Opinie o Inpost w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Inpost. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inpost o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inpost w Kielce

Dobry przewoznik

Witam Polecam dla ludzi ambitnych chcacych zarobic Za pierwsze 2 tygodnie rozliczeniowe pazdziernika bez znajomosci rejonu pracujac od poniedzialku do piatku srednio po 9 godzin zarobilem ponad 4900 netto . Ci ktorzy chca przyjsc pogadac z kolegami ,napic sie darmowej kawy odradzam

Przewoznik Przewoznika

Bzdury piszesz

@Dobry przewoznik

Rozbawiłeś mnie, nadal uśmiech nie schodzi z mojej twarzy. Pan E czy Pan M to wymyślił? Kto ci kazal takie klamstwa pisac? A może ktoś z centrali ?? 8h pracy w Inposcie jest nie realne bo taka praca Kuriera. Na własnej działalności mogę dłużej pracować ale nie za takie stawki, a zatrudnić pracownika i zarobić nie ma szans. Nie to było mi obiecane przy podpisywaniu umowy. Ja nie będę jeździł od 7 do 22 żeby zarobić jak niektórzy. Miłej niedzieli klamczuszkowi życzę i refleksji nad tym co piszesz.

@Przewoznik Przewoznika

Dobry przewoznik Jakbyś był przewoźnikiem to byś nie wpisał ile godzin jeździsz bo każdy Kurier od razu zorientuje się że nim nie jesteś Panie E. Potwierdzam również że bzdury pisze.

Dobry przewoznik
@Kurier z własnym samochodem

Napisalem ze pracuje SREDNIO 9 godzin Czyli zdarza sie 12 h jak mam ponad 100 stopa Ale poniedzialwk czy piatek zawsze jest mniej i wczesniej koncze

@Dobry przewoznik

Nie brnij w to dalej,bzdury piszesz! w takim razie jak realizujesz odbiory o 16 czy 17 ?? A gdzie czas na powrót z rejonu, rozladunek i rozliczenie się? Żeby średnia była 9h to poniedziałek i piątek musisz konczyc o 12. Nie realne

KURIER
@Dobry przewoznik

Ta... oczywiście - 4900 na rękę - chyba od tego musisz odjąć zus, leasing, paliwo I ŻYCIE - śmiech na sali. A poczekaj do końca miesiąca to zobaczysz jakie kary nam naliczą. Jeżdżę sam - podpisałem umowę i żałuję - było obiecane - kup samochód i dasz dobie radę... tylko że już przeliczając trzeba dołożyć, 3 miesięczny okres wypowiedzenia - jak powiedziałem że chyba rezygnuję to szantaż że na kary nie wyrobię!!! NIE POLECAM ŻAŁUJĘ!

Kurier R
@KURIER

Masz racje, (usunięte przez administratora) sobie zrobili z Inpostu w Kielcach. Co prawda jestem kurierem u przewoźnika ale obiecane 40% z ogloszen o prace czyli 3500 na rękę to nie wyjdzie mi w życiu a co dopiero Pracodawcy. Wszystko drozeje tylko nie wzrasta wynagrodzenie w Inposcie. Obiecywane było że będzie lepiej przez regionalnego, Pania kierownik, KSK i teraz maja (usunięte przez administratora). Szukam innej pracy bo za najniższą krajową nie będę pracował jako kurier. W wtorki 12h dowalony po sufit a w piątek też 12h z kilkoma paczkami bo trzeba paczkomaty popołudniu objechac. Przewoźnik od siebie nie dołoży mi jak tak źle ułożona trasa jest, to nie jego wina. Ziomki może ktoś szuka pracowitego kuriera za godziwe pieniądze tylko nie w Inposcie

@Dobry przewoznik

Ta opinie napisał KSK , przewoźnikowi to on daje uchybienia procentowe co najwyżej. Żaden kurier nie jeździ po 9 godzin. Żeby 4900 netto za 2 tygodnie wyszło przewoźnicy twierdzą muszą dużo wozić i pracować do 20. Rezygnują przewoźnicy tylko zabronione jest o tym otwarcie mówić

