Opinie o GROT Marek Dobrzyński w Macierzysz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie GROT Marek Dobrzyński. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GROT Marek Dobrzyński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o GROT Marek Dobrzyński w Macierzysz

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
ŁK

[Dla wszystkich zainteresowanych pracą w grocie, mimo długości opinii uważam że warto ją przeczytać, piszę to jako były pracownik i dokładnie opisuję sytuację panującą w firmie] Miałem tą nieprzyjemność być w firmie Grot i mogę szczerze powiedzieć że to najgorsze miejsce w którym dane mi było pracować. (usunięte przez administratora) atmosfera w biurze jest nie do zniesienia. Ciężko mi będzie nawet wymienić wszystkie problemy które napotkałem podczas tej współpracy, ale warto spróbować ponieważ sukcesem będzie ustrzec choć jedną osobę przed pomyłką przyjęcia pracy w tym miejscu. Jesteście gotowi na małą opowieść o tym jak nie prowadzić przedsiębiorstwa? No to jedziemy: (usunięte przez administratora) - przejdźmy do formy zatrudnienia:(usunięte przez administratora)więc na dzień dobry proponują Ci umowę o pracę ale na kwotę płacy minimalnej (usunięte przez administratora) Gdy przychodzisz do pracy dowiadujesz się że twoimi obowiązkami będą wyłącznie sporządzanie projektów konstrukcji i przekazywanie całej dokumentacji do kierownika. Gdy jednak przychodzi pierwszy projekt przekonujesz się, że tak naprawdę musisz dopilnować wszystkich etapów produkcji ponieważ firmy nie stać na kierownika produkcji, a jego pracę wykonuje kierownik technologów i sami technolodzy. Często wyglądało to tak, że trzeba było kłócić się o to żeby twój projekt wychodził do produkcji jako pierwszy bo inaczej ty masz gadane, że nie jest gotowe, mimo że przekazałeś projekt do kierownika i teoretycznie wykonałeś swoją pracę. Oprócz tego wszyscy wyżej postawieni(usunięte przez administratora) za wszelką cenę chcą zrzucić odpowiedzialność na technologów. Zdarzało się się tak że musieli oni kłamać np o nieoddaniu części projektu mimo że tak naprawdę wszystko zostało zrobione. Jedynym sposobem było proszenie o każdą decyzję na papierze i ciągle zabezpieczanie się przed byciem oskarżonym (usunięte przez administratora) - przestrzeń przeznaczona do jedzenia jest brudne, zagracone, a także śmierdzi tam papierosami Przy tych wszystkich wadach uważam, że praca technologa w tej firmie była i tak lepsza od sytuacji chłopaków z Ukrainy (usunięte przez administratora) przychodzili na nocki albo weekendy jeśli coś nie udało się zrobić na czas (usunięte przez administratora) Jaki jest z tego wniosek? Nawet nie myśleć o pracy w grocie, jest duużo lepszych miejsc w których można pracować i przy okazji nie zwariować ;) (Polecam jeszcze przyjrzeć się niektórym "pozytywnym" opiniom bo to aż komiczne jak słabo udaje się komuś z tej firmy udawać obiektywną osobę trzecią gdzie na pierwszy rzut oka widać że jest to ustawiony komentarz)

Kamil

Niedość, że (usunięte przez administratora) to też ludzi nie szanuje, ja pracowalem u niego pol roku, zaplacil mi za dwa miesiące, resztę odzyskałem dopiero po pomocy kancelarii. Dla innych poszkodowanych zostawiam numer do p. Piotra, który mi pomógł, nie można odpuścić kolesiowi: 514 096 917

ŁK

on
@ŁK

Pracowałem tam 10 lat temu i nie wiem co mnie skłoniło wejść na tą stronę. To co napisałeś dzisiaj idealnie pasuje do sytuacji z przed 10 lat.

Placki

Nikt nic nie zrobi bo firma ma szerokie światowe układy .

