Opinie o Takko Fashion Polska w Puławy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Takko Fashion Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Takko Fashion Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Takko Fashion Polska w Puławy

Nie polecam pracodawcy.

Mieczysław
@Ania

A mogłabyś napisać coś więcej dlaczego go nie polecasz? Niezbyt wiele można dowiedzieć się z Twojego wpisu...

Najgorsze 3,5 roku. Krótko i na temat.

Czemu ?

@1234

Długo tam siedziałeś zanim się zorientowałeś że coś ci nie pasuje :D To jednak może nie było tak źle?

Dokładnie Łukasz ???? też tak myślę

Byly_pracownik

Nie polecam, wynagrodzenie minimalne i nie ma na co więcej liczyć, regionalny ułoży taki plan żeby czasem nie udało się go zrealizować żeby trzeba było dać premie (premia 100 zł to i tak bez większej różnicy). Osoby na poziomie sprzedawcy są jak popychadła a osoby mające w stanowisku napisane ‚kierownik’ to już bogowie którzy mogą tylko rozkazywać i gonić do pracy, gdzie oni sami pójdą sobie na zaplecze posiedzieć. Generalnie najgorsza praca jaka miałam a trochę ich było, jedyne co z niej wyniosłam to stany lękowe. Uciekajcie jak najdalej a zrobicie dobrze dla swojego zdrowia psychicznego i fizycznego:)

Ona
@Byly_pracownik

A w którym regionie pracowałaś?

Bolla

Jak wrażenia po spotkaniu regionu?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Takko Fashion Polska? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Puławy
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
PAY

Nie, nie i jeszcze raz nie. Nie obrażając nikogo ale praca dobra dla ludzi z grupą!. Miałam wrażenie jakbym cofnęła się w czasie jakieś 15 lat wstecz dosłownie, ze wszystkim.

Na jakie wsparcie w Takko Fashion Polska mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Pati

Średnio

Warszawianka

Moi drodzy, jako Kierownik Zespołu o ile można mnie tak nazwać (kierowałam trzema osobami), wstyd było mi nawet mówić o tym na rozmowach Kwalifikacyjnych. Każdy rekrutujący pytał jaki był metraż sklepu i dlaczego tak mało osób. Taka polityka firmy, od sprzątaczki do Kierownika Zespołu za bardzo marne pieniądze. Sądzę, że tak jak Ja wielu z Was pracuje w Takko po kilka lat bo boi się zmian, że względu na rodzaj umowy albo lenistwo w poszukiwaniu nowej pracy. Uwierzycie mi, nie bójcie się zmian w życiu, uwierzcie jako kierownik sklepu można dostać jeszcze lepsze wynagrodzenie i umowę o pracę fajne benefity czy premie, uwierzcie mi można pracować w firmach które są bardzo rozwinięte pod każdym względem np, logistycznym, technicznym, produktowym, marketingowym czy kadrowo księgowym. Zróbcie rachunek sumienia tak jak Ja - kiedy dostaliście podwyżkę - kiedy dostaliście marna prowizję - kiedy mieliście szkolenie przez firmę zewnętrzna - kiedy czuliście stabilizację w firmie - kiedy dostaliście prezent na święta w formie bonu czy prezentu - kiedy ktoś nie miał do Was pretensji dosłownie o wszystko. Zadbajcie o swoją przyszłość skończcie ze stagnacja w tej firmie.

Zona

Kiedy zamykają Siemianowice Śląskie?

Siemka
@Zona

Czerwiec

Olcia
@Siemka

Podobno Siemianowice Śląskie zamykają w sierpniu?

Matka Boska
@Olcia

Wcale nie dziwię się, jeszcze chwila i kolejne będą zamykane. Jest tak duża konkurencja na rynku, że ciężko się przebić ze sprzedażą produktu który jest bardzo słaba jakości.

Icegim

Nie polecam pracodawcy.

Olcia
@Icegim

Skąd ta pewność?

