Opinie o Mondelez w Jankowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mondelez. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Mondelez na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondelez w Jankowice

Hrhdube

Nie polecam pracy absolutnie przez agencję. Ta pani z agencji to jakaś totalna porażka.. bardzo nie miła, arogancka.. zachowuje się jakby była jakimś prezesem, doprawdy ! Chciałam przyjść dorobić trochę groszy ale w takiej atmosferze wolę iść na czereśnie ...

Zuzanna
@Hrhdube

Tak

Zuza

Czy pośredniczka pracy menpower jest nadal P. Maarzeeena!!???

Abc

Ja tam zadowolony kasa w miarę ok dojazd za darmo . Praca lekka . Nie jest tak źle .

Pusia

Ogólnie firma na samym początku wydaje się mega spoko ... Fakt praca fajna ... Ludzie .... Hmmm ... Różnie bywa , dużo zakłamania .... Na początku obiecane góry złota a okazuje się później że jednak góra złota znikła ... BAM-y ( bossy od produkcji ) w miarę spoko , liderzy to totalna porażka .... Warzenie czekolady i zliczanie surowców potrzebnych do produkcji ... Ludzie ledwo po zawodówce.... Największą żenada w tej firmie ..... Dla mnie do wymiany na dzień dobry , firma i ludzie ( niektórzy ) myślą że ta firma jest kopalnią złota , coś cudownego a (usunięte przez administratora)prawda .... Co byś nie robił , ile dawał z siebie ponad ... Podwyżka 2.6% woooow coś pięknego ... Ale inne firmy tego nie dają ....bo jest deputat ... No fakt jest 6 czekolad ....;)) Niby Cię firma ceni ale jak o podwyżkę chodzi to nie mam pieniędzy... Jeśli lubisz pracować na 6-8 maszynach i wszystkich liniach w firmie za 4000zl : zapraszamy ...... ŻENADA.....

Agi@@
@Pusia

Oj Domel nie obwiniaj liderów za Twoje niepowodzenie w tej firmie

Prawda
@Agi@@

Ale to prawda posądzali na liderów ludzi prymitywnych, ledwo po zawodówkach nie potrafiących poprawnie zdania sklecić..

logo firmy Neonatolog
Jankowice
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
sutener

Czy Krzysiowi G. nadal śmierdzi z buzi czy jest jakaś poprawa w tej kwestii. Pozdrawiam były pracownik

Załoga

Dziękujemy za pozbawienie nas wody pitnej z dystrybutorów... To już 3 dni, jak trwa serwis dystrybutorów, a wody zastępczej brak, na wylewaniu gorąco... Szkoda że to się nałożyło z akcją, ankiety zadowolenia, mam nadzieję że nie wpłynie to na jej wynik

Czy Mondelez zapewnia kartę multisportu?

pola

tak, ale za dopłatą

Czy Mondelez zatrudnia studentów?

Kadydat

witam czy przez agencje przyjmują gdzie się zgłosić

Pracownik tymczasowy
@Kadydat

do Czarnej damy co ludzi traktuje jak śmieci

Uuuuu

Co słychać

Hhhhh
@Kadydat

hejka jaki pracownik produkcyjny zarobie trzyiputysioca na start

doradca
@Pracownik tymczasowy

Cześć ja tak z innej beczki, czy macie może namiary na osoby z działu UTR? Od 2 lat staram się uzyskać jakiś namiar i na przeszkodzie stoi stary pan na portierni. Który kompletnie nie udziela informacji i blokuje wszelkie próby... Proszę o pomoc

Rrrrrrr

hejka słyszałem że pulowcuw traktują w firmie jako drugą kategorie prawda

Nnnn

praca fajna tylko ta pani z pośredniaka to totalna porażka

sowa

A CZY Kołodziejska nadal wysyła po 300 sms do operatora w czasie pracy i w drodze z Gniezna.

Lena

Witam! Mam skończone 17 lat, czy zatrudniają także nieletnie osoby? Z góry dzieki za informacje

@Lena

Hej. Nieletnich tylko na podstawie praktyk zawodowych, szkół technicznych.