Laser Grot Nowy wpis
@ŁK

Marek mam nadzieję, że koniec firmy jest bliski :) Pozdrawiam z lasera :)

Izabela Nowy wpis
@Laser Grot

Czemu masz taką nadzieję ? Przez to, że nie wypłacają pracowników? Czy jeszcze przez coś?

Edek
Klient

Jak z współpraca? Wywiązują się z zawartych umów? Dostarczają zamówiony materiał?

Krzysztof Nowy wpis
@Edek

Nie wywiązuje się z niczego. Ten człowiek jedno mówi, drugie robi. Szkoda czasu poświęcać na te firmę. Mam nadzieję, że padnie na zawał z tych nerwów w końcu

Kamil

Edek
@Kamil

Jolanta Nowy wpis

Długo trwa odzyskanie pieniędzy? Jak to u was wyglądało czasowo?

Kurand

Jak macie słabe wiadomości od 2013 roku co dzieje w firmie grot i co jest powodem takiej sytuacij firmy zapytajcie pracowników .jeden jest uczciwy mieszka koło Giżycka powie wam co jest tam grane ,zna wszystko i wszystkich .jest jasnowidzem

Czy jest możliwość pracy w GROT Marek Dobrzyński na część etatu?

Rudolf

Czy przewidziane są paczki na święta? lub premie świąteczne? I czy po nowym roku będą podwyżki inflacyjne dla wszystkich?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie GROT Marek Dobrzyński?

mikok
@Pytanie

Czy jest Pan/Pani gotowy(wa) na przygodę swojego życia?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z GROT Marek Dobrzyński? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Potencjalny kandydat.
Kandydat

Proszę o prawdziwą informację jaka panuje atmosfera w firmie Grot Marek Dobrzyński? Dostałem tam propozycje pracy jako kierownik. Czy warto podjąć się współpracy?

@Potencjalny kandydat.

good luck

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w GROT Marek Dobrzyński?

Sombrero
@Pytanie

Podstawowe wynagrodzenie to najniższa krajowa, według umowy płatna do 10- każdego miesiąca,w rzeczywistości do 20-25 nawet Może i nie ma nic takiego złego gdyby nie to że nie jest to nigdy oficjalnie wytłumaczone np. panowie, nie ma pieniędzy przelewy pójdą jutro ,za trzy dni czy za tydzień. Konsekwencją tego są również niskie ekwiwalenty za urlop,zwolnienie lekarskie czy w przyszłości emerytura. Pytanie dotyczyło podstawy więc nie rozwijam tematu. Gdy padnie pytanie o resztę wynagrodzenia,to wtedy się wypowiem. Jestem w temacie na bieżąco gdyż znam kilka osób które dalej tam pracują.

Koło

Stobieniecki organizuje staże w Nadarzynie .????

Peso

Super firma braterska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kamila
@Peso

Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w GROT Marek Dobrzyński. Jednak jak już się wypowiedziałeś to z chęcią poznałabym trochę więcej informacji na ten temat oraz to jakie są Twoje doświadczenia. Napisałbyś coś więcej?

Oko

Skarbowy, czy inne urzędy które z założenia powinny być zainteresowanie prawami pracowników i prawem w ogólnym znaczeniu były nie raz nie dwa.Tylko że tam pracują ludzie tacy sami jak wszędzie, resztę sobie dopowiedz. A co do płacenia to po co ludziom płacić jak lepiej nie płacić,zanim się jeden z drugim zorientuje to popracuje miesiąc dwa trzy.Na początku też i trochę płacą. Jak się zwolni przyjdzie drugi i wkoło Macieju.

Czy GROT Marek Dobrzyński organizuje staże dla studentów?

