Opinie o Eko Higiena Sp. z o.o. w Dąbrówka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Eko Higiena Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Eko Higiena Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo metali miękkich

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko Higiena Sp. z o.o. w Dąbrówka

Jak wygląda ścieżka kariery w Eko Higiena Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Getry Nowy wpis

Jaki awans? Przychodzi się na określone stanowisko i się pracuje dożywotnio

MarZ Nowy wpis

Rekrutacja via przedstawiciel Prezesa z działu handlowego a potem indywidualne negocjacje w sprawie wysokości pensji bezpośrednio z Prezesem spółki. Każda pensja negocjowana indywidualnie przez potencjalnego pracownika magazynu . Zarobki na magazynie bardzo dobre, powyżej średniej w tym sektorze biznesu ale trzeba samemu o nie wystąpić wiec warto rozeznać najpierw rynek ile i kto płaci na stanowiskach pracy w magazynie. Nie znam zarobków w dziale handlowym czy u handlowców. Duży plus że położenie dogodne przy obwodnicy Poznania i blisko Poznania oraz że praca jednozmianowa od 8 do 16.00 w dni powszednie. Bezpłatny parking zaś teren monitorowany . Dobre premie uznaniowe. Socjalu na magazynie zero/ brak karty Multisport, brak stołówki czy kuchni dla pracowników magazynowych, chłodna hala w okresie zimowym wiec obowiązkowo w kalesonach i czapce z włóczki/ . Generalnie na plus. Na magazyn warto w porównaniu z okolicznymi firmami tej branży.

Pracownik Nowy wpis
@MarZ

Małe sprostowanie -po przerwie pandemicznej wracamy do kart MultiSport.Będą dostępne dla wszystkich chętnych jeszcze w kwietniu.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Eko Higiena Sp. z o.o.?

tak

Bronisław

Co jaki czas są takie spotkania integracyjne w Eko Higienie? Czy pracodawca dobrze traktuje tu pracowników? I ile można zarobić, jaka jest podstawa? :)

@Bronisław

Spotkania integracyjne są przynajmniej raz w roku(teraz jest z tym trudniej -Covid).Traktowanie jest super a podstawy wynagrodzenia zawsze są ustalane indywidualnie i zależą od wielu czynników Jest także wiele programów motywacyjnych/premiowych .

Bronisławie bywa różnie.W procesie rekrutacyjnym bierzemy pod uwagę predyspozycje ,kompetencje i doświadczenie i na tej podstawie decydujemy czy zatrudniamy daną osobę czy nie .Z doświadczenia powiem Tobie jednak że widzę iż zatrudniamy także ludzi jeszcze uczących się czy świeżo po szkołach .

Mądrala

Traktowanie może być super pod warunkiem, że nie trafisz pod skrzydła K.P , natomiast firma i branża jest Ok.

Jakie są warunki zatrudnienia w Eko Higiena Sp. z o.o.?

Jest to zawsze umowa o pracę.Warunki każdorazowo ustalane są indywidualnie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Eko Higiena Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Magdalena

Witam.jestem zainteresowana podjęciem pracy w państwa zakładzie. Umowa o pracę .od 7. Do 15. Proszę o informację gdzie składać CV. wykształcenie średnie. Staż pracy 25 lat w Banku.

Poinformowany
@Magdalena

Aplikacje można składać na adres: zarzad@ekohigiena.pl

@Poinformowany

można składać nawet aplikacje w momencie gdy nie ma żadnych nowych aktualnych ogłoszeń o pracę w tej firmie ??

Poinformowany
@Gabriela

tak można na powyższy adres mailowy

Czy Eko Higiena Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Zatrudniamy tylko na umowy o pracę.

Gabriela

A macie jakiś okres próbny? Czy od samego początku dostaje się umowę o pracę?

@Gabriela

Tak od samego początku oferujemy umowę o pracę.Okresy próbne są różnej długości a ich długość jest zależna od tego na jakim stanowiska się pracuje .

