Bautech Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Bautech Sp. z o.o.

Lidia

@Wacek Z internetu jestem w stanie wywnioskować, że taki: 22 716 77 91, ale sama nigdy nie dzwoniłam do Bautech, więc nie wiem. Dzwoniłeś pod ten numer?

Lidia

@Waleczny, @Piotr piszecie o tym, że pracodawca ma problemy z wypłacaniem wynagrodzenia. Jak dużą część pracowników dotknął ten problem? Próbowaliście gdzieś to zgłosić? Dajcie znać jak rozwiąże się sprawa z Waszymi pieniędzmi. To również jest ważne dla użytkowników tego wątku.

Wacek
@Lidia 08.09.2017 12:14

Jaki jest aktualny numer telefonu do noch

Lidia

@Waleczny no to nie wygląda to za ciekawie. Czy wiesz w jaki sposób rozwiązać tą sytuację? Gdy był to przypadek może wystarczy, żebyś osobiście poszedł do firmy Bautech i porozmawiał o swojej sytuacji. We wrześniu Bautech współorganizował spotkanie branżowe poświęcone współczesnym standardom betonu. http://www.bautech.pl/pl/o-firmie/aktualnosci.html

Waleczny

Nadal nie ma pieniedzy za lipiec

Waleczny

22 sierpnia i nie ma pieniędzy za lipiec. Dzwonie do biura a tam odpowiedź że nie maja pieniędzy na wypłaty. Skandal!!!

Lidia

@Waleczny a może warto się skontaktować jeszcze z innym lekarzem? Czy ktoś miał podobne odczucia z firmą Bautech i chciałby opowiedzieć to osobom zainteresowanym pracą? @Wiesiek Przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie poszczególnych pracowników.

Wiesiek

Ta firma budowlana to dno. Zmieniaja ciagle nazwy podobno dlatego niemozna znalezc opini od ciesli ktorych zatrudniaja. Pracownicy jezdza samochodami Budexport a wczesniej nazywali Budexpol. Teraz coreczka prezesa jest podobno wlascicielem firmy bo jemu do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chcieli sie dobrac

Waleczny

Rozumiem, ze chodzi o firme Bautech ul.Szafarnia 10/44?? szczerze ODRADZAM! Nie uznali mi wypadku w pracy. Jak cos Ci sie stanie na budowie w Niemczech to odsylaja do lekarza w Polsce. Ostatnio wsadzili w Sindbada pracownika ktory mial rwe kulszowa i silny bol. Pracujesz 9 godzin a placa za 8. Za soboty nie placa w ogole. W umowie jest kara 300 euro jesli nie przepracujesz 3 miesiecy. Pracuje tu ponad 3 miesiace i w tym czasie odeszlo ponad 25 ludzi. Dzis 18 sierpnia i nie ma wyplaty, podobno mamy czekac jeszcze tydzien. Miarka sie przebrala i dzwonie dzis do Inspekcji pracy.

Piotr
@Waleczny 18.07.2017 09:11

Potwierdzam, co kolega napisal. Tez pracowalem w tej firmie. Nie polecam. Firmie przejela corka bo tatusiowi by zoll do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sie dobral. Wynagrodzenia mi nie wyplacili za czerwiec 2017. Wie zadzwonilem do szanownej pani prezes. A ona powiedziala, ze pieniedzy nie dostane. A ja no to, ze zakladam sprawe w sadzie i bedzie miala pani problemy. A Ona na to, ze nej grorze. A Ja jej odpowiedzialem Ja nie grorze. Ja stwierdzam fakt i powiedzialem milego dnia dowidzenia. A sprawe juz dawno jest w Gdanskim sadzie. Chlopacy, ktorzy pracowaliscie w Hanowerze na Wabco. Idzcie w Moje slady. Wykonczymy BAUTECH Gdansk, ul. Szafralniana!!! Wykonczymy zlodzieji jeebanych!!!