Kierowca
@Dobry przewoznik

Nie potrzeba kuriera, chętnie przyjdę od poniedziałku

magazyn

Umowa do końca roku i pewnie nie przedłuża!!! Już jednego z magazynu zwolnili dla zasady! Kurierzy się denerwują że przychodzą na 6.30-7.00 a wyjeżdżają 10-11 a nawet ok 12 - mają do nas pretensje a to KSK nie mają zupełnie pojęcia jak pracować i nas wstrzymują - zamienią trasy.. itp. bo władza i trzeba pokazać swoje. Sorry, Pan Grzegorz miał swoje za uszami ale u niego nigdy tak rano długo nie pracowaliśmy. i w takim chaosie

Ktos
@magazyn

Kogo z magazynu zwolniono dla zasady ?

magazyn
@Ktos

Dobrze wiecie sami - dwóch poleciało - żaden niby nie efektywny. Po co chłopów zatrudniać w X i zwalniać ich w XII ? - To już było celowe i zamierzone działanie, tym bardziej że wcześniej pracowali i wiadomo było kto co potrafi - tak się ludzi nie traktuje, ale KARMA wraca... Piszę bo to moi koledzy i warto by ludzie wiedzieli jak oddział InPost Kielce postępuje z ludźmi.

Makjaveli Don

Czy praca i atmosfera na magazynie jest tak świetna jak opisują ją na ogłoszeniach ?

Koleżanka z biura
@Makjaveli Don

Grzegorzu, dobrze wiemy jaka atmosfera panuje w tym bałaganie ????

Rambo
@Koleżanka z biura

Doskonały, klapkiem czesany makaveli don sam twierdził że jak nie pasuje cos komuś to może wszystkich pracowników (usunięte przez administratora) i w tydzień zbudować nową ekipę, kierownik wyjęty z (usunięte przez administratora) ale nie ma się co dziwić jak pracownicy to (usunięte przez administratora)którzy swoje zdanie tylko do kolegów potrafią wyglosic a potem siedzą jak mysz pod miotłą (usunięte przez administratora) pod siebie ze ktos im najlepszą prace na swiecie zabierze, ale cóż ich wybór, nic się nie zmieniło od (usunięte przez administratora)

Koleżanka z biura
@Rambo

Miało być lepiej a jest jeszcze gorzej. Jak to sie mówi nie ma się co cieszyć ze odejdzie(usunięte przez administratora) jak po niej może przyjść jeszcze większa co w tym przypadku sprawdziło się w 10000% Jeszcze te uchybienia procentowe ;) porażka

ktoś

Jedyna ogarnieta osoba w tym calym (usunięte przez administratora) i u ktorego nic nie zmieniła 'dobra zmiana' to tomek. szkoda ze tak inteligentny gosciu musi pracowac z kims takim jak reszta. pani kierowniczka wyzej (usunięte przez administratora) niz (usunięte przez administratora) ma, zapomniala juz jak jechalismy na jednym wozku i trzeba bylo to ciagnac ale (usunięte przez administratora) z nia - predzej czy pozniej to ja zgubi. fleksowanie tras przez tych (usunięte przez administratora) to jest (usunięte przez administratora) hit a pani kierownik ksk to juz jest zenuła. moze ktos mi powie jakim cudem to cos jest na tym stanowisku ? zreszta chyba kazdy wie... szkoda tylko tomka bo jest mega gosc

Firma Inpost poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Kielce
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
logo firmy Kontroler Jakości
Proplastica Sp. z o.o.
Kolezanka

