Opinie o Aura gmbH Roboclean Poland w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aura gmbH Roboclean Poland. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aura gmbH Roboclean Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aura gmbH Roboclean Poland w Lublin

Maja

Witam bylam dzis na rozmowie i pani przyjela mnie do zespolu nie wiem czy cieszyc sie czy nie mowila ze bede miala kontrakt czyli ze co ? I ze podstawa wyniesie 1100 zl w miesiacu jest ok 20 spotkan z klientami ale nie bardzo rozumiem czyli ze jak nie sprzedam nic to i tak bede miala placone ? Nie wydaje mi sie ... Autem jezdzi sie swoim przez conajmniej 3 miesiace a pozniej jak sie wykaze to dostane od nich tez malo prawdopodobne to jest. Do krk mam kawalek i jak ja mam tam jezdzic za kazdym razem to masakra ile jest tych szkolen ? Jechac i podpisac ten kontrakt czy nie co radzicie ? Dziwi mnie tez fakt ze nie mam zadnego doswiadczenia w tej branzy a oni mnie przyjeli ...

Marek M

Świetny produkt, profesjonalna obsługa klienta. Dbanie o klienta nie tylko w dniu sprzedaży . Polecam wszystkim zakup sprzętu roboclean !!

Jola

Ja uważam , iż produkt jest rewelacyjny. Ktoś oczywiście może napisać że jestem nie normalna bo co tu cudownego w odkurzaczu. Kupiłam robocleana 10 lat temu . ze względu iż moja córka brała ślub kupiłam jej jako prezent nowy model s plus. z przedstawicielem mam kontakt od 10 lat co najmniej raz w roku. Nie mam rzadnych zastrzeżeń co do obsługi. Zaznaczam że to moja prywatna opinia.

Xerywtg

Odkurzacz jest do bani niestety jestem jedną z tych które dały się wciągnąć w manipulacje o "Super cudownym odkurzaczu" za grube pieniadze oczywiście w żadnym wypadku ten odkurzacz nie jest wart tych pieniędzy 6000-8000 zł. Mam ciekawostkę na temat Pana akwizytora który był u moich znajomych na prezentacji tam się dowiedział że mam odkurzacz do naprwy (nic takiego tylko rurka od funkcji prania do wymiany) oczywiście akwizytor p. Tomek odrazu skontaktował się ze mną w sprawie mojego odkurzacza i jeszcze tego samego dnia był u mne i wziął go naprawy (oczywiście ja usterki nie zgłaszałam , ale skoro sam wyraził chęci że go naprawi to myśle sobie proszę bardzo...acha wspomniał jeszcze przez telefon że naprawa gratis). A gdy wychodził ode mnie z tym cudownym odkurzaczem oznajmił mi że jak nie zorganizuje prezentacji to naprawa będzie mnie kosztowała 1000zl więc mu ją zorganizowałam na siłę bo nikt z moich znajomych ani z rodziny nie chciał "prania mózgu" ale po wielkich trudach udało się było to na początku września Bogu dzięki mamy cztery dni do świąt a ja nadal nie mam odkurzacza p.Tomek najpierw mnie zwodził różnymi hisyoryjkami a od jakiegoś czasu nie odbiera telefonu... pan Tomek z Piaseczna cudowny człowiek po czterech rozwodach...pięknie mówi o swoim życiu i cudowne ma podejście do życia ,może ktoś miał z nim do czynienia?

nick
@Xerywtg

może sprzedał go już dawno na allegro i dlatego nie odbiera telefonu?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Aura gmbH Roboclean Poland? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
cezar

hej ludziska coś się tym klakierom od robocleana fora pomyliły, tu serwis o pracy a nie o odkurzaczu, pisać o robocie nie lukrować odkurzacza, ciekawi mnie ile taki akwizytor wyciąga miesięcznie ?

