Opinie o Mondelez w Jankowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mondelez. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Mondelez na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondelez w Jankowice

Fhn

Rób zdjęcia

Obserwator

Czy wy innych tematow nie macie na tym forum

Iiiiiiiii

Słyszałem że Aniołki latają i kapuja Prawda

66644d6s3
@Iiiiiiiii

Ja mam wrażenie że tu jedna osoba tutaj sama z sobą pisze :)

Tttty

Patologia pisze tylko takie prywatne rzeczy Czy wy nie zdjęcie sobie sprawy ze opinia idzie w świat WSTYT

sdd
@Tttty

masz rację WSTYT , WSTYT i JESZCZE RAZ WSTYT

logo firmy Neonatolog
Jankowice
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.

Ludzie odwalcie się od Eweliny wy chyba serca nie macie Dobrze się przytym baeicie

Oooooo

Muszę donirj zadzwonić zima idzie Aby ten chlew zdarzyła wybudować Pomidorki ogureczki przywiozła to może jakiegoś kaszka przywiezie

fd
@Oooooo

Pomidory powiadasz.... a pamiętacie ? Panie Parówa chcesz Pan pomidory ????

Hhhh

Nie mogę przeczytać ostatniego wpisu

Hfvh
@Hhhh

To zalurz firmowe okolary to wszystko zobpcxysz

kkk

Ciekawą pracę ma - zazdroszczę

Bjffgk

Chyntnie Pomoge

Zaskoczony

Pracowałem z ewela 2 sezony kto ją tak załatwił Ludzie czy wy nie widzicie że to było ustawione przez, M Z i Aniołki tylko szkoda że kierownik Tomek Pozwolił jej odejść ????

Tw lolek
@Zaskoczony

Trzeba zawiązać KOW czyli kumitet obrony eweli i protest urzundzic na parkingu

Covvc

I PKP , MPK i ZTM tyż

Uuuu
@Tw lolek

To kiedy ten protest Murem za Ewrla

Czy na produkcję przyjmują przez zaklad

Hfgnmhc
@Zainteresowany

Nie od razu wsamnaipirw musisz gnoj na polu u jednego z liderów rozrzucic a potym się się zoboczy co dali

Hhhhhhh

Ja też jestem za powrotem Eweliny nic się nie da zrobić żeby do as wrzuciła pogadaj ie z aniolkami

Cccccvc'vvvvvvvvv

Musi być japonka żeby Aniołki się zmiescily

Ccccshbgdjhgfhjgf666
@Cccccvc'vvvvvvvvv

Psmintej ewela złośliwość lucka jest duża ale się nie pżejmuj boś ty dobra kumpela i karzdy kii ma dwa kunce

Pracownik byly

Witam miałem wielkom przyjemność pracować przez trzy lata z Ewelina P i wiem że były takie sytuacje gdzie trzeba było wziąść paletę samemu też tak robiłem Nie piszcie bzdur na jej temat Narazila się bo przeszła do sprzątania jest bardzo dobrym człowiekiem proponuję zmienić agencję pracy i co niektórych przywołać do porzotku szczególnie małą lider co pisze bzdury na temat pracowników wydane z palca Może była mię zawsze zdyscplinowana ale będę ją mile zawsze wspominał wzur do naśladowania Były pracownik

@Pracownik byly

Witam .... większości z was polecam słownik ortograficzny.

A ciebie z motyki

Operaror

Ja też jestem za powrotem Eweliny Ludzie czy wy nie popelniacie błędów a co do MZ to bym rozwiązał współprace Natychmiastowo

Aaaa
@Operaror

Świetne słowa

Ttttttttty

Potrzebują ludzi przez agencję do pracy

Bbbb

Ewela wielki szacunek zawsze bydzierz dla nie super kumpela Będziemy cię mile wspominać nie przejmuj się bzdura i pamiętaj kij ma dwa końce

Kkkkl

Może nie była zdyscplinowana należy jej się szansa poprawy Ewla wracaj

Aniolek

Złośliwość lucka niezna granic Karma wruci z podwójną siłą

Aniolek

Popatrz na swoje błędy

Potrzebują do pracy przez agencję

Ddddd

Fajna kumpela była z tej Eweliny miła ambitna pracowita a co do zasat to nie było tak źle naraził się M Z i tyle

Zostaw merytoryczną opinię o Mondelez - Jankowice

• Jak się pracuje w Mondelez?

Zobacz opinie na temat firmy Mondelez tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mondelez?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mondelez?

Kandydaci do pracy w Mondelez napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mondelez