Opinie o Agencja Ochrony Combat Józef Gieremek w Czarnków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agencja Ochrony Combat Józef Gieremek. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Ochrony Combat Józef Gieremek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Combat Józef Gieremek w Czarnków

John

Proponuję firmę przekształcić pod kątem prawniczym ponieważ co do ochrony to totalna porażka w tych czasach żeby tak firma funkcjonowała. Totalna żenada. Jeśli właściciel powołuje się na artykuły to też coś znaczy. Moim zdaniem kolejna pseudo ochrona.

Nie polecam, praca na czarno, bez zgłoszen do urzedów bez ubezpieczeń

Agencja Ochrony Combat
@Andrzej

Szanowny Panie Andrzeju. Łatwo jest komuś ubliżyć lub kogoś bezpodstawnie zniesławić. Proszę jednak pamiętać że artykuł 212 KK wyraźnie mówi: § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

M.

Ja rok temu na imprezie masowej miałam dostać 120 a dostałam 40 zł bez umowy, kompletnie nic. Musiałam się prosić o własne pieniądze

Agencja Ochrony Combat
@M.

Nie przypominamy sobie aby kiedykolwiek miejsce miała taka sytuacja. Pracownicy zawsze wypłatę otrzymują na czas. Taka różnica 120 zł i 40 zł jest po prostu niemożliwa. Szanowny Panie M-rozumiemy że może czuć się Pan bezkarnie wypowiadając się anonimowo,jednakże proszę pamiętać że artykuł 212 KK wyraźnie opisuje jakie konsekwencje może mieć ten czyn. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Jowita

Firma Combat z Czarnkowa uczciwie i z dbałością o klienta wykonała dla nas zlecenie zabezpieczenia imprezy oraz terenu wokół. Pracownicy z szacunkiem podchodzili do gości na imprezie. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i polecamy usługi Agencji Ochrony z Czarnkowa innym klientom.

Firma Agencja Ochrony Combat Józef Gieremek w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Praca w ochronie-Czarnków. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
noc

JEDNAK okazała się Firma wypłacana,, tak że, polecę Firmę. Polecam można zarobić -z pozycji zleceniobiorcy. Jest dobrze dostałem pieniądze. W wmiescila się w 15 dniach po fakturze.Firma w brew moich. Obaw okazała się bardzo. W porządku. Firma.polecam.i pozdrawiam. W dzisiejszych czasach. To rzadkość. Biorąc pod uwagę iż nie każdy zleceniodawca. Otrzymuje. Od dużych firm pieniążki by zapłacić za pracę, lub ma z tym max problemów. Miło pozdrawiam dobra firmę Combat z Czarnków. Wlkp

noc

...co można napisać opinia na dziś ,umowa na maila dzieło,oferta z Olx-a ..ochrona terenu Budowy ,z mojej strony wykonana w 100%. 11 nocek jedna po drugiej (137h),co do zapłaty na dziś nie ma (2 tydzień po wykonaniu dzieła) ,jak dostanę lub nie napisze ....

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Combat Józef Gieremek - Czarnków

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Combat Józef Gieremek?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Combat Józef Gieremek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Combat Józef Gieremek?

Agencja Ochrony Combat Józef Gieremek