Izobud Sp. z o.o.

Łąki Kozielskie

Opinie o Izobud Sp. z o.o.

branżowiec

firma powoli schodzi z rynku, skończy pewnie podobnie jak Izolex czyli zostanie wykupiona przez jakiegoś rynkowego giganta z dużym kapitałem

krzysiek

a jak teraz tam jest? czy to stanowisko spec d/s inwestycji jest jeszcze wolne?

Marek

Witam wszystkich. Chce zatrudnić się w firme Izobud na stanowisku kierowcy, prosze o porady i czy wgl. warto ?

ada

teraz @marysia szukają tylko na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Inwestycji - Przedstawiciel Handlowy

marysia

witam czy ktoś może coś nowego powiedzieć co w firmie Izobud interesuje mnie praca magazyniera lub kierowcy

Gumiś

Pracuję w Izobudzie. Nie jest źle.

produkcja

Dzięki kierownikowi ludzie zwalniają się z firmy a atmosfera jest żenująca brawo kierownik zamieszania

produkcja

Kierownik to największa porażka tej firmy. Złego słowa nie powiem na nikogo, ale ten fałszywiec spadochroniarz jedyne co potrafi to w tyłek włazić właścicielom firmy, mieszać i szkalować innych tak aby jego było na górze. Żałosne że nikt tego nie widzi.

tylko kierownik to jakies nieporozumienie w tej firmie niewiem od czego on tu jest jak masz jakis problem to on ci mowi ze to nie w jego kompetencji lezy mysle ze w jego kompetencji to tylko zament siac i brac pensje bo do niczego innego sie nie nadaje

potwierdzam

Potwierdzam. Jest okay.

...kilka lat temu pracowałem w firmie izobud. bardzo mile wspominam. powiem krótko; wróciłbym tam nawet na wózek widłowy, albo do maszyny.

Zostaw opinię o Izobud Sp. z o.o. - Łąki Kozielskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Izobud Sp. z o.o.