Opinie o Takko Fashion Polska w Puławy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Takko Fashion Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Takko Fashion Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Takko Fashion Polska w Puławy

Wykończona

Kochani wszystkie opinie które przeczytałam na temat tej firmy są prawdziwe. Praca za najniższą krajową + premia od wyrobionego budżetu oczywiście opodatkowana, a zakres obowiązków i stresu co niemiara. Przychodzisz rano jak masz czas to robisz papiery albo odkurzacz, a jak jest brud to myjesz podłogę. Następnie robisz kartony od rana do jakiejś godziny 15 tak prawie codziennie, w kartonach znajdujemy 20 szt tego samego rozmiaru, który mamy w sklepie. Dwa razy w tygodniu jest duża dostawa którą trzeba sprawdzić, założyć zabezpieczenia, sprawdzic cene, powiesić na wieszak i heja na sklep o ile jest miejsce. W między czasie trzeba kasować ludzi, zmieniać sklep, oznaczać akcje, skakać po drabinie, układać, sprzątać a to wszystko w 2 osoby albo góra 2,5 osoby. Ale to jeszcze nie wszystko stoisz przy wejściu i klepiesz to samo każdemu klientowi, bo może to być tajemniczy klient! Jakby to był elegancki butik, który ma 100m a to tylko zwykły dyskont z rzeczami które mają marną jakość. W między czasie odwiedza Cię regionalna od której nie masz wsparcia, tylko same pretensje dosłownie o wszystko. Jak jest taka mądra to niech sama stanie 12 godzin na sklepie i zobaczy jak wygląda praca w dyskoncie. Ja nie polecam bo; - grafik pracy zmienia ciągle się - rabat pracowniczy jest opodatkowany - brak szkoleń (tylko bhp) - brak rozwoju - na święta dostaniesz (fige z makiem) - dostałam bon żebym mogła kupić taniej ubrania dobrze że nie skorzystałam bo był opodatkowany. - brak szacunku i taktu, ze strony regionalnej która przepytuje jak Pani w szkole. Czy najniższa krajowa jest warta aby pracować w takim miejscu?

Onna
@Wykończona

Bardzo się podpisuję się pod tym ! Ogrom pracy, najniższa krajowa , brak benefitów . Regionalna nadmiernie kontrolująca ..

Nieznany905

Unikajcie tego miejsca. Toksyczna atmosfera gwarantowana przez kierowników sklepów jak i kierowniczki regionalne. Jedyne czego możecie w tej pracy się dorobić to depresja i nerwica.

Frania
@Mentos

No ale to czekaj, co ci ze znajomości tych wyników ze sprzedaży? nie wiem co to jest to „telko”, może dlatego kontekstu nie łapię? To jakieś wydarzenia? Opiszesz je?

Zuzia Nowy wpis

Dzień dobry. widziałam, że jest teraz dostępne ogłoszenie dla młodszego specjalisty ds. administracyjno-księgowych. Oferta zwróciła moja uwagę głównie dlatego, że oferowana jest praca hybrydowa, która byłaby mi na rękę. Co natomiast z zarobkami? ile netto wychodzi?

W ubiegłym roku pisaliście tu o stawkach na poziomie najniższej krajowej, te stawki uległy zmianie od tego czasu? Chcę się zatrudnić u nich jako sprzedawca w salonie w Białymstoku, jeszcze przez parę dni można aplikować. Wspomniano w tej ofercie o umowie zlecenie, no ale po jakimś czasie jednak wolałabym umowę o pracę na stałe jest. Ile trzeba czekać na taką zmianę i czy ona w ogóle jest możliwa?

Mentos Nowy wpis

Nadal stawki sa na pozionie najnizszej krajowej. Oszczedzaja na wszystkim na czym sie da. Jest mozliwosc przejscia ze zlecenia na etat w momencie kiedy sa braki kadrowe. W tym przypadku moze to byc zlecenie tylko na miesiac badz na pare razy.

