Opinie o GROT Marek Dobrzyński

Loluś

Czy ma ktoś pomysł jak poprawić sytuację w firmie? Szkoda by było stracić pracę i zaczyna w innej firmie od początku. Uważam, że zgoda buduje więc należy próbować.

głos rozsądku
@głos rozsądku 11.12.2017 19:45
wystarczy wypłacać wynagrodzenie na czas i będzie ok (...)

nie płacą pieniędzy nawet do trzech miesięcy.

Yu
@głos rozsądku 11.12.2017 19:45
wystarczy wypłacać wynagrodzenie na czas i będzie ok (...)

Drogi głosie rozsądku, jesteś w błędzie,to że Grot nie płaci notorycznie to tylko jeden i to wcale nie największy problem,reszty nie piszę szkoda czasu , regulamin Gowork będzie kazał to usunąć.

Magik

@Keram Jeśli prawdą jest to co piszesz to dlaczego nie zgłosisz takich nieprawidłowości ? A może nie należały się niektórym te płatności i stąd Twoje zarzuty?

Loluś

Czy jesteście przekonani, że nie można napisać o firmie coś pozytywnego? Jeśli jest tak źle jak piszecie to dlaczego nikt nie próbuje zmienić firmy? A może to wasza praca pozostawia wiele do życzenia?

ew

Najgorsza praca w moim życiu.

Maja

@Bezniku - jeśli jakiś komentarz został usunięty oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Oczywiście, serwis ten służy do zostawiania opinii na temat firmy jako pracodawcy oraz jest platformą umożliwiającą wymianę informacji między pracownikami firmy oraz osobami nią zainteresowanymi. Jednak komentarze muszą spełniać zasady regulaminu. Więcej na ten temat znajdziesz w zakładce "Regulamin" na serwisie GoWork.pl

Loluś

Konkurencja pewnie inspiruje pisarzy do pisania tych bzdur! Jak macie inną pracę to może lepiej skorzystać i odejść z firmy. Z tego co wiem to GROT ma dobrą opinię . Sądzę, że gdyby ludzie odchodzili to oferta firmy byłaby dużo dłuższa. Kro chce pracować ten zostanie.

Golo

Grot to spoko firma ale niestety ma swoich hejterów.

Bezniku
@Golo 11.09.2017 11:10
Grot to spoko firma ale niestety ma swoich hejterów.

Gdzie ci hejterzy? Gowork skrzętnie pousuwał.

Były w Grot

Praca rysownika polega na wykonywaniu dokumentacji warsztatowej ale tak naprawdę obejmuje dużo szerszy zakres. Począwszy od wstępnego projektu poprzez zamówienie materiału, realizację na warsztacie i ewentualny montaż. Praca jak każda inna. Dużo wymagają ale też sporo można się nauczyć bo produkcja jest na miejscu. Dużo też jest osób fachowych, z którymi można porozmawiać na różne tematy. Szef raz się drze a raz śmieje - atmosfera ogólnie jest w porządku. Mi się podobało. Jeśli chodzi o zarobki to zauważyłem, że są uzależnione od umiejętności i zaangażowania. Im więcej robimy i im więcej obowiązków na głowie tym sianko konkretniejsze. Ja zaczynałem w 2014 jako amator a już w 2015 miałem 2 razy tyle i miałem możliwość kolejnej podwyżki. Niestety nie skorzystałem. Odszedłem w zgodzie oczywiście uprzedzając wcześniej szefostwo o swoich planach. Wyjechałem za granicę bo kolega nagrał prace w biurze projektowym i obiecał gruszki na wierzbie. Suma sumarum dostałem większą pensję ale koszty utrzymania pożarły to co miałem odłożyć. Teraz planuje powrót do Polski i negocjuje warunki mojego powrotu. Słyszałem, że mają konretny zespół rysowników ale jak to w grocie nigdy mało i przy tej skali działania chętnie mnie przyjmą spowrotem ze względu na moje doświadczenie :)

Ces
@Były w Grot 08.09.2017 22:00

Daj spokój nie kombinuj nikt się na to nie nabiera.

Lulkipalą

Mogę tylko współczuć, że w firmie pracowali ludzie, którzy nie potrafią nic innego poza oczernianiem. Przecież to jedno wielkie kłamstwo człowieka który po latach pisze jakieś bzdury i chce firmie dokopać.

Goguś

Co teraz firma robi? Może jakieś nowe projekty? Mnie to interesuje!

Ciekawy

Witam.chcialem się zapytać czy to prawda że są problemy z pieniędzmi? Podobno po 3 miesiące non stop zalegają, słyszałem też że dużo ludzi zostało oszukanych i nigdy im nie wypłacili , może to plotki? A czy to prawda że szef ciągle się drze i wyzywa od najgorszych?A dużo Ukraińców pracuje czy to prawda że większość? Chyba to wszystko od złych ludzi słyszałem? Proszę o odpowiedź.

