Opinie o Miasto Zabrze w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Miasto Zabrze. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Miasto Zabrze o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miasto Zabrze w Zabrze

Aplikantka

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej i mam mieszane uczucia co do tej rozmowy. Przewodnicząca komisji -sekretarz, spóźniła sie godzinę. Rozmowa uprzejma itp, protokolantka trysnęła jadem jedynie "co pani taka zmotywowana". Nie obsadzono tego stanowiska, motywując: "żaden z kandydatów nie spełnia wymogów" a kandydatów było 5 na rozmowie i 18 na teście z 300 stron ustaw - od ogłoszenie konkursu na wolne stanowisko urzędnicze, do ogłoszenia wyników naboru minęło 6 miesięcy.. a od rozmowy kwalifikacyjnej do ogłoszenia wyników prawie 3 miesiące. Prowadzę małą firmę i byłam trochę z ciekawością zamiarem zatrudnienia na tej rekrutacji, mam kwalifikacje, jednak widocznie nie wystarczające do obsługi skrzynki mailowej i segregatora. Kpina z ludzi, może po wyborach sie zmieni "kadra".

Kordian

Ja tam nowy z Zabrzu, to i tak nie kojarzę. Choć pracowałem w administracji samorządowej i to blisko 15 lat. Co byś mógł / mogła napisać o tym, jak praca jest tu zorganizowana oraz rozdysponowywana, a także o tym, czy pracuje się u Was w nadgodzinach? I jak wypada porównanie zarobków do zadań, które są do wykonywania?

Pani

Mobbing, mobbing i ciche przyzwolenie na te praktyki! Dlaczego regularnie, co pół roku lub w innych odstępach czasu pojawia się "nabór na stanowisko urzędnicze "? Porażka..

Olcia
@Alek

A reszta, te 25% to ile ma, dużo więcej? Nie da rady wynegocjować wyższych stawek, nawet jak ktoś posiada wysokie kwalifikacje?

Myślałem, że zdołałem na forum uzyskać informacje na temat stanowiska Podinspektora w Wydziale Obrotu Nieruchomościami, jakoś w marcu kończy się nabór. Widziałem, że po rozmowie i testach, pisaliście o długim terminie odpowiedzi zwrotnej, obecnie coś w tym temacie się zmieniło, odpowiedzi w jakim czasie dla kandydatów? Z jakich pytań składają się takie testy, ktoś może napomknąć? Inspektor często przemieszcza się w pracy z punktu A do B. Samochód służbowy od miasta jest?

Kandydat Nowy wpis

Po przyjściu na test kwalifikacyjny od razu było wiadomo kto zostanie wybrany :) uśmiechy do tej osoby zdradziły wszystko :) a tym bardziej, że ta osoba już pracowała w urzędzie. Wzięty udział w rozmowie z czystej ciekawości czy mam rację i tak było :) oczekiwanie a wynik testu ponad miesiąc, odpowiedź po rozmowie w ponad 2 tyg. co jest śmieszne. Wyniki testu mogły być następnego dnia, rozmowa za tydzień i wyniki zaraz po rozmowie :) także widać, że konkursy są ustawiane a te "nabory" to tylko formalność

Aplikantka

Kordian Nowy wpis

Maria
@Pani

Pracowałam kiedyś w urzędzie i z mobingiem się nie spotkałam. Odeszłam z urzędu ze względu na słabe zarobki. Ale słyszałam od koleżanek, że dużo osób odchodzi z UM Zabrze co widać po ogłoszeniach o naborach. Osobiście nie żałuję podjęcia pracy w prywatnym przedsiębiorstwie.

Jacek
@Maria

Maria a w jakim przedsiębiorstwie tak dobrze płacą?

Joanna
@Maria

Na jakie zarobki może liczyć podinspektor w Urzędzie Miejskim? Czy to prawda, że konkursy są ustawione?

Maria
@Maria

A gdzie są pensje wyższe niż w Urzędzie?

Asia

wszędzie

Olga
@Asia

Nie no. Znam wiele osób, które zarabiają sporo w Urzędach, więc nie do końca wszędzie.

@Olga

W UM Zabrze zarobki na poziomie były 10 lat temu kiedy płaca minimalna wynosiła ok. 1500 zł. W urzędzie zarobki były od niej o 20%-30% większe do tego 13 pensja czasem jakieś nagrody. Tam od lat nie było podwyżek, sytuacja jest taka, że zarobki tam są bliskie minimalnej. Ludzie się śmieją, że w Biedronce czy na strefie przy produkcji można więcej zarobić jak będąc w urzędzie Inspektorem.

Beata
@Mirek

A co jest powodem braku tych podwyżek? Bo skoro ona pisze, że w innych urzędach normalnie ludzie zarabiają to chyba oznacza, że nie jest to bariera nie do przejścia jeśli chodzi o wynagrodzenia?

@Beata

Nie wiem prosze zapytać szefowej, od lat było to nurtujące pytanie gdzie podwyżki? A inflacja rosła i rosła latami.

Beata
@Mirek

Szkoda, że na forum nie mogłaby włączyć się do dyskusji, byłoby łatwiej. A to dosłowne złe traktowanie, o którym ktoś wspominał tutaj to już nieprawda? Do jakiś toksycznych sytuacji nie dochodziło?

