Opinie o Bon Apetito w Janki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bon Apetito. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bon Apetito o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bon Apetito w Janki

Jaka umowa obowiązuje w Bon Apetito podczas okresu próbnego?

Ula

Przeciez to to juz nie istnieje

@Ula

Ale szefostwo musi wysylac aby zachowac pozory.

No bardzo ładnie!!! Jak pięknie firma usuwa wszystkie komentarze,myślicie że tym sposobem znajdziecie nowych naiwniakow którzy będą niewolnikami za śmieszne pieniądze i im też nie wypłacicie pieniędzy??? śmieszni jesteście, ostrzegam wszystkich ludzi przed ta firma do tej pory od roku czasu nie widzimy swoich pieniędzy, więc jeżeli nie chcecie latać po sądach żeby odzyskać swoje ciężko zarobione pieniądze to zapomnijcie o tej firmie nawet jak się otworzy .(usunięte przez administratora)

@były pracownik

No to co? Samo PiP pisze -art.286 kk nie ma tu zastosowania bo brak wypaty to nie jest kradziez. Teraz moge sie zatrudnic w innej firmie i powtorzyc historie, bo jestem tylko marnym zerem(studentka) na umowie zlecenie.

Bocianicha1970@op.pl

Od czterech miesiecy nie otrzymuje wynagrodzenia. Pan prezes zabral mi nawet chorobowe ktore wpywa do niego z ZUS-u. W czerwcu calkowite rozwiazanie umowy. Skladam papiery do sadu pracy. Zlozylam juz w ZUS,PIP teraz czas na sad. Zero reakcji lub kontaktu z firma. (usunięte przez administratora).

BUTNA
@Bocianicha1970@op.pl

bogaczy ? przecież grosza przy duszy nie mają zadłużeni potwornie. wszyscy tam są siebie warci - prezesiki ksiegowa dyrektorzy

Lala
@Bocianicha1970@op.pl

To prawda, jeszcze w zyciu czegos takiego nie doswiadczylam, tu nawet bluzgania nic nie daja Ja zycze im tym prezesom zeby kiedys tego doswiadczyli, co my teraz doswiadczamy

@Bocianicha1970@op.pl

No mamy polowe czerwca, a kasy jak nie bylo z bon apetito tak nie ma, proponuje zglosic sprawe do prokuratury, o przywlaszczeniu naszych wyplat, to jest kradziez naszych pieniedzy, od lutego nie mamy pieniedzy, to nie sąd pracy tylko prokurator musi tym sie zajac Piszcie co o tym myslicie??

@Bocianicha1970@op.pl

A od kiedy to pracodawca dostaje od ZUS jakieś pieniądze na wypłatę zasiłku chorobowego dla pracownika?

Zły

Ano dostaje .... rozlicza zasiłki w deklaracji dra. Nie wiesz o tym ? A jeśli ma trudna sytuacje finansowa składa wniosek by ZUS sam wypłacił kasę świadczeniobiorcy. Tu jak widać chęci brak na cokolwiek.

Reniusia

Jeśli zatrudnia powyżej 20 osób to pracodawca jest płatnikiem zasiłków i je powinien wypłacić a potem potrąca je sobie w deklaracji ZUS

witekwroclaw
@Bocianicha1970@op.pl

Witam A czy która jakis kontakt do nich pilnie potrzebuje t.witorzenc@gmail.com

@witekwroclaw

Nikt nie odbiera telefonu, kasy nie ma do dziś nikt, to jest kpina, to jest tak zlodziejska firma że aż słów brak, takze kasy raczej nikt nie dostanie, ale przyjdzie czas ze beda zebrać pod kosciolem, czego im każdy z osobna życzy

@Bocianicha1970@op.pl

Pipi i ZUS masz złożone dostaniesz za l4 ale reszta ciężko jestem od półtora roku w tej samej sytuacji, do 15. 05 mam dostać kolejna odpowiedź od pip, ponieważ pandemia itd.

@Lara

To nic nie da bo zgodnie z prawem brak wypaty za wykonan prac to nie jest przywaszczenie. Samo PiP tak pisze w swoich listach i art286 nie ma tu miejsca do zastosowania. HAHA.

Sara

Tak, wszystkim zlecenie 12zl /h (2020), aktualnie pozamykane, w Poznaniu.

