Opinie o Moda For You Hurt-Detal Export-Import Jerzy Płachta w Sułków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Moda For You Hurt-Detal Export-Import Jerzy Płachta. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Moda For You Hurt-Detal Export-Import Jerzy Płachta o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moda For You Hurt-Detal Export-Import Jerzy Płachta w Sułków

baner wywiady
Olga Nowy wpis

Czy na forum są opinie od samych klientów? Czemu pracownicy niczego nie piszą? Mój chłopak odkopał przypadkiem takie ogłoszenie dla pracownika zaopatrzenia. Podobno transport, magazynowanie oraz sprzedaż wchodziły w zakres zadań. Z dopiskiem, że to ciężka praca fizyczna. Kto to teraz wykonuje? Wiadomo ile można za taką pracę zarobić?

stella Nowy wpis
Inne

Zamówiłam tunikę swetrową ,która na stronie ma długość 84 cm po otrzymaniu produktu okazało się ,że dłuość swetra jest inna tzn. 74cm. także (usunięte przez administratora) z rozmiarami.A pózniej trzeba odsyłać na własny koszt.

Marta
Inne

Gorąco POLECAM !!! Wszystko zawsze na czas i zgodne z opisem, starannie wykonane i zapakowane. Kontakt z bardzo życzliwą obsługą sklepu - zarówno telefoniczny jak i m@ilowy. Nie ma żadnego problemu ze zwrotem czy wymianą towaru oraz naprawdę cierpliwym i indywidualnym podejściem do klienta. Ubrania naprawdę fajne i godne polecenia.

Abiss
@Marta

Jeśli wszystko było tak wspaniałe, to skąd wiedza na temat bezproblemowych zwrotów?!

Marta Nowy wpis
@Abiss

A tobie się nigdy nie zdarzyło zmienić zdania już po zakupach? No a właściwie czemu się czepiasz wypowiedzi tej pani, masz inne doświadczenia?

Anna Nowy wpis
@Marta

Witam. Czy jest możliwość w tej firmie robienia zakupów online chodzi mi o hurt? Jeśli tak to czy posiadają jaka stronę dzięki której można to robić? Pozdrawiam.

Hurtownia

Obrzydkiwa obsługa towar zupełnie nie przypomina tego że zdjęcia chyba że ktoś ma bardzo małe wymagania absolutnie nie polecam. O zwrocie zapomnijcie osoba odbierająca telefon baaardzo niemiła nie potrafi rozmawiać z klientem.

BEA1
@Hurtownia

Podzielam opinię Od kilku dni w ogóle nikt nie odbiera telefonu. Na przesyłkę ze zwrotem nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Czekam od półtora tygodnia- i nic.

SYNTHIA
@Hurtownia

Witam Mam ten sam problem. Nikt nie odbiera telefonu. Czy zwrot jest w tym sklepie niemożliwy?

Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Moda For You Hurt-Detal Export-Import Jerzy Płachta? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Czy teraz znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w firmie Moda For You Hurt-Detal Export-Import Jerzy Płachta w miejscowości Sułków? Będziemy wdzięczni za każdy komentarz.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Moda For You Hurt-Detal Export-Import Jerzy Płachta - Sułków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Moda For You Hurt-Detal Export-Import Jerzy Płachta?

Zobacz opinie na temat firmy Moda For You Hurt-Detal Export-Import Jerzy Płachta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Moda For You Hurt-Detal Export-Import Jerzy Płachta
3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 587
    32-020 Sułków
  • NIP: 6831034542 REGON: 351011167

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

1. pracuj.pl 4 476 708
  2. GoWork.pl 3 989 574