Krzysztof Kowalczuk

Ta firemka usiłowała okraść mnie z wynagrodzenia /150.000zł/ za moje prace na ich rzecz przy budowie Galerii w Bartoszycach w 2015/16roku .Wczoraj Sąd wdał wyrok " złodzieje płacą". Czekam na efekt działań komornika w bautechu. UWAŻAJCIE NA ZŁODZIEI I KRĘTACZY.Nie dajcie im się dorabiać na swojej pracy.Na mnie "zarobili" 15000zł. Patrzcie im na ręce!.

Aflex
@Krzysztof Kowalczuk 14.07.2017 16:21

Chyba ci się firmy pomyliły. Od kiedy Bautech sp.zoo buduje ? To firma handlowa

Muminek

Jak wyglądają zarobki,jeśli chodzi o pozostałych pracowników,oprócz handlowców?

Muminek

Po to jest to forum,że jak ktoś chce to może się wypowiedzieć,zgadzam się ze stwierdzeniem,że ta firma to potentat.

Kazik

O co tyle wpisów I sporów? W firemce tej pracuje ok 11 osób a wyrasta na potentata w branży, Chyba właściciele specjalnie podsycają te spory, myślę ze nie warto o nich tyle mòwić, to napompiwana jedynie marketingowo bańka mydlana

Jery
@Kazik 19.03.2017 09:05

Mają obecnie 12 osòb, to naprawdę potentat

o
@Jery 19.03.2017 09:14
Mają obecnie 12 osòb, to naprawdę potentat

12 osob ... potentat ... jakis dowcip !

Muminek

Rozumiem,to przykra sprawa.Powinni im dać podwyżkę.Ciekawe jak teraz u nich wygląda sprzedaż, atmosfera w pracy i czy często rozstają się z pracownikami?

Bogusław

Kto moze wie co dzieje się z Mariuszem J, handlowcem, dobry z niego specjalista, muszę mu osobiscie podziękować

@123 12.03.2017 22:49
odchodzą pracownicy bo klimat jest okropny, a handlowcy NIE MAJĄ PREMII tylko gołą pensję :( nie słuchajcie OBŁUDY bautechu bo...

...,ale jakoś działa ta firma jak funkcjonuje na rynku od 25 lat,i pewnie jest grupka ludzi która pracuje tam kilka lat,więc chyba nie jest tam tak tragicznie.Na magazynie i na produkcji też chyba mają problem z pracownikami,widziałem ogłoszenie przed wakacjami,po wakacjach i w Lutym,że potrzebują pracownika,ale chyba kogoś znależli,bo ogłoszenie zniknęło.Mają tam tylko jednego dyrektora?

@123 12.03.2017 22:49

"Jest okropny klimat" to znaczy jaki?Współczuje,że mają takiego dyrektora.Proszę o odpowiedż?

BTH

Oj, coś antybautechowskie forum zamilkło ...no dalej chłopaki okołogminne, dawać, dawać..nudą wali ;-) Pośpiewajmy może i potańcujmy dla zachęty...Hej hej Sokoły....:-)

@BTH 11.03.2017 00:19

Ci co wypisują takie negatywne opinie na temat Bautechu,ciekawe jakby sobie poradzili w tej firmie,może niech się opanują i nie będą pisać takich rzeczy.Chyba,że te niepochlebne komentarze piszą byli pracownicy, którym nie udało się długo tam popracować,bo są za słabi na tą firmę i teraz obarczają winą innych za swoje niepowodzenia.Życzę wszystkiego dobrego tym którzy oczerniają tą firmę,może ten jad który z was wypływa kiedyś się skończy,może to coś pomoże i nie będą już zawistni.Jeśli się mylę,proszę o sprostowanie,może ktoś ma inne zdanie na ten temat.

l
@BTH 11.03.2017 00:19

To chyba/napewno spiewka/wstawka samego prezesia Irusia!

