Opinie o Grunberger Personalvermittlung w Zielona Góra

Grunberger Personalvermittlung
3 5 8 5 1
Ewelina Nowy wpis

@Wiesiek, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy za pośrednictwem firmy Grunberger Personalvermittlung. Czy możesz napisać na jakim konkretnie stanowisku pracujesz? Jak ocenisz atmosferę pomiędzy kadrą pracowniczą w Twoim miejscu pracy? Napisz proszę coś więcej na temat warunków zatrudnienia jakie otrzymałeś. Zachęcam do dyskusji na ten temat.

Ewelina

Posiadacie informacje na temat aktualnych ofert pracy ze strony Grunberger Personalvermittlung? A może jest ktoś, kto chciałby podzielić się swoimi doświadczeniami z nami, odnośnie warunków zatrudnienia u tego pracodawcy? Jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych i możliwości awansu w 20018 roku?

dariuszpl
@Ewelina

bylem na robocie w hamburgu baulajter jak i cala ekipa super. po swietach zaczalem prace w norymberdze poki co wszystko ok

Tak1Nie

Wiesiek Nowy wpis
@dariuszpl

Oferty są caly czas, tam gdzie sie chce to znajda,jak się zna niemiecki to można dużo zarobic ja tam jestem zadowolony

Tak2Nie

Cezary Nowy wpis

Jak można dostać się do pracy? Czy język musi być bardzo dobry?

Grünberger Personalvermittlung Nowy wpis
@Cezary

Witamy, Jeśli jest Pan zainteresowany praca, to najpierw potrzebowalibyśmy od Pana CV, z którego najbardziej nas interesuje w jakim zawodzie Pan pracował oraz jak długie ma Pan doświadczenie. Wtedy moglibyśmy podjąć kontakt z naszymi klientami na terenie Niemiec, aby dowiedzieć się, która firma mogłaby dopasować ofertę do Pana umiejętności. Następnie przedstawiamy Panu ofertę telefonicznie oraz oczywiście za Pana przyzwoleniem przesyłamy Pańskie CV do naszego klienta, który już bezpośrednio się z Panem kontaktuje. Język nie musi być bardzo dobry, wszystko oczywiście zależy od oferty jaką aktualnie na dane stanowisko posiadamy. Wielu pracowników wyjechało z nami do Niemiec bez jakiejkolwiek znajomości języka, aby potem samemu radzić sobie na budowie. W razie zainteresowania prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@grunberger.pl

Ewelina

@dariuszpl wiesz może, czy obecnie Grunberger Personalvermittlung prowadzi jakieś rekrutacje zewnętrzne? Jak wygląda sprawa z dodatkowymi benefitami w tej firmie? Z chęcią się dowiemy, wielu z nas potrzebuje aktualności o tym pracodawcy.

dariuszpl
@Ewelina

Nie wiem pracuje w hamburgu dalej fajna robota. jak sie duzo pracuje jest 300€ dodatku

Tak1Nie

Ranking