Opinie o Sil-Pro Bloczki Silikatowe Sp. z o.o. w Godzikowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sil-Pro Bloczki Silikatowe Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Sil-Pro Bloczki Silikatowe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Obróbka kruszyw mineralnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sil-Pro Bloczki Silikatowe Sp. z o.o. w Godzikowice

Praca

Powie ktoś jakie wypłaty w Silpro Modlin w 2020? I czy i jakie premie się w to wliczaja? Jestem z okolicy i więc z dojazdem było by nieźle. Tylko słyszy się negatywne komentarze o pracy tam, a jak jest naprawdę? Kierownik ok?

praca
@Praca

Złóż podanie ,przyjdz na rozmowe i sam sie dowiesz.

Anty

Uzywasz okreslen ktorych tak naprawde nie rozumiesz typowy PLEBS Z CIEBIE.

antek

Nowy Modlin jak praca w zakładzie? Macie jakieś dodatki do wynagrodzeń, premie za obecność, dodatki do wczasów itp? Warto składac podanie o prace czy lipa.

Szybki

Ten konus Piotr najpierw przyjmuje do pracy a jak juz zrobisz badania to ci pisze esa ze juz nie pracujesz guma z typa na maksa.Nawet dobrze nie umi przeprowadzic rozmowy kwalifikacyjnej

Franek

Franek dobrze wiesz jaka jest prawda i przed nią nie uciekniesz

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Sil-Pro Bloczki Silikatowe Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy?

Wypłacają dodatkowe nagrody w Sil-Pro Bloczki Silikatowe Sp. z o.o.?

Tak.

Wyplacaja. Tak to sie nazywa w rozliczeniu. Nagroda.

Greg

Jaka srednia pensja na production?

Wapno
@Greg

Ok 3,5k .

Bonzo

Wiadomo że nikt z wymienionych tu osób się nie wypowie. I myślę że napewno to do nich doszło bo jest tu dużo życzliwych osób według których (usunięte przez administratora) innych pracowników jest sensem życia bo sami są tumanami i nie potrafią niczego zrobić tylko sprzedawaniem innych łapią sobie punkty. Zamiast stworzyć przyjazna atmosferę pracy to sami do tego doprowadzają że robi się takie (usunięte przez administratora) Każda zmiana szuka coś na inną a szczególnie jeden kierowNikt zmiany. Najlepiej mieć to w (usunięte przez administratora) i ojebac te 8h i się nie przejmować.

Pimpek
@Bonzo

Która zakład masz na myśli?

Gołąb
@Bonzo

Pustą głową łatwiej jest potakiwać Myślenie to najcięższa praca ,dlatego tak niewielu jej się podejmuje .

Nowy Modlin

A zakład w Nowym Modlinie? Jak tam praca?

Kiero
@Nowy Modlin

Zwolnili kierownika w Nowym Modlinie. Wielka szkoda, bo był w porządku.

Kiero1
@Kiero

A za co go zwolnili?

Tajemnica
@Kiero1

Nie powiedzieli.

Lysy
@Tajemnica

W godzikowicach tez zwalniaja ludzi I traktuja ich jak smieci.Jednego kierownika to zwoknili w trakcie pracy nie dam mu dojonczyc zmiany dali mu wypowiedzenie I kazali wyjsc!Lidzie pracuja tu w okropnym zapyleniu,warunki pracy sa okropne! Dyrekcja I kierownictwo zupelnie nie dba o tych pracownikow.Socjalu nie maja wcale zadnego! Karty multisport tez nie maja a wszyscy chcieli taka karte zeby zregenerowac sie po ciezkim dniu pracy ale uslyszeli ze im sie nie nalezy!Wciaz slysza ze im sie nic nie nalezy.Moze warto zeby ktos wkoncu zainteresowal sie tym co dzieje sie w tym zakladzie.Bo wedlug nas rzadzi tam mafia,kierownik Fr.I jego kolega ktory wylecial z Toyoty za mobing P.GA gdzie jest Pan G czyzby go to nic nie interesowalo.Moze czas zeby dowiedzial sie o tym caly szef Silpro Pan P!!!

Pimpek
@Lysy

Ta sam sytuacja jest w Nowym Modlinie

HeHe
@Lysy

ABY COKOLWIEK ZMIENIĆ TO TRZEBA O TYM MÓWIĆ - CZY KTÓRYŚ Z WAS POSZEDŁ DO DYREKTORA? NIE SĄDZĘ ! WASZE CHODZENIE KOŃCZY SIĘ SKARŻENIEM JEDEN NA DRUGIEGO DO KIEROWNIKÓW PRODUKCJI . BRAK SOLIDARNOŚCI BRAK SZACUNKU DO PRACOWNIKÓW I MIEDZY PRACOWNIKAMI WIĘC NIE OCZEKUJCIE NICZEGO INNEGO . SIŁA JEST W GRUPIE ALE WIELU Z WAS TEGO NIE ROZUMIE - KIEROWNIK ZMIANY SE... W WIELU KWESTIACH MIAŁ RACJĘ TERAZ PRACUJĄC W INNEJ FIRMIE ROZUMIEM O CZYM MÓWIŁ KULTURA I PRZESTRZEGANIE PRZEPISÓW BHP TO PODSTAWA BYŁY PRACOWNIK