Bolo
@Pytanie

Tak organizuje W Nadarzynie numer 14.

obiektywny

Czytam posty wielu pracowników wylewających pomyje na byłych lub teraźniejszych pracodawców. 90 % to negatywy! - jeśli nie wierzycie sprawdzcie sami ! Dlaczego pytam? Czy pracodawcy są tacy źli - czy może problem leży w nas samych pracownikach. Chcemy dużo zarabiać - a nie chcemy więcej pracować!. Mamy pretensje do pracodawcy o wszystkie niedogodności a często nic nie proponujemy i nic nie wnosimy w zamian. Chcemy dużo zarabiać a niewiele umiemy - i czasami nie chcemy się uczyć. Warto zastanowić się przede wszystkim nad samym sobą zadając pytanie - czy rzeczywiście robię wszystko co mogę dla tego lub innego pracodawcy. Dzisiaj każdy pracodawca stąpa po bardzo cienkiej linie - nie dość, że biurokracja rozwinięta do granic absurdu, Rodo, PPK , Tarcze antykryzysowe to również olbrzymia niepewność ekonomiczna i zdrowotna - powinniśmy wszyscy pomagać a nie krytykować. Łatwo zrzucić winę na pracodawcę,żonę lub męża państwo czy partię rządzącą - gorzej ujrzeć swoje błędy i pomyłki i zaproponować jakieś rozwiązania. Być może ta pandemia jest szansą, wskazówką ale i przestrogą dla nas abyśmy się pozbierali i zaczęli szukać winy w nas samych.

@obiektywny

ten obiektywizm to sobie schowaj, nie masz zielonego pojęcia, kto pracuje i kim jest, nikogo nie znasz, a wrzucasz wszystkich do worka, patologia jest w zarządzaniu tą firmą, zatrudniają pseudokierowniczków, którzy w ogóle nie pilnują roboty i ludzi, chowają się po kątach, a każdy ma wywalone na robotę, a potem technolog cad, musi świecić oczami za wszystko, za śrubki, nakrętki o które się prosi od 3 tygodni, potem nie ma komu zawieźć na budowę, więc wsiadasz jako technolog i zasuwasz bo nie ma czym skręcać, a potem dostajesz reprymendę że wycieczki sobię robisz, a potem w domu nadrabiasz jeszcze to czego nie zdążyłeś w robocie, i prosisz się o kasę i wiesz że już 2 miesiąc wiszą, zbliżają się Święta a ty zostajesz z pustą kieszenią, a montażyści dostają w od groma kasy, nic nie robią, nie chce im się nawet po materiał przyjechać albo brakujące rzeczy, i to oni są winni też w tej firmie, idziesz po południu do drugiej roboty, żeby mieć na ten zus, na paliwo i śniadanie rano, bo nie dostajesz z umową kasy, latasz po stolarniach i lakierniach, czy robota zrobiona, czy dobrze polakierowane, i jeszcze musisz kreślić, a kreślenie detali to najgorsze co może być bo chodzi o dokładność i nie możesz błędu zrobić, bo materiał na śmieci i czas, i jeszcze robotę dają ci po pseudo młodych technologach, co mają wywalone, sprawdzasz czy spawy nie pościągały, stresu od groma, i bez kasy, jak nie ma giętacza to stajesz przy stole i jeszcze gniesz, bo na jutro musi być na budowie, walczysz z cynkownią, bo powietrze po cynkowaniu i pochwyty na szmelc, z konstruktorem uzgadniasz elementy, przychodzi pseudo dyrektorek i mówi ci że to z profilów do gipsu można zrobić, i walczysz, jak nie ze spawaczami, to z cynkownią, nie z cynkownią, to z pseudo kierowniczkiem, a potem z szefem, z pseudo młodymi technologami, żeby inne rozwiązania zrobili, to z magazynierem, to z kierowcą, sam zanosisz do samochodu rzeczy żeby je zawiózł, i jeszcze w sobotę przychodzisz żeby nadrobić robotę, a kasy jak nie było tak nie ma, i jeszcze w niedzielę telefony dostajesz, bo w poniedziałek do cynkowni ma coś jechać, a od tego jest kierownik, kto nie spróbuje nie zrozumie, i takie komentarze są z czapy

