Opinie o Mondelez w Jankowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mondelez. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Mondelez na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondelez w Jankowice

Su su

Praca spoko ludzie na produkcji zajebisci ale kierownictwo totalna patologia

Aaaa

Mam nadzieję że karma kiedyś wrzuci jesteśmy ludźmi a nie maszynami do roboty

@Aaaa

Nieco przykra w wydźwięku jest Twoja wypowiedź. Rozumiem, że masz na myśli jakąś niemiłą sytuację, która spotkała Cię w Mondelez. Może jednak zechcesz rozwinąć swój wpis o dodatkowe informacje? Czy ktoś inny również w ten sposób ocenia tego pracodawcę? A może jednak macie inne zdanie na temat pracy w tym miejscu, niż @Aaaa?

@Paulina

Myślę, że chodziło to zbyt duże normy do wyrobienia. Takie zwyczajnie nierealne dla zwykłego pracownika.

Janusz Nosacz
@Aaaa

(usunięte przez administratora) tam, ja sie czuje maszyną - im sex machine

@Andrzej

A kto ustala te normy, o których piszesz? Może warto byłoby usiąść i stworzyć jakieś nowe plany, z których byłby zadowolony zarówno pracownik, jak i pracodawca. Rozumiem, że Ty także pracujesz w firmie Mondelez. Czy chciałbyś jeszcze coś dodać o pracy w tym miejscu?

Dddd

Fajna praca

bo ty jestes zajebista
@Dddd

Tak fajna że co chwile się ludzie zwalniają bo już mają tych mądrych inaczej jaśnie panów z biura dosyć- no (usunięte przez administratora)gratulejszzyn (usunięte przez administratora) jest słupki na zielono, zielona fala , normalna rotacja - a ludzie liczyli że jak (usunięte przez administratora) to sie poprawi- no (usunięte przez administratora) naiwniacy (ja zreszta też....) . Wszystkich nas porobili, oczekujmy ze spokojem kwietniowego godzinnego przemówienia (usunięte przez administratora)dotyczacego 1 procenta podwyżki ( oczywiscie nie dla wszystkich) :)

gosc

Z okazji nadchodzących św Bożego Narodzenia życzę wszystkim pracownikom z produkcji znalezienia lepszej dobrze płatnej, spokojnej i satysfakcjonującej pracy:)

logo firmy Neonatolog
Jankowice
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Paulina

Na stronie internetowej widziałam, że firma oferuje bogatą ofertę staży i praktyk dla uczniów oraz absolwentów szkół i uczelni. Czy ktoś z Was korzystał z takiej formy współpracy z Mondelez? Czy później jest możliwość pracy w firmie na stałe? Aktualne oferty znajdziecie tutaj: https://app.enjoymdlz.pl/advertsearch.aspx

Tak teraz szukają okulisty na etat do badania wzroku by nosić idiotyczne okulary

gosc
@Gość

Żenada żenada co się nie robi by utrzymać stołek dla kasy

Ile czasu(dni-tygodni) trwa na poczatku pracy szkolenie? Jak ono wyglada?

Kaja

Dlaczego na produkcji jest ciagla rotacja ludzi ..to absurdalne! Osoby, które przychodzą przyuczaja sie do stanowisk. A gdy juz nabeda umiejętności. To sa wymienione na osoby znów nowe.. sam bylem świadkiem rozmowy w kantynie ,ze ludzie chca zostać a dla nich praca się kończy. Ponieważ przyszły Nowe.. . Gdzie tu sens?????

Dariusz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

JK
@Dariusz

Tak, ale na warunkach jakie oferują brak chętnych.

jarosław psikuta
@Dariusz

a ja jestem zadowolony z warunków.socjal super,wczasy pod gruszą,sprawiedliwy system nagradzania,co roczne podwyżki .chyba się zestarzeje w tej firmie.

@jarosław psikuta

O czym ty piszesz człowieku. Bajkopisarz

@JK

Mozesz cos szerzej napisac o tych warunkach ktore zniechecaja do zostania w tej pracy

Paulina

@Pałkerson, wcześniej upominałam innych użytkowników na temat obrażania innych we wpisach umieszczanych na forum. Pamiętajmy, że każdy na prawo do dodania opinii na temat Mondelezu i nie jest do powód do obrażania kogokolwiek. Inni liczą na wpisy dotyczące warunków pracy, może napiszesz coś na ten temat?

L. Wałęsa

Szykan ciąg dalszy. Dyrektor zaczyna teraz walkę z krwiodawcami. Jak oddasz więcej niż raz na kwartał to nie będziesz miał premii kwartalnej. Ja rozumiem że jak jeden gamoń oddaje co dwa tygodnie Osocze i rzuca kartką z wolnym to można się wkurzyć. Ale niech z nim porozmawiają a nie karzą wszystkich normalnych krwiodawców. Ludzie odchodzą coraz częściej. A oni cały czas wymyślają nowe sankcje i szykany. Co później? Zero L4? Już przychodzę wylewać czekoladę z grypą. Klienci się ucieszą. Związki zawodowe nie znaczą tu nic. A na ścianach stołówki powypisywane hasła jak z filmów Barei.

