Opinie o Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. w Wrocław

Praca w Niemczech: Wykorzystaj swoją szansę! Myślisz o pracy w Niemczech? To absolutnie wystarczy! Całą resztę zostaw nam! Dzięki profesjonalnej pomocy Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. Twoim planom zawodowym nic już nie stanie na przeszkodzie. We współpracy z Grupą Meyer oraz pozostałymi Partnerami przedstawimy Ci wiele atrakcyjnych ofert zatrudnienia. Z przyjemnością wyszukamy stanowisko odpowiadające Twoim wyobrażeniom.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. w Wrocław

mum

A może wiecie czy oprócz dobrych zarobków jest jeszcze szansa na premie do tego? W końcu zatrudnienie jako operator maszyn może rzeczywiście się opłacić.

Pstryk

A mi się wydaje, że warto próbować tutaj, mimo opinii

Wistk

Pracownik produkcji szalunków i elementów betonowych (k/m potrzebny do wrocławia jest potrzebny na już

Miecznik

Zastanawiam się jak tutaj się dostać, wysłać CV mailem?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Pisk

Pracownik produkcji szalunków i elementów betonowych (k/m) jest poszukiwany widzę od ponad miesiąca, ktoś był na rozmowie?

A mi się właśnie wydaje, że zdecydowanie przesadzasz, ogerty nie są takie znów wspaniałe, mam wrażenie, że warto próbować, warto rozmawiać id owiadywać się, to przecież nie boli, prawda?

Mistyk

Pracownik produkcji szalunków i elementów betonowych (k/m) jest poszukiwany i to na już, ogłoszenie ma trochę miesięcy, ale stanowisko nadal jest wolne

M

Wiesz co, no powiem Ci, że może Tobie się nie udało, ale nie wszystkim od razu musi przecież tak samo być, ja tam sądze, że warto się rozwijać, praca jest dość dobra i nie jest jakoś strasznie źle opowiedziana, normalna rzecz, wszystko jest w umowie o pracę

meh

Pewnie, ze się rozwijają, ale wiecie czy nadal jest poszukiwany cnc operator maszyn/tokarz, frezer? Chętnie bym się załapał, bo posiadam odpowiednie doświadczenie, a zarobki są adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

boss

Oczywiście, że się cały czas rozwijają @P, bo zobacz, że pojawiają się oferty pracy, ale głównei jest to związane z powstaniem nowych stanowisk pracy. Dobrze, że każde ogłoszenie jest skierowane do kobiet i mężczyzn.

P

Z tego co mi się wydaje Pracownik produkcji szalunków i elementów betonowych (k/m) ma tutaj naprawdę dobre warunki, z pewnością jedna z lepszych w regionie Wrocławia, ale co powiedziec, firma rozwija się mega prężnie, więc to chyba jasne i oczywiste.

Marion

Widzę, że potrzeba tutaj spore ilości pracowników, ale chyba niespecjalnie pochlebnie się wyrażacie, dlaczego?

Mi

Pracownik produkcji szalunków i elementów betonowych (k/m) widzę dostaje dość dobre pieniądze, zastanawiam się tylko na co tak naprawde można liczyć, mówię tutaj o pieniądzach, oraz jakichś dodatkach, nie wiem, siłowni, albo o lekarzu, jest coś takiego?

poala

Pracownik kontroli jakości części samochodowych (k/m) jest teraz u nich potzrebny z tego co widze.. dajcie tylko znac jak to konkretnie teraz wygląda jeszcze, z góry dzięki.

maciek

hej! co powiecie o pracy u nich jako Pomocnik przy produkcji żywności (k/m), bo chyba zarobki są tutaj potrzebne, a nie napisali nic o tym w ogłoszeniu, wiec moze coś o tym wiecie? szczerze mówiac zachęca mnie ta mozliwość rozowju, bo o tym czesto piszą.

maciek

Operator pras/maszyn do cięcia laserowego (k/m) to chyba nawer dobrze u nich moze zarobić. Wydaje mi się, że praca we Wrocławiu jest dobrze płatna tutaj z tego co widze, wiec to na pewno będzie na plus.

Matczyn

Fachowcy Firmy Meyer widzę poszukują do Wrocławia sporej ilości osób

kazimierz

a jak sądzicie czy jak się zatrudnię w tej firmie jako Operator pras/maszyn do cięcia laserowego to będzie mi dobrze? od dawna szukam w tym temacie solidnego pracodawcy w regionie liczę że tutaj wreszcie mnie docenią jak trzeba

azja

raporrty czytam na goworku, to swoją drogą, ale poza tym to chcę porozmawiać z ludźmi którzy mają doświadczenie w pracy już we tej firmie,. to jest dla mnie kopalnia wiedzy

gość

Ja to się zastanawiam jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na operatora maszyn, ale podobno oprócz dobrych zarobków doliczają jeszcze jakieś premie. Wiecie czy wypłata oprócz tego jest terminowa? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.