Opinie o Urzad Wojewódzki Opole w Opole

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Urzad Wojewódzki Opole. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Urzad Wojewódzki Opole o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Urzad Wojewódzki Opole w Opole

Beata

@romek a nie napisałeś niczego o szkoleniach?

Lika

Jestem ciekawa która to ***dzis pracuje w urzedzie wojewodzkim na wydziale cudzoziemcow.Na moje pytanie odnośnie karty pobytu Rozlaczyla sie Chamsko rozmawiala

Barnaba

@Romek Trudno zadowolić wszystkich i tak jest w Twoim przypadku. Urząd ma sporo socjalu ale ciągle jest mało!

zzpouw.ugu.pl

Polecam stronę Związku Zawodowego Pracowników Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego. Tam w zakałdce wiadomości znajdziecie faktyczne zarobki pracowników na poszczególnych stanowiskach. Przykładowo: starszy informatyk od 2800 do 3300 zasadniczej brutto.

Brałeś udział w rekrutacji do Urzad Wojewódzki Opole. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Renata

A może ktoś wie czy urząd potrzebuje kogoś do pracy? Rekrutują czy nie?

nto

No i w końcu z oficjalnego źródła znamy zarobki w Opolskim Urzędzie Wojewódzkim w Opolu. Nie wygląda to za dobrze: (usunięte przez administratora)

Iza

Jeśli osoby zgłaszające się nie spełniały oczekiwań to normalne, że nie przyjęli ludzi!!

Maria
@Iza

Dziwne, że przy tak słabej ofercie ktoś tam jeszcze składa papiery.

Iza
@Maria

Spoko, pensja minimalna ma wzrosnąć w 2019, więc pewnie będą wymuszone podwyzki dla wielu stanowisk

Właśnie jestem ich stronie i widzę, że wiele naborów, pomimo bardzo niskich wymagań, kończy się bez rozstrzygnięcia. To dziwne, bo z opisu wynika, że ktoś się na te nabory jednak zgłasza.... Orientuje się może ktoś, czy wogóle warto składać tam papiery skoro pomimo, iż jest ogłoszony nabór , na który zgłosili się chętni, to nikogo nie wybierają..... jeśli te całe nabory to zwykła farsa, to szkoda tracić dnia urlopu.

Olga

Wszyscy narzekaja na niskie płace ale zapominają, że ta praca daje stabilizację bo urząd nigdy nie splajtuje!!!

Piotrek
@Olga

Jaka to "stabilizacja", kiedy zarabiasz prawie minimalna krajową i nie starcza ci na normalne godne życie?! To raczej pułapka!

realistka
@Olga

Niby nie splajtuje, ale jak zlikwidują województwo to mogą zlikwidować też i urząd, to po pierwsze, po drugie możesz zostać "zredukowana" jak podpadniesz, a podpaść można zawsze, choćby za to, że masz swoje zdanie i nie boisz się go wypowiedzieć..... Opolski Urząd Wojewódzki nie daje wcale stabilizacji lepszej niż inni pracodawcy!

Zainteresowana

Może słyszeliście czy urząd prowadzi jeszcze jakąś rekrutację?

nick
@Zainteresowana

Aktualne ogłoszenia mają na swojej stronie internetowej. Zwróć jednak uwagę, że nie podają stawek (tajemnicą poliszynela jest fakt, że są one BARDZO niskie). Poza tym zauważ, że wiele naborów kończy się bez rozstrzygnięcia, więc zapewne nikt się nie zgłasza. Ciekawe dlaczego? Daj sobie spokój z Opolskim Urzędem Wojewódzkim i poszukaj porządnej pracy w porządnej firmie za przyzwoite pieniądze, a nie za te ochłapy, które dostaniesz w Urzędzie Wojewódzkim.

Elwro
@Zainteresowana

Pracowałem tam kilka lat i nikomu nie polecam. Ostatnio wielu osobom POOBNIZALI i tak już niskie pensje. Jak ktoś ma tutaj 3k brutto zasadniczej to jest szczęściarzem. Nagrody sporadycznie po kilkaset złotych 2-3 razy w roku. Socjalne to w zasadzie tylko wczasy pod grusza w zależności od sytuacji. Średnio ok 1k brutto. Żadnych multisportow. Żadnych dofinansowan sportu. Brak miejsc parkingowych. Ruchomy czas pracy to przywilej dla wybranych. Brak klimatyzacji co w lecie oznacza prace w ponad 30 stopniach. Kadra kierownicza mało przyjazna. Jak się postawisz to znajdą byle pretekst żeby ci dowalic. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!

szkodaCzasu

Byłam niedawno na rozmowie w Opolskim Urzędzie Wojewódzkim. Komisja mało sympatyczna, natarczywie dociekliwa, przemądrzała. Wogóle nie starali się stworzyć atmosfery przyjaznej zestresowanym kandydatom. Wygrała inna osoba i jak się potem okazało, zaproponowano jej coś około 2500 zł brutto! Szkoda czasu i nerwów, lepiej poszukać lepiej płatnej pracy!

Robert

Ostatnio szukali informatyka... "Proponowana kwota wynagrodzenia zasadniczego brutto: 2 600 zł". Ciekawe czy znaleźli?

ella

Fatalne miejsce pracy! Aboslewnci miejscie się na baczności! Każdy, kto ma choć odrobinę ambicji i godności odchodzi stąd!

admin

Lepszy rynek pracy jest możliwy tylko dzięki tobie. Dodaj szczerzą opinię o Urzad Wojewódzki Opole i pokaż innym jaki naprawdę jest to pracodawca.

Zostaw merytoryczną opinię o Urzad Wojewódzki Opole - Opole

• Jak się pracuje w Urzad Wojewódzki Opole?

Zobacz opinie na temat firmy Urzad Wojewódzki Opole tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Urzad Wojewódzki Opole?

Urzad Wojewódzki Opole
1.1/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Piastowska 14
    45-082 Opole