Opinie o StarNet Telecom Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy StarNet Telecom Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie StarNet Telecom Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o StarNet Telecom Sp. z o.o. w Warszawa

były pracownik citi

Firma nastawia podświadomie pracowników poprzez zakrapiane imprezy, integracje wycieczki zagraniczne do tego, aby interes firmy był ważniejszy niż wszystko inne. Jedna wielka impreza, która pozwala na rozpadanie się rodzin. Typowi menadżerowanie branży IT wyrywają co młodsze pracowniczki, będąc znudzonymi własnymi żonami. Wynagrodzenia przeciętne.

Administrator Nowy wpis

StarNet Telecom Sp. z o.o. rekrutowała niedawno na stanowisko Specjalista. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

Na opinii odnośnie integracji się skończyło? A czy jest tu może ktoś kto mógłby omówić tegoroczne warunki pracy specjalisty ds. kluczowych klientów? jest właśnie dostępna taka oferta w internecie, proszę o konkretny opis tej kompleksowej obsługi klienta zawartej w treści. jak wygląda przykładowy dzień z pracy? jak ją oceniacie?

były pracownik citi Nowy wpis

Krowog

Firma, która bardzo szybko się rozwija i daje szansę rozwoju pracownikom ale pod warunkiem ich zaangażowania i pomysłu na siebie. Po swoich doświadczeniach wiem, że stawiają na ludzi, którzy potrafią nie tylko powiedzieć, co im leży na sercu ale też przedstawić plan działania. Ciężko wysunąć opinie o całej firmie, bo w strukturze firmy jest sporo działów i każdy charakteryzuje się innymi zasadami oraz typami ludzi, niemniej każdy może znaleźć coś dla siebie, bo firma stawia również na migracje wewnątrz, więc raczej nie zwalnia Cie, jeśli nie sprawdzasz się na danym stanowisku, tylko szuka dla Ciebie innego.

tenrats
@Krowog

Oj Prezesie nie ładnie tak samemu sobie pisać opinię!

@Krowog

Witam serdecznie. Jako wieloletni pracownik tej firmy , mogę obiektywnie wypowiedziec się na temet Starnetu. Przez lata obserwowałem pratyki stosowane w w/w firmie. Nie sa to uczciwe praktyki- ludzie zarowno Ci ,którzy pracowali tam wiele lat jak i nowi nie mogli liczyc na stabilność. Pracownik np w dziale handlowym przychodzil do firmy rano a o godzinie 16,45 dowiadywał sie ,że od jutra musi szukac nowej pracy. W ostatnim roku ,moze dwóch władze w firmie przekazano niekompetentym ludziom,którzy robili co chcieli. Działy byly likwidowane z dnia na dzien,ludzie potrzebujący pracy byli wyrzucani na bruk. Nie bylo żadnych rozmów, szukania miejsca dla pracownika ...To co piszesz Krwog to bzdury , usilne działanie na poprawe wizerunku firmowego -który wiemy ,iż jest obecnie tragiczny Dla jasności ja nie szkaluje firmy poniewaz przepracowalem tam wiele lat i kiedys było naprawdę ok. Odchodzac z firmy a raczej zostając zwolnionym również dowiedzialem sie o tym na koniec dnia pracy ,mimo wczesniejszych zapewnien z Waszej strony że rewitalizacja dzialu nas nie będzie dotyczyć. Inna sprawa koledzy,przychodzący do firmy ,którzy mieli tylko miesiąc wypowiedzenie zostawali wurzucani z dnia na dzien a to tylko dlatego,że jakiemus Panu na stanowisku pojawila się w glowie super myśl. Ludzie mający male dzieci ,kredyty itp zostawali bez słowa wurzucani na bruk.Tak sie nie robi i nie jest to uczciwa pratyka. Nie szanujecie pracowników i totalnie sie z nimi nie liczycie. Kolejna sprawa to wynagrodzenia - i tu plus na systematyczność . Zawsze wypłacane na czas. Co do jakości tych wynagrodzen to powiem tak - po 10latach pracy wynagrodzenie wynosi w tej firmie 3k. Smiech na sali ... Zwracam sie z prośbą do Panów administratorów o nie usowanie komenarza ponieważ jest to opinia a nie szkalowanie firmy. Uważam,że po wileu latach pracy w w/w firmie moge i powinienem wyrazic swoja opinie. Nie jest ona pozytywna ale zapewniam iż prawdziwa. Myślę ,że dla osoby szukającej pracy będzie bardzo pomocna. Pozdrawiam Były pracownik .

