APT TIME SP. Z O.O.

Wrocław

Opinie o APT TIME SP. Z O.O.

Jarek

Uwaga na odprowadzanie podatków mimo kilku ulg musze jeszcze dopłacić nie małe pieniądze

km

informacja od operatora placowego spółki APt Time, wypłata w kwocie brutto 900 zł. Termin do (...) Takiej tresci dostaję smsy, o co tu chodzi? Nigdy nie miałam z tym czyms kontaktu...

rudzia

A pracowal u nich ktos w Warszawie? Pracuje pare dni i boje sie ze nie wyplaca mi pieniedzy

rick

Pracowałem w lipcu w tej firmie pare dni do dzisiaj nie mogę się dodzwonić nie zostałem jeszcze wyrejestrowany płaca jest marna.

Aga38

WYSTARCZY ZADZWONIĆ BEZPOŚREDNIO DO IMPELA I PODAC NAZWE SPÓŁKI ( APT TIME ) TO JEDNA Z 75 SPÓLEK IMPELA ,, PRZEZ IMPEL WSZYSTKO SIĘ ZAŁATWIA ,,,

Baska

Pilnie szukam kontaktu z osobami, ktore wspołpracowaly z APT Time w Poznaniu.Jestem Ciekawa,czy otrzymaliscie wynagrodzenie ?Pozdrawiam baskaort@gmail.com

Jarek
@Baska 19.08.2016 08:48
Poprosze o numer kontaktowy to bardzo pilne.

Baska
@Jarek 19.08.2016 10:36

Czy numer do (usunięte przez administratora) ma ktos?

jaro

Uwaga brak uczciwosci i solidnych wypłat społka krzak wyzysk na pierwszym miejscu brak kontaktu ze spolka

Zostaw opinię o APT TIME SP. Z O.O. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APT TIME SP. Z O.O.