Gggggggg
@Lena

Witam ma ktos Jakis namiar na agencje pracy

Sryyyyyy

Nie robie przes agencie

@Lena

Ewelina jeszcze robi to ja pozdrówcie ta dziewczyna to skarb w firmie

tt5tt
@xccccc

Ewelina poszła na studia medyczne

Lena
@Gggggggg

niewarto tam aplikować bo jest tam czarna dama co minęła się z powolaniem

Ttttt

Co tam słychać u KArolinki

Szef wszystkich liderów

Jak się nie podoba to tam są drzwi, idźcie do Marmite, tam jest dopiero cyrk i (usunięte przez administratora) wygooglujcie, co to znaczy (usunięte przez administratora) uśmiałem się

Szef
@Szef wszystkich liderów

Cieplutko I rodzinnie Mama Tata corka

@Szef wszystkich liderów

Szukam pracy Jako pracownik produkcji czy odbywaja sie rozmowy

@Kandydat

Teleporady

Ziom

Firma jak każda inna, są lepsze i gorsze miejsca. W tej firmie nie polecam działu utrzymania ruchu. Duża rotacja, frustracja i robota nie do przerobienia.

pool
@Ziom

Ja nie polecam działu na którym sa robione kulki z czekolady, (usunięte przez administratora). Ale za to polecam linie z czekoladą z okienkiem , tam szanowali ludzi nie to co na kulkach z ta dziwna pania i tym liderem

Beata
@pool

Chyba wiem o kim piszesz, na niom trzeba uważać , przez niom kiedyś wywalili takiego chłopaka z roboty bo sie na niego uparła i robiła wszystko żeby mu zaszkodzić, ogólnie bardzo nieprzyjamna osoba

@pool

Kulek już dawno nie ma w tej fabryce, stare czasy. No i wiadomo Lekos rządzi ????

@Beata

Nie do końca jest to zgodne z prawdą że przez nią kogoś z pracy wywalili (z linii tak) , ale faktem jest że baba ma lekko niepokolei i lubi "szkodzić" jak ma jakiś cel w tym. Pozdrawiam Belzebub :)

Bbbbb
@666

ma skończone sześć klas i uprzejmie donosze

Gggg

Pamietajcie????czlowiekiem sie jest????a Liderem????sie bywa

haha

80 pozytywnych buziek pod wpisem i DWIE negatywne - córeczka i mamusia buhaha

Cfdds
@haha

słyszeliście ze diabły idą na emeryturę

Ddd

OBA ?

%784

Oby to sie potwierdzilo

@Ziom

Witam chce Przyjsc do pracy przez posrednika czy jest taka opcja

szpachtułka darka s

ktura pani???

@szpachtułka darka s

Z posredniaka

szpachtułka darka s
@Rrrrr

A co mnie poolowce obchodą , macie robić a nie kwękać w internecie jak wam niedobże

@szpachtułka darka s

sam się wes za robotę pracowniku Stały

świete krowy

robol will by robol
@xccccc

dlaczego poolowcu narzekasz? trzeba było się uczyć (chociaż zawodówkę zrobić) to byłbyś stały , a tak wylewasz swoje frustracje w internecie, piszesz sam z sobą - nikogo to nie obchodzi co myślisz. Jeżeli tak bardzo uciążliwa jest dla ciebie praca w MDLZ to się zwolnij i nie męcz więcej swoimi wysrywami. Pozdrawiam .

Yyyuu
@robol will by robol

lider z średnim wykształceniem i to wieczorowym woda sodowa co nie którym uderza do głowy

Agi@@
@Yyyuu

Jeżeli jesteś bardziej wykształcony to zawsze możesz aplikować

@Agi@@

Do tej waszej rodzinki????????????

xtc
@Rrrrr

Opluwasz innych na forum a sam jesteś zerem bez wykształcenia . Sądząc po twoich wpisach nawet na poolowca sie nie nadawałeś a juz nie wspomnę o stałym pracowniku produkcyjnym ( co tez nie jest rocket sience )

Yyyuu
@xtc

Wes się za robotę

Bbbbb
@xtc

Proponuję emeryturę

Operator

Super firma pozwala pracownikom na rozwój i podnoszenie kwalifikacji a liderzy są dobrzy dla pracowników i pomagają we wszystkich sprawach dotyczących pracy,więcej takich firm potrzeba nam .Gratulacje

Ważny

5% to nic. Min 25%

Irena
@Operator

Witam, aż miło czytać,jasne i oczywiste.Pracownicy sami sobie dolewają wody.Powodzenia.

krzysiu
@Irena

iakiei wody , co ci iest?

