Urząd Miejski w Gliwicach

Gliwice

Opinie o Urząd Miejski w Gliwicach

xxxxx

Czy ktoś z pracowników UM orientuje się dlaczego co jakiś czas pojawia się ogłoszenie do obsługi punktu usług biurowych ? Zastanawia mnie to dlaczego tak często kogoś poszukują ?

Adam

No właśnie widzę, że pracownicy średnio czują potrzebę wchodzenia na portale - ciekawe z czego to wynika. Ja słyszałem dużo dobrego o pracy w tym Urzędzie Miejskim, a w sumie praca w budżetówce sama w sobie ma sporo plusów, więc pewnie jest w tym sporo prawdy :)

mm

Jako ze mysle caly czas o pracy tam to czy moglabys troszke wiecej napisac?:) w jakim dziale bylas zatrudniona, za co odpowiedzialna, czy ktos Cie poganial, czy pracowalas tam po znajomosci(slyszalem ze trudno sie dostac jak sie nie ma kogos znajmoego wewnatrz), jakie zarobki, atmosfera itd piszesz w czasie przeszlym wiec juz nie pracujesz? jakies redukcje w etatach czy sama zrezygnowalas? Pozdrawiam

Podczas zatrudnienia w Urzędzie Miejskim w Gliwicach najbardziej podobało mi się to, że dostałam swój zakres obowiązków za który byłam odpowiedzialna i sama mogłam sobie zorganizować czas pracy.

Zostaw opinię o Urząd Miejski w Gliwicach - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Miejski w Gliwicach