Bon Apetito
counter
2 32 107 5 1
Bocianicha1970@op.pl

Od czterech miesiecy nie otrzymuje wynagrodzenia. Pan prezes zabral mi nawet chorobowe ktore wpywa do niego z ZUS-u. W czerwcu calkowite rozwiazanie umowy. Skladam papiery do sadu pracy. Zlozylam juz w ZUS,PIP teraz czas na sad. Zero reakcji lub kontaktu z firma. (usunięte przez administratora).

Tak21Nie1
Jasne

Do wszystkich tych nieudaczników którzy siedzą na (usunięte przez administratora) tyją i Nas obrażają, w końcu byście przestali pluć jadem. Oszukiwać siebie że coś wiecie. Bo My wiemy więcej. To co piszecie teraz to kłamstwa i pomówienia i każdemu z Was wytoczymy pozwy. A mamy wiele dowodów Na Wasza bezmyślną pracę i stratę towaru na kilka tysięcy złotych (usunięte przez administratora)

Tak2Nie32
Patkawriatka

Ja jestem osobiście zadowolona pracy w Bon Apetito w manufakturze jest miła atmosfera.

Tak3Nie3

Tak21Nie1
BUTNA
@Bocianicha1970@op.pl

bogaczy ? przecież grosza przy duszy nie mają zadłużeni potwornie. wszyscy tam są siebie warci - prezesiki ksiegowa dyrektorzy

Tak3Nie
Lala
@Bocianicha1970@op.pl

To prawda, jeszcze w zyciu czegos takiego nie doswiadczylam, tu nawet bluzgania nic nie daja Ja zycze im tym prezesom zeby kiedys tego doswiadczyli, co my teraz doswiadczamy

@Bocianicha1970@op.pl

No mamy polowe czerwca, a kasy jak nie bylo z bon apetito tak nie ma, proponuje zglosic sprawe do prokuratury, o przywlaszczeniu naszych wyplat, to jest kradziez naszych pieniedzy, od lutego nie mamy pieniedzy, to nie sąd pracy tylko prokurator musi tym sie zajac Piszcie co o tym myslicie??

@Bocianicha1970@op.pl

A od kiedy to pracodawca dostaje od ZUS jakieś pieniądze na wypłatę zasiłku chorobowego dla pracownika?

Zły
@Pracownik

Ano dostaje .... rozlicza zasiłki w deklaracji dra. Nie wiesz o tym ? A jeśli ma trudna sytuacje finansowa składa wniosek by ZUS sam wypłacił kasę świadczeniobiorcy. Tu jak widać chęci brak na cokolwiek.

@Pracownik

Jeśli zatrudnia powyżej 20 osób to pracodawca jest płatnikiem zasiłków i je powinien wypłacić a potem potrąca je sobie w deklaracji ZUS

witekwroclaw Nowy wpis
@Bocianicha1970@op.pl

Witam A czy która jakis kontakt do nich pilnie potrzebuje t.witorzenc@gmail.com

Patkawriatka

Tak3Nie3
@Patkawriatka

Hahaha naiwniaki zobaczymy jak zamkną knajpę bo wlezie wirus i bedziecie czekać na kase w nieskończoność

Marta
@Patkawriatka

Jak to z Tą kasa płacą czy nie?

Patrycja

Ja też do tej pory nie mam wypłaty. Było mi bardzo ciężko przez to. Dobrze, że mam rodzinę która mi pomogła, bo inaczej dzięki tej wspaniałej firmie znalazłabym się na ulicy!!!! Ale na szczęście znalazłam nową, lepszą pracę. Już nie muszę się męczyć w tej pseudo firmie. Pracuję po 8 godzin, nie muszę zostawać w pracy po godzinach za które nikt mi nie zapłaci... Patrząc na to z perspektywy czasu cieszę się, że tak się stało. Ale o pieniądze będę walczyć.

@Patrycja

A składała pani pozew do sądu ?

Nowy
@Marta

płacą wszystko ok, pracuję już dwa miesiące i jest ok

Ula Nowy wpis
@Nowy

Nam tez płacili ale jak zamkli przez pandemie to do dzis nie ma kasy, także oby nie zamkli, i zebyscie nie musieli przeżywać tego co my

Lara Nowy wpis
@Patkawriatka

No i co????????mówiłam??? Powodzenia w szukaniu kasy ????????

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Wiecie może czy w Bon Apetito szukają chętnych na staż?

TakNie
Nie zatrudniaj się !!!!!!