Edkafredka Nowy wpis
@Mentos

Atmosfera katastrofa. Nowy pracownik jest obserwowany jak jakiś (usunięte przez administratora) czy bandyta. Wszystko co na sklepie zostało źle zrobione lub jakkes niedociągnięcia nawet ze strony starych pracowników zganiane jest na "świeżaka " Dziwne krzywe akcje ze strony regionalnej . Grafik rozjechany. Praktycznie wszystkie soboty pracujące.

Wykończona

Mikołaj
@Wykończona

Uważasz, że praca nie jest adekwatnie opłacana do ilości obowiązków, które trzeba wykonać. Czy przy dłuższej współpracy można negocjować warunki kontraktu i starać się o podwyżkę, żeby poprawić swoje zadowolenie z zatrudnienia?

Asia
@Mikołaj

Nie można. Człowiek pracował w tym bagnie 3 lata i nie zostaje z nim podpisana kolejna umowa, ze względu na epidemie panującą na całym świecie. Omijajcie dalekim łukiem nie polecam. Oby firma zniknęła z rynku polskiego.

Basia
@Wykończona

Nic nie zmieniło się do dnia dzisiejszego

@Wykończona

Stoisz na pierwszej strefie jak idiotka , regionalna sieje popłoch , stres i czepia się nawet o rzeczy , które sama wcześniej kazała zrobić. Odpowiedzialnosc ponosisz za wszystko mimo , że jesteś zwykłym pracownikiem. Masz takie same obowiązki co kierownik , a wypłata to najniższa krajowa. Bez przerwy trzeba coś zmieniać i pracować w morderczym tempie. Nie masz prawa chorować, mało tego kiedy kierownik fałszuje podpisy na zwrotach, robi lewe grafiki , te oficjalne i nieoficjalne , zgłosisz to regionalnej , że jawnie jest łamany kodeks pracy , ona Ci nie pomoże. Pokażesz Jej dowody , a ona uzna , że lepiej pozbyć się szarego pracownika , niż niekompetentnej kierowniczki , która jest (usunięte przez administratora)...

Mania

A różnica między wynagrodzeniem szeregowego pracownika a kierownika jest duża? No i jeszcze ciekawi mnie to, że nie ma prawa się chorować. A jak ktoś przyniesie L4 to co się wtedy dzieje?

Lala

Naprawdę? Pracy faktycznie dużo i zmiany co chwilę. Nie chciałaś porozmawiać z kierowniczką

Onna

Mniej znany od Nieznanego 905
@Nieznany905

Wierutne bzdury wypisujesz. W pracy trzeba pracować i to zapewne jest Twoim największym wyzwaniem.W każdej pracy są wymagania, procedury, regulaminy , które należy znać.Akurat tu nie ma rzeczy , których nie da się nie zrozumieć.Najwiekszym problem sfrustrowanych osobników jest niechęć do nauki i nieumiejętność pracy w zespole.

@Mniej znany od Nieznanego 905

Pani kierownik pani się zastanowi czy to takie bzdury i czy wasza firma tak przestrzega regulaminów... może jeszcze porozmawiajmy o panującej dyskryminacji...

Ale uważacie że to serio niechęć do nauki i nieumiejętność pracy w zespole jest problemem? Dlatego zdarzają się ludzie, którzy mają negatywne zdanie o atmosferze? A jak ktoś ma odwrotnie, szybko się uczy i dobrze mu idzie, to jest tutaj za to jakoś nagradzany?

Link..ol

Jest. Każdy , kto się stara jest nagradzany.Nawet doświadczenie jest nagrodą na przyszłość( nowe umiejętności, doświadczenie).Pod warunkiem , że ktoś myśli o przyszłości...

Mentos
@Link..ol

A czym jest nagradzany? W firmie nie można liczyć na nic. Święta? Co najwyżej jakiś mały budżecik na wyjście pracownicze, bo na jakąś premię nie ma co liczyć. Pomoc inflacyjna? O była na wydanie bonu w sklepie.. nie wydałeś to przepadło. Nie przestrzeganie podstawowych praw pracowniczych. Nagroda w postaci doświadczenia to bardzo ciekawa nagroda .. obowiązek brania udziału w telko nawet zwykłych pracowników, robienie prawie wszystkiego co kierownik tylko, że nie za pensję kierowniczą. Sprzedawca powinien sprzedawać, a nie wnikliwie znać wyniki sprzedaży i inne wskaźniki, to zadanie dla kierowników...

