Opinie o Mondelez w Jankowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mondelez. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Mondelez na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondelez w Jankowice

Czy przyjmujom do pracy w mondelisie ? biere w ciemno każde stawizko

Choco

Z całym szacunkiem, ale z taką ortografią... Ciężko będzie

Wiem
@Choco

Dziwne bo niektórzy liderzy w Mondelez jeszcze gorzej składają literki , a są liderami , hmm ciekawe dlaczego ?

Czym Mondelez zachęcają? Jakie mają dodatki?

Bado

Jestem podniecony bo mam przyjść do roboty tam.. ślina mi leci,może poznam kogoś fajnego i w końcu się ochajtam bo stara mnie z chaty chce wyrzucić....

66644d6s3
@Bado

Jak to się mówi w pewnych kręgach - każda potwora znajdzie swojego amatora , a ty jak lubisz starsze panie to będziesz w raju - na produkcji 50+ to większość kobit .

Nowa

Czy ktoś mi powie ile w tej firmie się zarabia na najniższym szczeblu?

@Nowa

Pytanie co masz na myśli pisząc najniższym szczeblu. Op. Pakowania wcale nie zarabia mało biorąc pod uwagę zakres jego obowiązków.

Czy w Mondelez są szkolenia zewnętrzne?

Tak. Wysyłają do Włoch na kursy

logo firmy Neonatolog
Jankowice
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Nowy pracownik

Witam chciałabym przyjąć się w firmie. Czy jest tak kolorowo jak to nie które osoby opowiadają ze tyle kasy zarobią? Ile zarobi się na produkcji podstawa plus premia? Dajcie normalne odpowiedzi.

tęczuś
@Nowy pracownik

Jest bardzo kolorowo - nawet tęczowo , ale to w biurze :)

@Nowy pracownik

Na początek 4000 - 4500 brutto (zależy jak się sprzedasz) do tego premia średnio 10%

@Xxx

Chodzi o produkcję czyli pracownik produkcyjny? Odbieranie paczek czy też pakowanie w kartony. Słysząc od innych mówili do 3400 plus 15 procent premi i dodatek nocny. Skąd te 4tys 4,5... Chyba tyle zarabiają liderzy i jeszcze to ci którzy dobrze gadają z kierownictwem a nie zwykle robole. By tyle mondelez płacił to pracowników by mial a nie ogłasza się jak Amazon, po prostu mondelez zleciło na psy. Tymbardziej ludzie po zawodówkach z wieloletnim stażem na takich stanowiskach, a młodych po studiach zatrudniać nie chcą

Bajki

Nie wierz w te bajki, jakby dobrze płacili to by pracowników non stop nie szukali

Xxx

Operator pakowania dostanie max 3500 brutto. Ale to stanowisko nie ma nic wspólnego z produkowaniem czekolady. To paleta, ręczne wkladanie do kartonów i prace porządkowe. Wyższe stawki maja op. Technicy. Którzy operuja na maszynach. Tam stawki 4500

@Xxx

Czyli tak naprawdę zwykły robol który siedzi na Lini lub na odbiorze pakując czekoladę? To już nie interesuje mnie takie stanowisko. A jakie kwalifikacje są potrzebne np lider lub technik?

Lider

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Lider Zespołu Produkcyjnego miejsce pracy: Fabryka Czekolady, Jankowice k/Poznania Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie: Zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu (m.in. przydzielanie zadań, ustalanie priorytetów, Nadzór nad wykonaniem obowiązków, ocena i motywowanie podległych pracowników, organizacja pracy zgodnie z przepisami bhp Zapewnienie wysokiego poziomu motywacji i zaangażowania zespołu Samodzielne prowadzenie ocen pracowniczych Zapewnienie sprawnej komunikacji z działami wspierającymi i dostawcami Prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z wyznaczonymi standardami Nadzór nad realizacją planu produkcyjnego, rozliczanie produkcji w systemie SAP oraz raportowanie wyników Wsparcie programów optymalizacyjnych wdrażanych w zakładzie Podejmowanie działań w celu optymalizacji kosztów Angażowanie pracowników w działania usprawniające Pobieranie surowców i materiałów do produkcji Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad GMP i BHP Poszukujemy kandydatów, którzy mają: Wykształcenie min. średnie lub wyższe Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Znajomość narzędzi Lean Manufacturing Obsługa komputera, pakietu Office oraz SAP Umiejętność myślenia analitycznego i rozwiązywania problemów Umiejętność organizacji pracy swojej i podległego zespołu Oferujemy: Zatrudnienie w renomowanej, międzynarodowej firmie Rozwój zawodowy Szeroki pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, program emerytalny, karty sportowe, bony rekreacyjne, ubezpieczenie) Deputaty pracownicze Atrakcyjny system premiowy

