BAUTECH sp. z o.o.

Opinie o BAUTECH sp. z o.o.

mickey mouse

Witam, wg mnie firma godna polecenia. Bardzo dobra atmosfera w pracy, fajny zgrany zespół. Produkty dobre, firma na rynku jest od ponad 20 lat i radzi sobie z wielkimi korporacjami. Nie pracuję już w Bautech, ale miło wspominam ten czas!

@mickey mouse

Ciekawe w którym dziale dobra atmosfera.. chyba na pokaz i nie pracowałeś tam.. dobra dla pozoru przed „górą”..

Pp

Możesz napisać coś więcej, wynagrodzenie, auto na wyższych stanowiskach. Z góry dzięki

Kamila
@Pp

Jakim konkretnie stanowiskiem byłbyś zainteresowany? Widziałam, że firma BAUTECH sp. z o.o. aktualnie poszukuje osób min. na stanowisko Doradca Techniczny, Asystent/ka Działu Technicznego: http://www.bautech.pl/pl/o-firmie/kariera.html Firma oferuje min. atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego. Masz już doświadczenie w branży?

@Kamila

Bardziej stanowiska Menagerskie Z góry dzięki za info

@Kamila

Tak mam duuuże doświadczenie w branży. Napisz proszę czy warto a dla mnie bardzo ważna atmosfera i ludzie

@Pp

Ludzie nie zadowoleni z pracy, atmosfera słaba.. słabe zarobki a obowiązków bardzo dużo.

Cezary

Wiecie może czy firma prowadzi rekrutacje? Trudno dostać się do pracy w firmie?

stary - wykonawca

Obserwując ostatnie działania na rynku, w firmie , zauważalne jest profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Wiedza i zaangażowanie w projekt na najwyższym poziomie. Brakuje jedynie odpowiedniego , tzn. bardziej konkretnego wdrożenia pracowników z zakresu oferowanych produktów. Firma pod względem produktów jedna z lepszych. Polecam jako klient.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w BAUTECH sp. z o.o. na stanowisko Laborant? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Muminek

Witam,moja opinia o firmie Bautech trochę się różni od poprzednich,nie warto kogoś oczerniać jak się kogoś nie zna.Wszyscy w tej firmie są pracowici, sumienni i punktualni,pracownik stoi za pracownikiem murem,każdy każdego wspiera,każdy każdemu pomaga.Utwardzacze do posadzek nie są robione z szamba,to jest towar najwyższej i najlepszej jakości.Firma jest uznana na polskim i światowym rynku, otrzymała wiele prestiżowych nagród.Pracownik w tej firmie jest szanowany,doceniany i poważany.W firmie tej panują bardzo dobre warunki pracy.Nie bądżcie zawistni,jeśli chodzi o tą firmę,to że jest to bardzo dobra firma to nie znaczy,że musicie pisać negatywne komentarze,tylko po to,żeby im zaszkodzić.

Muminek

Niech najpierw każdy spojrzy na siebie co robi i czy dobrze to robi,a niech potem może póżniej ocenia innych.Masz kogoś konkretnego na myśli,jeśli chodzi o jednego frustrata?

Markus Aurelius
@Muminek

Ludzie proszę nauczcie się wstawiać spacje po kropce i przecinku!

były

Jedna z lepszych firm na rynku, o niesamowitym potencjale , z wielkimi możliwościami do powiększenia udziału w rynku, wymaga jedynie odpowiedniego podejścia do zagadnień. Zdecydowanie polecam.

TS
@były

Potencjale może i tak, ale nie dba o pracowników i warunki pracy.Żadnych dodatków ubezpieczenia opieki medycznej czy benefitów. Warunki pracy PRL zimno w biurze, kuchnia stara, łazienki okropne zimne i brak cieplej wody w kranie. Najlepiej rób więcej za te same pieniądze(usunięte przez administratora)Oszczędności na pracownikach na każdym kroku, zero profesjonalnych szkoleń dla nowego pracownika a starzy mogą pomarzyć.. Firma ma potencjał ma bardzo dobre produkty ale problemy z zarządzaniem .. szefostwo myślami 30 lat wstecz.. Nie można rozwijać firmy nie inwestując co ważne w ludzi i inne bardzo ważne kwestie które mają na to wpływ.. były pracownik..

HWDP

Sylwia to dobry i solidny pracownik,pozostali też,atmosfera w firmie jest dobra,rzadko rozstaja się z pracownikami.

@HWDP

A to dobry żart, co 3 miesiące nowe osoby, najlepsi handlowcy już dawno są u konkurencji w Warszawie i Poznaniu. (usunięte przez administratora)

TECHNOLOG

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• opracowanie nowych produktów i technologii oraz modyfikację istniejących,

• analizę jakościową i ekonomiczną receptur,

• prowadzenie badań okresowych wyrobów i surowców,

• przeprowadzanie procedur certyfikacji produktów,

• uczestniczenie w projektach prowadzonych przez spółkę w kraju i za granicą.

Oferty prosimy kierować na email: rekrutacja@bautech.pl

Szczegółowe wymagania do pobrania w pdf, który jest dostępny na stronie http://www.bautech.pl/pl/o-firmie/kariera.html

Inżynier ds. technicznych / Doradca Techniczny
Miejsce pracy: Mazowieckie / Piaseczno

• przygotowywanie dokumentacji technicznej,

• rozwiązywanie problemów technicznych i konsultacje projektów

• utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi kontrahentami oraz pozyskiwanie nowych,

• współpraca z biurami projektowymi, wykonawcami i inwestorami

REGIONALNY MANAGER ds. Inwestycji
na region woj. Kujawsko-Pomorskie, Wielkopolskie,

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• zarządzanie procesem sprzedaży produktów na podległym terenie

• budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami

• kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferty prosimy kierować na email: rekrutacja@bautech.pl
kandydat

Witam .Powiedzcie proszę na jakie warunki może teraz u nich liczyć przedstawiciel. Z góry dzięki za pomoc

Stefan

Idealnie jest nigdzie. Myślę, że byłoby lepiej gdyby każdy zajął się swoją pracą a nie wszystkim dookoła.

Jerzy

Czy macie jakiś powód, że taka cisza zapanowała na tym wątku? Warto aplikować, potrzebują ludzi?

Słyszałem dobre opinie o firmie ale zaskoczyliście mnie!!

Muminek

Jak wyglądają zarobki,jeśli chodzi o pozostałych pracowników,oprócz handlowców?

Muminek

Po to jest to forum,że jak ktoś chce to może się wypowiedzieć,zgadzam się ze stwierdzeniem,że ta firma to potentat.

Fuks

Ten pan z obsługi jest bardzo miły i uprzejmy,a ta pani z recepcji też jest bardzo miła i pomocna.

Jak funkcjonuje ta firma,jak z wcześniejszych wpisów wynika,że większość pracowników to nieroby i pozoranci,jaka jest atmosfera w firmie,czy pracodawca często rozstaje się z pracownikami,jakie są zarobki?

Gargamel
@Zainteresowany

Firma Bautech bardzo dobrze funkcjonuje,nie czepiaj się.

smyk

Aczy ktoś może powiedzieć o pracy zagranicą jak tam kierownicy i zarobkach

@smyk

Chodzi ci o to czy Bautech ma oddział zagranicą?

Z tego co pisali poprzednicy to ta firma to chyba naprawdę tragedia.

Zostaw merytoryczną opinię o BAUTECH sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w BAUTECH sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BAUTECH sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BAUTECH sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BAUTECH sp. z o.o.