Muminek

Witam,moja opinia o firmie Bautech trochę się różni od poprzednich,nie warto kogoś oczerniać jak się kogoś nie zna.Wszyscy w tej firmie są pracowici, sumienni i punktualni,pracownik stoi za pracownikiem murem,każdy każdego wspiera,każdy każdemu pomaga.Utwardzacze do posadzek nie są robione z szamba,to jest towar najwyższej i najlepszej jakości.Firma jest uznana na polskim i światowym rynku, otrzymała wiele prestiżowych nagród.Pracownik w tej firmie jest szanowany,doceniany i poważany.W firmie tej panują bardzo dobre warunki pracy.Nie bądżcie zawistni,jeśli chodzi o tą firmę,to że jest to bardzo dobra firma to nie znaczy,że musicie pisać negatywne komentarze,tylko po to,żeby im zaszkodzić.

@BTH 16.02.2017 19:55
Do Muminek: Tym bardziej, że większość pogardliwych komentarzy wychodzi spod rąk frustratów (ośmieliłabym się stwierdzić, że s...

Widocznie dobrze funkcjonuje ta firma jak jest na rynku od 25 lat i eksportuje utwardzacze do posadzek.Na to wychodzi,że wszyscy dobrze pracują,bo jakby było inaczej to firma by padła.Jeśli chodzi o wypowiedż pani o nicku BTH to o jakie słabości chodzi?Może ktoś pogardliwie wypowiada się o tym panie z obsługi,żeby dać mu do myślenia,żeby trochę lepiej odzywał się do klientów.Chyba każdy ma prawo do frustracji.Ciekawe czy pani o nicku BTH,też przeszło przez myśl,żeby zwolnić się z Bautechu.Proszę o odpowiedż.

@TECHNICZNY 16.02.2017 21:48
Muniek znasz tą firmę? widzę ze masz marne informacje na temat firmy. twierdzenie ze pracownik stoi za pracownikiem jest KŁAMS...

Współczuje,jak nie płacą im premii mimo wyrobionego planu sprzedażowego,co to za pracodawca,nie wiem czy ja na ich miejscu pracowałbym tam w dalszym ciągu,raczej nie.Przez takie działania pracodawcy nie ma motywacji do pracy,odechciewa się pracować.Pracodawca powinien każdego szanować,przynajmniej tak mi się wydaje.Pracownicy powinni trzymać się razem,a nie się nawzajem pod...,pracodawca powinien doceniać pracowników.Oby kiedyś wróciły te czasy,jak atmosfera w firmie była super.Chyba lepiej żyć w zgodzie niż się kłócić.Jak jest jakiś problem to powinien być rozwiązywany,między skłóconymi osobami.Pracownicy powinni sobie pomagać.

smyk

Aczy ktoś może powiedzieć o pracy zagranicą jak tam kierownicy i zarobkach

@smyk 16.02.2017 10:22
Aczy ktoś może powiedzieć o pracy zagranicą jak tam kierownicy i zarobkach

Chodzi ci o to czy Bautech ma oddział zagranicą?

Zainteresowany

Jak funkcjonuje ta firma,jak z wcześniejszych wpisów wynika,że większość pracowników to nieroby i pozoranci,jaka jest atmosfera w firmie,czy pracodawca często rozstaje się z pracownikami,jakie są zarobki?

Gargamel
@Zainteresowany 13.02.2017 21:49

Firma Bautech bardzo dobrze funkcjonuje,nie czepiaj się.

Nick

Z tego co pisali poprzednicy to ta firma to chyba naprawdę tragedia.

KCN
@Nick 04.02.2017 17:07
Z tego co pisali poprzednicy to ta firma to chyba naprawdę tragedia.

Tragedia to ty jesteś,firma Bautech ma ugruntowaną pozycje na rynku,jest liderem w swojej branży,jest znana w wielu krajach jako solidny fundament budownictwa.

Duo

Firma MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Figo Fago
@Duo 24.01.2017 17:14
Firma MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ta firma to nie masakra,firma bardzo dobra i solidna.

Kolec

Z wpisów powyżej wynika że ta firma to niezłe szambo. Pewnie z tego robią te posadzki, he he

Salceson
@Kolec 17.01.2017 00:52

Tych utwardzaczy nie robi się z szamba,jesteś jakiś niedouczony,to jest ekskluzywny towar,towar najwyższej jakości.