Mariusz Nowy wpis
@Sara

Czemu pozamykane? Firma nie przyjmuje czy w ogóle nie funkcjonuje? Dodasz więcej szczegółów?

Aplikowałeś do firmy Bon Apetito? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Dostawca

OPINIA Jako dostawca firmy AMB GASTRO – BON APETITO – chcielibyśmy wyrazić swoją opinię na temat firmy. W stosunku do naszej firmy – jako dostawcy – w/w firma nie wywiązuje się z bardzo dużych zaległości finansowych za dostarczony towar bardzo dobrej jakości – dowodem są podpisane faktury. Jesteśmy zwodzeni i nie otrzymujemy swoich należności od kilkunastu miesięcy. Pomimo licznych uzgodnień odnośnie spłat zaległości oraz ugody firma AMB GASTRO oraz BON APETITO w dalszym ciągu uchyla się od zapłaty za towar. Ponieważ termin zapłaty za faktury zbliża się do okresu przedawnienia 2 lata, więc sprawy kierowane są do sądu. Pan prezes firmy, pisze odwołania a terminy spraw przedłużają się w nieskończoność. Zapłaty za faktury w dalszym ciągu nie ma , a w obecnych czasach pandemii są to bardzo duże pieniądze , które są nam bardzo potrzebne do dalszego funkcjonowania firmy na rynku. Czy ta firma ma inne zobowiązania , których nie chce zapłacić ?

@Dostawca

Ta firma zadnemu z pracownikow nie wyplacila kasy ze wszystkich knajp w polsce, oprocz tego podobno podpisali upadłość, wiec juz trzeba sie dowiadywac, firma to krętacze

zdenerwowany
@Dostawca

Zalegają mi potwornie duże pieniądze. nie jesteście sami niestety.

zdenerwowany

Skąd wiesz o tej upadłości ? W KRS nie ma żadnej wzmianki

@zdenerwowany

No jednak to plotka A pewne to jest ze ponad milion dostali pomocy, ale nam nie dali nic

Efka

Zobaczcie monitor sądowy z dnia 18.01.2021

Janusz
@Efka

Myślicie, że firma Bon Apetito może upaść? Może są jednak jeszcze jakieś szanse na to, aby firma utrzymała się na rynku? Napiszcie, proszę, jak to wygląda bo szczerze mówiąc jestem bardzo ciekaw, jak to dokładnie wygląda. Chętnie poznam Wasze szczegółowe opinie.

@Efka

UWAGA!!!! PROSZE DZWONIC DO NADZORCY SADOWEGO, FRANCISZEK CAG 322516543 ON SIE ZAJMUJE TA SPRAWA BON APETITO Próbują sie lapac wszystkiego Podajcie dalej do tych co pracowali w tym dziadostwie

ulalala
@Ula

hej , możesz napisać coś więcej na ten temat?

witekwroclaw
@Dostawca

Witam Mam problem aby skontaktować się z Prezesem, czy ktoś jest wstanie mi pomóc, jakiś numer komórkowy witekwroclaw80 małpa wp.pl

Jasne

Do wszystkich tych nieudaczników którzy siedzą na (usunięte przez administratora) tyją i Nas obrażają, w końcu byście przestali pluć jadem. Oszukiwać siebie że coś wiecie. Bo My wiemy więcej. To co piszecie teraz to kłamstwa i pomówienia i każdemu z Was wytoczymy pozwy. A mamy wiele dowodów Na Wasza bezmyślną pracę i stratę towaru na kilka tysięcy złotych (usunięte przez administratora)

BBBB
@Jasne

Byście się wstydzili coś takiego pisać na forum.... Ale teraz to pokazaliście swoja prawdziwą twarz...