Frania
@Mentos

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Takko Fashion Polska? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Puławy
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Profesjonalny kierowca
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Puławy
ACTION Poland Sp. z o. o.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
nie ma plusów

Zastanówcie sie dobrze zanim podejmiecie prace w tej firmie, nie ma zadnych plusow pracy w takko.. niestety :( moge podac tylko same minusy: - OGROMNE parcie na klienta -najniższa krajowa + biedne premie raz kiedyś -klepanie przy kasie formułek i chodzenie za klieten po sklepie by informować o 1000 promocji w żadnej sieciówce nie ma takiego parcia na klientów,jeśli chcecie mieć zmęczoną glowe codziennym strachem,ze za chwile moze przyjsc tajemniczy klient a ty nie poinformowałeś na sklepie lub przy kasie o kuponach lub newsleterze i bedziesz miec rozmowe z klierownikiem to idzcie do takko :)

@nie ma plusów

A jak się nie spełni tych wymogów co do obsługi klienta to co wtedy? Powiedz, czy firma ma jakiś system kar albo coś w tym stylu. Można stracić jeszcze z wypłaty pieniądze czy nie ma tak?

zalezy
@Ewa

to zalezy od salonu.. w wiekszosci chyba masz rozmowe z kierownikiem,ale nie wiem jak to teraz wygląda,podejrzewam że jesli zdarzylo by ci sie to wiele razy to mogli by wyciagnąć jakies wieksze konsekwencje. Naprawde ta firma kladzie duży nacisk na obsługe klientow, i sztywno sie trzymają tego. Wiem,ze w wiekszosci sklepów jest też klepanie przy kasie ( apki na telefon itp) ale w takko juz naprawde przeginają...

Czy w Takko Fashion Polska odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

No name

Spędzam ok.2 h. w tzw.biurze / tydzień. Nie wiem , o czym piszecie...serio. Ale jeśli Wasz" Kiero" to robi /nagminnie (usunięte przez administratora) to zgłosicie to.To nie jest normalne. Są też różne sklepy ( wielko- i nisko-budżetowe , trzeba to brać pod uwagę -dokumenty raporty itp). Nie może być tak , że kierownicy robią, co chcą - urlopy i inne...akcje.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Takko Fashion Polska?

Czy aby na pewno nie chorujesz zbyt często bo wiadomo jak chorujesz to nara. Czy jesteś w stanie na wieki wieków poświecić się firmie i oddać aie za nią? Czy razem z Wieprzowina czytaj regionalna będziesz obrabiał (usunięte przez administratora) innym? Błagam rozmowa do tej firmy to jedna wielka porażka tak samo jak sama ta firma! Osoby które prowadzą rekrutacje nie maja do tego żadnych kwalifikacji! Wieprzowina obiecuje kokosy a potem jest masakra! Premia? Tak oczywiście ale tylko ba rozmowie bo w realu możesz zapomnieć!

Janusz

Piszesz o rozmowie i tym, jak to później wygląda, a co z umową, są tam podane kwoty podstawy i premii oraz warunki jej uzyskania? Czy też jest to uzgadniane ustnie? I serio, pada pytanie o to, czy i jak często się choruje?

Pracownica
@Janusz

W umowie masz wpisana tylko podstawę. Nikt Ci nawet nie jest w stanie wytłumaczyć ile się premii dostaje bo wieprzowina wie tylko ile się jej należy… oczywiście ze padają takie pytanie bo ludzie którzy prowadzą rekrutacje nie wiedza nawet jak ta rekrutacje poprowadzić

Renata
@Pracownica

Poza tą podstawą z umowy i ewentualnie premiami, to bonusy i dodatki jakieś są? Benefity pracownicze typu socjal dodatkowy czy zniżki pracownicze?

