Opinie o Mondelez w Jankowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mondelez. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Mondelez na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondelez w Jankowice

Magazynier

Ciekawie się tu zrobilo. Ciekawe kiedy zaczną usuwać wpisy haha wieszkosc pula odeszla, i wiekszosc juz nie wroci. Marzena Z. Bedzie montować Ukrainow, bo nikt nie bedzie czekal jak wiarny pisek. Szkoda tylko.fajnych dziewczyn i kilku spoko kumpli. Poczekam az zaczna sie sypac wypowiedzenia i wtedy doloze swoje 3 grosze :)

Dondi
@Magazynier

widziałem oferte ciekawi mnie wynagrodzenie na magazynie i jak wyglada praca i towarzystwo. jak możesz odpisz > mam 15 letnie doświadczenie branża spożywcza magazynier

Jjjjjj

Fajna praca jest co wspominać

Paulina

@Iga, rozumiem, że nie podobała Ci się praca w Mondelez, nie używaj jednak proszę imion wskazujących na konkretne osoby trzecie. Czy jesteś pewna, że w firmie panował mobbing? Jest to bardzo poważne oskarżenie. Z definicji mobbing oznacza prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy podejmowane były jakieś rozmowy w tej sprawie?

carle

Mdlz nie jest już konkurencyjną firmą na rynku pracy co zauważyć można po fali wypowiedzeń w ostatnim czasie przez pracowników z długoletnim stażem. Odchodzą operatorzy i ''normalni'' liderzy ale według kadry zarządzającej wszystko w granicach normy

Mymlok
@carle

Głos z carle się udzielił..dobre normalni,a dwóch odeszło ciekawe o którego chodzi...? No no.. Czekajcie leserzy z carle,bedzie nowy opiekun lini to skończy sie w ....lecenie mi stenkanie jak to wam źle.,..

ULKA
@carle

NIEKTORE OSOBY PRZYSZŁY DO RPC BEBO I SOBIE TAM CHWALA I ZARABIAJA WIECEJ I PRZEZ ZAKŁAD SA ZATRUDNIENI I W POZNANIU I NIE MUSZA TYRAC TYLE KM I NA PALIWO TRACIC I U WAS Z TERAWITY DUZO OSOB PRACUJE TAK JAK W BARONIE TYLKO U WAS TAK ZLE NIE PŁACA BO BABKI MAJA NA 3 ZM W GRANICACH 2300ZŁ NA REKE I SB NDZ WOLNE.

logo firmy Neonatolog
Jankowice
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Norbert

Zwykła złośliwość przemawia przez niektóre osoby. Jeśli ktos pracuje w firmie i nie ma zastrzeżeń to nie znaczy, że trzeba te osoby obrażać!

@Norbert

Dziadzia daj na wstrzymanie, na emie jesteś a chapiesz jak glupi na paletyzacji

T5ttt
@Norbert

A ty co bronirz go a sam po kontach gadarz inaczej

Rrrrr4

Ten Dariurz T to nawet do cyrku się nie nadaje za co mu płacą siedzi na tyłku i udaje cwaniaczka

Nikt was tam nie trzyma .Jest tyle innych zakładów więc droga wolna .Ja osobiście jestem zadowolony .Pa

Też chcę tam pracować

I też tak się dzieje,ludzie się zwalniają bo mogą pracować w innej firmie! A praca tam jest OK możesz być prawą ręką Pani Lidera i cały dzień robić dobre wrażenie podobno mają stworzyć takie stanowisko :-)

@Też chcę tam pracować

Dokładnie, Justynka świeci dupeczką a poza ważeniem czekolad nic nie robi lafirynda ;/

Też chcę tam pracować
@anonymous

Miałam na myśli Darka,który albo waży pani Lider,albo wisi nad jedna z pakowaczek..

asia

Owszem istnieje grupa " zadowolonych" sa to przede wszystkim osoby które są tzw. przydupasami liderów i bam-ów, osoby te moga 8 godzin nic nie robic a jakby co cały splendor (nagrody itp) spływa na nie. Zwykłych pracowników którzy przychodzą tutaj pracować - po prostu przyjsc i sumiennie wykonac swoja pracę nikt nie zauważa i nie docenia .