Ludzie chodźmy wszyscy do sądu może w końcu to pomoże !!! nie może tak być, firma wypiela na nas wszystkich (usunięte przez administratora) , chyba za ten (usunięte przez administratora)! (usunięte przez administratora) TRAGEDIA jak tak można, brak mi juz slow i nerwów.! A Ci co szukają pracy niech omijaja szerokim łukiem!!!!

Babcia
@Nie zatrudniaj się !!!!!!

Załóżmy grupę zbierzmy się wszyscy i złóżmy do sądu razem wygramy.(usunięte przez administratora)

Nie zatrudniaj się !!!!!
@Babcia

to by było najlepsze rozwiązanie, jakby wszyscy poszli właśnie do sądu

@Babcia

Czekamy na odpowiedz Pipu A pozniej juz kazdy z osobna musi zlozyc pozew do sądu pracy

Klient
@Nie zatrudniaj się !!!!!!

A pani składała już pozew? Jeśli nie to trzeba działać Ja już złożyłam i czekam na sprawę

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ewa

Restauracje pootwierane a do tej pory brak wynagrodzenia za luty...

brak wynagrodzenia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 119 dni.

halo halo ??? kiedy w końcu zrobicie przelewy bo mamy już prawie sierpień ile można czekać????

TakNie1
Jasne

Tak2Nie32
BBBB
@Jasne

Byście się wstydzili coś takiego pisać na forum.... Ale teraz to pokazaliście swoja prawdziwą twarz...

Tak18Nie
SS
@BBBB

Skoro byliśmy tacy beznadziejni to dlaczego pracowaliśmy w waszej firmie kilka lat? Dlaczego nikt nas wcześniej nie zwolnił? Skoro macie ''dowody'' i jakieś zażalenia to dlaczego nie potraficie powiedzieć nam tego w twarz? Chociaż przez telefon..(usunięte przez administratora)

Tak19Nie
Eleo
@Jasne

Przypomnijmy sobie kto dopprowadzil do strat w firmie? Hmmm..... :) kto układał takie żenujące wydawki gdzie foodocost leżał i kwiczal i na końcu tylko było błaganie pracowników zeby ratować biznes. Bo razem damy radę. No naprawdę, wzruszające. Powiedzcie nam to w twarz, nie na forum. Bez oddanych ludzi nie znaczycie nic.(usunięte przez administratora)

Tak21Nie
Srsly
@Jasne

(usunięte przez administratora) Na to są dowody że nie dostaliśmy wynagrodzeń. To nie działa tak że wy powiecie że jesteśmy źli i niedobrzy i was ktoś będzie głaskać po główce. No błagam. My również życzymy powodzenia i będziemy się dalej rozwijać po za strukturami Błąd apetito jak to sie ładnie u was mawialo :)

Tak19Nie1
WWW
@Jasne

Nie byłoby problemu gdybyście wysłali nam nasze wypłaty na które zapracowaliśmy... Każdy rozszedłby się w swoją stronę. Bo to, że pozwalnialiście ludzi to jest najmniejszy problem, bo większość osób znalazła sobie lepsze miejsca pracy... Ale nie zapłacić pracownikowi za LUTY, gdzie wszystko było normalnie pootwierane to jest już szczyt cham.stwa i(usunięte przez administratora) To, że teraz zaczniecie nam grozić wymyślonymi z palca historyjkami nie sprawi, że przestaniemy walczyć o nasze pieniądze na które pracowaliśmy. P.S. Lepiej skasujcie co napisaliście, bo teraz już pewnie nikt przy zdrowych zmysłach nie pójdzie tam pracować, bo będzie się bał, że będziecie na nich wymyślać historyjki tylko po to, aby nie wypłacić wynagrodzenia.

Tak23Nie1
@Jasne

Odpowiedź od Bon Apetito jak zwykle na „wysokim poziomie”.... Ale cieszę się, że się ona pojawiła, bo widać jakie macie zdanie o swoich pracownikach. Na szczęście w internecie nic nie ginie, więc nawet jak teraz to usuniecie to i tak zostanie to zapamiętane,. Screen tej wypowiedzi jest już zrobiony... Wystarczyło wysłać te wnioski o postojowe do ZUSU, bo miałabym wtedy za co żyć. I może nie chciałabym walczyć o te kilka tysięcy, których mi nie zapłaciliście. Tylko czekałabym spokojnie aż nas spłacicie.. Zastanawiające jest co firma miała na celu, że tych wniosków nie wysłała do ZUSU. Chodziło wam o to, aby nas upokorzyć i pokazać jak bardzo macie w poważaniu osoby, które u was pracowały? Bo jeżeli tak, to się wam to udało. Pokazaliście tym ile dla was znaczą pracownicy i jak ich traktujecie.. Aż strach pomyśleć jak potraktujecie osoby, które teraz u was pracują albo dopiero będą pracować.

