Puławy

Opinie o PHU ZBYSZKO NZOZ Ośrodek Diagnostyki Radiologicznej i USG Pan Zbigniew Wacławski

staszek

no i na pewno jest to polska firma medyczna specjalizująca się w diagnostyce, mają sporo pacjentów jak widze.

Zdzisław

Pana Zbyszka spotkałem w latach 90-tych w jednej z klinik we Francji.Moja żona podczas wakacji doznała poważnego zatrucia przewodu pokarmowego.Trafiliśmy do kliniki w Bordeaux.Trudności językowe w nawiązaniu kontaktu z personelem medycznym były nie do pokonania, aż tu nagle pojawił się Pan Zbyszek radiolog.Słuchał jak próbowaliśmy dogadać się z dyżurnym lekarzem.Po chwili wszystko ułożyło się, jak w bajce.Wykonał badania, służył pomocą, opiekował się nami jak najbliższą rodziną.To wspaniały człowiek, którego po latach odnalazłem w Puławach.Świetny fachowiec, doskonale prowadzi swoją klinikę.Serdecznie polecam wszystkim pacjentom

Janusz

Podobnie jak wypowiedź Pani Janiny pochwalam ośrodek za pełną profesjonalność.Wykonane badania wzbudziły duże uznanie wśród profesorów, za co serdecznie dziękuję.Jakość niestety kosztuje

Janina

Bardzo profesjonalny zakład diagnostyczny.Lekarze polecają ten ośrodek, jako jedyny z tak precyzyjną diagnostyką.Drogo, ale naprawdę dobrze. Polecam

Zostaw opinię o PHU ZBYSZKO NZOZ Ośrodek Diagnostyki Radiologicznej i USG Pan Zbigniew Wacławski - Puławy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU ZBYSZKO NZOZ Ośrodek Diagnostyki Radiologicznej i USG Pan Zbigniew Wacławski