Opinie o ALSI Sp. z o.o. Sp. K. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ALSI Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ALSI Sp. z o.o. Sp. K. o rekrutacji.

Branże: Obróbka kruszyw mineralnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALSI Sp. z o.o. Sp. K. w Poznań

Przemysław

Drodzy Państwo kolejny raz powtarzam. Proszę rzetelnie pracować. Firma powolutku wychodzi na prostą. Tylko razem możemy budować wspólne dobro.

Przemysław

Drodzy Państwo. Firma wychodzi powoli na prostą. Odrobinę cierpliwości. Są to naprawdę chwilowe trudności które zdarzają się w każdej firmie.

sułtanka

A cóż takiego robił zarząd za Twoich czasów, kiedy to było i kto wówczas rządził w firmie u boku właściciela? Chętnie poczytam :)

były

Jeśli chodzi o rekrutację… Szybszej i bardziej niekompetentnej rekrutacji nie przechodziłem. Jeśli myślisz że Twoje ustalenia np. płacowe podsumowujące rekrutację zostaną dotrzymane to zdziwisz się na koniec „szkolenia” (słabiutkiego) gdzie po tygodniu żywienia się z dala od domu i wydaniu na dojazdy do tej firemki w sumie 600 zł – bo przecież (firma nie płaci za wyżywienie) dostajesz umowę na której wpisują 65 % wynagrodzenia które wynegocjowałeś. Jak jesteś na tyle naiwny jak ja byłem i podpiszesz tą umowę śmieciową to możesz liczyć na: 1. brak wsparcia w twoich zadaniach 2. brak elementarnych narzędzi jak wizytówki czy katalogi 3. zero koncepcji ze strony firmy jak ma wyglądać twoja praca i wyniki – powód? – osobnik który cię przyjmował i ma w tytule stanowisko Dyrektor Handlowy, całą swoją wiedzę czerpie z komentarzy internetowych , a na „handlu” czy organizacji czasu pracy nie zastanawiając się nad wyznaczaniem i planowaniem jakichkolwiek celów dla firmy / stanowiska pracy nie ma jakiegokolwiek pojęcia. W trakcie trwania umowy pieniążki raczej będziesz mieć w terminie ,ale nie wcześniej niż w ostatnim dniu zapisanym w umowie. Jedna rada. Jak przyjdzie Ci się rozstawać z tą firmą o wieloletnim doświadczeniu to oddaj majątek firmy jeśli go otrzymałeś dopiero jak firemka się z Tobą rozliczy za ostatni okres umowy, w przeciwnym razie masz szansę na ostatnie wynagrodzenie dopiero po wyroku sądu . Cóż jak właśnie czekam na wyrok sądu i przekazanie sprawy do komornika który tej bankrutującej już firmie zabierze z tego co zarobiłem dla nich. Nie masz co liczyć na ugody i zrozumienie… nikt nie będzie w efekcie chciał z Tobą rozmawiać , a ich „najlepszy” prawnik może Ci powie (tak jak mnie) że może wypłatę tego wynagrodzenia poprzeciągać nawet rok… I nie będzie dla Ciebie potencjalny pracowniku zrozumiałe że ta pożal się Boże firemka wolałaby wydać drugie tyle co jest ci winna żeby przeciągnąć tą wypłatę o jakiś umowny czas..

yeti
@były

Wyjaśnij mi proszę: dlaczego oczekujesz, ze firma będzie zwracać Ci za wyżywienie? To chyba nie jest sprawa firmy. Pieniążki w ostatnim dniu - jeśli taki był termin, to o co chodzi? 65% wynegocjowanej kwoty -jeśli zobaczyłeś na umowie kwotę zaniżoną, trzeba było poprosić o jej sprostowanie ew. nie podpisywać. Eh, ci roszczeniowcy... Taka firma jak jej pracownicy - niestety. Ps. Nie mam nic wspólnego z ta firmą, nie mieszkam nawet w tym rejonie PL, przypadkowe trafienie na wątek.

Przedstawiciel Handlowy

Praktycznie nie było

ile chciałabym zarabiać... i czy mam działalność gospodarczą... i od kiedy mogę zacząć...

Leszno

Zostaw merytoryczną opinię o ALSI Sp. z o.o. Sp. K. - Poznań

• Jak się pracuje w ALSI Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy ALSI Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALSI Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w ALSI Sp. z o.o. Sp. K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALSI Sp. z o.o. Sp. K.