@Beata

Ja tam takich sytuacji nie doświadczyłem, wydaje się, że dużo zależy od naczelnika. Spięcia w pracy są zawsze. Nowa Sekretarz też pewnie wprowadziła lepszą atmosferę. Tam głównym problemem dla pracowników są wynagrodzenia. Jak to się nie zmieni ludzie nie będą chcieli tam pracować. Tam pracują ludzie po studiach, a zarabiają jak Ci co zawsze mieli pod górkę do szkoły. Mam tam trochę znajomych i każdy mówi to samo.

E
@Mirek

Przepraszam, za co te podwyżki skoro sprawy urzędnicy ciągną latami, odpisują na pisma po półtorej roku lub dwóch? Ja się nie zgadzam aby z moich podatków takie podejście czy to szeregowego urzędnika czy naczelnika czy samego prezydenta była opłacane. Kpina. Tu nawet Prezydent ani Zastępca Prezydenta nie jest osobą godną do rozmowy, co dopiero jego pracownicy. Zero pojęcia o tym co się w urzędzie dzieje i jawne przyzwolenie na odpychanie spraw w nieskończoność i siedzenie na Allegro.

Alek
@E

Tam 75% ludzi ma minimalną krajową. I jeszcze się pan dziwi.

Olcia Nowy wpis
@Alek

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Miasto Zabrze? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Co z tego, że test rozwiążesz na minimum 90% i nie zostaniesz zaproszony na kolejny etap? O czym to może świadczyć? Z pewnością nie o uczciwości i przejrzystości systemu rekrutacji - jeśli konkretne osoby mają objąć dane stanowisko, to po co ogłoszenia robić i czas zabierać? Kultura osób pracujących w kadrach również pozostawia wiele do życzenia. Mam głęboką nadzieję, że po najbliższych wyborach coś się zmieni - nie tylko w urzędzie.

Dorota
@Anna

Na jakie stanowisko aplikowałas? Czy wyniki testu innych osób były też podane czy każdy poznał tylko swój? Z jakich etapów składa się rekrutacja tutaj?

Były Pracownik

Uciekać z tego burd.....biurowca!!!! Znów caryca da wam z wielką łaską podwyżki do najniższej BO TAK JĄ ZOBOWIĄZUJE USTAWA!!!! Śmiech na sali!!!! Miliony idzie na nietrafione inwestycje a jej szkoda parę stów dać pracownikom?Ta baba niema wstydu!!!

Asia

Ustawione rekrutacje!! Nie warto tam składać papierów i robić z siebie debila. Prace i tak dostanie znajomy lub pracownik

@Asia

Proszę nie żałować! Są miejsca, gdzie można normalnie pracować i mieć szacunek i satysfakcję z tego, co się robi. Ciągle przełączanie rozmów- nikt nie wie tak do końca kto czym się zajmuje :-) Atmosfera sztywna, udawana, sztuczna i obłudna. Na ogłoszeniach cudów oczekują, a mnóstwo osób po stażu zostaje, po znajomości i niejednokrotnie bez wyższego wykształcenia.

BOLO

A co policja im pomoże :)

Doro
@BOLO

Nasza zabrzańska to raczej nie,bo panuje koleśienstwo, trzeba do wojewódzkiej ..

Daga
@Asia

Zgadza się (usunięte przez administratora)i kumoterstwo system jakby powiedzieć mafijny chaos i bałagan za nasze podatki (usunięte przez administratora)ię bawią

Jak wygląda sprawa grafiku w Miasto Zabrze. Czy pracodawca idzie na rękę?

Mieszkańcy

Stop tirom na ulicy Sitki gdzie jest policja !!!!

@Mieszkańcy

Stop tirom na ulicy Sitki co na to pani prezydent miasta!!!!

Marysia
@Mieszkańcy

Tiry drogę rozjadą a miasto zapłaci :⁠-⁠) Kto bogatemu zabroni !!!!!

Robert
@Mieszkańcy

Kto w ogóle zgodził się na taką bazę w zabudowie domów mieszkalnych!!!!! ????

Mieszkańcy

Stop tirom na ulicy Sitki gdzie jest policja!!!!

Jak się pracuje z ludźmi z Miasto Zabrze?

KasiaW

Inwestorom ciężko...coś musi być tam nie tak jak powinno. Szkoda czasu..

Janusz

Pracowałem.....a raczej traciłem czas oczekując że się coś poprawi w tym(usunięte przez administratora) Za marne grosze ludzie mogą urzędnikowi nasłać (usunięte przez administratora) na głowę, a (usunięte przez administratora) carycy opiergolą dodatkowo dlaczego urzędas miał jakieś reperkusje. Zarabiam teraz 3x więcej . Gdzie tak dobrze płacą zapyta (usunięte przez administratora)? (usunięte przez administratora)

Czasami myli się nam mobbing z wymaganiami jakie stawia kierownictwo przed każdym pracownikiem. Są duże wymagania ale ja polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Miasto Zabrze - Zabrze

• Jak się pracuje w Miasto Zabrze?

Zobacz opinie na temat firmy Miasto Zabrze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Miasto Zabrze
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Powstańców Śląskich 5-7
    41-800 Zabrze