ALSI Sp. z o.o. Sp. K.

Poznań

Opinie o ALSI Sp. z o.o. Sp. K.

Eryk

Czy macie jakiś powód, że nie piszecie na forum? Czyżby jakieś zmiany w firmie spowodowały niezadowolenie ?

kdkk

Na produkcji @tj, pewnie nie jest najłatwiej, no ale chyba to jest kwestia przyzwyczajenia, zarobki na pewno najgorsze nie są, z tego co wiem to 2500 złotych przy większej ilości godzin można nawet zarobić

tj

Jakaś firma produkujaca okna tam działa, a całe Alsi (niedobitki) jest na Nizinnej.

Harry

To co zostało ?

jo

Nie, nie istnieje już.

dzej dzej Zenek

"Zakrzewo" jeszcze istnieje?

Przemysław

Alsi ma się świetnie a lojalni i oddani pracownicy mogą liczyć na wdzięczność ze strony firmy...

patric

A ja słyszałem że połowa siedzi na urlopach a druga na l4 , roboty nie mają , więc ogłoszenia mogą się pojawiać bo będą szukać durniów co za darmo popracują chociaż z 3 miesiące.

Daesh

Dziwię się, że ta struktura jeszcze istnieje. Też będę kibicował kolejnym działaniom organów państwowych jeśli do nich dojdzie.:)

uber

ALSI Serwis ponoć okrada ALSI Sp z części składowanych w magazynie i tylko dzięki temu jeszcze istnieje... Ale pewnie już nie długo, a osobiście czekam aż prokurator zajmie się AS...

patric

Każdy odłam Alsi to jedno i to samo . Niebawem wysprzeda wszystko albo komornik zajmie a pozostali pracownicy będą pędzić bimber chyba że wytocza coś ze starego saturatora który pozostał w szopie :)

A co ma Alsi Serwis do Alsi komandytowej twoim zdaniem ?????przecież to zupełnie inna firma.???

patric

Obecnie Alsi przegrywa sprawy w sądzie pracy i coraz bardziej stacza się na dno więc niebawem pracownicy Alsi Serwis również nie dostaną wynagrodzenia aż w końcu "wielka" spółka przestanie istnieć

ppp

Wiecie może, który komornik prowadzi windykacje w Białogardzie?

Futbolista z Indonezji

CNN przed chwilą podała informację, że Spółka została ukarana przez Państwową Inspekcję Pracy karą grzywny 50.000 PLN, za naruszanie praw pracowniczych. Ale jaja :-)

p

bez zmian .wszystko przeciagaja ile sie da .niby wszystko zaplacone a tel.nikt nie odbiera

sprawa w toku .pozostale firmy czekaja na zaplate od 1 roku

ppp

firma bajerantow .Zalegaja z platnosciami za wykonanom prace ,a pozniej idz do sadu jak chcesz swoje.

Obecny

Nie życzę sobie pisać źle o mojej firmie w której pracuje. Jest to naprawdę fantastyczna firma w której można się sporo nauczyć między innymi tego jak postępować z ludźmi na niższym szczeblu. Pan Shrek to wspaniały człowiek, posiadający ogromną wiedzę zarówno techniczną jak i z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Człowiek szalenie podstępny z podejściem psychologicznym. Jest to jegomość który z każdej sytuacji potrafi wyjść obronną ręką. Nie brakuje mu pomysłów i empatii. Potrafiący zjednać sobie największego wroga. Jego pomysłowość nie zna granic do tego stopnia że zadziwia on nawet największych graczy w firmie. Jest to osoba o dużym temperamencie a co najważniejsze zarząd firmy darzy go ogromnym szacunkiem. :D

Jerzu

W tej chwili ok. 0zł minus koszty dojazdu ;)

gość

ja jestem z firmy zewnętrznej i do firmy alsi jak i alsi serwis nie mam żadnego kontaktu, stacjonarnych telefonów nikt nie odbiera, na komórkach się poczta załancza i nikt nie odczytuje poczty e-mail , nawet sekretariat się nie odzywa. Więc dla mnie wniosek jest jeden ten firmy już nie ma.

Doda

Pewnych osób brakuje i dlatego zrobił się kibelek.......

mam nadzieję ,że nie wszystkich pracowników masz na myśli ???????????

Tomasz Jerzyński

Żeby zgłosic upadłość firmy trzeba być jej wierzycielem czyli mieć wyrok sądu z klauzulą wykonalności więc jeśli ktoś już zdobędzie taki papier to dopiero wtedy możemy ruszyć. Ja czekam za rozprawą bo odwołali się od nakazu zapłaty.