Irena
@krzysiu

Nic mi nie jest, dobrze wiesz o co chodzi.Atmosfera w pracy nie raz jest nie do zniesienia.Sami sobie ją tworzymy.Pozdrawiam.

Ggggg

Hejka ile można zrobic na produkci

@Ggggg

To sprawa indywidualna zależy od kompetencji doświadczenia i rozmowy i prace

Chodzi Jaka kwota na start zwykly. Pracownik

Kows

Chyba zależy kogo tam się ma na trochę wyższym stanowisku a nie zależy od kompetencji ha ha ha. Rączka rączkę myje i same znajome gęby. Same rodzinki tam siedzą. A co do wypłat nikt prawdy nie powie ale z doświadczenia wiem że dużo nie płacą.

Fffg
@Kows

firma rodzinna

Vvvv
@Fffg

same rodzinki pl

Barbara
@Ggggg

Zarobki z pewnością zależne są od stanowiska oraz doświadczenia, ale również od zdolności negocjacyjnych. Domyślam się, że rozważasz pracę w tym miejscu, czy ostatecznie zdecydowałeś się aplikować? Może już tam pracujesz? Zachęcam Cię do podzielenia się pierwszym wrażeniem, Twoja opinia może się przydać innym osobom.

automat
@Barbara

To bot pisze nie odpowiadać

Elwis

Jaką stawkę dostanę na poczetek na stanowisko operator linii z doświadczeniem. Proszę bez zbędnych..........

Juras

To tero nie bydzie podwyżek bo kuronowirus grasuje

Twój stary

Ważne, że praca jest.

yhy
@Twój stary

normalne w tej firmie wsród roboli najnizszego szczebla - ważne robota jest :)

Kows
@yhy

Zgodzę się z tobą w 100. % Dostaną 1500 zł i robić nadal będą, bo z czegoś trzeba zapłacić kredyty ;) niektóre osoby które tam pracują mają się za (usunięte przez administratora) wie kogo a tak naprawdę słoma z butów im wystaje.

Łociec

Każdy powód jest dobry.

Naihhhhh

Co tam na jedynce

Xxxxx

Poprosze Numer do posrednictwa macie

@Juras

chciałbym przyjść do pracy czy przez agecjje przyjmują do pracy

Emil

@pool ale czyli jest takie trochę podkopywanie między pracownikami?

i haha
@Emil

Kuń cię kopnął w głowę że tak bez ładu i składu piszesz ? o co ci właściwie chodzi , nie wyspałeś sie ? za dużo cukru w herbacie było ostatnio ?

Nnnn

Pani M.Z ze tak powiem niekompetentna osoba, ktora zdecydowanie minela sie z powolaniem i powinnam raczej pracowac w dzungli, miedzy swoimi.. Zero szacunku do pracownika, ktos powinien sie w koncu tym zajac.

@Nnnn

Chyba Miedzy lwami

Cccc
@Nnnn

Zatrudnić inną agencje pracy i po kłopocie

Czy przyjmujom do pracy w mondelisie ? biere w ciemno każde stawizko

Choco

Z całym szacunkiem, ale z taką ortografią... Ciężko będzie

Wiem
@Choco

Dziwne bo niektórzy liderzy w Mondelez jeszcze gorzej składają literki , a są liderami , hmm ciekawe dlaczego ?

Zostaw merytoryczną opinię o Mondelez - Jankowice

• Jak się pracuje w Mondelez?

Zobacz opinie na temat firmy Mondelez tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mondelez?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mondelez?

Kandydaci do pracy w Mondelez napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mondelez