Witam , pracowalam w Inpost Biuro pare ladnych tygodni i powiem ze ta praca to masakra od poczatku po jednym dniu szkolenia trzeba ogarniac wszystko oczywiscie dziewczyny pomagaja ale chodzi o cale szkolenie ,wprowadzenie w system dokladny itd. Klienci sa olewani , telefony sa odbierane ale czlowiek ledwie sie rozlaczy i teksty " paczki Pani nie dostanie ale niech mysli ze jest ok " ciagle gina paczki , szukanie ,pretensje o wszystko tam czasem nie wiem czy ludzie ogarniaja swoje zycie . Awizownia to wgl (usunięte przez administratora) na kolkach ,paczki lataja itd . Szef tyran , kurierzy maja gdzies wszystko bo za takie pieniadze . Pani kierownik ktora "wspolczuje" nowym i sie smieje . Pieniadze smieszne . Oczywiscie to moja opinia tego co zauwazylam , dlatego nowe odpadaja bo za duzo . Sklad fajny bo dziewczyny sie znaja dlugo itd ale system szkoleniowy masakra , wybaczcie ale nie odrazu rzym zbudowao i nie kazdy ogarnie system w pare dni . Moja opinia jest taka

@Kolezanka

Potwierdzam i nie polecam pracy

O.P

Witam Pracowalam w biurze i serio jesli Pani M. mysli ze 'nowy' szybko sie nauczy i wdrozy to nie mam pytan , wymagania jak by sie aplikowalo nie wiadomo na jakie stanowisko i te pretensje ze sie nie umie , ze sie dopytuje , cos zle sie zorbi jest problem bo trzeba poprawic ,zmienic itd . Ok rozumiem pracy duzo jest , kazdy odpowiada za siebie , wyniki trzeba robic itd ale bez przesady po dniu szkolenia praca pelna para w sytemie ktorego conajmnie z tydzien by trzeba sie poczuc przy biurku z kolezanka ktora uczy . Dzwonic po ludziach nie znajac wgl skrotow z historia paczki no sory wszystkiego czlowiek nie spamieta i nie dziwie sie ze odchodza nowe . zaraz bedzie hejt ale trudno mowie co mysle

Lok
@O.P

... sorry ale takiej cierpliwości do nowych jak Pani M. to nie ma chyba nikt. Nigdy nie miała problemu, żeby ze spokojem tłumaczyć po raz milionowy to samo. Fakt, może jest wymagająca, ale dzięki temu ma zespół ponadprzeciętnych ludzi. Nie dopasujesz się albo jesteś leniem to nie dasz rady, bo tam nie ma miejsca dla takich, co się lubią migać od roboty.

@Lok

Nie da się tego czytać. Z jakim spokojem ? Po jednym dniu trzeba 100% wiedzieć wszystko albo groźby ze się pożegnamy. Jaki zespół gdy wszyscy rozglądają się za inna praca pomimo ze pracują dopiero kilka miesięcy. Presja i pretensje to standard dlatego nie polecam . Pani M wykonuje polecenia Pani A która pokazowo zwolniła D żeby zastraszyć pozostałych pracowników. Pytanie kto teraz następny ?

Jjjjj

Nie polecam pracy w Firmie Inpost. Pracowałam i podziękowałam , obiecane pseudo premie nie do uzyskania. Nikt nie jest oceniany za kompetencje tylko za podlizywanie kierownictwu. Sprawy zaczepienia dziewczyn przez Pana ??? nie komentuje bo nie widziałam tylko słyszałam ale to prywatna sprawa dziewczyn.

Kurier z własnym samochodem

To jakaś pomyłka, NIE POLECAM , zabieram wszystko co mam na swoim rejonie, odbieram , jazda w sobote, od 6 do 21 i za to 4200 z wszystkim? 380zl dniowka z paliwem !!! Już się martwię z czego leasing zapłacę i ZUS. Obiecywali i na obietnicach się skończyło. Do końca miesiąca i rezygnuje. Jako pracownik w hurtowni lepiej zarobie bez stresu za co zaplace rachunki . Jakby ktoś chciał oddam leasing na busa .

@Kurier z własnym samochodem

Nie narzekaj, wystarczyło z kurierami pogadać a nie widzieć tylko obietnice że będziesz miał tysiące zarobku z trasy. Uwiązali Ciebie umowami i teraz się martw albo kary.

