś o nich.

Anka
@Apik

A jak wygląda egzamin?

Ula
@Ola

Egzamin spoko. Polecam bardzo ;)

Karola
@Ola

Egzamin jest ustny,2-3 pytania

Endi
 Pytanie

Czy ktoś studiuje na tej uczelni magisterkę z edukacji ? Wiem ze egzaminy są niestety aż w Warszawie. Chciałabym wiedzieć jak sesja wyglada w głównej siedzibie. Moze ktoś wybierze się ze mna ?

Mikejla

W sobotę będę broniła kierunek edukacja wczesnoszkolna na tej uczelni. Jesli się dodzwonisz otrzymasz wszelkie informacje nie ukrywam ze czasem ciężko jest się dodzwonić ale jesli się uda zawsze wszystko tłumacza. Na miejscu to samo. Dla mnie wszystko jest jasne i rzetelne.

Alik
 Pytanie

Prosiłbym o opinie na temat podyplomówek stacjonarnych i e-learningowych... Trochę tajemnicze miejsce, żadnych opinii w necie...

Sebastian
Inne
@Alik

Udało Ci czegoś dowiedzieć na temat tych studiów? Bardzo mało o nich opinii a zastanawiam się na ile obecni słuchacze są zadowoleni. Jak coś wiesz, to prośba daj znać.

Alik
@Sebastian

nie wiem nic... :) ... a jakbyś się jednak czegoś dowidział podziel się tutaj....

Piotr

Proszę bardzo prywatny, czy służbowy podesłać ??? Czy firmowym ???

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Studiów Podyplomowych Pedagogium Aneta Sikorska - Gliwice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Instytut Studiów Podyplomowych Pedagogium Aneta Sikorska?

  Zobacz opinie na temat firmy Instytut Studiów Podyplomowych Pedagogium Aneta Sikorska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Instytut Studiów Podyplomowych Pedagogium Aneta Sikorska
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Plebiscytowa 1 lok. 6
  44-100 Gliwice
 • NIP: 7532152955 REGON: 160393254
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Instytut Studiów Podyplomowych Pedagogium Aneta Sikorska
Przejdź do nowych opinii