Opinie o Sil-Pro Bloczki Silikatowe Sp. z o.o. w Godzikowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sil-Pro Bloczki Silikatowe Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Sil-Pro Bloczki Silikatowe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Obróbka kruszyw mineralnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sil-Pro Bloczki Silikatowe Sp. z o.o. w Godzikowice

Na stronie firmy w zakładce praca jest napisane, że każdy chętny ma wysłać cv na maila, a może niedługo będą potrzebować takiej właśnie osoby. Powiedźcie mi ile czasu maksymalnie mogę czekać jak, tak będę aplikował w ciemno? Dajcie znać jeszcze na jakie stanowiska najczęściej rekrutują.

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Witam, Czy zakład co roku przyznaje podwyżki inflacyjne? Czy są one zawsze równe inflacji? Pozdrawiam

Jakieś parę miesięcy temu szukali przedstawiciela handlowego, często można spodziewać się takiej oferty czy to rzadkość? Bo jeśli nie ma co czekać to będę wysyłać cv w ciemno. Jak tu wygląda system premiowania, jest on zapisany w umowie? Od jakich kwot w ogóle zaczynają się premie? Na jakim obszarze działa przedstawicie, cały kraj?

Aro Nowy wpis

Witam, na pracuj pojawiło sie ogłoszenie na handlowca. Czy możecie napisać coś więcej o warunkach pracy, wynagrodzeniu itp.?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Sil-Pro Bloczki Silikatowe Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy?
D

Co mogę powiedzieć o tej firmie? Praca wporządku,kasa się zgadza nikt nikogo nie pogania ani nie stoji z batem,wporządku współpracownicy.Kierownik Pan Franek też jest wporządku miły i sympatyczny zna się na robocie,odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.Polecam tego pracodawce i ten zakład do pracy.Ponoć Silka przelała 100 tys na Pomoc Ukraińcą Humanitarnie,ceni się takiego pracodawce bo jest wielu gorszych ????

E
@D

Tak zgadza się firma płaci zawsze.Pytanie kto i od kiedy do Franka mówi przez Pan? Heh Pozdrawiam wszystkich pracowników,nowych kierownikow ze strony rodziny i podpier... też.Kiedyś tam pracowałem,cenna lekcja życiowa.

Wiktoria
@E

Co to znaczy cenna lekcja życiowa? :P To dobrze że firma placi zawsze, ale w sumie wazniejsze jak placi? Adekwatnie do obowiązkow?

kazyk

Słyszał że kierownika czas już policzony w Modlinie. Już dyrektorstwo mają na jego miejsce gościa. Za słabo się starał i za mało latał

Calcium

A jak Syn F. radzi sobie w Modlinie?

@Calcium

Nie wiem kim jest w Godziekowicach ale tutaj jest specjalistą.

odpowiedzialnosc
@Calcium

kazdy zle wypowiadajacy sie o firmie SIl-Pro poniesie konsekwejncje! nie moze tak byc zeby w zalodze byly takie osoby ktore sieja nieprawdziwe i szkalujace firme informacje!!!!

@odpowiedzialnosc

A z kąd wiesz jaka jest prawda? Ty ustalasz co można powiedzieć a co nie? Każdy może wyrazić Swoją opinię, wiec nie narzucaj swojej no chyba ze juz tak masz w zwyczaju ☺

MODLINEK
@Adrianek

Szybki awans operatora, omijając pracowników z wieloletnim stażem pracy

Memsi
@odpowiedzialnosc

????

Rewelacja
@MODLINEK

A tak niedawno był operatorem a od nowego roku kierownikiem .

Tato powiedz im
@Adrianek

W Godziekowicach jest już kierownikiem zmiany Tatuś jemu załatwił

Witam ile oferują doswiadczonemu operatorowi wozka widlowego i maszyn?

Praca
@Zainteresowany

Przyjmują wszystkich alkoholików których kiedyś wyrzucili i tego drugiego co wysyłał bardzo brzydkie smsy i dostał dyscyplinarkę, jakim trzeba być desperatem żeby takich ludzi z powrotem przyjmować

Anonym
@Praca

Pisal pisał ale dyscyplinarki nie dostal wiec zanim napiszesz coś to poinformuj się dobrze baranie :)

wąsaty
@Anonym

Marek jakie było twoje zdziwienie jak przyszedłes do pracy i dostałes pismo ze wylatujesz? twoja mina bezcenna

nick
@Anonym

poinformować siebie czy doinformować siebie? (usunięte przez administratora)

@Praca

Witam, na forum obowiązuje konkretny regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin Zabrania on obrażania kogokolwiek więc proszę o nieużywanie takich określeń w stosunku do pracowników firmy. Taki wpis może zostać usunięty a konto może zostać zablokowane. Na forum proszę zamieszczać merytoryczne wpisy, które pozwolą innym uzyskać rzetelne informacje na temat pracy w danym miejscu.