@Robi

Zapomniałem że słowo Kara zamienili w Inposcie na dwa słowa "uchybienie procentowe" jakby to miało różnicę, przecież i tak to karanie za wymyślone przez KSK powody. Zobaczymy czy za nabijanie błędnych rejonów będą uchybienia procentowe które to sami KSK każą nabijać bo źle posortowane paczki są na magazynie i zostaną nie doręczone.

Kurier/przewoźnik

Po 2 tygodniach jezdzenia z paczkami zarobiłem na własnym samochodzie 3400 netto. Gdzie paliwo , amortyzacja , ZUS i podatki ???? Nie polecam

Kurier z własnym busem
@Kurier/przewoźnik

Dałeś się tak samo w (usunięte przez administratora) zrobić jak ja. Pewnie się znamy z magazynu ale lepiej nie ujawniać się bo nie zapłacą nawet tej gownianej stawki. Byle do końca miesiąca. Oddział własny totalne (usunięte przez administratora)

Kurier R
@Kurier/przewoźnik

Stały tekst KSK, będzie dobrze. Tylko co będzie dobrze? Nie da się słuchać KSK że to jest jego premia. A gdzie moje wynagrodzenie?

Srebna strzała
@Kurier R

(usunięte przez administratora) zero szacunku do kuriera, do 22 jeżdżę a on do mnie że to mój problem I dostanę uchybienia procentowe!!! Zamienili słowo KARA na uchybienia procentowe, 5% od faktury ? Poważnie to ma być nowoczesna firma Kurierska? (usunięte przez administratora) sobie zrobili z kurierów.

Kurier z własnym samochodem

Prosze wszystkich, piscie jakie są warunki i jakie płace? Niech się dowiedzą wszyscy jak źle naprawdę jest. W obiecywali dobrzy są, najlepsi

@Kurier z własnym samochodem

Nie licz na prawdę, pozytywy piszą KSK lub ktoś z biura a negatywów boją się ludzie pisać bo wylecą z pracy zanim coś znajdą

Baran
@Kurier z własnym samochodem

Jak tak źle jest, to czemu nie złożysz wypowiedzenia tylko piszesz te głupoty brak Ci odwagi..

@Baran

Tylko KSK lub inny pracownik moze pisać takie głupoty jak ty. Ja pisze zeby przestrzec przed pracodawca a Ty dlaczego piszesz? Dlaczego mam składać wypowiedzenie i w okresie wypowiedzenia tj. 3 miesiące dokładać?.

21 wiek a ludzie godzą się pracować w tej firmie po 12h za 10pln/h

@Lotr

To po co pracujesz ?? Narzekaczy nie brakuje a później trzeba za was pracować na magazynie . Mamy nocna zmianę i nie ma się do czego doczepic .

@Tomek

Byłem na bezpłatnym dniu próbnym, na kolejne bezpłatne dni nie dałem się namówić. Ciekawe co na inspekcja pracy. Pomagałem kierowcy na paczkomatach, który pracuje tam 4 lata. 12h to norma. Z moją pomocą skończyliśmy po 11h. Uwierz nie było kiedy potu z (usunięte przez administratora) zetrzeć taki zapierdol a jeszcze po drodze dzwonili, żeby jeszcze jeden paczkomat oblecieć.

@Lotr

Ja po przepracowaniu pełnego miesiąca dostałem kasę za dzień próbny i szkolenie .

@Lotr

zmuszani są umowami!! 3 miesiace wypowiedzenia bez wzgledu czy sie oplaca. Wczoraj 15h jeździłem z paczkami , dniowka wyszła mi 300zl netto /jezdze wlasnym busem wiec zglaszam ze slaba dniowka do KSK a ten mi wyskoczył że da mi kilka dodatkowych odbiorów twierdząc że ma takie wytyczne. Chciałem do kierowniczki ale były tak zajęte że szkoda było im 5 min dla mnie poświęcić.