Gabriela

A na jaki okres czasu dostaje się tę umowę?

Julia

jest szansa na umowę zlecenie? bo ja np nie chciałabym wiązać się UOP, co w przypadku gdy praca mi się nie spodoba i za 2 dni będę chciała zrezygnować?

@Gabriela

Wszystkie kwestie dotyczące umowy ustalane są indywidualnie z każdym aplikującym do nas kandydatem.

Bronisław

Czym konkretnie zajmowałeś się w Eko Higiena, jakie są tu obowiązki pracowników? Czy firma proponuje od razu umowę o pracę? Mam nadzieję że niedługo mi odpowiesz.

do Bronisława
@Bronisław

mamy tylko umowy o pracę innych form zatrudnienia nie przewidujemy.

Lilka

A jakie zarobki przedstawicieli handlowych?

Pracujący
@Lilka

dobre narzędzia i wynagrodzenie

@Lilka

takich informacji nie udzielamy na forum.Wynagrodzenia ustalane są zawsze w sposób indywidualny a wszystkich szczegółów z tym związanych można dowiedzieć się biorąc udział w procesie rekrutacyjnym.

Edgar

Jak to w pseudo korporacji.Wielu moze się podobać, lecz trzeba się liczyć z raportami, gpsami,szkoleniami itd.Pieniadze średnie.narzedzia średnie.

Obecnie pracujący
@Edgar

Nikt o imieniu Edgar nie był nigdy zatrudniony u nas w firmie.Fakt ,że nie używasz prawdziwego imienia już wiele mówi...Prawdopodobnie jesteś byłym handlowcem któremu się nie udało u nas utrzymać(no cóż bywa).Jeśli chodzi o dobrą renomę firmy, wysokie kwalifikacje zatrudnionych u nas pracowników, jakość narzędzi czy wynagrodzeń to wystarczy popytać o te rzeczy w naszej branży jak wypadamy na jej tle albo u naszych kooperantów.I naprawdę takie wpisy naszego dobrego wizerunku nie zmienią???? Mimo wszystko Edgarze( czy jak tobie tam ) życzymy samych sukcesów w przyszłości????

Jak oceniasz pracę w przedsiębiorstwie Eko Higiena Sp. z o.o.? To istotne, by poznać ocenę każdego pracownika.

Iokl

Ogólnie bardzo fajna firma , polecam

Karol

Najlepszy pracodawca jakiego miałem

Dorota
@Karol

Hej Karol :) A na jakim stanowisku pracujesz w Eko Higienie? Mógłbyś napisać dlaczego uważasz, że jest to najlepszy pracodawca jakiego miałeś? Chętnie poczytałabym o pozytywach pracy w firmie. Mnie akurat interesuje praca na magazynie więc chciałabym też od razu się dowiedzieć... Jako kobieta o jakie konkretnie stanowisko mogę się ubiegać?

Edward

Super, bardzo dobre produkty w sensownych cenach, jeśli potrzebujecie wyposażyć firmę w środki higieniczne to można na nich liczyć.

Czarek

Jeśli na forum nie ma zbyt wielu opinii to znaczy, że dobrze się pracuje i warto starać się o pracę?

@Czarek

tak, polecam ))

Lol
@Czarek

ciekawa branża, super atmosfera,kasa na czas

Świetna oferta, jeśli ktoś liczy na produkty ułatwiające zadbanie o czystość to warto. Mamy ich wózki do sprzątania, kupujemy środki czystości.

Jestem pracownikiem eko i uważam, że jest to świetna firma, super atmosfera pracy, fajni współpracownicy, dobre warunki.polecam

Uiol

Potwierdzam bardzo dobry pracodawca

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Higiena Sp. z o.o. - Dąbrówka

• Jak się pracuje w Eko Higiena Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko Higiena Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko Higiena Sp. z o.o.?

Eko Higiena Sp. z o.o.
  • Logistyczna 7