Opinie o Mondelez w Jankowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mondelez. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Mondelez na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondelez w Jankowice

Lekos

Została bardzo źle potraktowana szkoda takiego pracownika Zrubcie coś aby dnas wrucila

Carle

Była pracowita i sumienna a co do zachowania to by się poprawiła

Pracowitości i jej nigdy nie brakowało zaagarzowania tym bardziej TRZEBA BYŁO DAĆ JEJ SZANSĘ POPRAWY

Yyyyy

Ewelina P była bardzo dobrym pracownikiem (usunięte przez administratora) ruwno na paletach zawsze na czas w pracy na paletyzaci wszystkich wymienia umiała założyć pago dostrzegła błędy zawsze pomocna.chciala być zawsze najlepsza a co w zamian dostała To sami wiecie zasługa aniołów i kierownik szkoda że jej z nami niema

logo firmy Neonatolog
Jankowice
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Mondelez? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Nadgodzina

Nie ma takiego problemu,kodeks pracy mówi że pracodawca w pierwszej kolejności musi oddać wolne za godziny nadliczbowe,a jeżeli nie ma takiej mozliwości to dopiero sa one płatne.

Pracowałem tutaj.Ludzie na ogół bardzo w porzadku.Liderzy już tak pół na pół.Jedni mega wporzadku,inni dużo mniej.Co mi przeszkadzało? Paleta dla normalnych ludzi chcących się rozwijać.Bardzo stare maszyny naprawiane metoda z epoki kamienia łupanego ( łom),klima.Zimny nawiew.I kasa za mała plus dojazd.Halas.Znalazlem teraz pracę 1 zmianowa i polecam każdemu. W nocy się śpi! !!!!!!!!!

DRX GSK

Chociaż już tam również nie pracuje to muszę stanąć w obronie mojego byłego zakładu pracy ii powiedzieć Ci że nie masz zielonego pojęcia na temat maszyn i sposobów ich naprawyw MDLZ. Łom jest często używanym narzędziem do np regulacji DPN~ ów na Carle lub też usuwania blokad form na wylewaniu. Bardzo dobrze ze kontynuujesz karierę po za strukturami to nie była praca dla ciebie ???? A jak ci było zimno to trzeba było iść se na masy walca popilnowac ????????

Orzeł
@DRX GSK

Jeśli Twoją ambicją jest naprawa DPN i BB,obieranie czekoladek i walka z łomem to super.To nie dla mnie.Większość ludzi bardzo na luzie do pogadania.Takiej atmosfery nie widziałem w innych firmach i to jest plus. Zarobki też duże nie są jak na taką firmę.Proponuję pouczyć się trochę i zmienić pracę.

Orzelek nielot
@Orzeł

Taki z ciebie wykształciuch a czytać ze zrozumieniem nie potrafisz :) tobie bym poradził naukę czytania co by słowa innych odpowiednio rozumieć :)

Witam Ile może zarobić w waszej firmie lider produkcji ?

Mariusz

Czy nowo zatrudniony operator technik dostanie 4tys na rękę? Czy coś ok tej sumy ? Posiadam 13 letnie doświadczenie na maszynach. Proszę o konkretną odpowiedź.

@Mariusz

Przy pełnej premii i tygodniu nocek spokojnie wyciagniesz 3800-3900netto na początek. Wystarczy że masz jakieś pojęcie o produkcji no i chęć do pracy.

Mariusz

Wielkie dzięki za odpowiedź. Konkretna i na temat. Jeszcze pytanie... system 3 zmiany czy 4brygadowka jest na stanowisku operator technik ??

@Mariusz

Operator technik 3zmiany. Pełne wsparcie przez pierwsze miesiące. Pakiet szkoleń i kursów aby się wdrożyć

Haha

Czyżby nowy sposób na rekrutacje sobie znalezliscie? Nikt nie chce przyjść do roboty to kłamiecie w sieci zeby ludzi do pracy ściągnąć? Oj nie ladnie nie ladnie.... MARIUSZ nie wierz w te bajki to ktoś z HR pisze....