SS
@BBBB

Skoro byliśmy tacy beznadziejni to dlaczego pracowaliśmy w waszej firmie kilka lat? Dlaczego nikt nas wcześniej nie zwolnił? Skoro macie ''dowody'' i jakieś zażalenia to dlaczego nie potraficie powiedzieć nam tego w twarz? Chociaż przez telefon..(usunięte przez administratora)

Eleo
@Jasne

Przypomnijmy sobie kto dopprowadzil do strat w firmie? Hmmm..... :) kto układał takie żenujące wydawki gdzie foodocost leżał i kwiczal i na końcu tylko było błaganie pracowników zeby ratować biznes. Bo razem damy radę. No naprawdę, wzruszające. Powiedzcie nam to w twarz, nie na forum. Bez oddanych ludzi nie znaczycie nic.(usunięte przez administratora)

Srsly
@Jasne

(usunięte przez administratora) Na to są dowody że nie dostaliśmy wynagrodzeń. To nie działa tak że wy powiecie że jesteśmy źli i niedobrzy i was ktoś będzie głaskać po główce. No błagam. My również życzymy powodzenia i będziemy się dalej rozwijać po za strukturami Błąd apetito jak to sie ładnie u was mawialo :)

WWW
@Jasne

Nie byłoby problemu gdybyście wysłali nam nasze wypłaty na które zapracowaliśmy... Każdy rozszedłby się w swoją stronę. Bo to, że pozwalnialiście ludzi to jest najmniejszy problem, bo większość osób znalazła sobie lepsze miejsca pracy... Ale nie zapłacić pracownikowi za LUTY, gdzie wszystko było normalnie pootwierane to jest już szczyt cham.stwa i(usunięte przez administratora) To, że teraz zaczniecie nam grozić wymyślonymi z palca historyjkami nie sprawi, że przestaniemy walczyć o nasze pieniądze na które pracowaliśmy. P.S. Lepiej skasujcie co napisaliście, bo teraz już pewnie nikt przy zdrowych zmysłach nie pójdzie tam pracować, bo będzie się bał, że będziecie na nich wymyślać historyjki tylko po to, aby nie wypłacić wynagrodzenia.

@Jasne

Odpowiedź od Bon Apetito jak zwykle na „wysokim poziomie”.... Ale cieszę się, że się ona pojawiła, bo widać jakie macie zdanie o swoich pracownikach. Na szczęście w internecie nic nie ginie, więc nawet jak teraz to usuniecie to i tak zostanie to zapamiętane,. Screen tej wypowiedzi jest już zrobiony... Wystarczyło wysłać te wnioski o postojowe do ZUSU, bo miałabym wtedy za co żyć. I może nie chciałabym walczyć o te kilka tysięcy, których mi nie zapłaciliście. Tylko czekałabym spokojnie aż nas spłacicie.. Zastanawiające jest co firma miała na celu, że tych wniosków nie wysłała do ZUSU. Chodziło wam o to, aby nas upokorzyć i pokazać jak bardzo macie w poważaniu osoby, które u was pracowały? Bo jeżeli tak, to się wam to udało. Pokazaliście tym ile dla was znaczą pracownicy i jak ich traktujecie.. Aż strach pomyśleć jak potraktujecie osoby, które teraz u was pracują albo dopiero będą pracować.

Fujka
@Jasne

Krzywidzicie się. Naprawdę. Wszyscy są już przeciwko wam. Tak ciężko było pójść nam wszystkim na rękę? Odezwać się? Być w kontakcie? Przyznać się że jesteście chwilowo w czarnej dziurze Ale jakoś ogarniecie? Wszyscy byliby zadowoleni. Bo naprawdę różne rzeczy się zdarzają w życiu. I bywa naprawdę czasem źle. Ale za takie potraktowanie ludzi.... raczej nie ma możliwości żebyśmy mieli do was szacunek. Nawet po zamknięciu nam nie pomogliscie. Nie wyszły wnioski do zusu nawet. Ludzie nie mają za co żyć...przez was.

Leo
@Jasne

Wy lepiej nie piszcie wymyślonych historyjek tylko róbcie nam te przelewy z wypłatami za luty

Basia
@Jasne

Widzę, że szukacie nowych pracowników, bo nikt już nie chce tam wrócić po tym jak potraktowaliście osoby, które tam pracowały. Jak chcecie nowym osobom wypłacić wynagrodzenie skoro byłym wisicie jeszcze wypłaty za LUTY!!! Żenująca firma!!! To kwestia czasu aż będzie wyznaczona rozprawa w Sądzie i odpowiednie organy zajmą się ściąganiem zaległości w wypłatach...

poszukująca pracy
@Basia

Proszę o informację zwrotna czy firma zaczęła się z Państwem - byłymi pracownikami rozliczać? aplikowałam do nich - jednak teraz mam ogromny mętlik w głowie czy dobrze zrobiłam. Zdaje się, ze firma ma poważne problemy....

