Optimex Polska Sp. z o.o.

Skarżysko-Kamienna

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Optimex Polska Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Optimex Polska Sp. z o.o.

Aneta

@Manwspominasz, że warto pracować w Optimex Polska. Chętnie dowiemy się dlaczego. Wspominasz o satysfakcjonujących zarobkach. A co oprócz tego oferuje firma swoim pracownikom? Jak wygląda praca w jej poszczególnych działach? Takie dodatkowe informacje mogą być istotne dla osób, które myślą nad podjęciem zatrudnienia właśnie w Optimex Polska Sp. z o.o.

Man

Optimex Polska ma prace dla wszystkich zainteresowanych, moim zdaniem to wygląda czysto i w porządku, na pewno nie można się spierać o nic, wartościowa praca, jedna z lepiej płatnych w regionie np. śląskim, moim zdaniem warto próbować się dostać tam.

admin

Twoim zdaniem firma Optimex Polska Sp. z o.o. była złym czy dobrym pracodawcą? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Optimex Polska Sp. z o.o. - Skarżysko-Kamienna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Optimex Polska Sp. z o.o.