Opinie o PUBLIMAR SPÓŁKA JAWNA LUCJAN STANISZEWSKI I SPÓŁKA w Puławy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PUBLIMAR SPÓŁKA JAWNA LUCJAN STANISZEWSKI I SPÓŁKA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie PUBLIMAR SPÓŁKA JAWNA LUCJAN STANISZEWSKI I SPÓŁKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PUBLIMAR SPÓŁKA JAWNA LUCJAN STANISZEWSKI I SPÓŁKA w Puławy

kierowca

Pracuję jako kierowca, ogólnie warunki spoko, roboty jest trochę i można się czasami namęczyć, ale poza tym to nie narzekam

@turysta

na rozmowie sie przeciez zawsze czlowiek dopytuje jak ich jeszcze pomeczysz telefonicznie to gotowi jeszcze sie zrazic

Mroczny

Interesuje mnie oferta na (usunięte przez administratora)odnośnie przedstawiciela handlowego, a wcześniej o firmie słyszałem dosyć niezłe opinie. Ktoś jest mi w stanie przedstawić opinię z perspektywy osoby zatrudnionej na tym stanowisku? Jak to wygląda z umowami, jak wygląda sama praca? Oferują narzędzia pracy, ale czy to jest od razu czy jak? Dziękuję i pozdrawiam.

zarobny

pytanie czy jaki dodatek za nocki jest? kurde nie robilem to nawet nie wiem ale jak tak to tylko na nocki mnie biercie hehe

Dekarz66

Ogólnie to tak, pracujesz dopóki wszystkiego nie objedziesz, szybko pracujesz szybciej skończysz

Dekarz66

Ogólnie to musisz załadować towar i wyjechać przed 5 (przynajmniej kiedyś tak było), więc czasem lepiej wziąć sobie zapas czasu, żeby z tym zdążyć. No i czym szybciej zaczniesz tym w teorii szybciej skończysz

@@@
@Dekarz66

szukają kogoś na kierowce??

Nero
@Dekarz66

Ten brak sztywnych godzin pracy to nie dotyczy chyba wszystkich stanowisk co nie?

Nuget
@Nero

nie zazwyczaj robisz w określonych godzinach

dejzon
@Nuget

jako kierowca możesz zaczynac w teorii wcześniej stąd możliwośc pracy w płynnych godzinach ale reszta zakładu normalnie na zmiany pracuje

dejzon
@@@@

chyba zawsze na kierowce można się zgłosić

@dejzon

po prostu wysłać im cv można jakoś i podpisać że się jest zainteresowanym?

tytan
@nitros

możesz tak, albo na olx poszukaj sobie

Nośnik
@nitros

W jaki sposób chcesz im tak wysyłać? Bo rozumiem, że nie przez ofertę?

Discit
@Nośnik

No a mailowo by nie dało rady?

abef

próbował ktoś w ten sposób i dostał odpowiedź? ma ktoś jakieś info odnośnie tego?

Lakiernik

przy tym formularzu to jak się potem z tobą kontaktują ?

Lakiernik

podaje sie tam jakieś swoje dane czy co ?

stah

Ewentualnie można jeszcze samemu zadzwonić czy maila wysłać, bo też jest wszystko podane jak na tacy.

Tropek

ale jaki formularz w ogóle? bo ja nie rozumiem nawet, to już nie łatwiej na oferty się zgłaszać?

wilk
@stah

na co magazynierowi prawo jazdy? naprawde przydaje sie w praktyce? bo w ofercie pisza ze jest mile widziane

shrek Nowy wpis
@wilk

no jak jest wspomniane o tym to pewnie sie przydaje

Mixer Nowy wpis
@shrek

Moze dzieki temu jest opcja zmiany stanowiska po jakims czasie np na kierowce?

RNB Nowy wpis

Ich decyzja kogo będą woleć zatrudnić, skoro mile widziane to pewnie by woleli z prawem jazdy niż bez.

mouse

Dużo dziennie jeździsz?

Muniek
@kierowca

jaie godziny pracy mają kierowcy?

