PUBLIMAR SPÓŁKA JAWNA LUCJAN STANISZEWSKI I SPÓŁKA

Opinie o PUBLIMAR SPÓŁKA JAWNA LUCJAN STANISZEWSKI I SPÓŁKA

No koment

Jeśli chodzi o wypłatę gdy już nie pracujesz w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to nikt nic nie wie dzwonisz z miejsca w miejsce gdzie nikt nie udziela ci odpowiedzi.. Dodzwonić się do szefa mija się z celem... Nie polecam

harry

Nie polecam, praca bez zadnych rokowań na przyszłość a kierownik na pierwszy rzut oka wyglada na absolwenta ZSS puławy, ul.Jaworowa

Zostaw opinię o PUBLIMAR SPÓŁKA JAWNA LUCJAN STANISZEWSKI I SPÓŁKA - Puławy

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUBLIMAR SPÓŁKA JAWNA LUCJAN STANISZEWSKI I SPÓŁKA