Marecki
@wąsaty

duze

Fajna praca

Widzę same negatywne komentarze, a prawda jest taka, że praca w Sil-Pro nie jest taka zła, wypłaty się zgadzają, kierownik jak i dyrektor pełna kulturka. Problemem jest natomiast wszędobylski pył, piasek i wapno, ale to taka specyfika produkcji, są oczywiście miejsca bez zapylenia, jak i miejsca gdzie idzie się jak na skazanie, ale sa maseczki, okulary i inne bhp-owskie rzeczy.

Maseczka
@Fajna praca

Obudziles się już?Czy Snisz na jawie z tą kultura? A czemu ta woda kapie ? Maseczka jest dobra, ale na BAL Karnawałowy.

Fajna praca
@Maseczka

Narzekają tylko Ci co im się w Sil-pro nie udało i zostali zwolnieni lub sami odeszli. Ci którzy zostali nie narzekają i wiedza za co pracują, a kasa i inne tematy się zgadzają. Ps: zapraszamy do Sil-pro chcących pracować i dobrze zarabiać.

Z Ciechanowa
@Fajna praca

Chyba zaliczasz się do degeneratow przegranych życiowo z 12 kredytami na głowie, niedorozwiniętych umysłowo i życiowo i boisz się żeby cię nie zwolnili hehe..

Maseczka
@Fajna praca

Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości . Jest mu jedynie winien usługę za którą otrzymuje zapłatę będącą nie łaską , lecz zasłużonym wynagrodzeniem .

@Maseczka

Święte słowa ..

Fajna praca Sil-Pro
@Z Ciechanowa

po twoich wypowiedziach juz wiem z kim mam do czynienia, pracujesz w piwnicy na lopacie, machasz na lewo i prawo, o przepisach bhp nie slyszales, masz w (usunięte przez administratora) innych, swa prace wykonujesz niedbale i byle jak, popalasz papieroski i rzucasz niedopalki gdzie popadnie przez co inni maja (usunięte przez administratora) jestes polglowkiem bez wyksztalcenia i to ty bardzo boisz sie zeby cie nie zwolnili, bo gdzie indziej bedziesz mogl sie ukrywac na lopacie w piwnicy z wapnem?

Brudnaadrianna
@Fajna praca

Praca podczas włączonych tasmociagow jest nie zgodna z przepisami BHP(wrzucanie mieszanki lopatą na tasmociag). Tasmociagi powinny być zasłonięte osłonami!!!! Zachęcam pracowników tej firmy o dbanie o swoje zdrowie i życie.

Z Ciechanowa
@Fajna praca Sil-Pro

A cegły już przełożyłeś z wózków hartowniczych platfusie ?

xxx
@Fajna praca Sil-Pro

To smutne że głupcy są tak pewni siebie , a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości .

xxx
@Z Ciechanowa

Jedna kulturalna osoba to zbyt mało, aby podnieść poziom imprezy(usunięte przez administratora)

@Fajna praca

Franek jesteś dumny ze wciągu dwóch miesięcy wyprowadziłeś 2 kierowników za brame? Został już tylko Klima BUT

Dobre sobie
@Fajna praca

Większość osob która pacuje boi się zmian potrafią tylko narzekać między sobą jak to jest źle nie ma to nic wspólnego z tym że im się podoba ,nie narzekają i kasa sie zgadza. Praca w tej firmie jest dla specyficznych osób nie dla każdy lubi sprzątać piwnicę z wapna i tego typu rzeczy ,zdrowie jest najważniejsze.Osoby które wracają do tej firmy są osobami patologicznymi ze swoimi zachowaniami nie sprawdzają się w innych firmach co innego w silce .Dokoła jest lepsza jakościowa praca i bledem jest myślenie ze gorzej opłacana dlatego mądrzy pracownicy odchodzą to są zmiany na lepsze nie na gorsze .