obserwator
@cezar

Panie Cezary, Przedstawiciel w firmie Roboclean, jak w każdej dużej firmie zarabia różne pieniądze. Przedstawiciel sprzedający Mercedesa w Warszawie nie zarabia zawsze tych samych pieniążków co w Poznaniu. Lecz jeśli daje z siebie wszystko to w każdym mieście znajdzie pracę. Jeśli jest Pan zainteresowany pracą, a nie kolejnym hejtem.. prosimy udać się na spotkanie w danym mieście i zadać pytanie danej osobie z którą będzie Pan rozmawiał, jeśli będzie z Panem firma chciała podjąć współpracę dowie się Pan na pewno o wynagrodzeniu i o warunkach podjęcia współpracy :-)

Certyfikat TŰV

tuv Brak substancji szkodliwych, bezpieczne i niezawodne urządzenia elektryczne ─ znany na całym świecie znak jakości GS jest cenną pomocą dla świadomych konsumentów przy wyborze właściwych produktów. TÜV Rheinland sprawdza czy produkty spełniają normy jakości i bezpieczeństwa określone przez niemieckie przepisy dotyczące bezpieczeństwa sprzętu i produktów (ProdSG). Oprócz tego, badanie zgodności ze specyfikacjami znaku GS obejmuje wiele norm europejskich dla poszczególnych produktów oraz analizę instrukcji obsługi pod kątem poprawności i kompletności. Uznawany na całym świecie znak jakości GS pozwala na: • Zwiększenie zaufania konsumentów do jakości i bezpieczeństwa wyrobów • Możliwość zaproponowania klientom cennej pomocy w wyborze odpowiedniego produktu • Szybkie przeprowadzenie kontroli, które z kolei umożliwiają szybkie wprowadzenie wyrobów na rynek

Joanna kl

Aniu , a po co byś chciała zwracać, produkt jest rewelacja. Nie słuchaj głupich co nie widzieli prezentacji, tak przysłowie ktoś nie widział to sam nie zje - i drugiemu nie da.. Roboclean jest świetnym sprzętem dla domu, sprzątanie nim to coś co chce się robić - w końcu:-)

klient Sylwia

Roboclean to produkt wysokiej jakości. Moim Zdaniem nie potrzebuje on nachalnej reklamy, Miałam u siebie prezentera o którym mogłabym powiedzieć że jest na swoim miejscu w tym co robi i chciałabym żeby tacy ludzie jak Pan Mateusz , który u mnie był pracowali w firmie roboclean. Praca z samym urządzeniem rewelacja. Polecam zakup..

Leon

Bardzo dobra jakość produktu. Sam fakt, że firma jest wpisana do stowarzyszenia sprzedaży bezpośredniej jest dużym prestiżem firmy .

Łukasz

Na pierwszym miejscu w firmie Roboclean jest człowiek i szacunek do niego jako osoby. Bardzo mi to odpowiada . Szczerość i prawda i nie naciąganie to powoduje że pracuje mi się w zadowoleniu. Polecam pracę oraz sprzęt!!!

Klient Arleta K

Mi też jak zobaczyłem urządzenie w pewnych momentach odebrało mowę . Oczywiście w skutku pozytywnym , zakupiłam produkt i mogę powiedzieć że był to najlepszy zakup w moim życiu . Rewelacyjne funkcje. Smażyłam rybki na przyjazd gości, rewelacyjnie Roboclean poradził sobie z zapachami. A sprzątanie wreszcie było przyjemne przed światami. Super !! polecam zakup

solejukowa

aż się nie chce wierzyć że ludzie w dzisiejszych czasach jeszcze się na to nabierają , toż to czysta głupota, a wciskanie tego ludziom to zwykłe oszustwo, po przeczytaniu tego też mi mowę odebrało

klient Jola Michał G.

Na wstępie naszej opinii, Chcieliśmy pogratulować tym osobom, Które wymyśliły i wyprodukowały takie urządzenie jakim jest ROBOCLEAN. Naprawdę jest to sprzęt, który po prostu odbiera mowę. I to tylko można się przekonać patrząc na prezentacje tego urządzenia.. Robi niesamowite rzeczy, które zwalają z nóg . Kiedy przedstawiciel reklamuje robocleana jest człowiek w bardzo pozytywnym szoku. To urządzenie niesamowicie sprząta, ale przede wszystkim zaspokaja nasze potrzeby zdrowotne - jest fenomenalny. Będziemy zawsze polecać ROBOCLEANA ....