Muniek

jakie*

Mondrak
@Muniek

przychodzą na 4 (bo o 5 się hurtownia otwiera, więc do tej pory trzeba się zawinąć).

rej
@Mondrak

A to tak jak miałem w poprzedniej robocie

trucker
@kierowca

a jakie tam samochody macie? marka i stan?

NAT
@kierowca

pracuja moze u was kobiety na stanowisku kierowcy?

awo
@NAT

a chcesz się zatrudnić? szukają kogoś aktualnie?

@awo

możesz im bezpośrednio wysłać cv na stronie jest napisane

opop
@awo

na olx warto sprawdzić czy czegoś nie dodali

@opop

na olx masz, też patrzyłem

popcorn
@balboa

a długo czekaliście na odzew od nich po wysłaniu cv?

@popcorn

szczerze nie pamietam już, jakiś czas temu to było

Katarzyna
@balboa

A taka rozmowa to jak wygląda? O co pytają na przykład i kto ją właściwie przeprowadza

@Katarzyna

raczej o takie standardowe rzeczy, o doświadczenie, umiejętności, o poprzednie prace itd.

rokita
@balboa

teraz jest wolne stanowisko jakies?

Axe
@kierowca

W którym oddziale pracujesz?

xanto
@rokita

na olx patrz

xanto
@popcorn

troche minęło jak już nie pracuje, ale o ile dobrze pamiętam, to kilka dni i był odzew

@kierowca

jakie wynagrodzenie ma kierowca oraz ile godzin dziennie max jazda ?

Kieri
@kierowca

Jakie wynagrodzenie na katm b i ile godzin praca dziennie ?

publi
@Kieri

no o stawki konkretne to ich bezpośrednio wypada pytać ;D

labrador
@balboa

oo umknęła mi ta informacja dobrze wiedziec że zawsze można wysłać a nie tylko jak są otwarte nabory, jednak czytanie ze zrozumieniem i bystrosc oka ułatwiają życie

Sanatorium
@xanto

widzę, że jesteś byłym pracownikiem jak oceniłbyś pracę tutaj? jest to miejsce żeby się zatrzymać na jakiś dłuzszy okres?

Daktyl
@Sanatorium

Ja się tam zatrzymałem i nie żałuję, nikt nie macha zwolnieniami, wypłaty są na czas, nie planuję nic zmieniać

Wafel waniliowy
@Daktyl

macie tam może jakieś dodatki/bonusy pracownicze? jeśli mógłbyś coś szerzej o tym powiedzieć to bym był wdzięczny

james

znaczy wiadomo, ze roznie sie trafi, ale jesli ty jestes w porzadku to inni tez ci pod górke nie robią

Mindo

Nastroje są w porządku, otwarci ludzie raczej

no nie wiem

ogólnie to taka praca bardzo męczy? mam wszystkie uprawnienia, ale nigdy w sumie nie pracowałem tak żeby jakoś dłużej jeździć i w sumie to się zastanawiam jak to wygląda od tej strony

plix
@no nie wiem

wszystko jest kwestią przyzwyczajenia. Mnie np pierwszy miesiąc męczył, ale później bylo o wiele lepiej, teraz juz moge powiedziec ze praca przyjemna i fajna

wolf
@no nie wiem

a jakie uprawnienia masz na myśli? jakie trzeba mieć?

rekin
@wolf

wszystkie wymagane uprawnienia masz napisane pewnie w ogłoszeniu którym jesteś zainteresowany

turysta
@rekin

a myślisz, że jak mam jeszcze jakieś pytania do warto się jakoś z nimi kontaktować? czy raczej nie odpowiadają?

Latarnik

Zadzwonić też można jest normalnie numer w internecie podany

zarobny Nowy wpis
@turysta

fex
@Mroczny

ja nie wiem jak od tej strony stanowiska o którym piszesz wygląda ale ogólnie firma zapewnia co potrzebne więc nie ma się co martwić

Laluś

a duże masz doświadczenie w tej branży? właśnie też się zastanawiam czy próbować tutaj i nie wiem czy mam szanse

Mlyn
@Laluś

jakieś doświadczenie z tego co wiem wymagaja na początek ale lepiej probowac niz o zgode tutaj prosic

Zeugl
@Laluś

Wysłałeś już to cv?

atmo
@Mlyn

bez zadnego doswiadczenia jest szansa sie na cos dostac?