Rafał

Ja zawsze mam pieniądze na czas. Trzeba umieć żyć z ludźmi ważnymi w firmie. Moja obrotność oraz indywidualne cechy charakteru powodują że nigdy nie miałem problemów w tej firmie. A firma faktycznie się odbudowuje. Ja pracuję dalej i nie narzekam.

przyzwyczajony

jaki niezwykły dytyramb na własą cześć, tylko szkoda, że podpisany cudzym nazwiskiem :-)

Przemysław

Drodzy Państwo kolejny raz powtarzam. Proszę rzetelnie pracować. Firma powolutku wychodzi na prostą. Tylko razem możemy budować wspólne dobro.

Przemysław

Drodzy Państwo. Firma wychodzi powoli na prostą. Odrobinę cierpliwości. Są to naprawdę chwilowe trudności które zdarzają się w każdej firmie.

sułtanka

A cóż takiego robił zarząd za Twoich czasów, kiedy to było i kto wówczas rządził w firmie u boku właściciela? Chętnie poczytam :)

były

Jeśli chodzi o rekrutację… Szybszej i bardziej niekompetentnej rekrutacji nie przechodziłem. Jeśli myślisz że Twoje ustalenia np. płacowe podsumowujące rekrutację zostaną dotrzymane to zdziwisz się na koniec „szkolenia” (słabiutkiego) gdzie po tygodniu żywienia się z dala od domu i wydaniu na dojazdy do tej firemki w sumie 600 zł – bo przecież (firma nie płaci za wyżywienie) dostajesz umowę na której wpisują 65 % wynagrodzenia które wynegocjowałeś. Jak jesteś na tyle naiwny jak ja byłem i podpiszesz tą umowę śmieciową to możesz liczyć na: 1. brak wsparcia w twoich zadaniach 2. brak elementarnych narzędzi jak wizytówki czy katalogi 3. zero koncepcji ze strony firmy jak ma wyglądać twoja praca i wyniki – powód? – osobnik który cię przyjmował i ma w tytule stanowisko Dyrektor Handlowy, całą swoją wiedzę czerpie z komentarzy internetowych , a na „handlu” czy organizacji czasu pracy nie zastanawiając się nad wyznaczaniem i planowaniem jakichkolwiek celów dla firmy / stanowiska pracy nie ma jakiegokolwiek pojęcia. W trakcie trwania umowy pieniążki raczej będziesz mieć w terminie ,ale nie wcześniej niż w ostatnim dniu zapisanym w umowie. Jedna rada. Jak przyjdzie Ci się rozstawać z tą firmą o wieloletnim doświadczeniu to oddaj majątek firmy jeśli go otrzymałeś dopiero jak firemka się z Tobą rozliczy za ostatni okres umowy, w przeciwnym razie masz szansę na ostatnie wynagrodzenie dopiero po wyroku sądu . Cóż jak właśnie czekam na wyrok sądu i przekazanie sprawy do komornika który tej bankrutującej już firmie zabierze z tego co zarobiłem dla nich. Nie masz co liczyć na ugody i zrozumienie… nikt nie będzie w efekcie chciał z Tobą rozmawiać , a ich „najlepszy” prawnik może Ci powie (tak jak mnie) że może wypłatę tego wynagrodzenia poprzeciągać nawet rok… I nie będzie dla Ciebie potencjalny pracowniku zrozumiałe że ta pożal się Boże firemka wolałaby wydać drugie tyle co jest ci winna żeby przeciągnąć tą wypłatę o jakiś umowny czas..

yeti
@były 25.02.2015 11:40

Wyjaśnij mi proszę: dlaczego oczekujesz, ze firma będzie zwracać Ci za wyżywienie? To chyba nie jest sprawa firmy. Pieniążki w ostatnim dniu - jeśli taki był termin, to o co chodzi? 65% wynegocjowanej kwoty -jeśli zobaczyłeś na umowie kwotę zaniżoną, trzeba było poprosić o jej sprostowanie ew. nie podpisywać. Eh, ci roszczeniowcy... Taka firma jak jej pracownicy - niestety. Ps. Nie mam nic wspólnego z ta firmą, nie mieszkam nawet w tym rejonie PL, przypadkowe trafienie na wątek.

Zostaw opinię o ALSI Sp. z o.o. Sp. K. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALSI Sp. z o.o. Sp. K.