MNB

ŁATWO SIĘ TU DOSTAĆ ZA TO TRUDNO WYTRZYMAĆ (usunięte przez administratora)

Pit

Czasami widzę, że zatrudniają kogoś kto wmówi im, że jest super fachowcem. Przychodzi i zamiast posłuchać czy to szefów, czy starych pracowników zaczyna coś majstrować po swojemu. Do tego zaczyna wychodzić, że jest słaby, rysunku nie zna, spawać nie potrafi. No i minie tydzień, dwa. Spierniczy jakąś robotę więc szefy mu więc podziękują za taką pracę. No i wtedy się zaczyna gadanie na grota plotkowanie, że nie płacą, oszukują. Po prostu gość traci szansę na dobre zarobki i się mści. A my musimy jeszcze po takim partaczu coś poprawiać. A gdyby się zapytał starej załogi to ktoś by mu pomógł wytłumaczył. Dużo osób nawet się spawać nauczyło, ciąć na laserze itp.

Krzysztof

Sądzę, że praca w firmie GROT jest trochę dla pasjonatów tej branży.

DT

Pracuje już 2 lata jako spawacz i polecam firmę. Rozwinąłem tu swoje umiejętności praktyczne i sporo się nauczyłem bo są organizowane szkolenia i egzaminy. Na szczęście trzon załogi tj. około 70% stanowią pracownicy długoletni Nikt nie pracował by tyle lat gdyby coś mu nie pasowało. Jak w każdej firmie wiadomo są plusy i minusy. Czasem można posłuchać lub poczytać stek bzdur, nie znam jednak drugiej firmy w branży o tak wielkiej skali działania i z tak rozbudowanym parkiem maszynowym (prasa, laser, stolarnia, lakiernia, tokarnia, walce itp). Z tego co obserwuje firma od lat się rozrasta, dokupuje sprzęt i rozbudowuje park maszynowy nic więc dziwnego, że są wciąż poszukiwani nowi kandydaci. Niestety prawda jest taka, że w tych czasach mało kto co potrafi i na 10 zatrudnionych zostaje czasem jeden Poza tym dużo ludzi w branży ma problemy z alkoholem a Grot takich eliminuje. POLECAM FIRMĘ GROT, jestem w pełni zadowolonym i normalnym jej pracownikiem.

Lila

Czy ktoś wie coś na temat pracy rysownika? Bardzo proszę o kilka słów o firmie, od was będą bardziej rzetelne.

Wiem co piszę

Pracowałem tydzień tam jako magazynier życzę powodzenia na stanowisku magazynier a już pracowałem w fiacie itp nie polecam tam pracy (usunięte przez administratora)

Romanow

Jak widzę, to firma nie ma właściwie za wiele ofert pracy. Narzekacie na wiele spraw w firmie ale nie rozumiem jednego. Jeśli jest tak źle,w co wątpię, to prostsze byłoby zmienić firmę i po co się tak męczycie?

Małyszek

Czy jesteście pewni, że tylko tak można pisać? Może warto coś zrobić dla ratowania firmy? Niektórzy pracują długo, przyzwyczaili się do tego miejsca? Nie ma idealnych firm, wszędzie mogą zdarzyć się błędy.

Obecny pracownik

Szkoda, że taki poziom wypowiedzi przedstawiacie. Ludzie z Ukrainy to zupełnie jak Polacy w Anglii! Firma jest spoko i poradzi sobie bez "super pracowników"

Koleżka

Co słychać w firmie? Od dawna nikt nie pisze opinii na tym wątku. Firma nie ma również nowych ofert pracy, czyżby wakacje i wszyscy maja wolne? Może jednak ktoś coś napisze?

Maja

@Magik jeśli zniknął jeden z Twoich komentarzy, oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszanie zasad regulaminu. Nie mam dostępu do Twojego wpisu, nie mogę więc powiedzieć jaki konkretnie punkt regulaminu on naruszał. Jeśli masz jakieś wątpliwości co do decyzji administratora to proszę o bezpośredni kontakt z administratorem. Adres mailowy oraz szczegóły procesu reklamacji znajdziesz w $10 Regulaminu. Link do niego znajduje się na dole strony.

Lolek

Po lekturze opinii widać jak dużo złości jest w ludziach!!!

Loluś

Jestem zainteresowany pracą kierownika zakładu, koordynatora produkcji do firmy ślusarskiej to oferta najświeższa. Może mi ktoś podpowie więcej szczegółów.? Jakie wymagania stawia firma i czy da się tam zarobić?

Loluś

Czy z całą pewnością nie można napisać dobrze o firmie?

Maja

@Magikchętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie oraz jakim pracodawcą jest GROT Marek Dobrzyński, jednak nie jest to miejsce na ocenę konkretnych pracowników firmy. Szczególnie w przypadku podawania ich danych osobowych. Przypominam, że komentarze muszą spełniać warunki regulaminu portalu. Rozumiem, że dla Ciebie praca wiązała się z licznymi obowiązkami, często nie związanymi z zajmowanym stanowiskiem. Czy inni pracownicy firmy, którzy obserwują wątek również mają takie doświadczenia?