Lysy
@HeHe

He He.Jest tylko jeden problem to kierownicy F.Z I P.G moga nas tylko umowic z dyrektorem a nie robia tego bo sie boja.Ale przegieli teraz obydwoje wyleca za to wzzystko jak traktuja pracownikow,jak ich lekcewarza!Szef Silpro Pan P. lada dzien dowie sie I wszystkim I wtedy glowy pileca :-)

nie tylko praca w Sil Pro

Odpoczynek to konieczność, bo umożliwia późniejszą efektywną pracę, zrobisz więcej "bloczków". Staraj się nie przynosić pracy do domu, bo masz prawo do wolnych wieczorów i weekendów, bloczki są ciężkie. Uwolnij się od służbowego telefonu, maila ITP..., dzięki byciu offline zyskasz więcej energii, również do pracy, bloczki są bardzo ciężkie. Zareaguj na sygnały, które wysyła Ci Twój organizm, bo długotrwały stres prowadzi do zaburzeń psychicznych, bloczki nie wybaczają. Nie bierz na siebie zbyt wiele obowiązków, bo Twój umysł ma określoną pojemność psychiczną, bloczki są bezwzględne. Nie pozwól, by sprawy zawodowe zdominowały wszystkie sfery Twojego życia, dzięki temu zachowasz zdrowie psychiczne, wapno! Stosuj zasadę trójpolówki: praca, hobby, życie osobiste, a jak hobby to tylko budowlanka z silki.

Franek

Nie panują nad całym syfem który powstał.Tam nie ma skrupułów. Przestaniesz być potrzebny to (usunięte przez administratora) Mala część. Załogi jest ok, ale większość widząc wyczyny zwierzchników myśli ze tak trzeba i zachowuje sie podobnie. (usunięte przez administratora) jest na porządku dziennym.Normalnie człowiek by odszedł od maszyny (usunięte przez administratora) takiemu (usunięte przez administratora) ale na dyscyplinarce sie nie skończy.Jak ludzie mogą sie zmienić w takich (usunięte przez administratora) Tylko wiadomo o czym to swiadczy-o mega kompleksach i problemach ze sobą. Trzeba myśleć 100x zanim się coś powie.Nie macie pojęcia jak jest to męczące, każdego dnia po 8h przerzucać się gownem z plebsem. Szczerze? To wszyscy tam mają ostro (usunięte przez administratora)

Który zaklad
@Franek

Który zakład masz na myśli? Godzikowice czy Modlin?

@Który zaklad

W Nowym Modlinie

HeHe
@Franek

W Godzikowicach kiedy tam jeszcze pracowałem było ta sama sytuacja . Czyli nic się nie zmieniło ! Problem polega w kierownikach produkcji , są najlepsi I najwspanialsi nie potrafią rozmawiać i słuchac ludzi wzystkie próby wypowiedzenia swojego zdania są przez nich negowane. Brak możliwości rozwoju - nie dają tej możlwości bo boją się że ktoś może okazać się lepszy.

Zciechanowa
@HeHe

Masz racje ! Boski kierownik który nigdy się nie myli i zawsze ma rację.

Syn Franka
@Zciechanowa

Tak sobie myślę, że masa wulgaryzmów nie oddała by tego co się dzieje w zakładzie w Nowym Modlinie.

KAKI

ROWNIEZ NIKOMU NIE POLECAM PRACY W TYM ZAKŁADZIE I ZGADZAM SIE Z RAMZESEM KIEROWNICY PRODUKCJI TO JAKIES NIEPOROZUMIENIE TRAKTUJA PRACONIKOW JAK ROBOLI KIEROWNICY ZMIAN OK, CHAOS,ZAPYLENIE ,PRACA W KAZDY WEEKEND NIE PRZYJDZIESZ TO NIE NALEZYSZ DO ULUBIENCOW, FIRMA BEZ ZASAD BYLY PRACOWNIK

RAMZES

NIE POLECAM NIKOMU PRACOWALEM TAM POLTOREJ ROKU . PYL WSZEDOBYLSKI CHOC PANI OD BHP TWIERDZI ZE SREDNIE ZAPYLENIE . PRESJA WYWOLYWANA NA PRACOWNIKACH , FAWORYZOWANIE PRACOWNIKOW . MOBING PELNA GEBA , KIEROWNIKIEM PRODUKCJI JEST GOSC KTORY ZOSTAL ZWOLNIONY Z "TOYOTY" WLASNIE ZA MOBING. OGOLNIE LIPA.

Zostaw merytoryczną opinię o Sil-Pro Bloczki Silikatowe Sp. z o.o. - Godzikowice

• Jak się pracuje w Sil-Pro Bloczki Silikatowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sil-Pro Bloczki Silikatowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sil-Pro Bloczki Silikatowe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sil-Pro Bloczki Silikatowe Sp. z o.o.
  • 50 M
    55-200 Godzikowice
  • NIP: 8992617994 REGON: 20581665 KRS: 0000288168

Sil-Pro Bloczki Silikatowe Sp. z o.o.