Andrzej N

Mega fajna atmosfera w firmie. Lubię ludzi z którymi pracuję. Pozdrawiam wszystkich pracowników Roboclean!!!

byływspółpracownik

ja mam odmienne zdanie i o tej firmie jako o pracodawcy jak i o samym odkurzaczu , nie polecam

Anna26
@byływspółpracownik

Witam czy jak zwrócę odkurzacz to kasę mi oddadzą ? Czy będą problemy ?

Arek K.

Napisze krótko . Rewelacyjne Urządzenie ! troszkę dużo nauki na początku. Ale super praca, Bardzo fajni klienci, nigdy nie spotkałem się z negatywną oceną sprzętu po demonstracji przez klienta. Bardzo polecam!!

Klient Paulina M

Nigdy nie sądziłam , że w jednym urządzeniu może kryć się tyle funkcji. Roboclean zachwycił mnie od pierwszego wejrzenia, jest bardzo praktyczny i przy tym świetnie wygląda. Na moją pozytywną opinie z pewnością wpłynął przedstawiciel poprzez rewelacyjne pokazanie produktu. Pozytywna atmosfera pokazu pozwoliła przedstawić urządzenie pod każdym względem. Uważam jako klient że praca przedstawiciela z produktem roboclean może przynosić zadowolenie w życiu.

obserwator

Kurcze , fajna praca !! Po 8 tys msc. o to warto się przyjąć . I poźniej że ma się w głowie nie pomieszać... No nic jestem kawalerem to po 4 latach nikt się ze mną nie rozwiedzie :-) a cóż w piątym najwyżej troszkę polubię alkohol - teraz nie piję to może będę mniej sztywny na imprezach i poznam żonę :-) Chyba że nie, to w siódmym roku będę w niebie... ( oczywiście siódmym niebie) Rewelacja!!

starywyga

Opinia starego akwizytora staż 12 lat: Zarobisz z 5000-8000 zł (zwykle bez umowy - ale co tam umowa) - 1000 wydasz na paliwo - 500 zł średnio miesięcznie na auto (jak dokładnie w roku policzysz- wszystko się zużywa) - nie ma cie wieczorami w domu - w weekendy tez zwykle Cie nie ma bo cie krecą zebyś jeździł - klienci traktują cie jak chieny - ściemniasz tak że zapominasz jaka jest prawda - skoro cie ciągle w domu nie ma, po 3-4 latach masz murowany rozówd - w 5 zaczynasz wydawać na alkohol tyle co na paliwo - jak masz kiepski miesiąc nie zarabiasz nic a nadla wydajesz - w 7 masz klikadupeczek na które wydajesz połowe wypałty noi fajki i alkohol (czasem alimenty) Poźniej już z górki - tak tym przesiąkłeś że żygać ci się chce ale robisz to nadal bo nie potrafisz wstać przed 11.00 z łóżka. I teraz informacja dla tych którzy będą zaraz pisać że pier..... bo jestem nieudacznikiem pracuje w tym 12 lat i 8 na 10 przypadków tak wygląda u osób które w tym tkwią. Większość odpada po 3 miesiącach, mało kto tyle pracjue. Przeczytaj se uważnie jeśli jesteś akwizytorem albo dopiero chcesz nim zostać. Oczywiście jak to powiesz w biurze to Ci powiedzą że ktoś pier..... ale tak jest i już. Nie mówę że w tej konretnej której ten post dotyczy ale tak jest. Właśnie wróciłem z pokazu i pewnie długo jeszcze nie będę spał. No to zdowie bo wódki mi się chce, wstaję jutro o 12.00 POZDRO :)

Janusz L

Lubię to co robię. Lubię ludzi z którymi rozmawiam . Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do dnia w którym wstaję. I mam satysfakcję z tego co robię. Jeśli też byś tak chciał..? dołącz do pracy z roboclean. ..:-)

Zostaw merytoryczną opinię o Aura gmbH Roboclean Poland - Lublin

Aura gmbH Roboclean Poland