Przewoznik

Widocznie to nie robota dla Ciebie . Ja wczoraj wypracowalem 430 za 8 godzin

@Przewoznik

Ha ha ha 8h , który to ??? Klamczuszek jesteś, nie chce Ciebie obrażać bo jeśli naprawdę jeździsz w co wątpię to jesteś KSK który ma polecenie pisania tych bzdur. Nie ma szans 8h pracy jeśli zaczynasz o 7 rano a po 14 musisz w Opatowie czy Ostrowcu opóźnić paczkomaty i zrobić po drodze odbiory. Nie tędy droga naobiecywac nowym a później używać argumentów że jeśli ta robota nie dla Ciebie to złóż wypowiedzenie 3 miesięczne. Zainwestowane w zakup samochodu, paliwo, założona działalność itd. Po to żeby pracować ale nie po 15 godzin .

@Przewoznik

Mam prośbę żeby nie wprowadzać nikogo w błąd. Kurier nie pracuje 8 godzin. Zaczynając 6.50 do 15 nie da się zakończyć pracy. Nie w Inposcie w Kielcach bo poprostu dużo paczek trzeba rozwozic żeby zarobić.

Potencjalny pracownik

Witam wszystkich którzy myślą nad podjęciem pracy w firmie InPost z oddziałem w Kielcach :) Więc zacznę od tego, rozmowa dotyczyła podjęcia pracy Koordynatora. Pan przeprowadzający rekrutację spóźnił się godzinę na nasze umówione spotkanie, warto dodać również, że z reguły idąc na rozmowę do dużych firm nie bierzemy ze sobą cv bo w zasadzie rekruter jest przygotowany i ma je przy sobie - nie tym razem. Tak więc rozmowa była przeprowadzona bez cv czyli o niczym. Podczas czekania na Pana rekrutera dziewczyna czekająca przede mną stwierdziła głośno że "ona to czeka na Łukasza bo ma jej robotę ogarnąć" - z tego co zrozumiałam później to był Pan rekruter :) podsumowując stanowisko firma proponuje 6 miesięcy pracy na umowę zlecenie z wynagrodzeniem 2200 zł, z czego wymagania były naprawdę wygórowane i prace w systemie zmianowym w godzinach 4-12, 12-20 plus soboty. Rozmowa była przeprowadzana w towarzystwie jeszcze dwóch Pań które tam "pracowały" przeglądając obecne promocje na stronach z ubraniami - atmosfera dość kiepska aby opowiadać o sobie. Generalnie nie polecam, jeśli tak olewczo traktuje się potencjalnych kandydatów to nie mam pojęcia jak wygląda tam rzeczywista praca. Pozdrawiam :)

@Potencjalny pracownik

To gdzie Ty byłeś ??? bo gdy ja byłem na rozmowie to śliczne dziewczyny przeprowadziły rozmowę, rzeczowo i rzetelnie , super warunki , na początek umowa próbna na 3 miesiące i 3 tyś netto na rękę A po tym okresie plus 30% premi , żeby tylko udało mi się tam dostać bo mam dość DHL , SIEMKA

KANDYDAT

Też byłem na rozmowie w tym tygodniu i to samo mi powiedziała, tylko że proponowali mi 2,5k gwarantowane + za paczki :/

@Potencjalny pracownik

To już historia , teraz jest (usunięte przez administratora)nowy magazyn robi robotę, a z kumplami kurierami można po pracy na pifko skoczyć.

@KANDYDAT

To super stawka bo z 3,5 - 4 tyś wyciagniesz na rękę.

@Robi

Na pifko przy takich stawkach z całą pewnością nie starczy.

To już było kiedyś, po 1 Października 2500 na rękę to max

Po miesiącu pracy dostałem 3700 na rękę i sam sobie jestem Szefem na rejonie .

@Tomek

Super. To wynagrodzenie za 40h pracy w tygodniu?

