Izolacja-Matizol S.A. Przedsiębiorstwo Materiałów Izolacyjnych

Gorlice

Opinie o Izolacja-Matizol S.A. Przedsiębiorstwo Materiałów Izolacyjnych

waga

Brak inwestycji, niesłowne kierownictwo, słabe pensje.

broda

wykorzystywanie na każdym kroku,tyrasz za 1200 zł ,brud i smrud

BRODA

CI co siedza w biurze to maja konfort ,ci corobia siedza w jakiej zasyfilej niby to chyba jadalnia ,wyglada jak piwnica a bioro to inna sprawa

broda

pracowalem 2 sezony i nie jestem zadowolony ,ludzi pozwalniali i wzieli jakis ,przez firme poza Gorlic i robia za 700-800zl osobiscie odradzam,wykorzystaja ludzi i zwolnia wybur nalezy do ciebie!!!

Czy siedziba firmy to komfortowe miejsce pracy? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Izolacja-Matizol S.A. Przedsiębiorstwo Materiałów Izolacyjnych - Gorlice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Izolacja-Matizol S.A. Przedsiębiorstwo Materiałów Izolacyjnych