Opinie o Bon Apetito w Janki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bon Apetito. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bon Apetito o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bon Apetito w Janki

Czy w Bon Apetito jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Bocianicha1970@op.pl

Nie ma zadnej reakcji ze strony firmy. Nie ma z nimi kontaktu. Nie odbieraja telofonow nie odpisuja na meile.

Lara

Zero reakcji nikt nami sie nie interesuje Nie ma kto nam pomoc w tej trudnej dla nas pracowników sprawie

@Bocianicha1970@op.pl

Tak to prawda. Do tego osoby zatrudnione na umowę zlecenie bezpośrednio u pracodawcy nie odstali nawet postojowego, ponieważ nie złożyli wniosków do ZUSu. Postojowe dostali jedynie ci co byli zatrudnieni przez agencję. Dlaczego agencja mogła złożyć wnioski a Bon Apetito już się wypiął na pracowników?

ZZZ

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Osoby, które zostały zatrudnione na umowę zlecenie bezpośrednio przez firmę nie dostały postojowego, ponieważ firma nie złożyła nawet wniosku do ZUSU! I nie wypłaciła wynagrodzenia za luty!!! Najgorsza "firma".

xyz

Piszcie pozwy do sądu. Ja już to zrobiłam i kilka innych osob tez. Nie doczekamy się złamanego grosza, jest czerwiec a od lutego nie ma ani złotówki. Nie ma żadnego kontaktu z tymi "ludźmi". Jak chcą tak się bawic to proszę bardzo. tylko z palcem do (usunięte przez administratora) nie trafią bo zostali z niczym.

Przeczytaj

Bon apetito to jedna z wielu spółek tych partaczy. Wszędzie zadłużeni, pracowników traktują jak ścierwa.zalapali się na dofinansowanie to wypłaty jeszcze są. Księgowa niby jest ale nic nie wie lub udaje i nie odbiera telefonu. Zresztą jak i Panie Dyrektorki i kierowniczki. Nie polecam tej firmy!!!!!

Aplikowałeś do firmy Bon Apetito? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Sprzedawca HalfPrice - Janki
CCC S.A.
logo firmy Офіс-менеджер
Janki
Nikola-Service Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Klienta w Salonie Mebli Kuchennych
HALUPCZOK S.C. HALUPCZOK ADRIAN, HALUPCZOK KARINA
Majka

Dobra firma dla pracownika któremu chce się pracować. Firma również dobrze oceniana.

Kaczorek
@Majka

Proszę o wszelkie informacje w sprawie pracy, wynagrodzenie, kontakt przełożony z pracownikiem.

@Kaczorek

Firma z chorzowa jest firmą nie wyplacalna nie interesuja sie pracownikami zostawili nas samych sobie jeszcze w zyciu takiej firmy nie widzialam ludzie nie maja co jesc bo wyplaty nie sa placone nikt nas nie informuje jak bylas potrzebna to bylo ok ale teraz pan biskup ma nas w (usunięte przez administratora) chahment

@Majka

Daj spokuj pracowalismy dobrze tylko za to kasy do dzis nie ma bon apetito i prezes biskup to chachmenty maja nas daleko

Elka
@Ula

Majka to nowy nabytek . Myśli ze firma rozwojowa jest. A to tonący okręt .

Nie polecamy współpracy !!!!

Wykonaliśmy dla Firmy Bon Apetito w Galerii Mokotów zieloną ścianę mchu wraz logiem. Umowa dotycząca zamówienia oraz zamówienie zostały podpisane osobiście przez Pana Prezesa Firmy Bon Apetito. Protokół odbioru również. Prace zostały wykonane rzetelnie i terminowo. Niestety późniejszy kontakt z tą firmą to jakaś porażka. Pani, z którą mieliśmy się przyjemność kontaktować albo nie odbiera telefonów i to całymi dniami, albo jest w pociągu, albo na pogrzebie, albo ... Nikt tam nic nie wie, na nasze 2 wezwania do zapłaty, nawet nikt nie raczył odpowiedzieć. Z uwagi prośbę BON APETIT oraz na zaufanie kupieckie udzieliliśmy Firmie BON APETIT z siedziba w Chorzowie termin płatności po wykonaniu usługi i podpisaniu protokołu odbioru. Kolejny miesiąc mija a my nadal nie możemy się doprosić zapłaty za wykonana przez nas ścianę z mchu i logo w Galerii Mokotów. Firma nie odbiera telefonów, Pani również, księgowa nic nie wie, a my jesteśmy ciekawi, czy Pan Prezes wie, jak jego Firma traktuje wykonawców? Ponieważ nie pozostawiacie nam Państwo wyboru, musimy się z ta sprawą zwrócić do mediów. Z poważaniem, Firma Nature's Design - Produkty Natury http://natureanddesign.pl/

Ula
@Nie polecamy współpracy !!!!