Łopata i Piwnica

Jak tam w piwnicy czysto? Bo trzeba posprzątać wapno :)

Piter

I stało się!ambicje ojca w stosunku do syna zostały spełnione a niby kierowników nie wolno robić z załogi. Zostało jeszcze stanowisko dyrektora życzymy powodzenia ZAŁOGA

Swaróg

Jakieś kilka lat temu miałem przyjemność pracować w tym zakładzie i z czystym sumieniem mogę potwierdzić wszystkie te tzw. patologiczne sytuacje o jakich jest mowa w komentarzach innych zacnych tu obecnych osób. Po prawie dwóch latach pracy zostałem zwolniony ponieważ ciągle toczyłem wojny i zaciekłe jatki z panem F. który za wszelką cenę próbował wpłynąć na mnie abym np.wszedł do dopiero co otwartego autoklawu przy temp. ok.180 stopni z liną ażeby podczepić ją pod wagoniki,które się odczepiły ze względu na wysoką temp. podczas całego procesu wypalania.Były również sytuacje z czyszczeniem piwnicy gdzie przy pościąganych osłonach przenośnika taśmowego kubełkowego kazał wrzucać materiał,który gromadził się z czasem i trzeba było się go szybko pozbyć.Bawiło mnie to a szczególnie kiedy się denerwował chciał pokazać,że jest zaje--sty niestety za bardzo mu nie wychodziło zrozumiałem wtedy,że pan G.potrzebuje właśnie takich ludzi na których w sytuacji ratowania własnej (usunięte przez administratora) będzie mógł wszystko zwalić.Wielokrotnie byłem na rozmowie u dyrektora razem z kolegą zgłaszając naganne w mojej ocenie sytuacje jakie mają miejsce z panem F. który w mojej ocenie biorąc oczywiście całokształt pod uwagę jedyne do czego się nadaje to workowanie węgla w Geesie. Niestety moje próby alarmowania pana G spełzły na niczym dało mi to do zrozumienia,że pan F ma niepisane przyzwolenie na tego typu praktyki.W dniu kiedy dostałem wypowiedzenie postawiłem sobie za punkt honoru,że w sytuacji kiedy komukolwiek cokolwiek się stanie będę pierwszy u panów na Kopernika i dopilnuje ażeby pan G wylądował razem z panem F w (usunięte przez administratora) za umyślne uchybienia i za mamone która stała się ważniejsza od życia ludzkiego.

tak jest
@Swaróg

Tak to niestety wyglada na rpdukcji, trzeba miec oczy dookola glowy. Praca ciezka, szkodliwa i czasami bardzo niebezpeczna.

gucci
@tak jest

a co tam u Dolce Gabany? hehe niezły przekręt :)a moze wkęt :)buahaha

greg
@Swaróg

jak jest tam z zapyleniem od tego wapna?jakie średnie zarobki na produkcji?

Martynka
@greg

Wapno jest wszędzie nawet w nosie

@Swaróg

Nic się nie zmieniło zmiana formy Użycie suwnicy BRAK UPRAWNIEŃ,jazda wózkiem widłowym synalka F. - BEZ UPRAWNIEŃ, używanie spawarki i palnika BEZ UPRAWNIEŃ grzebanie w szafach sterowniczych BEZ UPRAWNIEŃ itd. A jak się coś komus stanie jak np. rozwalona głowa od rugcuga To TWOJA WINA BO NIE MIAŁEŚ KASKU. 11 LISTOPADA A OSP OSIEK W PRACY HEH

Wendeta

Potwierdzam te patologiczne rzeczy które tam mają miejsce za zgodą dyrektora który dał za bardzo wolną rękę Frankowi ale karma wraca i to już niebawem

Wendeta
@Wendeta

pan F myśli że jest zarąbisty w tym co robi No kiedyś go u (usunięte przez administratora) ganiali to teraz myśli ze jest władcą co i tak się z tym odnośnie ale jego wiedza na temat współpracy z ludźmi czy z odbywaniem rozmów jest dalece w średniowieczu ale najlepszy jest w prowizorkach które przynoszą straty dla zakładu a dla niego zysk bo często bywa po godzinach pracy jak i soboty na prywatnym swoim folwarku myśli ze ma przeogromną wiedzę na temat maszyn gdyby nie telefony do "przyjaciela" to by siedział i kwiczał .nie potrafi przyjąć porażki na klate małą .przyczynił się do zwolnień ludzi którzy mieli większą wiedzę na temat funkcjonowania tam maszyn.bo nikt normalny nie chce z nim współpracować jak nie(usunięte przez administratora) to jesteś be

pracus pod publiczke

za donoszenie na kolegów gdy samemu nic sie nie robi gdy kierownika F nie ma na zakładzie jest przewidziana odpowiednia nagroda

Pan Gęś
@pracus pod publiczke

Wszyscy donosicie i wszyscy się sypiecie ŚWIĘTOSZKI

byly
@pracus pod publiczke

Jeśli chcesz otrzymać dodatkowe uprawnienia na ogrodnika lub konserwatora kibli na produkcji Sil-pro to dobrze trafiłeś.W czasie produkcji zrobisz karierę-przyjdz a zobaczysz!!!