Magik
@Maja 12.06.2017 11:49

Szkoda że nie opublikowałaś mego wpisu. Czemu ogłoszenia z tej pseudo firmy ukazują się systematycznie, obniżają kwalifikacje a i tak chętnego niema? Jednak forum daje efekty. Pozdrawiam. P.S Nie blokuj komentarzy.

Lovearai

Dzięki za opinie. Chciałem pracować w tej firmie, ale pragnienie zniknęło.

Dociekliwy

Czy Pani mąż ostatecznie otrzymał zaległe wynagrodzenie czy nie?

Maja

@Bolo oczywiście warto zapoznać się ze wszystkimi komentarzami, jednak sytuacja w firmie może też ulegać zmianie. Na wątku pojawiają się również nowe osoby, zarówno pracownicy jak i te szukające aktualnych opinii na temat pracy w GROT Marek Dobrzyński. Ty również dopiero niedawno zacząłeś brać udział w dyskusji na wątku. Dlatego też uważam, że warto jest na bieżąco dopytywać o to co w firmie się dzieje.

Maja

@Bolo mylisz mnie z pracownikiem GROT Marek Dobrzyński. Nie jestem związana z tą firmą. Jestem pracownikiem gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie między innymi dzięki Waszym komentarzom.

Kamil

Najgorsze jest to, że nic ich nie nauczy.

Kuba

@nieznajomy Czy Twoim motto życiowym jest obrażanie ludzi? Może Tobie nie chce się pracować a chciałby dostawać przyzwoitą kasę i dlatego tak jątrzysz? Jeśli ktoś ma w firmie dobrze to nie znaczy , że na to nie zasłużył, a Ty powinieneś zmienić pracę.

Wanda

Czy pisząc komentarze możecie być bardziej odpowiedzialni? Jeśli nawet są w firmie problemy to nie znaczy, że firma jest zła. Wszędzie są różne sytuacje ale tyle jadu i zawiści nie spotkałam a mam swoje lata.

Maja

@brrrkiedy miała miejsce taka sytuacja? Czy zdarzyło się to jednorazowo, czy też zdarzają się częściej takie niepełne wypłaty?

Były

Co słychać w firmie GROT Marek Dobrzyński, byłem kiedyś pracownikiem i ciągnie mnie do firmy. Czy firma sie powiększa? Jaka macie atmosferę, kiedyś było fajnie.

Maja

@Naiwnadlaczego tak uważasz? Czy masz na myśli jakieś konkretne sytuacje? Jeśli nastąpiło opóźnienie w wypłacie wynagrodzenia skontaktuj się z firmą, by wyjaśnić sytuacje.

Maja

@Nickco sprawia, że tak odbierasz firmę jako pracodawcę? Masz na myśli konkretne sytuacje?

Kola

Czy naprawdę jest tak źle czy to nie jest przypadkiem przesada? Wierzyć mi się nie chce żeby było prawdą to co piszecie o firmie.Są osoby które lubią hejt?

Maja

@murekco sprawia, że masz taką opinię na temat firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w GROT Marek Dobrzyński.

Darek

Rysownik, kreślarz, technolog Autocad lub Inventor taką ofertę znalazłem na stronie firmy GROT Marek Dobrzyński. Czy trochę więcej informacji o samej firmie, warunkach pracy, atmosferze w pracy dowiem sie na tym forum?

Gregor

Czy dowiem się coś więcej o nowej ofercie pracy dla operatora lasera CNC? Zależy mi na tej robocie bo słyszałem wiele dobrego ale nie chcę iść w ciemno. Jakie zarobki dają na początek? Jaka atmosfera?

Natalia

Uważam, że GROT Marek Dobrzyński to dobra firma a jeśli komuś nie odpowiada tu praca zawsze może ją zmienić. Jeśli to nie nasza bajka trzeba iść dalej, może będzie lepiej?

Kamil

żadnych zmian od lat..... było źle, jest źle i będzie .

Maja

@Lipa dlaczego tak sądzisz? Pracujesz w firmie GROT Marek Dobrzyński? Chętnie poznamy Twoją opinię.

Maja

Widzieliście, że firma poszukuje obecnie Kierownika zakładu, koordynatora produkcji do firmy ślusarskiejoraz osoby na stanowisko Rysownik, kreślarz, technolog Autocad lub Inventor? Zamierzacie aplikować?

Karol

Złożyłem cv na etat kierownika zakładu, koordynatora produkcji w firmie ślusarskiej i teraz czekam na rozmowę. Jeśli ktoś ma wiedzę to proszę o info jak przebiega proces rekrutacji? Jak duży jest zakład ślusarski w którym szukają kierownika? Z góry dziekuje

Tymek

Firma może rodzinna ale solidna, ludzie pracujący super.

shit
@Tymek 16.02.2017 17:38
Firma może rodzinna ale solidna, ludzie pracujący super.

kto lubi bareje polecam

Vlad

Ostrzegam przed tą firmą !!! Omijać szerokim łukiem !!!

zapytanie

ile mozna zarobic w kontroli jakosci?

zapytanie

ile mozna zarobic w kontroli jakosci?

Zostaw opinię o GROT Marek Dobrzyński - Macierzysz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GROT Marek Dobrzyński