Opinie o Gala Puławy Sp.j. Małgorzata i Waldemar Grzymek w Puławy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Gala Puławy Sp.j. Małgorzata i Waldemar Grzymek. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Gala Puławy Sp.j. Małgorzata i Waldemar Grzymek o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gala Puławy Sp.j. Małgorzata i Waldemar Grzymek w Puławy

Kamil Nowy wpis

Proszę napiszcie mi rodzaj umowy?moge liczyć na umowę o prace czy jest umowa „śmieciowa”?

Zolik Nowy wpis

Bardzo miła atmosfera pracy. Czasem ciężko, ale z szefem można się dogadać. Polecam prace Lubię atmosferę w Gala Puławy Sp.j. Małgorzata i Waldemar Grzymek za: Miła i rodzinna atmosferach pracy dużo czasem

Kazimierz Nowy wpis

Czy firma Gala Puławy Sp.j. Małgorzata i Waldemar Grzymek nadal istnieje i rozwija się na rynku? W internecie nie można znaleźć na jej temat żadnych informacji. Może jest na forum pracownik tej firmy lub ktoś, kto miał okazję być na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy warto tam aplikować? Takie informacje są zawsze poszukiwane przez potencjalnych pracowników.

Romek Nowy wpis

Jeśli chodzi o Gala Puławy Sp.j. Małgorzata i Waldemar Grzymek to generalnie bardzo polecam wysłać tam CV, jest kilka etatów, bo właśnie sie pojawiły@

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Gala Puławy Sp.j. Małgorzata i Waldemar Grzymek? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Puławy
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
aaa

Chyba Ci się gale pomyliły bo w tej puławskiej coś takiego jak profesjonalna obsługa to pojęcie obce, ale na szczęście jest już konkurencja i nie mam potrzeby tam jeźdźic, a tak w ogóle to mogli by po tylu latach istnienia na puławskim rynku chociaż drogę dojazdową poprawic.

Mówił mi kolega, który tam pracuje, że na koniec miesiąca dostają liste obecności do podpisania z już wykreślonymi dniami, i oczywiście z rzeczywistością to nie ma nic wspólnego. Takie rzeczy to już są chyba karalne.

agata0275

Praca jak praca, tragedii nie ma ale rewelacji też, płaca raczej z tej niższej, ALE NAJWIĘKSZY MINUS TO TAKI, ŻE PRACOWNICY MUSZĄ TAM PRACOWAĆ DŁUŻEJ NIŻ KODEKS PRACY PRZEWIDUJE!!! od poniedziałku do piątku po 9 godzin i wszystkie soboty pracujące po 6 godzin...

Zostaw merytoryczną opinię o Gala Puławy Sp.j. Małgorzata i Waldemar Grzymek - Puławy

Gala Puławy Sp.j. Małgorzata i Waldemar Grzymek

Gala Puławy Sp.j. Małgorzata i Waldemar Grzymek