Marek C

Muszę przyznać ze to co pisali poprzednicy to prawda:) wszyscy znamy Sylwii zaangażowanie a pozostali w firmie to naprawdę nieroby i pozoranci. Do tych pozorantów zaliczam sie również ja bo Sylwia udowodniła wszystkim ze miała rację i faktycznie NIE NADAJE sie na kierownika działu handlowego i to dzieki Sylwii zatrudniliśmy Roberta aby pokierował firmą i działem handlowym. To dzieki Sylwii teraz zapierd,,,,, po budowach jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i teraz inaczej patrze na to co przekazywali handlowcy, teraz juz nie bał bym sie I.... i przekazywałbym rzetelne informacje, wczesniej bałem sie mówić prawde bo sam nie byłem rzetelny :) zwyczajnie czesto byłem po ..... i jak tu rozmawiać:) i powiedzieć prawde? Co do tego ze handlowcy kręcą boki to wszystko było za przyzwoleniem:) oni mieli swoje układy a ja i J,, mieliśmy swoje :) i MAMY:) i nikt ich nie zmieni

Nick

Jaka panuję atmosfera,bo jestem zainteresowana pracą w Bautechu?

Wojtek

Musze potwierdzić że zaangażowanie Sylwii jest olbrzymie:) Sylwia tak sie zaangażowała ze wiedział jak i z kim rozmawiać aby wkręcić mnie do firmy za co jej dziekuje, bo dzięki niej zarabiam BARDZO DUŻE pieniążki w porównaniu do innych pracowników:) Potwierdzam też ze większość pracowników to POZORANCI i NIEROBY, choć szczerze to ja też do nich należę bo w sumie nie znam sie na posadzkach a cała moja historia to dział odzieżowy i moda:) a skoro nie czuje budowlanki to i moja sprzedaż jest mizerna:( sprzedaż mam w DU... liczy sie ze dobrze zarabiam dzieki Sylwii:)

Michal

Znam Sylwię i popieram to co napisał Mario J, wszyscy znamy Sylwii zaangażowanie a pozostali to naprawdę nieroby i pozoranci.

Bolo

Chyba kolejni handlowcy ich opuszczają

Faraon
@Bolo 20.11.2016 07:44
Chyba kolejni handlowcy ich opuszczają

Ich handlowcy robią interesy na własną rękę, nikt nad tym nie panuje, jedna Pani to jeszcze ogarnia ale jadą po niej ze strachu

ed

ale przecież wlasnie rekrutacji teraz nie ma u nich

Klient

Szanowni klienci opisze jak wyglada obsługa w tej firmie, ostatnio udałem sie do firmy Bautech po zywice. Na wstepie przywitała mnie MIŁA Pani która po wstepnej rozmowie i informacji ze chce dokonac zakupu zywicy poprosiła pana od obsługi, a ten BURAK na cały głos stwierdził: "niech poczeka bo jestem zajety", łaskawie wyszedł po 10-15 minutach, nie mogłem zapłacic karta tylko gotówka co obecnie wydaje sie absurdem, po opłaceniu udałem sie na magazyn po towar. cała operacja zakupu 2 wiaderek zywicy trwała 30 min. NIGDY WIECEJ!!!!!!!! a tego goscia z obsługi powinni wymienic na kogos innego bo tylko wstyd przynosi i swoja arogancja denerwuje klientów.

Mariano Italiano
@Nick 13.02.2017 19:05
Marna szansa,żeby zwolnili tego pana od obsługi,jakby mieli to zrobić to zrobiliby to już dawno temu,on tam pracuję długie lata...

Nie hejtujcie tego pana,niech sobie dalej tam pracuje,on na swoim stanowisku bardzo dobrze wykonuje swoje obowiązki.

Kurczak
@Nick 12.02.2017 14:44
Tak,ten pan to "wyjątkowy" burak i do tego cham.

To nie jest burak i nie jest chamem,nie zazdrośćcie mu,że jest dobrym pracownikiem.