Żubr
@Mariusz

Mariusz to co piszą to ściema 4brygady są nadgodziny nie płatne za wolne a wynagrodzenie tutaj też mijają się z prawdą pramia zawsze za coś uwalona socjal słaby nie polecam idź do imperial tabaco to obok a o wiele lepiej pozdrawiam

@Żubr

Która linia pracuje w 4 brygadach? Chyba mówimy o dwóch różnych firmach. A jeśli chodzi o premie to nigdy nie miałem niższej niż 10% dla mnie to duża kasa.

Ffff

@Żubr dział mas pracuje na 4 brygady ale pracodawca twierdzi że jest to zmodyfikowany system 3 Zmianowy

@Ffff

Pytanie było o operatora technika. Dział mas nie pracuje w 4 brygadach a każda sobota dla nich jest płatna. Więc o co chodzi. Może i fajki płacą więcej i mają lepszy socjal ale to tam ludzie pracują w 4 brygadach.

Yhy ta

No faktycznie to nie jest 4 brygadowka tylko system 3 zmianowy zmodyfikowany - jak tak to spoko..... Je... bani oszusci

Ffff@
@Yhy ta

Masy pracują w sobotę i niedzielę

kkk

Nawet nie wiesz co piszesz- sobota dodatkowo płatna? chyba niedziela i to bardzo słabo z 70 czy 80 zł brutto . Przecież tutaj też jest 4 brygadówka tylko nazywacie to inaczej żeby dodatku nie płacić - przestańcie kłamać ....

Czesław
@Żubr

Czy za pracę w systemie czterobrygadowym są dodatki finansowe, a premie są tylko z tytułu dobrych wyników, czy także frekwencyjne?

Ffff@
@Czesław

Za czterobrygadówke nie ma nic zadnych dodatków natomiast premia jest za wyniki i za frekwencję. Chorujesz powyżej 5 dni i cała premia za wyniki i frekwencję zabrana!

@Mariusz

No to faktycznie nieciekawie... 4bryg odpada, nadgodziny slabo platne... Mam nadzieję że te odpowiedzi są prawdziwe. No nic szukam dalej.

huo
@Mariusz

Nie mamy powodu Cię oszukiwać, zgodnie z wartościami MDLZ mówimy jak jest....

Ala

Hej jakie jest wynagrodzenie netto w tej firmie? No i czy dawają jakieś paczki na kwartał albo święta?

Paulina
@Ala

Nie znam precyzyjnej odpowiedzi na Twoje pytanie, ale wynagrodzenie na pewno zależy także od stanowiska. A tak się składa, że w chwili obecnej Mondelez potrzebuje naprawdę wielu nowych pracowników: https://pracodawcy.pracuj.pl/mondelez-international-w-polsce,350902 https://app.enjoymdlz.pl/AdvertSearch.aspx Jaka posada byłaby dla Ciebie odpowiednia?

Emi
@Paulina

Witam, czy orientuje się Pan, czy w Jankowicach pod Poznaniem szukają może Recepcjonistki?

Jusiu

czy może ktoś powiedzieć konkretnie ile zarobi nowo zatrudniona osoba? bez doświadczenia?

Srarle
@Jusiu

Mało

Jusiu
@Srarle

Żadna konkretna odpowiedź.

Leon

Wiecie może czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy?

Czy w toalecie za lekosem można nadal robić kupke na ścianę? czy coś w tej kwestii się zmieniło bo nie wiem?

Ciekawy

Witam jestem zainteresowany pracą na produkcji w Mondelez tylko mam pytanie dotyczące tego czy firma jest ok dla gejów , podobno ten pracodawca wspiera środowisko LGBT+ , ale mógłby mi ktos z wewnątrz powiedzieć jak duzo jest tam pracowników innej orientacji i czy uczestniczą aktywnie w życiu srodowiska LGBT+ ?

Dick fuck
@Ciekawy

Tu same pedzie pracuja ale w biurze.

Kole Lolek

Szkoda się dużo rozpisywać ale podwyżki w tej firmie to smiech na sali. Dno dna

@Kole Lolek

Czyli podwyzka w jakich granicach srednio ? Czyli podwyzki w jakiech granicach srednio?

juz z poza :)
@Kole Lolek

Uwaga- istnieje życie poza Mondelez , polecam zmienić pracę bo jest jej wokół mnóstwo , a szału z zarobkami to już w krafcie od dawna nie było....

Zawiedziona
@Kole Lolek

Kolejna ankieta to będzie dopiero dno........ Ludzie pokażmy na co nas stać..... Zero szkoleń tylko o swoje stołki dbają......