Czy pracownicy Takko Fashion Polska mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Hahaha ciekawe jakich? Integracja na sklepie lub na magazynie! Jak zapytasz tej (usunięte przez administratora)regionalnej z Ryków czy możesz wyjść to od razu drze ryja ze chyba sobie żartujesz!

Czy nowo zatrudnione osoby w Takko Fashion Polska otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Oczywiście ze nie! Regionalna reg 2 ta (usunięte przez administratora)tylko każe lecieć na zleceniach.

Justyna

Przeczytałam trochę Wasze komentarze i ogólnie nie napawają optymizmem, jestem ciekawa czy tak jest niezależnie od miejscowości w której się pracuje? No bo atmosfera wszędzie może być inna, może w niektórych miejscach też łatwiej wyrobić te budżety? Jestem ciekawa czy duża jest rotacja na stanowisku sprzedawcy? Jest sporo ogłoszeń, co prawda dla różnych miast ale mimo wszystko... No i czy nadal najniższa krajowa? :(

tak
@Justyna

Atmosfera niestety nie jest w stanie zastąpic wypłaty i traktowania pracownikow przez góre... Co z tego ze atmosfera fajna jesli zarabiasz najnizsza krajową? te premie ktore dostajesz za budzet to grosze... w kazdym takko wymogi są te same i praca wygląda identycznie.. niestety tam sie nigdy nic nie zmieni a jest coraz gorzej, tam zawsze będzie najnizsza krajowa,a czasem jest pracy bardzo duzo.

Bezimienna

Pracowałam w tej firmie niecały rok i to w różnych lokalizacjach (region 3). Atmosfera w pracy, relacje z współpracownikami to jest najważniejszy aspekt pracy! Sama praca nie należała do najgorszych, dużo pracy z towarem, sporo prac porządkowych na sklepie i zapleczu, a w okresie promocji i kuponów dużo gadania do klientów. Dużo nachalnego i niepotrzebnego paplania do klientów, żeby zrealizować standardy firmy i poinformować o promocjach podczas gdy klient najczęściej cie ignoruje, a po wypowiedzianej formułce szybko opuszcza sklep.... Nie ma premii, bo budżety są nie do wyrobienia, najniższa krajowa, (usunięte przez administratora) z towarem. Muszę przyznać, że po przeczytaniu innych opinii tutaj, również potwierdzam iż dość często zdarzają się sytuacje, że sprzedawca jest na sklepie sam jeden, bo współpracownik na zmianie (najczęściej kierownik lub zastępca) długie godziny spędzają w biurze... Na wątpliwym wykonywaniu ich innych obowiązków...

Justyna
@Bezimienna

Mówisz, że premi nie ma bo budżet jest nie do wyrobienia. Ile on wynosi? Ktoś w firmie kiedyś dostał premie?

Bezimienna
@Justyna

Od kilku lat każdy sklep nie wyrabia budżetów, więc żaden pracownik nie dostaje premii

ByłySprzedawca
@Bezimienna

Zreszta błagam Was ale czy te premie to nie śmiech na sali? Żeby za tak ciężka prace jaka tam jest dostawać najniższa krajowa a za zrobienie budżetu który jest nieosiągalny za 103% dostać 180 zł a za 107% dostać 250 zł? Co to są za pieniądze? Cieszę się, że uciekłam stamtąd bo ta firma to jedne wielkie dno i km mułu.

Maria
@ByłySprzedawca

Nikt nie próbował zgłaszać tego, że nie pasują wam zarobki? Żadnych szans na podwyżki by nie było? Te premie kiedyś lepiej wyglądały czy tak samo?

BylySprzedawca
@Maria

Żartujesz sobie? Spróbuj tylko poruszyć temat z regionalna to odrazu piłuje (usunięte przez administratora)i mówi ze nie ma takiej opcji i ze jesteś śmieszna ze w ogóle o to pytasz. Z tego co wiem to zawsze tak było i te zarobki były żenujące tak jak teraz…

Agnieszka
@BylySprzedawca

A jak długo tutaj średnio ludzie pracują? Duża jest rotacja? Skoro nie ma mowy o podwyżkach to jakie są inne zalety? Atmosfera? Czy coś innego?