Henric
@pracus pod publiczke

Zwłaszcza ten autoklawista i jego kierownik niech się wypowiedzą o donoszeniu o ciągłym donoszeniu na innych

nagroda
@Henric

to jakie nagrody otrzymuje tych dwoch panow za donoszenie na swoich kolegow?ten operator to ponoc od kilku lat chodzi na rozmowy do roznych firm ,chyba mu sie pomylilo z chodzeniem na gore i donoszeniu

B
@byly

Jak się komuś nie podoba praca w sil pro to niech przestanie narzekac i poszuka sobie innej pracy chyba że jego życiowe ambicje to właśnie łopata, wdychanie wapna i donos na innych pracownikow jak były (usunięte przez administratora) z koszar major Donos

Piotrus
@B

Tej firmie powinien przyjrzeć się PIP- nadgodziny i umowy na zlecenie

@Piotrus

Jak można przychodzić w niedzielę 2 razy rano i wieczorem (usunięte przez administratora)

Reksio
@Piotrek

Nie wiem w czym ty widzisz problem? Ktoś potrzebuje pieniędzy i chce zarobić więcej to jego sprawa widzę że jakiś ból (usunięte przez administratora) masz. Nikt nikogo nie namawia do niczego

@Reksio

Jesteś tym co chodzi i prosi się czy może przyjść na nadgodziny? Nie mam z tego powodu bólu ani d. upy ani w d. upie ale widzę że ciebie zabolalo

Reksio
@Piotrek

Z tego co wiem to raczej nikt nie chodzi się prosić. Chyba że wnioskujesz to na swoim przykładzie

@Reksio

Mało wiesz o tej sutuacji lepiej weź łopatę i do piwnicy bo znowu się rozwali kubelkowy

Aco

Da rare 2500 tysia przytulic?

Wapno
@Aco

Da radę, za 2500 na reke to bym z szatni nawet nie wyszedl, tak więc....

Reca
@Wapno

A kierownik zmiany ile ma siana

azor
@Reca

zależy ile sprzeda kolegów

azorek
@azor

napisze po raz kolejny kulturalnie zeby wpis nie zostal usuniety piszesz kolegów?a jakich ty masz kolegów w pracy BUAHAHA

azorek
@azor

Heniek sprzedał wszystkich i jakos mercedesem nie jezdzi-chyba ze to pozory

Mateusz

Z Tego co czytam to widzę ze między pracownikami atmosfera nie jest dobra ?

Konfidenci

Wasze życiowe ambicje to wdychanie wapna sprzedawanie współpracowników i machania łopatą w piwnicy

Tak
@Konfidenci

Zastanaiwmy się kto tam pracuje hm? Tak to prawda

Ciekawski

Jak wygląda praca na prasach? Czy weekendy są wolne? Na jednym z portali jest ogłoszenie wolne weekendy, szkolenia, zarobki od 3300zl?czy są jeszcze jakieś dodatki?

tak
@Ciekawski

tak łikendy sa wolne,tak sa dodatki lopata i piwnica

Aneta

Jaka atmosfera w firmie? Warto starać się o pracę w Sil-Pro?

warto

warto

Zawsze warto
@Aneta

Zawsze warto próbować i samemu ocenić

@Aneta

Nie warto. Najlepiej niech oprowadza ciebie po zakładzie jak przyjedziesz na rozmowę doświadczysz OLŚNIENIA

Adrias

Moje oczy wszystko widzą więc lepiej weźcie się za robotę

Czy dużo kobiet pracuje na produkcji?

Kobcio
@Monika

W Nowym Modlinie na produkcji pracuje kilka cipek, ale kobiet tam nie uświadczysz, a szkoda. Firma nie jest za równouprawnieniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Sil-Pro Bloczki Silikatowe Sp. z o.o. - Godzikowice

• Jak się pracuje w Sil-Pro Bloczki Silikatowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sil-Pro Bloczki Silikatowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sil-Pro Bloczki Silikatowe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sil-Pro Bloczki Silikatowe Sp. z o.o.
  • 50 M
    55-200 Godzikowice
  • NIP: 8992617994 REGON: 20581665 KRS: 0000288168

Sil-Pro Bloczki Silikatowe Sp. z o.o.