Tez nie mamy wyplat sądy beda mialy duzo pracy

Baska
@Nie polecamy współpracy !!!!

Pan Prezes sam każe tak traktować wykonawców. To on jest prowodyrem.

WWW

Jest 11 maja a do tej pory pracownicy nie dostali wypłaty za luty. Przestrzegam osoby szukające pracy przed tym pracodawcą. Zastanówcie się dwa razy czy któregoś dnia chcecie się dowiedzieć, że nie dostaliście wypłaty i nie macie za co żyć. A kontakt z firmą zerowy. Rozumiem, że są teraz ciężkie czasy ale nie dostać wypłaty za przepracowany czas to już szczyt chamstwa i złodziejstwa. Ja tam już nigdy nie wrócę. Chcę jedynie odzyskać swoje ciężko zarobione pieniądze. Nigdy nie myślałam, że takie rzeczy mogą się wydarzyć. Dopiero po przeanalizowaniu działań firmy ma to sens – ciągłe zmienianie dostawców tylko dlatego, że firma nie płaci im za zamówione produkty. Dlatego jak widzicie, że takie rzeczy się dzieją uciekajcie z takich firm ponieważ po pewnym czasie i wam nie zapłacą. Nie chcę mieć nic wspólnego z tą „firmą” i zapewne reszta pracowników również.

SS

(usunięte przez administratora) Właściciele tej ''firmy'' to żart, nie mają pojęcia o prowadzeniu restauracji, a przede wszystkim nie mają za grosz szacunku do pracowników. Wymagać to pierwsi, w zamian nie dostaje się nic. Podczas dwuletniej pracy w tym kołchozie dostałam premię raz. W tej chwili robią sobie jaja z pracowników, masowo zwalniają, OD LUTEGO NIE WYPŁACAJĄ WYNAGRODZENIA. Nie polecam pracy w tym (usunięte przez administratora) restauracje walą się, wszystko się psuje, warunki pracy beznadziejnie, firma zadłużona u chyba wszystkich. Ludzie , którzy zdecydują się na pracę pod tym szyldem będą pracować nie na siebie, a na spłacenie byłych pracowników. Oszczędzają na wszystkim, jakoś produktów śmieszna, podwyżki tylko obiecują. (usunięte przez administratora) nie firma, NIE POLCEAM. Sąd i PIP na pewno się przyjrzy tej wspaniałej ''firmie''.

Babcia
@SS

Zgadzam się że wszystkim, wynagrodzenie zero, kontakt zero, jeszcze mandaty za nich płacić, zadłużenia u każdego dostawcy, niesprawny sprzęt itd. Brawo pan Marcin ma tyle firm pozakładanych, ze mu bieda nie grozi. Karma wraca

Eleonora

Omijać szerokim łukiem. (usunięte przez administratora) Zero szacunku do pracowników, nie wypłacają wynagrodzenia. Brak kontaktu z kimkolwiek. Nie polecam pracy jeśli firma zacznie funkcjonować, zero współpracy od góry, tylko wymagania nie do przeskoczenia, budżety pozakładane takie,aby nie wyrobić planu więc o premiach i podwyżkach można zapomnieć. Można.napisac książkę. Nie polecam zdecydowanie. Szkoda tracić nerwy i czas.

Maria

NIE...NIE POLECAM Omijajcie tego pracodawcę...jeśli można ich tak nazwać ...z daleka. Można by pisać powieść ale w skrócie. Firma nie wypłacalna,od momentu zamknięcia lokalu z powodu pandemii brak kontaktu z kimkolwiek. zaległości w wypłatach 3 miesięczne, jeszcze jak pracowaliśmy. Zupełny brak szacunku do drugiego człowieka, KRĘTACTWO na każdym kroku. Premie zapomnij bo nie ma opcji ze zrobisz budżet ustalany przez górę.TRZYMAJCIE SIĘ Z DALA.

