Gala Puławy Sp.j. Małgorzata i Waldemar Grzymek

Puławy

Opinie o Gala Puławy Sp.j. Małgorzata i Waldemar Grzymek

Romek

Jeśli chodzi o Gala Puławy Sp.j. Małgorzata i Waldemar Grzymek to generalnie bardzo polecam wysłać tam CV, jest kilka etatów, bo właśnie sie pojawiły@

aaa

Chyba Ci się gale pomyliły bo w tej puławskiej coś takiego jak profesjonalna obsługa to pojęcie obce, ale na szczęście jest już konkurencja i nie mam potrzeby tam jeźdźic, a tak w ogóle to mogli by po tylu latach istnienia na puławskim rynku chociaż drogę dojazdową poprawic.

Mówił mi kolega, który tam pracuje, że na koniec miesiąca dostają liste obecności do podpisania z już wykreślonymi dniami, i oczywiście z rzeczywistością to nie ma nic wspólnego. Takie rzeczy to już są chyba karalne.

agata0275

Praca jak praca, tragedii nie ma ale rewelacji też, płaca raczej z tej niższej, ALE NAJWIĘKSZY MINUS TO TAKI, ŻE PRACOWNICY MUSZĄ TAM PRACOWAĆ DŁUŻEJ NIŻ KODEKS PRACY PRZEWIDUJE!!! od poniedziałku do piątku po 9 godzin i wszystkie soboty pracujące po 6 godzin...

Zostaw opinię o Gala Puławy Sp.j. Małgorzata i Waldemar Grzymek - Puławy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gala Puławy Sp.j. Małgorzata i Waldemar Grzymek