Zmęczona tym wszystkim

Czas podjąć decyzję nad którą myślałam, ale jak nie teraz to kiedy? Męczą mnie już te wszystkie zmiany "jak to mówią ryba psuje się od głowy" Jeden dyrektor, drugi, trzeci, czwarty. Fajni Regionalni odchodzą za byłym, zostaje tylko ochłap który znalazł się na niewłaściwym stanowisku z przypadku, z łapanki bo nie było komu pracować. Może Deni zrobi "porządki", włącznie z Panią google Hr. The End, Finito

Lea

Niemieckie media informują o problemach sieci Takko Fashion, odzieżowego dyskontu, który obecny jest w wielu krajach Europy, także w Polsce. Z powodu zamknięcia sklepów, a potem słabszej odwiedzalności centrów handlowych po ich otwarciu, operator z powodu zmniejszenia płynności finansowej wstrzymał wypłatę odsetek od dwóch serii obligacji wyemitowanych w Luksemburgu – jednej o oprocentowaniu stałym, a drugiej – zmiennym. Termin wypłaty odsetek minął 15 marca. W efekcie agencja ratingowa Moody's obniżyła rating firmy i jej obligacji z Ba3 (obligacje obarczone ryzykiem) do poziomu śmieciowego Caa3 (obligacje o bardzo wysokim ryzyku). Po tej decyzji notowania tych walorów spadły z ok. 50% nominału do ok. 20% wartości nominalnej. Takko Fashion, które należy do brytyjskiej firmy inwestycyjnej Apax, ma w całej Europie ok. 1900 sklepów. W listopadzie 2019 r. mówiło się, że sieć wystawiona jest na sprzedaż, ostatecznie jednak do tej pory nie zmieniła właściciela. W Polsce sieć dysponuje 40 placówkami, głównie w mniejszych miejscowościach, w których prowadzi po jednym obiekcie. Jedynym polskim miastem, w którym znajdują się dwa szyldy tej sieci, jest Wrocław.

Xyz

Zachowanie Niemców co do Polaków nie zmieniło się niestety z biegiem historii...albo mamy mało kompetentna kadra zarządzającą. Nic nie potraficie ugrać u Niemców, tylko siedzicie cicho jak myszy pod miotłą i trzęsienie (usunięte przez administratora) mi. Odradzam pracodawcę.

Kicianka

Ja bardzo dobrze wspominam współpracę z Takko. Pracowałam 2 lata i wbrew pozora dużo się nauczyłam. Pewnie jest zapierdziel, praca na wskaźnikach KPI dużo dostaw i trzeba informować o promocjach , ale taka jest prawda że wszystkie te działania takie jak informacja o VIP ach i aktualnych promocjach ma na celu podniesienia wskaźników i sprzedaży. Ktoś kto pracuje długo w handlu wie, że to kluczowe działania i dużo firm działa na takich zasadach. Kierownik się trzepia ze opierasz się o murek ? wychodzisz z woda na sale ? Gadasz z kolezanka która właśnie przyszła w odwiedziny 30 min ? (Po przeczytaniu opini)Nie dziwie się, trzeba pomyśleć co klient pomyśli i jak to wyglada. To nie jest prawidłowa postawa sprzedawcy i bynajmniej nie jest to profesjonalne. Nie raz zdarzało mi się pracować w firmach gdzie byłam 12h i nie mogłam nawet usiąść , nie mogłam zejść na zaplecze bo byłam sama na sali sprzedaży. To w Polskich i jak zagranicznych firmach- polityka. W takko nie miałam z tym problemu bo zawsze była ta druga osoba - polityka firmy. To mi się podobało. Wiadomo, że większość negatywnych opini wynika z tego ze ktoś nie odnalazł się w firmie, że był na chwile na umowę zlecenie - defakto firma zatrudnia studentów i nie dniu dzisiejszym stawki są owiele lepsze, a osoby na umowę o prace mogą liczyć na premie jeśli budżet jest wyrobiony. Tak są! I da się to wypracować. A czego nauczyłam się w tej pracy? Praca pod presja czasu- gdzie wbrew pozora jest to bardzo przydatna cecha, wielozadaniowość, praca na wskaźnikach. Ktoś pisał ze sklepy się zamykają , a które się teraz nie zamykają w czasie pandemi? Dla każdego przedsiębiorcy jest to ciężki czas. Ja akurat pracowałam jeszcze w czasie pierwszego lockdownu i firma naprawdę zachowała się wobec mnie fer- nie zwolniła mnie, starała się jak mogła utrzymać wszystkich pracowników. Jak by ktoś był ciekawy w którym regionie pracowałam to w RG3 .. a regionalna jedna z lepszych. Zwariowana, wymagająca ale kompetentna- wystarczyło z nią poprostu poludzku pogadać by wytłumaczyć jeśli coś zle zrobiłeś. I to tez nie chodzi, o to że słodzę bo i zdażyło mi się dostać upomnienie pisemne za nie przestrzeganie procedury ale to była moja wina i już więcej tego nie zrobiłam i nie leciałam z wścieklizna,że firma jest zła i regionalny się na mnie uwziął...poprostu był to mój błąd .. Wiec moi kochani wszystko zależy od Twojego nastawienia i chęci pracy.

