Bookland Sp. z o.o. Księgarnia

Kielce

Opinie o Bookland Sp. z o.o. Księgarnia

stały kliet

Jako wieloletni klient mogę powiedzieć iż podstawą sukcesu są pracownicy. Stały i dobrze znający ofertę personel Pań od początku istnienia księgarni w Kielcach stanowił podstawę funkcjonowania. Zaangażowanie było widoczne i doceniane przez klientów. Czułam się dopieszczona i nic ani nikt tego nie zastąpi. Brak tych osób był i jest odczuwalny dla klientów a skutkiem jest współpraca z inną księgarnią. Nikt kto nie miał styczności z obsługą detaliczną nie jest w stanie tego robić. Bezosobowa współpraca nie zastąpi bezpośredniego kontaktu. A możliwość przyjścia do księgarni : zobaczenia i ocenienia nowości oraz możliwość skorzystania z wiedzy personelu była nieoceniona. Powodzenia dla starej ekipy. Podstawa to ludzie.

pracujący kiedyś

często praca po godzinach... wysokie wymagania do spełnienia ... brak szkoleń... brak odpowiedniej osoby koordynującej pomocnej w razie potrzeby :)

pracownik od kilku lat

Powiedziałabym jeszcze praca w której wiele można się nauczyć. Z pozoru to tylko podanie książki a w rzeczywistości ciąg wielu zdarzeń aby była książka na półce. Satysfakcja tylko dla osób które lubią dużo zajęć :)

Zostaw opinię o Bookland Sp. z o.o. Księgarnia - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bookland Sp. z o.o. Księgarnia