Tak24Nie
Fujka
@Jasne

Krzywidzicie się. Naprawdę. Wszyscy są już przeciwko wam. Tak ciężko było pójść nam wszystkim na rękę? Odezwać się? Być w kontakcie? Przyznać się że jesteście chwilowo w czarnej dziurze Ale jakoś ogarniecie? Wszyscy byliby zadowoleni. Bo naprawdę różne rzeczy się zdarzają w życiu. I bywa naprawdę czasem źle. Ale za takie potraktowanie ludzi.... raczej nie ma możliwości żebyśmy mieli do was szacunek. Nawet po zamknięciu nam nie pomogliscie. Nie wyszły wnioski do zusu nawet. Ludzie nie mają za co żyć...przez was.

Tak20Nie
Leo
@Jasne

Wy lepiej nie piszcie wymyślonych historyjek tylko róbcie nam te przelewy z wypłatami za luty

Basia
@Jasne

Widzę, że szukacie nowych pracowników, bo nikt już nie chce tam wrócić po tym jak potraktowaliście osoby, które tam pracowały. Jak chcecie nowym osobom wypłacić wynagrodzenie skoro byłym wisicie jeszcze wypłaty za LUTY!!! Żenująca firma!!! To kwestia czasu aż będzie wyznaczona rozprawa w Sądzie i odpowiednie organy zajmą się ściąganiem zaległości w wypłatach...

Tak5Nie
poszukująca pracy
@Basia

Proszę o informację zwrotna czy firma zaczęła się z Państwem - byłymi pracownikami rozliczać? aplikowałam do nich - jednak teraz mam ogromny mętlik w głowie czy dobrze zrobiłam. Zdaje się, ze firma ma poważne problemy....

@poszukująca pracy

Witam do dnia dzisiejszego ani rozliczenia, ani odzewu z Pana prezesa strony

Apetito
@Jasne

No i kiedy odzyskamy nasze pieniadze, najjasniejszy? Czy mozna sobie tak bez pardonu zabrac nasze ciężko zarobione pieniadze i je przywłaszczyć???!!!

Patrycja

A w firmie klooski ktoś moze pracował ? Chyba tam szukają ludzi do pracy , ktoś się wypowie ?

BBBB
@Patrycja

To ten sam szef, więc nie polecam... Wyżej jest komentarz od tych "osób" i właśnie pokazali jak naprawdę traktują innych ludzi... Ale rozumiem ich, bo już im się zaczął palić grunt pod stopami i zaczynają się pogróżki po to, aby ludzie nie walczyli o swoje wypłaty... Tylko, że teraz to sami sobie zrobili antyreklamę.

Tak16Nie1
Eleonora

Szkoda, że portal kasuje niektóre komentarze... No cóż "panie prezesie ". Pogrążył się pan po całości. Nie polecamy jedzenijedzenie w żadnej restauracji bon apetito oraz pracy. (usunięte przez administratora)

Tak10Nie1
Leo

Ciekawe czy teraz w Manufakturze sprzedają mięso, które zostało zamrożone w marcu...

Tak15Nie1
Nie zatrudniaj się !!!!!
@Leo

mniam mniam musi być świeżo i smacznie

Elf
@Leo

Nooo ..... Z MIŁOŚCI DO ŚWIEŻOŚCI. Mówi Wam to coś ?

Tak9Nie1
zła

właśnie!!!! zamiast otwierać lokale to mogliby wypłacić ludziom zaległe pieniądze!!!! to jest jakaś kpina , normalnie już brak mi słów na tą firmę!

@zła

Za luty parę osób dostało przelewy w granicach 40 zł.

Tak3Nie1

Skandal żeby osoba na umowie o pracę nadal od marca nie dostała wynagrodzenia !!! Na pewno tego tak nie zostawię!!!! zero jakiejkolwiek reakcji , zero odpowiedzi od Pana ' Prezesa ' i wielce kierowników. Zamiast otwierać lokale to najpierw oddajcie pieniądze ludziom . Pan prezes postradal zmysły chyba przez ta pandemie. masakra po prostu masakra...........

