Opinie o Paweł Adamczewski F.H. Repablo w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Paweł Adamczewski F.H. Repablo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Paweł Adamczewski F.H. Repablo o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Adamczewski F.H. Repablo w Kraków

Czy w Paweł Adamczewski F.H. Repablo zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Paweł Adamczewski F.H. Repablo?

BlackWindow

Atmosfera w miejscu pracy jest całkiem dobra , a wyniki każdy osiąga takie na jakie sobie zapracował

Co Nowy wpis

Tak wyjazdy na Malediwy co pół roku hah

Kris Nowy wpis
@BlackWindow

Wyniki proszę cię o czym ty piszesz do ludzi. O pracy gdzie masz robic w biurze, na magazynie, sprzątać? I moze jeszcze wypisywać kartki z godzinami co o ktorej dokladnie robisz.. w takich warunkach nie da się pracować

Kaja

@Lola to nie ma tu żadnego podziału obowiązków?

Lola
@Kaja

Nie ma. W tej firmie jedna osoba robi wszystko. Tania siła robocza.

Szymon
@Lola

I co, reszta patrzy? Który niby mamy rok? Czemu nikt tego nie zgłasza? O ile jest tak jak mówisz rzeczywiście...

Lola Nowy wpis
@Szymon

Nie patrzy, a tyra. Nikt tego nie zgłosi bo pracują "zacofani"ludzie, którzy boją się odezwać. Mówię to co widziałam. Marna kasa a chcą by jedna osoba robiła kilka czynności naraz! Nie polecam tej firmy.

Lola

Firma nie jest godna polecenia. Chcieliby aby jedna osoba robiła wszystko. Osoba zatrudniona w biurze ma być dodatkowo jako sprzątaczka A także ma pracować na magazynie! To niedorzeczne żeby tak pomiatac ludźmi w szczególności że są zatrudnione tylko kobiety ( nic dziwnego żaden facet nie dałby się tak wykorzystywać). Niestety nie polecam tej firmy.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Paweł Adamczewski F.H. Repablo? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Dariusz

Konkurencji już dziękujemy. Firma z bardzo dobrą opinią, nie popsujecie opinii!!!

Adi
@Dariusz

Czyli jedna są tu pracownicy obrońcy. Konkurencji w czym ? Bo tu są opinie o pracy a nie towarze czy usługach ? A może konkurencji w szukaniu pracowników ?

Paulina

@Anonim, czy Ciebie spotkała taka sytuacja? Dziękuję za Twoje wypowiedzi i życzę wiele dobrego! Na jakiej podstawie odbywa się zatrudnienie w Repablo w Krakowie? Czy jest jakiś socjal w firmie? Czy dla pracowników organizowane są jakieś szkolenia w firmie?

Paulina

@Anonin, nie wszystkie odejścia pracowników są związane z pracodawcą, czasem to względy osobiste czy inne kwestie mają decydujący wpływ. Możesz wyjaśnić, co masz na myśli w zdaniu, że kierowniczka "chce zgarniać wszystko pod siebie"? Zależy nam na tym, by opinie były jak najbardziej rozbudowane i wiarygodne.

@Paulina

Poprostu jakby mogła to wzięła by wypłaty pracownikom i ich premie.. nie ma kwalifikacji na takie stanowisko. .

@Anonim

A zwalniają się dlatego, że atmosfera jest beznadziejna i obgaduja cie wszędzie i do każdego. .

Paulina

@anonymous, długo już pracujesz w Repablo? Czy pracownikom tej firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne typu dofinansowanie do karty sportowej lub prywatna opieka medyczna? @oj oj, rozumiem, że możesz mieć negatywną opinię na temat pracy w Repablo, ale bardzo Cię proszę, abyś wypowiadając się na forum, nie obrażał nikogo.

Miałam przyjemność pracy w tej firmie. Wszystko ok, atmosfera super, ze wszystkim można się dogadać, szefostwo bardzo sympatyczne, warunki ok. POLECAM

Anonin

Po pierwsze niech się zastanowia czemu nie mogą znaleźć pracownikow;) i dlaczego inni się zwalniają? Porazka;) Niby dobra kierowniczka? Która chce zgarniac wszystko pod siebie? No to raczej słabo; ))

Paulina

@Okidoki, rozwiń proszę swoją wypowiedź. Co rozumiesz poprzez słowo "popychadło"? Podanie szczegółów z pewnością pomoże innym forumowiczom. Zachęcam was do dzielenia się opiniami o pracodawcy. Jakie warunki zatrudnienia oferuje? Czy pracownicy mają szanse rozwinąć się w strukturach przedsiębiorstwa i nabyć przydatne umiejętności?

Jeżeli jesteś pracownikiem, to co mógłbyś powiedzieć o organizacji pracy w firmie Repablo?

Okidoki

Nie polecam, traktują cię jak popychadło

Spokojna i uczciwa praca, w kazdej sprawie można się dogadac ale ważna jest umiejętnosc pracy w zespole, sumienność i uczciwość, ale niestety kto tego nie potrafi wydaje własnie takie mylnę i nieprawdziwe opinie. Żałosne... Kierownictwo profesjonalne, zaangażowane i z dużą empatią. :)

Anonim 1

Praca ok. . Szef wogole nie przychodzi... ale ta pożal się Boże "kierowniczka" na Cht. Przecież ona nie ma żadnych kwalifikacji żeby nią być. . Nie umie zarządzać niczym i nikim... jest chaotyczna.. Nie umie rozmA wiać z ludźmi. Za wszystko obwinia pracowników. Współczuję ludziom którzy tam pracuja.;) przez nią ta praca jest dretwa;)

kjh

nia staz to prxeciez zawsze mozna sprobowac sie załapac @pok co prawda nie ma gwarancji ze Cie przyjma bo przeciez nie kazde firmy tak robie jednak z drugiej strony nie zaszkodzi przeciez sprobowac :)

edek

Z tego co widać i można wywnioskować po tym co tu piszecie to faktycznie robota w porządku. Ale albo tu jeszcze nikt nie wspomniał, albo ja nie zauważyłem - jak jest w Repablo z rekrutacją? jest raz na jakiś czas taka duża oficjalna? czy może cały czas moża składać CV i jest szansa na przyjęcie do roboty?

Pracowałam tam niedawno, tak jak wszędzie premia od sprzedaży. Kasa była zawsze na czas, jeżeli chodzi o wysokość zarobków to ponad 1500 na reke.... ale też nie jakieś kokosy. Szef wmiare (mało go widać) tylko taka [usunięte przez moderatora] wyszczekana tamk dużo miesza....ogólnie ok.

Pierwszy raz szkoda mi było się rozstać z tą firmą. Zarobki normalne, ale za to można się dogadać w wielu sprawach....

misia - 2010-09-12 18:38:03 Zgadzam się ! Repablo jest na plus... masakra,wykorzystywanie za marne pieniÄ�dze,żadnych praw same obowiÄ�zki.:(omijajcie z daleka.

misia

Zgadzam się ! Repablo jest na plus...

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Adamczewski F.H. Repablo - Kraków

Paweł Adamczewski F.H. Repablo
3.6/5 Na podstawie 50 ocen.

Paweł Adamczewski F.H. Repablo