Kruk

W firmie za posadzki FUTURA odpowiada Pan Wojtek, który był wykonawca tych posadzek a teraz zastepuje go brat Jacek i z firmy Bautech zrobili prywatny folwark. Pan Wojtek wszystkie zapytania kieruje do braciszka i tylko oni wykonuja te posadzki a inni wykonawcy mogą tylko pomarzyc:) Ciekawe kiedy wyjdzie wszystko na jaw ze własnie tak działa:)

katarzyna

Jeśli chodzi o wynagrodzenie to płacą na czas. Nie płacą za nadgodziny a bez tego nie ma szans wyrobić na stanowisku ds ofertowania bo pracy jest mnóstwo. Do obowiązków oprócz ofertowania należy mnóstwo innych rzeczy. Bez nadgodzin ciągłe wrażenie że nie wyrabiasz. A no i musisz technicznie podciągnąć bo odbierasz telefony i doradzasz co i jak.

lala

Aż taka w dziedzinie posadzek mocna nie jestem, niestety. Widziałam że było stanowisko ds. ofertowania, zastanawiam się tylko czy nie mając technicznego doświadczenia laik to ogarnie. Ogólnie jestem ogarnięta nawet bardzo ale technicznie hmmm :) plus taki że szybko się uczę. I tak dumam czy wysyłać cv.

lala

Ktoś coś więcej napisze, oprócz tego jaka to nie jest Sylwia?? Ludzie konkrety. Czy roboty od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] czy wyrabiacie się z pracą? Jakie szefostwo ma podejście do pracownika itd? Czy wypłata na czas? I co znaczy problem z urlopami? Przecież urlop MUSISZ wykorzystać, no chyba ze firma ma ochotę ci za niego zapłacić.

Mario J
@lala 18.04.2016 16:35

Tak napiszę coś innego, znam Sylwię I jej zaangazowanie, pozostali to naprawdę nieroby I pozoranci.

Mikołaj

Sylwia to NAJWIEKSZY CWANIAK I NIERÓB w firmie, gra tylko pozory kompetentnego pracownika a prawda jest zupełnie inna:) zreszta po co to komentowac skoro byly pracownik Kacper skomentował jej kompetencje: NAJWIEKSZY NIERÓB I POZORANT!!!!!!

Kacper

Nieroby to kolejne okreslenie sylwi wobec pracowników. Kolejny jej własny wpis wychwalajacy sama siebie:( ona jest zenujaca, zreszta kazdy kto miał z nia kontakt to o tym wie.

Aga

Ja tez uwazam ze Sylwia to dobry i kompetetny pracownik, myslę że ocena leży po stronie pracodawcy a nie po stronie słabych kompetencyjnie pracowników?

Jula

@Jula 15.03.2016 20:27
Jesli juz to pisze sie "weźcie"a nie "weście"...analfabeci!!!kogo ta firma zatrudnia!!!hahaha...

Jula, wpis: weście się do roboty, to jest powiedzenie sylwii:) przytoczony był z wpisu BOLO, gdzie wszyscy znajacy wymowe i Polska gware sylwii wiedza ze to był jej wpis, taki własnie z niej ANALFABETA zarówno z wymowy jak i z wiedzy technicznej:) ile było wpisów do projektów gdzie proponowała głupoty a poźniej probowała zwalic wine na pracowników, zwyczjnie jest zenujaca, udowadnia to teraz wychwalajac sie jaka jest pracowita pod przykrywka BOLO.

Kacper

Moi drodzy, wpis BOLO to nic innego jak pochwała Sylwii wobec swojej osoby pod przykrywka, powiedzenie jakie jest w wpisie: weście się do roboty, to jest powiedzenie sylwii:) Pracowałem z sylwia to znam jej powiedzonka, i wiem jaka jest dobra i kompetentna w swojej branży:) HA HA HA

BOLO

Witam mam wrażenie że mocno Sylwi zazdrościcie, jest po prostu dobra i kompetentna w swojej branży, weście się do roboty a może jej dorownacie, chociaż wątpie ale próbujcie. Trzymaj się Sylwia, nie dawaj się im, pozdrawiam.