@anonim

Za l4 nie wspomnę i brK składek od 1.01.2020 ale pan prezes M. B ma gdzieś jak się upomnisz to dostaniesz wypowiedzenie a kasy dalej brak.

Tak5Nie1

Tak6Nie
Dana

Pracownicy ktorzy nie dostali wyplat i postojowego w manufakturze, powinni pojsc stanac przed bufetem kasa zawolac dziennikarzy, tak zrobcie Powodzenia my w jurajskiej w razie by otwierali zrobimy tak.

Tak8Nie1

Szefostwo zajęte otwieraniem lokalu w Manufakturze i nie miało czasu na złożenie wniosku o postojowe dla pracowników zatrudnionych na umowę zlecenie bezpośrednio w "firmie".

Tak5Nie1
Elena

No cóż. Mamy koniec czerwca A od lutego wypłat brak. Ludzie którzy macie przeblyski aby wracać tam do pracy lub aplikować to apeluje o rozsądek. Długi gonią długi. Nie ma kasy na nic. Tylko wyższe sfery mają za co żreć. Ale Karma wraca szybko , ta cholernie zla tym bardziej - więc się udławią. Życzę z calego serca smacznego. Polecam firmie już zakończyć ten cyrk bo brak słów. Jak się nie umie w biznes - biznesu się nie robi.

Tak5Nie

Czy w Bon Apetito jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

TakNie2
@Pytanie

Nie ma zadnej reakcji ze strony firmy. Nie ma z nimi kontaktu. Nie odbieraja telofonow nie odpisuja na meile.

Tak11Nie
@Pytanie

Zero reakcji nikt nami sie nie interesuje Nie ma kto nam pomoc w tej trudnej dla nas pracowników sprawie

Tak6Nie
@Bocianicha1970@op.pl

Tak to prawda. Do tego osoby zatrudnione na umowę zlecenie bezpośrednio u pracodawcy nie odstali nawet postojowego, ponieważ nie złożyli wniosków do ZUSu. Postojowe dostali jedynie ci co byli zatrudnieni przez agencję. Dlaczego agencja mogła złożyć wnioski a Bon Apetito już się wypiął na pracowników?

ZZZ

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Osoby, które zostały zatrudnione na umowę zlecenie bezpośrednio przez firmę nie dostały postojowego, ponieważ firma nie złożyła nawet wniosku do ZUSU! I nie wypłaciła wynagrodzenia za luty!!! Najgorsza "firma".

Tak13Nie
xyz

Piszcie pozwy do sądu. Ja już to zrobiłam i kilka innych osob tez. Nie doczekamy się złamanego grosza, jest czerwiec a od lutego nie ma ani złotówki. Nie ma żadnego kontaktu z tymi "ludźmi". Jak chcą tak się bawic to proszę bardzo. tylko z palcem do (usunięte przez administratora) nie trafią bo zostali z niczym.

Tak20Nie
Przeczytaj

Bon apetito to jedna z wielu spółek tych partaczy. Wszędzie zadłużeni, pracowników traktują jak ścierwa.zalapali się na dofinansowanie to wypłaty jeszcze są. Księgowa niby jest ale nic nie wie lub udaje i nie odbiera telefonu. Zresztą jak i Panie Dyrektorki i kierowniczki. Nie polecam tej firmy!!!!!

Tak12Nie
Majka

Dobra firma dla pracownika któremu chce się pracować. Firma również dobrze oceniana.

Tak1Nie25
Kaczorek
@Majka

Proszę o wszelkie informacje w sprawie pracy, wynagrodzenie, kontakt przełożony z pracownikiem.

Ula
@Kaczorek

Firma z chorzowa jest firmą nie wyplacalna nie interesuja sie pracownikami zostawili nas samych sobie jeszcze w zyciu takiej firmy nie widzialam ludzie nie maja co jesc bo wyplaty nie sa placone nikt nas nie informuje jak bylas potrzebna to bylo ok ale teraz pan biskup ma nas w (usunięte przez administratora) chahment

Tak8Nie
Ula
@Majka

Daj spokuj pracowalismy dobrze tylko za to kasy do dzis nie ma bon apetito i prezes biskup to chachmenty maja nas daleko

Tak8Nie
Elka
@Ula

Majka to nowy nabytek . Myśli ze firma rozwojowa jest. A to tonący okręt .

Zostaw merytoryczną opinię o Bon Apetito - Janki

Bon Apetito