Opinie o LILU FRUITS sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie LILU FRUITS sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w LILU FRUITS sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LILU FRUITS sp. z o.o. w Gdańsk

Maja

@Ja, @Lolo może to kwestia dogadania i nastawienia? @Ja się dogadał pewnie, bo miał inne nastawienie. I chodzi pewnie też o predyspozycje do pracy. Tak jak napisałeś @Ja, że nie każdy się nadaje do ciężkiej pracy. Ważne, żeby takie rzeczy sobie pisać, bo dzięki temu potencjalny pracownik potrafi ocenić czy da sobie radę i czy się nadaje do pracy w firmie Lilu Fruits.

Maja

@blee jesteś pewien, że właśnie w ten sposób te osoby dostały podwyżki? @Ja czyli współpraca z zarządem układa Ci się nieźle? Możesz liczyć na ich wsparcie, tak?

@Maja

Uważam, że można sie dogadać, kwestia tylko rozmowy. Wiadomo, sa różne sytuacje, ale jakoś nie mialam z tym problemu. Tak jak pisalam wcześniej o jednej osobie spoza zarzadu, ale to tylko pionek jak sie okazuje... negatywne opinie? Fakt, trzeba ciezko pracowac, no ale nie wszyscy potrafią. Najlepiej to nic nie robic, a kase brac i narzekać. Prawda lolo?

Praca ogólnie jest ok, świetni Prezesi, pracownicy tez bardzo fajni, ze wszystkim możesz sie dogadać. Minus to godziny pracy oraz gdy chcesz sie rozwijać jedna osoba, która robi wszystko by do tego nie doszło. Robi koło (usunięte przez administratora) itp Niestety... ale ogólnie Polecam

blee

chyba nie ta firma .... ze prezesi swietni

@blee

A jednak tak jest. Bez problemu z nimi sie dogadasz, normalni faceci. Wiadomo, jak kazdy ma swoje ale nie mozna narzekać.

Maja

Lilu Fruits ciągle poszukuje pracowników na magazyn. Czy jest to związane z dużym zapotrzebowaniem w firmie i ciągłym rozwojem? A może jest już nieaktualne to ogłoszenie i są już zatrudnieni pracownicy? Może ktoś się wypowiedzieć?

Pracownik Biurowy

luźna atmosfera, bez większych stresów. Prezes sympatyczny. Rozmowa konkretna bez zbędnych pytań. szybka odpowiedź.

nie było zaskaujących pytań. poprzednie zatrudnienie, kwalifikacje, zarobki

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Maja

@Ltis dziękuję za informacje odnośnie pracy na magazynie i kierowcy. Skoro już to wiemy, to może jakiś przedstawiciel firmy Lilu Fruits opowie o tym stanowisku w firmie?

MAXX

Witam NAJGORSZA FIRMA Z JAKĄ KIEDYKOLWIEL WSPÓŁPRACOWAŁEM. GORĄCO NIE POLECAM

Rasco
@MAXX

Napisz co było takiego złego ? Pracuje tam i ciekawi mnie kto pisze te konentarze... Oczywiscie, nie każdy kto był u nas na okres probny za mojej kadencji nadawał sie i chciał pracowac, wiele widziałem :) Ktos kto chce pracować i jest kumaty dostanie dobre warunki, wypłata zawsze na czas. Niestety w necie każdy może opluwac innych bezkarnie !!

Lech
@MAXX

Nie pisząc co było nie tak brzmisz niewiarygodnie. Jeżeli będę aplikował to nie wiem na co zwrócić .uwagę. Chciałbym dowiedzieć się więcej,jak wyglądała współpraca?

GMO
@Rasco

Wypłata zawsze na czas :D i tu moglibysmy zakonczyc zbedne dyskusje. Nie oszukujmy się,jak będzie dobrze,to komentarze też będą lepsze. Pozdrawiam

Lula

Pracuję w Lilu już kilka lat i w tym roku nastąpiła zmiana prezesa. Wiele rzeczy było dobrych, wiele rzeczy stało się dobrymi. Jest większa swoboda w komunikacji zarządem, były podwyżki, były zmiany prosperowania firmy i godzin. Jasne, że praca nie należy do najlżejszych, w końcu to praca, ale jej warunki są bardzo dobre. Jest stres jak zawsze przy niektórych zadaniach, ale wynagrodzenie jest na czas i jest adekwatne do doświadczenia, wykształcenia, a później do wkładanej pracy, godziny są w porządku, ludzie świetni – bardzo pomocni, do szefostwa można przyjść pogadać jeżeli się chce. Ja np. tę firmę polecam.