@poszukująca pracy

Witam do dnia dzisiejszego ani rozliczenia, ani odzewu z Pana prezesa strony

Apetito
@Jasne

No i kiedy odzyskamy nasze pieniadze, najjasniejszy? Czy mozna sobie tak bez pardonu zabrac nasze ciężko zarobione pieniadze i je przywłaszczyć???!!!

@Jasne

Oczywiście i te mandaty które Pan prezes powinien płacić a, zwykłego szarego pracownika (usunięte przez administratora) brak słów firma (usunięte przez administratora)

@Jasne

Najpierw zapłaćcie zaległości a później straszcie sądami, tak zachowuje się dziecko i (usunięte przez administratora)bo on mnie też obsypał piaskiem. A złodziej powie bo było otwarte. Żenada Administrację proszę o nie usuwanie.

Efka
@Babcia

Możesz rozwinąć wypowiedz? Kto kogo straszy sądem?

02.07.2020 proszę wrócić do postu wyżej, wrazilam się jasno

(usunięte przez administratora) już prawie rok czasu minął a Oni nadal pieniędzy ludziom nie wyplacili ???? czekam na rozprawę i na pieniążki oczywiście i mam nadzieję że z procentami !!!!!!! OMIJAĆ Z DALEKA !!!

Ula

Czy to prawda ze firma podpisala upadlosc? Dobrze by bylo, i wszystkie życzenia oby sie spelnily, te negatywne oczywiście, bo ten co nie oddaje kasy za prace konczy zle, upadle czarne anioły ????????

@Ula

Upadli na głowę delikatnie mówiąc, prezesunio ma w(usunięte przez administratora) Pootwieranych innych a udziałów w pip i dalej serdecznie nie pozdrawiam, karma wróci a kasę i tak oddacie

Jutro się odezwę SMS. Ppzdrawiam

Patrycja

A w firmie klooski ktoś moze pracował ? Chyba tam szukają ludzi do pracy , ktoś się wypowie ?

BBBB
@Patrycja

To ten sam szef, więc nie polecam... Wyżej jest komentarz od tych "osób" i właśnie pokazali jak naprawdę traktują innych ludzi... Ale rozumiem ich, bo już im się zaczął palić grunt pod stopami i zaczynają się pogróżki po to, aby ludzie nie walczyli o swoje wypłaty... Tylko, że teraz to sami sobie zrobili antyreklamę.

JustaOp
@Patrycja

Pracowałam w tej (usunięte przez administratora)firmie. Umowę miałam do końca 2020 ale z wejściem nowych obostrzen w październiku z dnia na dzień zostałam bez pracy. 24.10 byłam ostatni raz w pracy a dn. 30.10 przyszło mi pismo o rozwiązaniu umowy. (usunięte przez administratora) do dnia dzisiejszego nie wypłacili całej naszej ekipie wynagrodzenia. Idziemy z pozwem zbiorowym do sądu. Koszta dla nich będą co aj niej podwójne

Eleo
@JustaOp

My nie dostaliśmy wynagrodzen od LUTEGO. Takze nie ma na co czekać, tylko isc do sądu. Powodzenia

Patkawriatka

Ja jestem osobiście zadowolona pracy w Bon Apetito w manufakturze jest miła atmosfera.

@Patkawriatka

Hahaha naiwniaki zobaczymy jak zamkną knajpę bo wlezie wirus i bedziecie czekać na kase w nieskończoność

@Patkawriatka

Jak to z Tą kasa płacą czy nie?

Patrycja

Ja też do tej pory nie mam wypłaty. Było mi bardzo ciężko przez to. Dobrze, że mam rodzinę która mi pomogła, bo inaczej dzięki tej wspaniałej firmie znalazłabym się na ulicy!!!! Ale na szczęście znalazłam nową, lepszą pracę. Już nie muszę się męczyć w tej pseudo firmie. Pracuję po 8 godzin, nie muszę zostawać w pracy po godzinach za które nikt mi nie zapłaci... Patrząc na to z perspektywy czasu cieszę się, że tak się stało. Ale o pieniądze będę walczyć.

@Patrycja

A składała pani pozew do sądu ?