Kasa

Firmie grot od kilku lat żadzi złodziejska tajna kasta ,to oni okradają firmę (bydło)niszczą firmę wykożystujac wiele metod ,śpią na montażach ,kradną stal,jak też robią fuchy .materiałem firmy .firma zadłużoną tylko przez pracowników (usunięte przez administratora)

@Kasa

Kasa

Prawda leży po dwóch stronach za równo winny pracownik jak też pracodawca.ludziach nie było zgody i nigdy nie będzie mieszanina narodowa niszczy firmę a Pracodawca nie wie co się dzieje Albo udaje że nie wie .wina świętych ludzi oni niszczą firmę

Krzystof
Kandydat

Czy ktoś jest w stanie opisać jak wygląda praca technologa CAD? Ile można spodziewać się na start ? Czy w firmie są jakieś świadczenia dodatkowe?

k.d
@Krzystof

300PLN co piątek

Veles
Klient
@Krzystof

Witam poprostu pan poszuka inną firmę jak che pan spac spokojnie ...

Bb
Kandydat

Byśka w sobotę pocałować w jajca wNadarzynie i na pewno bendą bonusy świąteczne ????.

wrona

to jest ku... nieporozumienie, takie firmy powinno sie zamykać !

brrrr
@wrona

A jak tam wogóle sytuacja? Ktoś tam jeszcze pracuje?

Xx
@brrrr

O czym wy wogole gadacie? Z tego co wiem to wszyscy kase dostaja. Nie dziwne, ze jak jakis menel zapije do roboty nie przyjdzie to mu cos urwa i wywala. Wiec pewnie taki pozniej sie zlosci i pisze tu te bzdury...

brrrr
@Xx

Hmm z tego co wiesz? A pracowałeś tam? Bo ja widziałem na własne oczy co tam się dzieje i najgorszemu wrogowi nie życzę tam pracować - bardzo poniżające jest domaganie się ciągle o kasę- szczególnie spełniając swoje obowiązki należycie

Kolo

To że nie wiesz gdzie umieścić wpis świadczy o tym że nie zasługujesz na lepszą pracę, poza tym prawie wszystko się zgadza.

Minaj
@brrrr

tak ze 120 osób z tego co ostatnio słyszałem

Bartosz

Nie ma możliwości, aby ewentualne nadgodziny odebrać w formie wolnych dni? Skoro pracodawca nie płaci za nadgodziny, to może w taki sposób można wyrównać czas, który dodatkowo poświęciliśmy na rzecz firmy GROT.

Ok
@Xx

Firmie nie brakuje alkoholików ,psycholi, nierobów chorych na punkcie bractwo żadzi .Pan Marek powinien pòłowe zwolnić tych nierobów

Czy GROT Marek Dobrzyński zapewnia kartę multisportu?

Wniebowzięty
@Pytanie

Naturalnie, firma Grot Marek Dobrzyński zapewnia wszystkie dodatkowe świadczenia jakie tylko można sobie wyobrazić,ta rodzinna firma z tradycjami której głównym szefem jest przemiły starszy Pan o niespotykanej kulturze osobistej wraz ze swoim niesłychanie inteligentnym synem sprawiają że nawet po przepracowaniu kilku dni czujesz że tu cytuję piosenkę "tu jest Twoje miejsce miejsce tu jest Twój dom"

Zostaw merytoryczną opinię o GROT Marek Dobrzyński - Macierzysz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w GROT Marek Dobrzyński?

Zobacz opinie na temat firmy GROT Marek Dobrzyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GROT Marek Dobrzyński?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie GROT Marek Dobrzyński?

Liczba opinii klientów firmy GROT Marek Dobrzyński, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GROT Marek Dobrzyński?

Kandydaci do pracy w GROT Marek Dobrzyński napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GROT Marek Dobrzyński
1.4/5 Na podstawie 256 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

GROT Marek Dobrzyński