Pracownik działu handlowego

Pracowałem tam kilka lat temu w dziale handlowym. Z perspektywy czasu oceniam pracę tam na czas stracony, ale od początku. Proces zatrudnienia tam, był zupełnie poprawny, przez co odniosłem wrażenie solidności firmy, jako pewnego pracodawcę. Jako, że miałem doświadczenie w sprzedaży, wdrożenie się w nowej branży nie było dla mnie problemem, mogę tu pochwalić też swojego przełożonego, który przez ok 3 miesiące szkolił mnie i wdrażał w obowiązki. Jako, że niemal od początku realizowałem plany sprzedażowe, nawet z dużą nawiązką, po niecałym roku spotkało mnie niemiłe zaskoczenie - dziękujemy ale dzisiaj jest twój ostatni dzień pracy u nas, spakuj się i pożegnaj z kolegami, ot tak po prostu. Był to dla mnie niemały szok, bo kto zwalnia pracownika, który bez problemu realizuje swoje cele? Później to zrozumiałem, robią to firmy, w których albo rządzą układy (tego nie lubimy - zwolnij go), albo firmy, które wpadają w kłopoty finansowe i tną koszty, co oznacza, że firma jest źle zarządzana. Na szczęście dość szybko znalazłem lepszą pracę z niemal 2x wyższą pensją na start, co oznacza, że w Starnecie pensje w handlowym były żałosne już na starcie.

Julia
@Pracownik działu handlowego

Aha? Serio myślisz, że to właśnie dlatego, że dobry byłeś w tym co robisz? Kto tu konkretnie zdecydował o tym zwolnieniu, wiesz może? I czy orientujesz się, czy dosłownie te same osoby aktualnie tu pracują?

Pracownik działu handlowego
@Julia

To czy byłem dobry czy nie, czy byłem tylko średni, nie miało dla Starnetu żadnego znaczenia (ja uważam, że byłem co najmniej niezły). Zadecydowały inne czynniki, mi się wydaje, że spółka cienko sobie radziła na tamtym etapie i poszły zwolnienia nowych pracowników, niezależnie od ich wyników, a to czy osoby decydujące o tym tam jeszcze pracują, to mnie nie obchodzi, na pewno znalazły sobie lepszą pracę...

Dorota Nowy wpis
@Pracownik działu handlowego

Od lipca w PL zmieniło się na tyle, że już nie tyle ścieżka kariery co po prostu realne zarobki są najistotniejsze, w mojej ocenie. Czy możesz określić ile przy Twojej sprzedaży byłeś w stanie zarobić miesięcznie?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie StarNet Telecom Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.

Tak, zapewni

Justyna

Na jakie jeszcze dodatkowe benefity można liczyć?

kibic obserwator

100% prawdy !!!

Moje doświadczenie z firmą jest bardzo pozytywne i cieszę się, że dołączyłam do grona pracowników StarNetu. Pomimo tego, że jestem nową osobą od początku czułam duże wsparcie i dobrą atmosferę. Zespół składa się z młodych, życzliwych osób, z którymi szybko nawiązałam relacje. A to było dla mnie bardzo ważne, aby trafić do środowiska, w którym będę dobrze się czuła. Wynagrodzenie wypłacane jest regularnie, samo miejsce pracy oceniam jako komfortowe, a do tego mogę realizować ciekawe projekty. Postanowiłam napisać dla równowagi swoją opinię, bo uważam że sugerując się opiniami na GoWorku byłam bliska zrezygnować z pracy, która jak się okazuje, daje mi dużo satysfakcji i zadowolenia.