BOLO

Kacper

Potwierdzam to co poprzednicy pisali, pracowałem w Dziale Technicznym ale nie wytrzymałem tej współpracy, sylwia robi tylko otoczke osoby kompetentnej a naprawde nie zna sie technicznie a sposób w jaki odzywa sie do wspólpracowników to jedna wielka żenada i chamstwo. Nie polecam pracy w dziale technicznym i kontaktu z sylwia

Maciej

Były pracowniku miałem kontakt z pania Sylwia jako klient i musze przyznać ze odniosłem wrażenie ze jest to osoba niekompetentna która wiecej mówi niż wie:) w trakcie rozmowy słyszałem takie bzdury jak obciążenia chemiczne posadzki:) a po kilku pytaniach odnosnie posadzki zaczeła zmieniac tematy i opowiadała co chciałaby robic w zyciu prywatnym, co mnie nie interesuje bo ja przejechałem po porade a nie słuchac wywodów o jej zyciu i planach!!!!! czytałem ze firma przygotowuje obliczenia posadzki i dlatego udałem sie do firmy i chciałem zastosowac system Bautech natomiast pani Sylwia zaproponowała mi projekt za 2000zł od zewnetrznego projektanta, wiec po co przedstawia sie jako pracownik działu technicznego skoro proponuje za pieniądze projekt z zewnatrz:( ogólnie cała rozmowa z tą pania to jeden wielki dramat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pracowałem w tej firmie i atmosfera była SUPER, odkąd do firmy trafiła pani S.... rozwalała stopniowo wszystko, przez nią odchodzili (a raczej ona robiłą im przysługę, w dziale technicznym przez 2 lata odeszło 6 pracowników) kolejni pracownicy i psuła atmosfere, obecnie atmosfera w firmie jest FATALNA. Z urlopami jest fatalnie, za nadgodziny nie płacili i NIE PŁACA. z tego co słyszałem obecnie z pracownikami rozstaja BARDZO CZESTO tak jak dawniej. obecnie wszyscy którzy odeszli badz zostali zwolnieni to przysługa pani Sylwi.

HWDP
@Były pracownik 10.03.2016 12:27

Sylwia to dobry i solidny pracownik,pozostali też,atmosfera w firmie jest dobra,rzadko rozstaja się z pracownikami.

Maro

Proszę o opinię na temat pracy w tej firmie (w Piasecznie). Jestem potencjalnie zainteresowany oferta pracy na stanowisko specjalista do spraw ofertowania. Interesuje mnie przede wszystkim jaka jest atmosfera pracy, czy nie ma problemow z braniem urlopow, czy placa za nadgodziny, czy czesto sie rozstaja z pracownikami?

Pokem

Zgadzam się z wcześniejszym wpisem, trzymajcie się od nich z daleka jak nie chcecie być rozczarowani. Rozmawiałem ostatnio z Wojciechem od nich i to mi powiedział

yuchu

chyba dla nich pracujesz, nie mylę się???

Mario

Tak mòwią ale to nie jest do końca prawda

Teen

Tez szkam szukam osoby na podobne stanowisko, może porozmawiamy

Setka

A ca z tym Mariuszem nie tak, moze odszedł i robią czary p..

Albert

Zauważyłem,ze niektóre opinie są nagminnie usuwane,tylko dlaczego?Ja byłem dość długi czas klientem tej firmy i zgadzam sie w zupełności z tymi usuniętymi niestety opiniami.Pracownik tej firmy niejaki pan Mariusz to krętacz.Oszukal mnie niestety aż dwa razy.Glupi byłem ale teraz to jest już niestety po fakcie.

Arturo

Zgadzam sie z poprzednikiem tez miałem doczynienia z tym Panem, krętacz i niezły kombinator.Czuje sie oszukany przez tego Pana a wydaje mi sie ze jestem dobrym klientem wiec tak nie powinno być.Przez tego Pana przestałem korzystać z usług Bautechu.

Zostaw opinię o Bautech Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bautech Sp. z o.o.