Prośba o tel.
@Lider

Czy mogłabym prosić o kontakt do Działu Utrzymania Ruchu? Ewentualnie dz.techniczny czy kier.produkcji. Chciałabym pokazać części do przenośników. Z poważaniem J.O.

Technik

4500 średnio operator technik ma po pół roku pracy. Do tego +-10%premii i dodatki nocne w dodatku bez większych umiejętności. Grunt to się dobrze sprzedać na samym początku. W tym momencie przyjmą chyba każdego kto tylko chce

Prośba o nr tel.

Czy ktoś ma nr tel. na jakiś dział, bo Pan na bramie wiadomo ważniejszy od Papieża. Najlepiej utrzymanie ruchu czy dz.techniczny albo produkcja. Muszę tam zadzwonić a nigdzie kontaktu !!!

A na masach ile płacą,bo widzę że od 2 lat szukają ludzi?

Młody

Cześć, czy Mondelez gwarantuje jakiś transport z Poznania dla pracowników? Pozdrawiam

Yuyu
@Młody

Tak oferuje na hulajnogach

@Młody

Tylko własny transport niestety.

Amazon

Czy Zwiazki Zawodowe posiadają wiedzę na temat tego jakie podstawy dostają nowo zatrudnieni ? Bo już robi się głośno o tym ze mają więcej niż pracownicy z 10-letnim stażem. To jest CHORE!!! A gdzie widełki, centyle o których pierd0lą przed każdymi podwyżkami??

Piotr W.

Same wsiuny tutaj piszą.Jak się nie podoba to do Amazona zapraszam!

Prorok

Podobno mają zwalniać wszystkich którzy posiadają auta z rejestracją PSZ

Łyna

A Łyna ta czorno dziecko fejesbuka cło na carłach była ..łyna nadal tam robi???

Hyr
@Łyna

Nie Wim co piszesz, po jakimu to?

Vig na
@Łyna

Sloby zasing interneta w kiblu jezt nie podobo mi siue

a fortiori

a to robi una

Ktos

Ludzie prowadzą nudne życie to zajmują się życiem innych Brak słów.

Bosch

Tacy mądrzy w gebach jesteści jak się ukrywacie pod pseudonimem ciekawe jak byście się ujawnić musieli to (usunięte przez administratora) byscie pozamykali i ani słowa (usunięte przez administratora) w oczy idźcie i tym ludziom powiedzcie a nie na forum się wypowiadali (usunięte przez administratora)

Xxx

Ojj wyczuwam w tych wpisach zazdrość niektórych pań ????

Kinu@

Firmowa miłość

Ooooo

Na produkcję

';lkjhg
@Ooooo

Na produkcję

Oooooo

Witam czy przez zakład na produkcję przyjmują ludzi

F dr uh
@Oooooo

Przez zakład do zoo przyjmują tutej

@Oooooo

Tak przyjmują

Jhvv

To bot się ciągle pyta czy przyjmują do pracy, nie gadaj z botem, to jest tak skonstruowane aby ruch generowac

Uuuu
@Jhvv

Do zoo

Vvvvv

Ta od tereski

Hhnk

Co za prymityw analfabeta tutaj non stop pisze????

Dhvfdz

Chliw chyba

Sdd

Polecam cofnąć się do szloly nauczyć się poprawnego pisania

szpachtułka darka s
@Sdd

Sam sie cofnij - tylko do tyłu i naucz sie pisać - zobacz jak szkoła napisałeś ynteligencie

Zostaw merytoryczną opinię o Mondelez - Jankowice

• Jak się pracuje w Mondelez?

Zobacz opinie na temat firmy Mondelez tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mondelez?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mondelez?

Kandydaci do pracy w Mondelez napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mondelez