@Marta

płacą wszystko ok, pracuję już dwa miesiące i jest ok

@Nowy

Nam tez płacili ale jak zamkli przez pandemie to do dzis nie ma kasy, także oby nie zamkli, i zebyscie nie musieli przeżywać tego co my

@Patkawriatka

No i co????????mówiłam??? Powodzenia w szukaniu kasy ????????

Nie zatrudniaj się !!!!!!

Ludzie chodźmy wszyscy do sądu może w końcu to pomoże !!! nie może tak być, firma wypiela na nas wszystkich (usunięte przez administratora) , chyba za ten (usunięte przez administratora)! (usunięte przez administratora) TRAGEDIA jak tak można, brak mi juz slow i nerwów.! A Ci co szukają pracy niech omijaja szerokim łukiem!!!!

Babcia
@Nie zatrudniaj się !!!!!!

Załóżmy grupę zbierzmy się wszyscy i złóżmy do sądu razem wygramy.(usunięte przez administratora)

Nie zatrudniaj się !!!!!
@Babcia

to by było najlepsze rozwiązanie, jakby wszyscy poszli właśnie do sądu

@Babcia

Czekamy na odpowiedz Pipu A pozniej juz kazdy z osobna musi zlozyc pozew do sądu pracy

Reniusia
@Nie zatrudniaj się !!!!!!

A pani składała już pozew? Jeśli nie to trzeba działać Ja już złożyłam i czekam na sprawę

Restauracje pootwierane a do tej pory brak wynagrodzenia za luty...

brak wynagrodzenia

halo halo ??? kiedy w końcu zrobicie przelewy bo mamy już prawie sierpień ile można czekać????

Eleonora

Szkoda, że portal kasuje niektóre komentarze... No cóż "panie prezesie ". Pogrążył się pan po całości. Nie polecamy jedzenijedzenie w żadnej restauracji bon apetito oraz pracy. (usunięte przez administratora)

Leo

Ciekawe czy teraz w Manufakturze sprzedają mięso, które zostało zamrożone w marcu...

Nie zatrudniaj się !!!!!
@Leo

mniam mniam musi być świeżo i smacznie

Elf
@Leo

Nooo ..... Z MIŁOŚCI DO ŚWIEŻOŚCI. Mówi Wam to coś ?

zła

właśnie!!!! zamiast otwierać lokale to mogliby wypłacić ludziom zaległe pieniądze!!!! to jest jakaś kpina , normalnie już brak mi słów na tą firmę!

@zła

Za luty parę osób dostało przelewy w granicach 40 zł.

Skandal żeby osoba na umowie o pracę nadal od marca nie dostała wynagrodzenia !!! Na pewno tego tak nie zostawię!!!! zero jakiejkolwiek reakcji , zero odpowiedzi od Pana ' Prezesa ' i wielce kierowników. Zamiast otwierać lokale to najpierw oddajcie pieniądze ludziom . Pan prezes postradal zmysły chyba przez ta pandemie. masakra po prostu masakra...........

Babcia

Za l4 nie wspomnę i brK składek od 1.01.2020 ale pan prezes M. B ma gdzieś jak się upomnisz to dostaniesz wypowiedzenie a kasy dalej brak.

Dana

Pracownicy ktorzy nie dostali wyplat i postojowego w manufakturze, powinni pojsc stanac przed bufetem kasa zawolac dziennikarzy, tak zrobcie Powodzenia my w jurajskiej w razie by otwierali zrobimy tak.

Szefostwo zajęte otwieraniem lokalu w Manufakturze i nie miało czasu na złożenie wniosku o postojowe dla pracowników zatrudnionych na umowę zlecenie bezpośrednio w "firmie".

Elena

No cóż. Mamy koniec czerwca A od lutego wypłat brak. Ludzie którzy macie przeblyski aby wracać tam do pracy lub aplikować to apeluje o rozsądek. Długi gonią długi. Nie ma kasy na nic. Tylko wyższe sfery mają za co żreć. Ale Karma wraca szybko , ta cholernie zla tym bardziej - więc się udławią. Życzę z calego serca smacznego. Polecam firmie już zakończyć ten cyrk bo brak słów. Jak się nie umie w biznes - biznesu się nie robi.

Zostaw merytoryczną opinię o Bon Apetito - Janki

• Jak się pracuje w Bon Apetito?

Zobacz opinie na temat firmy Bon Apetito tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bon Apetito?

Bon Apetito