Ja za 2 tygodnie 1900 więc podobnie

@Tomek

Po 1 Października to pewnie już nie pracujesz bo z własnym.samochodem nie wyciągnę tyle miesięcznie. Nawet nie chce mi się już pisać co było obiecywane a co jest. Teraz przez 3 miesiące wypowiedzenie i dokladanie bo szantaż że to co zarobiłem to na kary braknie.

@Tomek

Takie zarobki to już historia. Na własnym busie nie wyjdzie mi taki miesiąc.

Magazynier

Miało być lepiej od 1 Października a okazuje się że wszyscy szukają innej pracy . Nie polecam

Kurier z własnym busem
@Magazynier

Nastepny zrobiony w (usunięte przez administratora) Słyszałem praca od 00 w nocy za najniższą krajową. Ukraińcy lepiej zarabiają. Nie polecam. Zarobki najniższe a wymagania Amazona.

Osii
@Magazynier

Chodź do Poczty Polskiej , lepsze stawki na start i szacunek do pracownika . Pracowaliśmy razem ale od 1 nie dostałem umowy bez wcześniejszej informacji

Czy w Inpost panuje luźna atmosfera?

Mela

Jest oki :)

Pracownik biura

Są fajni ludzie ale pracować trzeba :))))

Magazynier

Jest dobrze i super warunki w nowym magazynie

Tola

Super atmosfera i fajni ludzie chociaż na początku myślałam że będzie slabo

Heniutek

Co to znaczy luźna? Masz swoje zadania, które musisz wykonać. Zrobisz- masz luz, nie zrobisz - jest presja czasu. Wakacje to to nie są na pewno.

Halyna

Luźna niczym na plaży w Sopocie .... Co za pytanie. To miejsce pracy. Jaka atmosfera ma panować. Przychodzisz, robisz swoje, idziesz do domu.

Kris
@Halyna

Tu akurat zgadzam się z Tobą

Kris
@Heniutek

Nareszcie ktoś pisze z sensem , pracuje tu 6 miesięcy i jak jest wszystko zrobione to jest luz że można pogadać z dziewczynami z biura :) więc zgadzam się z tą opinią

@Halyna

Z tym masz rację, ale ogólnie ludzie którzy tu pracują mili

Osiiiiii

(usunięte przez administratora) Atmosfera taka że umowy do końca roku a później to łaskawie może dostaniesz kolejna albo i nie . Nie myśl nawet o tym (usunięte przez administratora)

Każdy ponad każdym

(usunięte przez administratora) w stylu każdy ponad każdym, mały karakan tylko patrzy za co karę przyznac, na kogo się wydrzec a mobbing jest na wysokim poziomie zastanawiałem się czemu na tyle pracowników nie ma jakiegoś pozwu zbiorowego dodatkowo doszlo by wynagrodzenie 20-go dnia miesiąca co jest wbrew prawu pracy plus jak nie notujesz sobie godzin to zawsze coś brakuje w drugą stronę kalkulator się nie myli nigdy, słyszałem że kontrolę były ale to na nic się nie zdało, nie tacy wielcy upadali kwestia czasu... na terenowe hobby środki są, zero zaufania do pracowników mały choleryk na wszystkim chce trzymać łapę a wszyscy tam wiedzą że najlepiej gdyby siedział w domu każdy zdrowy a robota wykonana, zero dobrego słowa co dało by motywację prędzej na starcie (usunięte przez administratora) dzień, gdyby rządy sprawowali ludzie normalni to ta firma mogła by naprawdę fajnie funkcjonować, nadzieja umiera ostatnia..

@Każdy ponad każdym

Co za bzdury, drugi tydzień jeżdżą z nami ludzie z Warszawy i mówią że jest super A nowy magazyn mistrzostwo , ja jestem kurierem 5 lat i nigdzie tyle nie zarabialem co w Inposcie, dwa razy tyle co w DPD , Mały się czepia tych co w (usunięte przez administratora) lecą i wożą po 30 paczek bo nikt nie chce dokładać do interesu , ja przez 5 lat nie dostałem żadnej kary A z małym kilka razy rozmawiałem jak chciałem busa do domu zabrać, nie chce się pracować to wszystko przeszkadza . Szczególnie polecam dziewczynom pracę jako kurier bo fajnie by było rano napić się kawy w miłym towarzystwie na magazynie

@Każdy ponad każdym

Jak robisz swoje to nikt się nie czepia . Poza tym nie ładnie śmiać się z wzrostu Pani kierownik .