@Też chcę tam pracować

Dariusz T. To się nadaje do cyrku ;) Nie dość, że lata za mlodymi dziewczynami, to nic nie robi leser

Ja, ryba, ja ryba ;D

Pozdro dla Bąbla, Radka i całej pierwszej brygady ;D;D;D

Nowa

Witam Czy ktoś może coś powiedzieć na temat liderów czy będą potrzebni czy już nie? będą zwalniani ? Nie ukrywając chciałam podjąć prace ale widząc wpisy boję się ?

Gołąbek
@Nowa

A szukają liderów??? Raczej mają ich na górke..więc obawy masz słuszne.

Operatywny operator

Sprzedali pajace najbardziej dochodową markę, z jedynką też niezła szopka wyszła... Maszyny to antyki a waleń myśli, że wciśnie "enter" i wszystko samo pojedzie hehe. Czas stąd uciekać ponieważ ten statek idzie na dno.

Bindler

Nie wiem skąd taka opinia, ale ja się nie zgadzam. Idź pracować do prywaciarza to wtedy możesz stękać. Oczerniać na forum mogą tylko leszcze, ciekawe czy jesteś "tytanem pracy" czy leniwą mądralą

Kruszfil
@Bindler

Nie oczerniam po prostu "mówię jak jest" Firma była niegdyś prestiżową lecz teraz co się tam dzieje to śmiech na sali. Pewnie jesteś jedną z tych osób, które liżą dupska i liczą na poklask, nie mając nawet żadnych argumentów.

Paulina

@Niewidzialna, forum to nie miejsce na obrażanie innych osób. W dużej mierze dyskusja powinna dotyczyć tutaj warunków pracy, np. pakietu socjalnego, o którym pisała powyżej, a nie poszczególnych osób, którym wytka się błędy. Pamiętajmy o tym przy dodawaniu innych wpisów.

Paulina

@Gołąbek a czy benefity są tutaj zależne od stanowiska? Nie ma jednego, obowiązującego pakietu benefitów dla wszystkich pracowników firmy? To najczęstsza praktyka we współczesnych firmach.

Paulina

Jakie benefity oferuje Mondelez?

Gołąbek
@Paulina

Na jakim stanowisku??

Jeeemy

Pani M Z leci w ciula aż miło, pozyskuje nowych ludzi zaraz ich zwalnia ehh aż żal patrzeć. Rzuca sarkastycznymi tekstami w stylu "nie chorować" a jak kuźwa człowiek może nie chorować skoro wszyscy dookoła zasmarkani chodzą??? Kierownik produkcji to pajac jakich mało, nie xna się na pracy a udaje wszech obeznanego... Kilja osób z produkcji zasługuje na ostry wpierdol Pozdrawiam Bartusia :*

?

La la

Byłem tam

Kompletna nie kompetencja przełożonych, istna jawna dyskryminacja pracowników z pośrednika przez kilka osób pełniących obowiązki lidera lini wd1. Kilka lat temu ta osoba gdy dostała się na to stanowisko zaczęła nadużywać swojej pozycji. Sama regularnie chodzi na papierosa co godzinę a robi problem z wymiana pracowników z pośrednika nie wymieni do toalety. Kompletna żenada i wstyd dla całego biura, że z tym nic Noe robią chociaż doskonale te pogłoski do nich dotarły już kilka razy

Aniołek
@Byłem tam

Z tego co wiem to żadna liderka na tej linii nie wymienia na przerwy, ponoć nie mają na to czasu. A biuro nic nie zrobi bo robią wielki problem o przerwy i nawet kamery przeglądają to jest dopiero żenada

nora

@ rako - raczej chodziło ci że jest mega "subiektywne " :)

PT

Firma sama w sobie spoko ale agencja zatrudniająca pracowników tymczasowych to jakaś wielka pomyłka. A dokładniej chodzi o Panią Marzenę Z. Nie da sie z nia dogadac, traktuje ludzi z gory, patrzy tylko na siebie i co najgorsze problemy z wypłatą. Moja ostatnia wyplata jest o okolo 200zl nizsza niz byc powinna

PT
@PT

jednak wynagrodzenie sie zgadza na szczescie ale opini o Pani M.Z. nie zmienie

Parówa

służbowy komputer i umowa o pracę do dopust boży? :D Ludzie chyba Was pop.erdoliło :)

mgr
@Parówa

Parówa? Znam GO kłamca i idiota

Zostaw merytoryczną opinię o Mondelez - Jankowice

• Jak się pracuje w Mondelez?

Zobacz opinie na temat firmy Mondelez tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mondelez?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mondelez?

Kandydaci do pracy w Mondelez napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mondelez