KOT

Chyba nie jest tam za wesoło z tymi zmianami na lepsze. Średnio co 2-3 m-ce szukają kierowców. Wygląda na to że albo dają umowy na 2-3 m-ce i do widzenia albo Ci którzy je zawierają maja po tym okresie dość i sami uciekają. Na pewno taki kierowca musi się na dźwigać tych kartonów i skrzynek z warzywami i po jakimś czasie daje spokój.

EM
@KOT

BYłem u nich zanieść cv. NIkogo nie szukają. Szukali bo dodawali trasy i zmienili czesc starej ekipy z magazynu. Z tego co gadałem bo to zarobki wszystko na kwicie. Godziny nocne, soboty, niedziele Wg. mnie firma konkretna. ale nie szukają już. NO i pracowników umysłowych na magazyn nie szukali...

Maja

@Joan a możesz napisać pod jakimi względami? Opiszesz nam, co Twoim zdaniem dokładnie zmieniło się w Lilu Fruits? Czy zostały jakieś benefity i integracja wprowadzone? Są może jakieś premie? A może jeszcze coś innego?

Maja

@agata,pawela Ty pracujesz dalej w Lilu Fruits? Chętnie dowiemy się więcej o tym jak wygląda praca oraz na jakie warunki mogą liczyć pracownicy firmy.

agata,pawel

Jest rotacja bo jak czlowiek sie ocknie oco kaman to robi dyla . Placa mało wymagaja duzo . Klimat slaby i slepota zarzadu na informacje pracownikow . Jak masz isc pracowac do lilu to juz lepiej zostan w domu albo idz jako ciec . Pozdro chlopaki z lilu tej garstki normalnych co jeszcze pracuje i pozdro dla tych ktorzy otworzyli oczy i odeszli z lilu .

cbhjjk

@ jony - a może wartyo doprecyzowac - co konkretnie ci sie nie podobało? prosze o rzetelną informacje

Jony

Zgadzam się w zupełności z Wellmą. Nie polecam.

Sony

Wellma bzdury piszesz. Tylko tyle Ci odpowiem. Pracuję w tej Firmie około 4 miesięcy. Nie narzekam. Jakoś nie trafiłem na ludzi, o których piszesz. Praca taka, jak wszędzie. Ludzie podobnie, no może niektórzy bardziej zakręceni. Atmosfera ze wskazaniem na przyjazną, szczególnie z poczuciem humoru Szefa i Kierownika... :) Ale jak się nie chce pracować, to nigdzie się nie znajdzie się roboty, a zwalać na innych, zamiast myśleć o tym jak ja pracuję, to w naszym kraju normalka. Pozdrawiam

WELLMA

FIRMA MASAKRA. Odradzam stanowczo.(usunięte przez administratora) Nieuporządkowana struktura organizacyjna, duża rotacja pracowników. Bardzo słabe warunki pracy.

Sony

Podobnież spore zmiany w Firmie, więc chyba warto spróbować. Z moich informacji wynika, że szukają Kierowców...

Aleksander M

Witam, znam firmę od najgorszych momentów po najlepsze. Polecam gorąco tym, którzy chcą się rozwijać, nie boją się wyzwań a przede wszystkim są odpowiedzialni i szczerzy. Z Szefem zawsze można się dogadać, jak wszystko jest okej to nie szczędzi grosza ;) Wystarczy się wykazać i można spokojnie liczyć na ładną pensję. W firmie znacznie się poprawiło, wprowadzono wiele zasad, instrukcji oraz rozporządzeń dzięki, którym warunki pracy, przekaz oraz wykonywanie zadań jest teraz na wysokim poziomie. Bardzo przyjazna atmosfera, ludzie w porządku dlatego polecam wszystkim :)

blad

Opinie się tycza odddziału w Gdańsku czy w Olsztynie?

BOB

Odradzam pracy w tej firmie a w szczególności w oddziale Olsztyn. W tej firmie doceniają ludzi nieuczciwych,tacy dostają awans i sporą podwyżkę. Ludzie , którzy są pracowici,uczciwi i oddani firmie są niedoceniani a nawet dostają wypowiedzenia.Fałszywe donosicielstwo jest cenione.

ile osób tyle opinii. Ja jestem niezmiernie zadowolona ze współpracy w Lilu. Szef w porządku, pensja nie odbiegająca od normy. Miła atmosfera. Niestety ze względu na przeprowadzkę musiałam złożyć wypowiedzenie. w innym wypadku nadal bym tam pracowała.

kandydat999999
@były pracownik

to chyba pomylilas szefow. szczegolnie ze nikt nie dba o pracownikow jak sie nie (usunięte przez administratora). to jest sie nikim w tej firmie ...

Zostaw merytoryczną opinię o LILU FRUITS sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w LILU FRUITS sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LILU FRUITS sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LILU FRUITS sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LILU FRUITS sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LILU FRUITS sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LILU FRUITS sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 129 ocen.

LILU FRUITS sp. z o.o.