Lotr

Tzn. Ile można zarobić za 230h pracy w miesiącu?

Lotr

Przypomnij czemu inpost ściągnął ludzi z Warszawy?

@Lotr

Przecież jeden dzień pomagales kurierowi na paczkomatach to skąd wiesz ile jest godzin w miesiącu? Wcześniej miałem obawy bo nasluchalem się " opowieści dziwnej treści " ale teraz nie żałuję

@Robert

Bo nie tylko mu pomagałem, ale też rozmawiałem o tej pracy ;) pochwal się od której do której pracujesz ;)

@Każdy ponad każdym

Jak jest oddział własny od 1 Października to dopiero jest cyrk. Każdy zaszczuty przez Regionalnego bo wyrzuci z pracy za nic . Szkolenia bez konkretów. Od magazynierow wymagania szukania paczek a KSK i kadra kierownicza na papierosku. Zero szacunku do pracownika tylko ciągle pretensje. Przewoźnicy chcą uciekać za takie stawki. Od poniedziałku przewoźnik zabiera 3 busy a i magazynierzy szukają innej pracy. Ja przeszedłem do Poczty Polskiej i całkiem inne nastawienie . MOZE jak kadra kierownicza się zmieni będzie lepiej . Nie polecam

Robert

Pracuje nie cale 2 miesiace i moge tylko polecić pracę jako kurier . Ludzie piszą jakies Bzdury bez pokrycia . We wszystkich firmach kurierskich jest podobnie . Ani lepiej ani gorzej . Taka specyfika pracy

Mila
@Robert

Masz całkowicie rację taka specyfika pracy w firmie kurierskiej. Pracowałam w biurze i zwolniła się a teraz chętnie bym wróciła . Miałam stałą , stabilna pracę a teraz siedzę w domu

Ola
@Robert

Praca kuriera wszedzie jest podobna , nawet dla dziewczyny jest ok

@Robert

Jeszcze pracujesz ?? Ciekawy jestem bo ja do końca miesiąca i kończę współpracę. Po dwóch tygodniach już kilku zrezygnowało przewoźników. Za takie stawki nikt nie chce jeździć.

@Robert

Ty piszesz bzdury. Po 1 Października jest własny oddział i mam przyjemność jeździć z paczkami. Zapomnij o specyfice pracy , zero szacunku dla kuriera przez KSK. Ciągle trzeba szukać paczek a KSK ma gdzieś że późno wyjedziesz. KSK znalezc to do wróżki. Stawki z rękawa, nikt nie jest w stanie wytłumaczyć dlaczego taka niska faktura. Nie polecam i

@Ola

Ola gdzie jesteś? Tak ci się podobało że już Ciebie nie ma. Atmosfera jak na tonącym statku. KSK tylko narzekają i chowają a jak Wiśnia jest to wykazują się nadgorliwoscia żeby się pokazac. Brak pomocy z strony KSK, pokazywanie tylko wyższości. Pani kierownik nie dostępna , nie ma z kim.rozmawiac bo nikogo decyzyjnego nie można znaleźć. Całkowicie Ciebie rozumiem ale niestety muszę jako przewoźnik 3 miesiące teraz za darmo pracować. Powodzenia

Kurier kandydat

Warunki bardzo dobre , rozmowa bardzo rzeczowa z miła Panią, dzień zapoznawczy bardzo mi sie podobał bo mogłem zobaczyć jak wygląda praca kuriera . Od poniedziałku zaczynam szkolenie i nie mogę się doczekać

Poszukuje pracy
@Kurier kandydat

A ja jestem już w trakcie szkolenia i jest(usunięte przez administratora)wiem na której trasie będę jeździł i ja poznaje z starym wyjadaczem który podpowiada mi dokładnie jak układać trasę, mistrzostwo

@Poszukuje pracy

Ucz się młody A każdego dnia będziesz mial lżej :))) witamy

Olo
@Poszukuje pracy

Pracujesz ?