Dybuk
@Zawiedziona

Ale im dacie w tej ankiecie nooo aż im kredki z tornistra powypadaja nooooo

CzekoCzekolada

W firmie pracuję dużo osób którzy nie nadają się do normalnej pracy.Atmosfera niby ok,ogromny hałas. Jeśli odpowiada Tobie przerzucanie ze stanowiska 1 na 2. Wieczne patrzenie w grafik na którym dziale pracujesz,oraz naprawa bardzo starych maszyn to aplikuj. Pieniądze małe.Konkurencja płaci lepiej.Rozwijajcie się.

Dddd

Co sodzicie o (usunięte przez administratora)

Aaaaaaaa
@Dddd

Ta kobieta ma dwa oblicza

Żubr
@Aaaaaaaa

Gdy rozmawia z przełożonym to by w (usunięte przez administratora) wlazła najchętniej a pracowników ma za nic chyba że coś potrzebuje......

Rok

Tyle mam do gadania. olo. Szczęśliwego Nowego Roku dawno heheh a że jesteś (usunięte przez administratora) cóż

janek nosowy
@Rok

ojej zabolało ? no tak - czego jak czego ale prawdy to sie w tej firmie boicie jak ognia :)

Seven
@janek nosowy

Jakie prawdy hmmm

An
@Dddd

Gardzi pracownikami ...wymienia na inne linie. Robi co chce. Nikt z góry się tym nie interesuje . Władza absolutna .

Yyyyyy
@An

Bardzo wredna nie kompetentna osoba

Yuta
@Dddd

Są gorsze osoby niż (usunięte przez administratora),taka (usunięte przez administratora)... niezna osoby i nazywa czlowieka (usunięte przez administratora).

Jako
@Dddd

(usunięte przez administratora)to jedna z najgorszych liderek nie pomaga ludziom a jak ma zły dzień to bez kija nie podchodź ten kto dał jej to stanowisko to był chyba zaślepiony blaskiem anielicy. Wredna baba i koniec

Aniołek
@Jako

No zgadza się

Fffff
@Yuta

Wal jest spoko

satan
@Dddd

Słaba kadra zarządzająca wybiera sobie słabych liderów.......

Fry
@satan

Liderzy są ok tylko ta mała liderka z wd1 sieje zament

Jedynka
@Dddd

Ma wysokie kwalifikacje Osiem klas i liceum dla doroslych szybko i sprawnie pisze meile. Przestrzega regulamin szkoda ze tylko od pracowników. Sama jest nietykalna. Przerywa wypowiedzi .Nie pozwoli dokończyć zdania. Despotyzm .

Fry
@Jedynka

Pisanie e-mail to jej specjalność "UPRZEJMIE DONOSZE '

Rozczarowany

Widzę że cenzura wdarła się już pełną gębą na forum... może lepiej od razu zamknijcie wątek, bo takie wybielanie wizerunku Mondeleza na siłę tylko pogarsza sytuacje. W tej firmie lepiej juz było...

Ccccccc

????

Ps

Odradzam się tu zatrudniać praca dla starych dziadów i bab i jeszcze mało platna.

Qwwwwwww
@Ps

Ty też kiedyś będzierz stary

Ps
@Qwwwwwww

Starych leniwych leserow którym w d. Zle

Rrrrrrrrrr
@Ps

Jolanta niech się do roboty weznie

Rrrrrrrrrr
@Rrrrrrrrrr

Za co jej tam płacą

Starszy
@Ps

To po co tu pracujesz młody ambitny człowieku ???? Obrażasz innych . Ile w tobie nienawiści wulgaryzmów Podejrzewam , ze miałeś ciezkie dzieciństwo skoro plujesz , jadem , Brak szacunku.

Ccccccc
@Starszy

A ty zato stara ambitna kobieto mam taką nadzieję że wkocu pujdzierz na emeryturę

Gej tomeczek

Tylko (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) a na końcu i tak kieraty maja to w swojej (usunięte przez administratora)Dudowie

Zostaw merytoryczną opinię o Mondelez - Jankowice

• Jak się pracuje w Mondelez?

Zobacz opinie na temat firmy Mondelez tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mondelez?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mondelez?

Kandydaci do pracy w Mondelez napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mondelez