Szok
@Kicianka

No to faktycznie dużo nauczyłaś się w przeciągu dwuch lat. Skoro uważasz, że mówienie o Vipie podnosi KPI to jesteś nieźle(usunięte przez administratora) Powiedz mi szczerze w których z tych sklepów słyszałaś o informowaniu o akcji; Kik, Pepco, Reserved, Sinsay, Zara, Van Graff? A wiesz jakie mają wskaźniki nie chcesz wiedzieć! Skoro Regionalna z Regionu 3 jest tak zwariowana, to szczerze współczuję!

Kicianka
@Szok

Moja droga w sensie zwariowana w pozytywnym znaczeniu ????wole osoby które nie są robotami i nie przyjeżdzają na sklep by tylko opieprzyć i popaczec się z boku. Przykład o Vipie. Pani robi zakupy i czyma rzeczy za 60 zł... informujesz ze wystarczy u nas się zajestrowac i dobrać sobie coś za 20zl i będzie miała to gratis... proste ?proste...zyskujesz nowego klienta, który w dużym procencie może wrócić do takko na kupony, masz dodatkowe sztuki - podnoszenie wskaźnika, masz założonego vipa i regionalna jest happy. Wiec oddziałuje to na KPI. Informowanie o promocji tez powoduje ze klient dopiero się dowie od sprzedającego -posy przeważnie nie są czytelne dla nich????

Luki
@Kicianka

Kicianka jak nic z Twojej wypowiedzi można wywnioskować, że nie należysz do byłego pracownika, tylko stawiam że pięknie się zakamuflowałaś a jesteś kierownikiem tej sieci. Nie wspomnę, że nad ortografią trzeba popracować (popaczec, czyma). Praca jak praca, często w dwie osoby, a potem zaskoczenie że braki w asortymencie, owszem 12 godzin biegania daje w kość, ale do przyzwyczajenia, z nami pracowały dziewczyny 20 letnie, ale i babeczki 40 letnie. Chodzi o atmosferę, o obgadywanie za plecami pracowników ( kierownik powinien przede wszystkim być dobrym negocjatorem, słuchaczem, a nie bajkopisarzem!!!) Są sklepy, z których pracownicy wieją jeden, po drugim i nie ze względu na wynagrodzenie (najniższa krajowa plus premia przy wyrobieniu planu dla każdego sklepu innego, w dobrym przypadku 3 razy w roku, nie wspomnę już o kwocie tej premii bo to śmiech na sali) tylko przez atmosferę, którą wprowadza kierownik. Tyle że regionalna jest zachwycona kierownikiem i przenosi go z jednego zamykanego sklepu do drugiego. Może w tym jest sens, zamknie wszystkie sklepy, w których będzie kierowniczył! Niech nie zapomni zgasić światła, jak już będzie zamykał ostatni sklep Takko.

Bella
@Kicianka

Wróci na zakupy o ile poczta je dostarczy, albo przyjdą na maila!