Mejores
@atmo

no musisz sobie pewnie zobaczyć w ofertach czego tam wymagają

Mejores
@atmo

nie masz tak w ogóle doświadczenia żeby cokolwiek wpisać w cv czy jak?

Pablo
@Mejores

a gdzie na oferty patrzycie bo ja nigdzie żadnych ogłoszeń aktualnych znaleźć nie mogę

karatekid
@Mejores

wiesz no ja mam jakies doswiadczenie ale raczej malo w porowaniu pewnie z innymi to sie zaczynaja tu schody wlasnie..

karatekid
@Mejores

moze wie ktos czy jest najpierw jakis okres probny jak przyjmuja? moze szanse daja nie az tak doswiadczonym, w koncu to oni szukaja rąk do pracy

jazz
@karatekid

nw jak jest teraz ale mniej doswiadczonych tez przyjmowali napewno, zalezy czego szukaja w danym momencie po prostu nic ci nie szkodzi sie zglosic

seven
@Pablo

ale sam musisz zobaczyć kogo szukają bo nie wiem na jakie stanowisko chcesz aplikować :p

akcept
@fex

skoro pracujesz to może wiesz i mógłbyś powiedzieć czy np jest opcja robienia jakichś nadgodzin tutaj?

akcept
@Mlyn

orientujesz się czyto musi być duże doświadczenie? czasem wiem, ze chcą kilku lat i w sumie szukam czegoś dzie nie tyle doświadczenie co umiejętności się bardziej liczą, doświadczenie też oczywiście tam jakieś mam

podłokietnik
@akcept

podbijam pytanie, w sumie nadgodziny by mi się bardzo przydały mógłby ktoś z pracujących sie wypowiedzieć w tej kwestii?

rik
@podłokietnik

nie wiem czy zdarzali się tacy co byli chętni na nadgodziny, najlepiej spytaj przy pierwszej możliwej okazji czy będzie taka możliwość

bonf
@rik

Normalne godziny pracy jakie są?

muslin
@bonf

są trzy zmiany standardowe

lolencjusz
@muslin

standardowe to znaczy jakie? 7-15-23?

louis
@lolencjusz

dobre pytanie, to będzie dopiero moja pierwsza praca na zmiany (jeśli mnie przyjmą haha) więc nie wiem jakie godziny zmian są 'standardowe'

zey
@louis

to sie przygotuj na nocki, jednak jest to troche przestawienie organizmu

fex

fajne miejsce pracy moim zdaniem. polecam

Bury
@fex

jak kontakty z kierownictwem? do dogadania?

Bury
@fex

jak to wygląda z początkami u was? jakieś szkoleniaczy przyuczenie?

atmo
@fex

jak fajnie sie pracuje to znaczy ze ogolna atmosfera wsrod pracownikow fajna?

mess
@atmo

stare pytanie ale odpowiem bo może ktoś aktualnie też się zastanawia nad tym - ja na atmosfere nie narzekam i uważam, że to akurat jeden z największych plusów tej pracy

Stan

Dobrze wiedzieć :D zachęcająco brzmi, jak nie ma obornika to już połowa sukcesu

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie PUBLIMAR SPÓŁKA JAWNA LUCJAN STANISZEWSKI I SPÓŁKA? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Puławy
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Profesjonalny kierowca
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
okularnik

cześć, wie ktoś może czy byłaby opcja pogodzenia pracy tutaj ze studiami? można sobie jakoś manipulować godzinami pracy?

okularnik
@okularnik

albo czy jest np szansa pracy na 1/2 etatu?

francuz
@okularnik

podbijam pytanko, tez jestem ciekawa czy szukają kogos na praktyki, czy w ogóle kogoś przyjmują na nie?

Peka
@francuz

W ogóle gdzie wy na ogłoszenia patrzyliście?

wolf

nie orientujesz sie, czy planują jakies przyjęcia w najbliższym czasie?