Wiki

(usunięte przez administratora)jest karalny .

@Wiki

Komunikat ogólny czy sugestia co do warunków pracy? Jeśli tak to objaśnisz konkret? Jakby nie patrzeć to dość szerokie pojęcie, różnie zinterpretować można..

Emm

Mi osobiście pracowało się tam bardzo dobrze. Praca w sklepie odzieżowym nie jest łatwa : masa towaru , ogrom pracy... Jest to praca dla osób lubiących właśnie taką pracę - non stop na obrotach. Każdy powinien sprawdzić , co dla niego najlepsze. Jeden lubi " light job " , inny ma satysfakcję z cięższej pracy - wymagającej determinacji i skupienia . A ubrania mam do tej pory. Kupuję dla całej rodziny . Jakość bardzo dobra. Każdy robi to , co lubi.

Knurów to jedna wielka porażka, nie polecam pracy w tej firmie

@Ewa

No tak, a po czym konkretnie masz takie odczucia?

Benia

Jeżeli masz ochotę poczuć na własnej skórze, co oznacza termin: tania siła robocza, nieposzanowanie czasu pracownika, niepewność w sferze zatrudnienia, czy nagminne obgadywanie za plecami niczym w serialu, to serdecznie zapraszam do jednego "sklepu" Takko na Śląsku. Często powtarzające się zatrudnienia i zwalniania pracowników, naruszenia norm godzinowych pracy - to jedne z wielu minusów tejże pracy na stanowisku sprzedawcy. Jeżeli jednak potrzebujesz przyszłościowego a przede wszystkim stabilnego zatrudnienia, które da Ci poczucie chociaż lekkiego spokoju ducha i stabilizacji, to uciekaj i nawet się nie zatrzymuj. Ludzie tam pracujący, a przede wszystkim kadra kierownicza mam na myśli Regionalną ma przerost formy nad treścią i już wszyscy znają jej życie prywatne - co mnie to obchodzi!, (jeszcze chwila i postawią nam rury) . Ludzie to nie maszyny, nie pozwólcie sobą sterować!!! Zal.pl

Niestey prawda.

Mariola

Ten wpis jest w punkt!

Mag
@Benia

Smutne ale prawdziwe, no cóż może kiedyś skończy się ten cyrk.

Iki

O jaki sklep chodzi?

Kto
@Benia

Każdy doskonale wie o jaką filię chodzi

Życzliwa
@Benia

Takko Fashion ma ogólnie dziwną politykę działania, potrzebne zaświadczenia - dostajesz je po czasie , o wszystko trzeba się upominać pilnować żeby zapłacili jak się należy, we Włocławku dziewczyny siedzą na zapleczu praktycznie jedna osoba jest dyspozycjna dla klienta na tak duży sklep , przerwy śniadaniowe zależne od stażu pracy nowi pracownicy mają 20 minut , ci co dłużej pracują ok 40 minut, musisz informować o każdej promocji bo jak nie to dostajesz opieprz... Ludzie potrafią czytać i wiedzą kiedy jest promocja a kiedy nie... Zakładanie VIP-ów też nie należy do najprzyjemniejszych wciskać ludziom kit żeby ktoś zgodził się na podanie maila i skorzystał jednorazowo 20 zł .... Nic z tego nie ma . Naprawdę zastanówcie się zanim złożycie swoje CV do Takko Fashion.....

Kropks
@Benia

I jeszcze kwestia urlopów U nas ustalany przez nową panią kierownik przez messengera Kto pierwszy ten lepszy Porażka

@Benia

Czy dostawaliscie może pieniądze na tzw "wakacje pod gruszą"?

@Kropks

Ale to na jakiejś wspólnej grupce czy jak? To ile osób się mogło załapać i co z resztą? :/

Byly_pracownik

Nie ma na co liczyć, totalny brak. Najniższa krajowa to jedyne na co ich stać

@Byly_pracownik

Aha, na święta też nic nie było? Pewnie rotacja jest duża skoro taką śmieszną kasę oferują?