GościówkaJ

Praca w Takko to jakaś pomyłka... poczytałam trochę opinii, oczywiście większość negatywów i niestety wszystko się zgadza... kierownik non stop cię o coś opieprza, nawet jeśli zrobisz coś co dla ciebie jest zupełne normalne, np plecami oprzesz się o filar sklepowy, od razu jest ochrzan, że się opierasz, lub byłaś na przerwie, kierownik cie po coś woła na sklep, wyjdziesz z butelką wody od razu okazuje się, że to nie do pomyślenia, że wyszłaś z butelką na sklep. Niestety w tygodniu codziennie przychodzi ileś kartonów, które musisz przyjąć potem zaklipsować, zawieszakować a następnie rozwiesić po sklepie, w 2 os. bo jedna w większość stoi na kasie. Ponadto są osoby, które bardzo lubią donosić na innych, co u kierownika i u regionalnej jest bardzo mile widziane. Nie wolno ze sobą rozmawiać podczas pracy, bo zaraz dostajesz opierdziel, że rozmawiasz mimo, że robota jest zrobiona idealnie lub ją cały czas wykonujesz. Kierownik ma non stop humorki, jak akurat trafisz na ten nie dobry to niestety praca nie jest w dobrej atmosferze, a wręcz czekasz aż się zaraz do czegoś przyczepi. Cały czas musisz informować o akcji, która aktualnie działa na sklepie, jest tego nie zrobisz oczywiście jestes za to "karcona", tak samo jak za przypadkowe nie poinformowanie o vipach, mówieniu każdemu dzień dobry, dowidzenia itp, bo mógł to być tajemniczy klient na dodatek kierownik robi jakieś śmieszne 5 minut skanera" i tam zaznacza czy wszystko to mówisz i robisz... broń boże akurat wtedy zdarzyło Ci się nie powiedzieć czegoś to tragedia, chociaż w moim przypadku, byłotak, żeja akurat wszystko mówiłam a kierownik powiedział, że nie dostatecznie dobrze słyszał, co było śmieszne...po miesiącu pracy tam mam już dosyć i podziwiem osoby które wytrzymują tam więcej niż ja.

Krk
@GościówkaJ

Ludzie uciekajcie z tej firmy jak najdalej, ja nie wyniosłam z tej firmy nic dobrego, co mogłabym wykorzystać w firmie której pracuje teraz. W Przeciągu 2 lat nauczyłam się więcej, niż pracując prawie 7 lat w Takko.

Piorytowana
@GościówkaJ

Potwierdzam.kierownik do zmiany.

Poirytowana
@Piorytowana

Szkoda że regionalna się nie zastanawia dlaczego wszyscy pracownicy odeszli a jeden kierownik został?. Układy,ukladziki.

Sowa

Kiedy zamykają kolejne sklepy? Takie mieli wizje i plany a nic z tego nie wyszło. W zasadzie nie dziwie się, to było do przewidzenia że Takko zniknie z Polskiego rynku!

Ukrytaprawda
@Sowa

Dokładnie smutne ale prawdziwe

Jakie są mocne strony pracodawcy Takko Fashion Polska?

Rea

Żadne, zero socjalu zero premii zapierdziel jak mało hdzia a i zero szacunku odgórnie

Living

Brak

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Takko Fashion Polska?

Tak

Kluska Śląska

Drodzy poszukujący pracy ... jeśli już tu jesteście tzn, że albo aplikowaliście na ogłoszenie albo zostaliście już zaproszeni na rozmowę . Szczerze polecam prace w Takko, ale tylko jeśli nie macie doświadczenia albo jesteście mało ambitni i nie stać Was na nic wiecej... popracujcie chwile w międzyczasie szukając pracodawcy który da wam poczucie stabilności i będzie w Was inwestował .. szkolenia online , premie , coaching to nie jest jakiś kosmos to norma w wielu polskich ale i zagranicznych firmach podczas pandemii! A wy którzy pracujecie już jakiś czas ... macie racje że, się tak nie angażujecie ... że tylko mówicie jak ciężko pracujecie choć po sklepach tego nie widać. Chcecie wiedzieć jak się pracuje w Takko? Wejdźcie na sklep, chwile w nim pobądźcie ... zobaczcie jaka panuje atmosfera, jak trzeba za pieprz AC w dwie osoby ,,na wielu sklepach można trafić na zgraną fajną ekipę i kierownika który pracuje na równo ze swoimi ludźmi ... jak wszędzie ... tak ... ale tylko tu nigdy nie poczujecie satysfakcji ze swojej pracy Czemu ? Bo cokolwiek zrobicie i tak będzie za mało, mało, mało... Odradzam pracodawcę.

Aga
@Kluska Śląska

"Jaka płaca tak wykonywana praca"

Dominika

@Malwa na zerowym poziomie? To jak wyglądała?

Malwa

Nie polecam! Firma epoki kamienia łupanego, rozmowa kwalifikacyjna na zerowym poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o Takko Fashion Polska - Puławy

• Jak się pracuje w Takko Fashion Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Takko Fashion Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Takko Fashion Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Takko Fashion Polska