Sieć Restauracji BONapetito

Łódź

Opinie o Sieć Restauracji BONapetito

Prawda

Zero profesjonalistów nikt nie wie co to HACCAP ani ISO tam nikt nic nie wie.

To co o was sądze

Mięso w chłodni we krwi leży razem z sałatą, która później ląduje w sałatce bez umycia bez niczego - niestety pracowałem:( Nie polecam pracy w tych warunkach.

Syf syf syfem pogania. Bonapetito to marka ale jaka syfu brudu i warunków obrzydliwych do pracy.

Hmmmm

Niestety to wszystko prawda popieram przedmówców - tam tak jest wszędzie w tych lokalach. Nikt nie wie o żadnych normach panujących aby żywność była bezpieczna ani ludzie żeby byli bezpieczni.

Przerażona

Straszne to co piszecie

Kiła i mogiła

Kiła i mogiła - a nie bonapetito

Sama prawda

Noże tempe palce sobie można pociąć. Nie ma podstaw do pracy - nie polecam tego miejsca do pracy w ogóle. Odradzam na maksa!!!!!

Tak jest

Praca tyranie tyranie tyranie ciężkie wszystko nie ma sprzętu zwykłych rękawic do wyciągania tego wszystkiego z pieca. Brud i syf jeden wielki. Jak się oparzysz to Twoja sprawa bo wszyscy mają umowę zlecenie. Poślizgniesz to też Twoja sprawa a dodam że tam nie ma nigdzie wyparzarek i wszystko co się zmywa chodzi o resztki wody ląduje na podłodze, która też pozostawia wiele do życzenia. Także poślizgniesz się - złamiesz nogę to jesteś uziemiony w domu bo przecież masz tylko zlecenie:):):) śmiechu warte.

Om

To fakt nic co tam się robi ze świeżością i czystością nie ma wspólnego. Ludzie maj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na prace.

WKURZONY

Warunków do pracy nie ma Ci pseudo kierownicy :):):):):):) OMG nie znający się na niczym ludzie. Udaje to korporację, ale szczerze to nikt nie wie co to korpo. Najpierw zacznijcie od siebie!

Bicinek

Dokładnie to zresztą widać śmierdzi z tych bemarów jak się podchodzi , stare to wszystko niestety. Odgrzewane przeżucane, mięso z krwią stoji w chłodniach razem z resztą jedzenia. Kontrola jaka kolwiek graniczy z cudem, pracownicy robią co chcą. Jak ktoś chce i lubi pracować w totalnym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bez żadnych zasad to praca dla Was!

Skandal

To prawda również jestem pracownikiem tej firmy dramat - syf syfem pogania w każdej z tych "restauracji" sanepid nie wiem jakim cudem tam przechodzi!!!! Skandal że galerie handlowe na to pozwalają!!! Warunki w jakich to wszystko jest robione, przechowywane no dramat!!!! Ludzie nie przeszkoleni w swoich ciuchach - szkoda słów.

OBURZONA

Pracowałam i nie polecam ani jeść w tych restauracjach a tym bardziej pracować bo nie tylko oszukują swpich klientow ale pracownikow tak samo nie raz tam takze jadlam dania ochydne i przedewszystkim stare nie raz sie zatrółam ich jedzeniem.

Zostaw opinię o Sieć Restauracji BONapetito - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sieć Restauracji BONapetito