Loca
@Piotr

Uważasz ze trójka z przodu to wystarczające wynagrodzenie na stanowisku kierownika zespołu? Szczerze to kasjerka w biedrze lepiej zarabia i ma więcej benefitow np; zniżki, wczasy pod gruszą, wyprawki dla dzieci, bony na święta.

@Loca

Absolutnie nie uważam i nigdzie tego nie napisałem. Jestem ciekaw czy warto tu składać CV, ale widzę że nie oferują za wiele. To jak z tą rotacją, często ludzie się zmieniają?

Lasa

Tak

@Lasa

Są tu pracownicy pracujący 5 lat lub więcej?

Czy pracodawca Takko Fashion Polska motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Jakotako

Czy Takko motywuje swoich pracowników? Bardziej strachem niż czymkolwiek innym. Budżety są tak wysokie że nie ma szansy ich wyrobić. Żadnych befefitów typu premie czy bony na święta itp. Opodatkowana zniżka pracownicza. Jedyny motywator jest taki, że jeśli wskaźniki będą zbyt niskie, trzeba się tłumaczyć regionalnej. I to nie tylko kierownictwo, ale nawet sprzedawcy. Każdy regionalnej za przeproszeniem d*pe liże, bo nikt nie chce jej podpaść. Towar jest słaby, więc na pracowników najniższego szczebla zrzucają odpowiedzialność za obroty.

Wanda
@Jakotako

no ale czym ten strach jest generowany, są jakieś wizje zwolnień albo potrącania z wypłaty w takich przypadkach czy po prostu trzeba wytłumaczyć czemu są wyniki takie a nie inne i koniec tematu?

Kropks
@Wanda

Każda telekonferencja(raz w tygodniu) to stres Pytania typu ile do wyrobienia normy(musiz znać dokladnie)jakie dzienne założenia co do utargu ile było w zeszłym miesiącu itp Porażka poprostu Premię dostaniesz jak zrobisz 107% do poprzedniego miesiąca i te bon pracownicze Żenujące Trzy lata pracy i kopniak w (usunięte przez administratora)

Jestem rozczarowana rozmową kwalifikacyjna, co innego napisane jest w ogłoszeniu, co innego mówią na rozmowie. Nie polecam

Ona
@Anna

Normalka !

Renata
@Anna

Podasz szczegoly co sie nie zgadzało z ogłoszeniem i co najbardziej rozczarowalo cie na tej rozmowie?

mmm

Dzień dobry chciałabym się podzielić bardzo pozytywną opinia na temat obsługi sklepu TAKKO w Lęborku. Pani Marcelina, która nas obsługiwała bardzo miła, sympatyczna, uczynna. Na każde pytanie życzliwie odpowiadała, służyła pomocą z wyszukiwaniem rozmiarów, korzystania z kuponów rabatowych. Uśmiechnięta. Muszę wspomnieć również o Pani Weronice. Jesteśmy klientami Waszego sklepu i wcześniej również obsługiwała nas Pani Weronika również jej się należą podziękowania ze wspaniała obsługę klienta. Taki personel w dzisiejszych czasach to bardzo wysoki profesjonalizm, szacunek do drugiej osoby. Dziękujemy obu Panią za tak miłą profesjonalną, cudowna obsługę. Zakupu dokonaliśmy dnia 26.03.2022 r. Zadowoleni klienci.

Beti
@mmm

Co to kogo interesuje? Trzeba być idiotą żeby napisać sobie samemu opinie! Przecież potencjalny klient nie odwiedza tej strony

@Beti

Jak nie odwiedza? A widziałaś wpisy pod biedronką lub orlenem? Tam to dowiesz się więcej o firmie oczami klienta niż pracownika. I czemu sądzisz, że sami sobie piszą, po co niby

Zostaw merytoryczną opinię o Takko Fashion Polska - Puławy

• Jak się pracuje w Takko Fashion Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Takko Fashion Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Takko Fashion Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Takko Fashion Polska