Toffik
@L. Wałęsa

Oddaj tyle osocza lub krwi co ja to pogadamy 40 litrów

Krwiodawca
@L. Wałęsa

Też możesz oddawać. Krwi zawsze jest za mało. Przynajmniej ktoś robi to za nas.

Pałkerson
@Toffik

Ty się nie wypowiadaj gamoniu, bo znów narobisz w spodnie przy maszynie, bądź zapomnisz dzieciaka z tramwaju haha

Paulina

@gigi amorozo Zanim umieścisz swoją wypowiedź w wątku na temat firmy Mondelez, zapoznaj się proszę z regulaminem serwisu https://www.gowork.pl/regulamin gdyż ta go łamie. Po zapoznaniu się z nim, chciałabym Cię prosić, abyś napisał opinię na temat firmy, w której możesz wskazać co Ci się podoba w pracy tutaj, a co nie. Będzie ona na pewno bardziej rzetelna i wiarygodna.

Paulina

@Zdzisiu Z jakiego konkretnie powodu nie polecasz pracy w firmie Mondelez? Brakuje w Twoim komentarzu konkretnych powodów, co sprawia że Twoja opinia nie do końca jest wiarygodna. Jeśli mogę prosić Cię o uwzględnienie jej w odpowiedzi, to będę Ci wdzięczna. @Pracuś Nie wymieniaj, proszę, innych pracowników firmy Mondelez w sposób, który ułatwia ich identyfikację, jest to wbrew regulaminowi. Niemniej jednak, skoro twierdzisz, że jest taka sytuacja, to czy zostało to przez Ciebie gdzieś zgłoszone?

Zdzisiu
@Paulina

Osoba o której wspomniano wcześniej dawała ciała na każdym stanowisku..teraz obejmuje takie miejsce pracy ..człowieka ........sztrzela ,pseudo specjalista od sprawdzania przeciągów w lodówkach zapalniczką :-0 A co tu polecać "nie ma kasy na podwyżki..a firma ma dobre wyniki ..ale nagle się okazuje że dwa działy dostają cicha drugą podwyżke...a reszta to co?? Brak słów......

gigi amorozo
@Zdzisiu

podwyzke to chyba sobie dal gruby ,zakłamany waleń.

Paulina

@Nick Mam pytanie. Czy opisana przez Ciebie sytuacja miała miejsce jednorazowo, czy może tego typu rzeczy dzieją się w firmie Mondelez nagminnie? Taka informacja będzie szczególnie ważna, bo pracownikom przecież zależy na tym, aby byli rozliczani z godzin swojej pracy w poprawny i w pełni uczciwy sposób.

Słyszałam ostatnio o sytuacji, gdzie pracownik po dwu tygodniowej nieobecności(chyba l4) na nocnej zmianie wypisal kartę urlopowa na sobotę. Nie mógł przyjść ponieważ miał chrzciny córki. Nie dosyć że wpisano mu na ten dzień N-ke, to jeszcze zabrano premię miesięczną... także zastanówcie się aplikujac tutaj dwa razy... pracownik to nie Niewolnik heloł! pozdrawiam

Paulina

@Zdzisiu Wybacz to pytanie, ale muszę o to spytać. Czy pracownicy działu, w którym Ty pracujesz, zgłaszali odpowiednim osobom fakt, że chciałby się o tę podwyżkę ubiegać? Co dokładniej otrzymaliście w odpowiedzi od firmy Mondelez, jeżeli taka sytuacja miała miejsce? Będę Ci wdzięczna za tę informację.

Tadek

Op

Tonik

Czy firma poszukuje może pracowników?

Zdzisiu
@Tonik

Nie polecam! Ostatnim czasem dużo osób odeszło..szału nie ma. (usunięte przez administratora) w biurze produkcji..który donosi przełożonym...

Paulina

@Tonik, rozumiem, że jesteś zainteresowany pracą w Mondelez. Próbowałeś już aplikować do pracy w tym miejscu? @Dondi, widziałam, że też byłeś zainteresowany pracą w Mondelez. Zdecydowałeś się aplikować? @Jjjjjj, czy możesz powiedzieć coś więcej na temat tego pracodawcy? Jak go oceniasz?

Kto tu rządzi ja się pytam, kiedy bym nie przyjechał na rozładunek to stoję po 24-45ha,skoro nie macie miejsc to po co zamawiać,weźcie się za to lub płacicie za postojowe,i pomieszczenie socjalne, ten toitoi??

Zostaw merytoryczną opinię o Mondelez - Jankowice

• Jak się pracuje w Mondelez?

Zobacz opinie na temat firmy Mondelez tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mondelez?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mondelez?

Kandydaci do pracy w Mondelez napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mondelez