@Monika

Kolejne dzialanie osoby specjalnie zatrudnionej w firmie na poprawe pijaru . Doszlo do tego,ze starnet od niedawna zatrudnil osobe specjalnie na to stanowisko. Z tego wynika,że własnie Panią . Pani Moniko wiem,ze za to płaca ,ale pojecia Pani nie ma o praktykach stosowanych w tj firmie. Kiedys tam pracowałem i zostalem potraktowany bardzo nie fer. Widac ,ze firma pod logiem Citymedia szuka nowych osób do pracy za to nedzne wynagrodzenie ,znowu bedziecie szukali pracowników pol roku bo nikt o zdrowych zmysłach nie przyjdzie do Was pracowac.Dodajmy Pracowac w dramatycznej atmosferze. Doszlo do tego ,ze w/w pracodawca szuka ludzi pod innym logiem firmy . Starnet juz ma opinie jaka ma ,ale tu Uwaga . CITYMEDIA to Starnet. Typowe korpo gdzie jestes trybikiem w maszynie i niczym wiecej ....szkod atracic czas na ta firme krzak . Moja rada? Omijać z daleka .

Coścos

W pełni zgadzam się z Byłym Pracownikiem,u mnie było tak SAMO

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Starnet Telecom Sp. z o.o.?

Słyszysz?

Są premie uznaniowe. Dodatkowe nagrody? Nie. Chyba, ze liczyć raz w roku wyjazd w tropiki i kasa w kopercie na święta.

@Słyszysz?

Jakie premie te nędzne 150PLn miesiecznie ??!! Premie to sobie panowie na stanowiskach rozdają ....Zwykly pracownik moze tam liczyc na 3k wyplaty i na to ,że bez podania przyczyny zostanie z dnia na dzien zwolniony wrac z resztą działu ....

Czy pracodawca Starnet Telecom Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Słyszysz?

Nie!

Sebix

Propozycja i dobra rada do osob rządzących. Zacznijcie szanować ludzi, a później wszystko samo sie ulozy. nie trzeba szukać winnych w kimś warto spojrzeć na siebie, a później na innych. Tak nie skorzystacie z tej rady, bo to trudne jest... zmienić nawyki.

Martyna

@pracownik a Tobie nie wysłali wynagrodzenia ?

Ciekawy

Nikt nie mówi, że będzie lekko ani że firma jest idealna. Ludzie też mają swoje złe nawyki.

Joanna

@Klient, opinie klientów są ważne, ponieważ także kreują jakiś obraz firmy. Jednakże czy warto oceniać całą firmę tylko z uwagi na to, że nasze usługi nie spełniały oczekiwań? Próbowałeś wyjaśniać kwestię dotyczącą usług z przedstawicielem firmy? Przyniosło to rezultaty?

Klient

Jako klient informuje, że firma jest beznadziejna i nie respektuje zapisów w umowie. Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług. Obsługa również pozostawiająca dużo do życzenia. Czytając powyższe komentarze można wyrazić sobie jak firma funkcjonuje i jaka kulturę organizacyjną posiada, zarząd nie reagujący na problemy.

Joanna

Mam nadzieję, że praca w firmie będzie dla mnie dobra!!

Joanna

Obecnie firma poszukuje między innymi osoby na stanowisko Młodszego Kontrolera. Ktoś z pracowników firmy może powiedzieć czego kandydaci mogą oczekiwać pracując w Starnet Telecom? Co uważacie za największy plus pracy w firmie?

feu

Na pewno taki staż się przyda każdemu @elda, ale chyba ostatnio nie pokazało się u nich żadne ogłoszenie pracy. Widocznie odpowiada każdemu bieżąca atmosfera.

emmi

Obecnie poszukiwany jest magazynier ;)

Norbert

Asiak to nick sekretarki Prezesa i to ona odpisuje reality

Zostaw merytoryczną opinię o StarNet Telecom Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w StarNet Telecom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy StarNet Telecom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w StarNet Telecom Sp. z o.o.?

StarNet Telecom Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Chmielna 132/134
    00-805 Warszawa

StarNet Telecom Sp. z o.o.