@Olo

Pracuje i jestem zadowolony , jedynie przeszkadza mi że 2 ławeczki w miejscu wyznaczonym do palenia to za mało bo ciągle są zajęte ha ha

@Kurier

Po 1 Października to już nie masz czasu na ławeczce siedzieć i przy tych stawkach to na papierosy Ciebie nie stać. Pacujesz jeszcze bo wszyscy uciekają albo już coś innego szukają

Sprinter V12 Biturbo

Na wstępie... Firmo Inpost Kielce, radze zapoznać się z kodeskem pracy ile godzin dziennie wolno pracować. I te wasze szkolenia 6dniowe bez umowy, jest to kolejne złamanie prawa z waszej strony. O mnie... Kilkanaście tygodni temu na urlopie (o czym nie wiedzieliście na szczęście), chciałem zobaczyć jak to wyglada tj. kurierka w inpoście. Kabaret, 3+ godziny skanowania paczek i ładowania busa Gdzie w mojej firmie przyjezdzam 7:00 wszystko mam gotowe do zabrania na rampie palety. 7:45 poskanowane jade na rejon. 16max jestem w domu codziennie mimo +-300 kilometrów, moge jeździć busem z i do domu i w weekendu moge go używać 35gr/km. Z punktów na rotexie mam pół pokoju gadżetów. a wy? Współczuje wam kurierzy pudłomatów ze dymacie czasem po 13 godzin w trasie, skaner macie wolny jak ślimak, i ograniczenie prędkości w busach. Życze wam zdrowia i szczęścia. Zarobki u was są śmieszne wporównaniu do konkurencji, sb300 nd400 + bonusy zniżki premie dodatki praniowe etc...karty,bony, w drugi dzień umowa dla nowych, nawigacja, cb... Jedyny plus to że kurierzy są super pozytywnymi osobami. Do inpostu... Mam nadzieje że wejdzie obowiązkowy montaż tacho w busach, wtedy normalnie beda ludzie u was robić tyle ile sie powinno jeździć. inpost kielce kabaret inpost rzeszów 10x lepsze warunki tam tez mam znajomych i sie z was śmieją ze do tarnowa jeździcie pozdrawiam SprinterV12Biturbo_KR0154X

@Sprinter V12 Biturbo

Jeżdżę 2 tygodnie w oddziale własnym i miało być lepiej niż to co opisales a jest jeszcze gorzej. Trasa pod Tarnów, 300km, paczki godzinami rano trzeba szukać i 12 godzin w trasie to standard jak nie 14. Nie polecam

Robert

A ja jestem po szkoleniu i drugi dzień jadę na swoją trasę, praca nie monotonna , koledzy pomocni , wszyscy spoko A dziewczyny w biurze miłe i sympatyczne .

Olo

I co ? Zadowolony???

@Olo

Jest dobrze , dostałem fajnego Mastera i trasę jaką chciałem

@Robert

Po ile godzin dziennie pracujesz?

@Lotr

A Ty pracowałeś kiedyś w kurierce ? Nikt Ciebie z czasu nie rozlicza tylko z paczek . Chcesz i lubisz pogadać z klientem to jeździsz dłużej. Skończysz po 6- 7 godzinach to idziesz do domu .

@Lotr

Lotr co tak zaniemówiłes ?? Nie posłuchałem Ciebie bo od 1 Października własny oddział powstał i teraz mam za swoje. Leasing na karku, działalność, ZUS jak zapłacę to jeszcze starczy na worek marchewki zebym mial co jesc do końca miesiąca

Zostaw merytoryczną opinię o Inpost - Kielce

• Jak się pracuje w Inpost?

Zobacz opinie na temat firmy Inpost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inpost?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 7 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inpost