Szczerze nie polecam tej firmy...wypłaty nigdy nie dostaniecie na czas. Po postoju z powodu koronawirusa pracownicy nie dostali wypłat nawet za luty. Od dwóch miesięcy nie mają za co żyć ponieważ firma pięknie się na nas wypięła. Brak jakiegokolwiek kontaktu z firmą. Nie odpisują na maile, nie odbierają telefonu.

Niestety nie polecam, bardzo słabe było porozumienie stron i urlop bezpłatny ze strony firmy po tak długiej współpracy. Moze p.Biskup i ma za co żyć ale niech Pan pomyśli o innych osobach które zostawił Pan bez grosza,bo może nie mamy co do gara włożyć i gdzie mieszkać? Sad się na pewno tym zajmie i wszyscy odzyskamy swoje pieniądze !!!

Zuza

Może wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie? Czy prowadzą może rekrutacje?

@Zuza

Nie zatrudniaj się w tej firmie.Tu ludzie przynoszą do pracy swoje noże ,patelnię itd bo pani kierownik oszczędza żeby wejść(usunięte przez administratora). prezesowi .Pensje nigdy nie na czas.

Olga

A ja zastanawiam się dlaczego pracownicy nie zaglądają na forum, tak dobrze się pracuje?

Wybredny

Dziś obsługiwała mnie w Łodzi na Manufakturze piękna blondynka to chyba jakiś nowy kierownik miła,ładna aż chce się tam coś wybierać.....- trzymajcie tak dalej i zatrudniajcie takich ludzi

Steskniony tatuś
@Wybredny

Mówisz o tej dziewczynce blond co wygląda jak chłopczyk? Wyjątkowe buractwo i dziadostwo

Papcio
@Steskniony tatuś

Ta to już nie pracuje

Iwona

@Zuza polecam zajrzeć na stronę: http://bonapetito.pl/#kontakt Przez formularz możesz przesłać swoją aplikację. Jakim stanowiskiem byłabyś zainteresowana? Wolisz pracować w biurze Bon Apetito czy może, jako pasjonat dobrej kuchni to praca w restauracji najbardziej by Ci odpowiadała?

Zuza

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje pracowników?

MM

Jestem rozczarowana zarówno cenowo, jak i smakowo. Byłam w minioną sobotę w Forum Gdańsk, jedzenie zachęcało i wyglądało apetycznie. Nałożyłam sobie 2 ziemniaki z koperkiem, łyżkę marchewki z groszkiem i ponieważ nie było nic innego jakieś dziwne 4 kluski. Kluski te nie były ani pyzami/kopytkami ... nie wiem czym były, bo żadnego smaku. Zapłaciłam 19,90 zł. Ziemniaki były tak twarde...ohydne. Najgorsza była marchewka z groszkiem- mdła i przesolona doszczętnie! Kluski mdłe...zostawiłam. Po tym obiedzie miałam w ustach posmak soli i takiej wody przegotowanej w której wszystko chyba za długo pływało. Była godz. 12:00. NIE POLECAM ! DROGO I BRAK SMAKU ALBO PRZESOLONE! Czy ktoś smakuje wcześniej dań?

Iwona

@Waldi może brak aktywności na forum przekona cię do wyrażenia swojej opinii na temat pracy w Bon Apetito? Miałeś możliwość pracy u tego pracodawcy, czy może szukasz zatrudnienia w takiej branży a Bon Apetito traktujesz, jako potencjalnego szefa? Firma obecnie planuje powiększyć swoje grono pracowników, aplikacje można składać na http://bonapetito.pl/#wspolpraca Czy ktoś z użytkowników może napisać, jak wygląda proces rekrutacji oraz jakie są warunki pracy w Bon Apetito?

Waldi

Szkoda, że jesteście tak mało aktywni na forum. Obrażanie innych nie świadczy dobrze o piszących!!

Zostaw merytoryczną opinię o Bon Apetito - Janki

• Jak się pracuje w Bon Apetito?

Zobacz opinie na temat firmy Bon Apetito tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bon Apetito?

Bon Apetito