Ozy
@wolf

na ich stronie masz odnośnik do olx i tam jest sporo ofert z tego co widzę

miruna
@Ozy

ile sie czeka na telefon po wyslaniu cv? zdarza sie tak, ze sie w ogole nie odezwa? czy jednak nawet jak nie sa chetni to dadza znac o negatywnej decyzji?

gin
@wolf

są przyjęcia cały czas :)

Rzepa
@miruna

Po rozmowie dopiero pewnie daja znac co i jak

mess

myśle, że na pewno nie dzień później, obstawiałabym tak tydzień, z tego co się orientuje to właśnie większość ludzi dostaje po takim czasie odpowiedź

Istambuł

Jak do mnie się odzywali to czekałem chyba na telefon około 2 tygodni po tym jak już wysłałem cv

Kiwi

Po jakim czasie dostaje się odpowiedź na cv na stanowisko przedstawiciela handlowego?

Kiwi
@Kiwi

Chodzi mi o tę ofertę na olx na pełen etat

row
@Kiwi

jak ktoś otworzy twoje cv i stwierdzi że sie nadajesz, ile to dokładnie czasu zajmie? nikt nie wie

@Kiwi

to jest jedyne ogłoszenie aktualne prawda? bo też się na nie napatoczyłem i szukałem innych, ale to chyba jedyne

@row

chyba że na innej stronie jakiejś wstawiają też swoje ogłoszenia albo mają swojego fb czy coś?

Peek
@nitros

no ja sprawdzałem tylko na olx i tam można zazwyczaj znaleźć

Avison
@Peek

przynajmniej jak ja szukałem czegoś dla siebie to było pełno i nawet coś właśnie znalazłem więc wierzę że znajdę tutaj jeszcze fuchę

@Kiwi

Ja dostałam telefon po okolo dwoch tygodniach? Chyba nawet krócej

@Kiwi

A po rozmowie jakies kilka dni na feedback, więc mysle ze calosc zajmuje tak z 3 tygodnie na pewno

granyla
@row

widać będzie jak ktoś te cv otworzy? dostanę jakieś powiadomienie z olx?

podłokietnik
@Maeve

szybko bardzo myslałem, że nieco dłużej to zajmuje, pamiętasz jak wyglądała rozmowa?

@podłokietnik

No cóż mogę powiedzieć, rozmowa jak rozmowa szczerze niczym sie nie wyróżniała jakos mocno. Było szybko, ale konkretnie. Dostałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania a to najważniejsze. Atmosfera też w porządku

@podłokietnik

Jeśli chodzi o jakieś pytania, to również standardowo - objaśnienie stanowiska pracy, moje oczekiwania itd. Nie ma się czym stresować jak coś

Lorde
@Maeve

A jako pracownik mozesz powiedziec cos wiecej - nie tylko o rekrutacji ale takze o benefitach, i atmosferze? chcialabym przeczytac jakies swieze info :D

Ozy
@Lorde

Podbijam pytanie interesuje mnie tak ogólnie czy jest okej

rekin
@Ozy

jak dla mnie jest okej, nie moge na nic narzekać i szczerze polecam każdemu kto sie zastanawia

brad
@rekin

a macie teraz jakieś otwarte rekrutacje?

Korek
@brad

Najlepiej sobie w internecie sprawdzać z tego co pamiętam coś mi mignęło tutaj ostatnio

mord
@brad

widziałem coś ostatnio na stronach typu olx czy pracuj, ale musisz sam obczaić, bo przecież my tu nie wiemy na jakie stanowisko byś chciał aplikować, ani jakie masz wykształcenie, doświadczenie itd

budron

na olx da się to sprawdzić

Morąg

Jest tu focus na konkretny rodzaj mięsa? Czy jest wszystko, wieprzowina, drób itd?

Pm

moze ewentualnie zalezy od lokalizacji no ale nie nastawialbym sie na wybor

kandydat

gdzie są oferty do was?

Milch
@kandydat

Na olx możesz znaleźć na przykład, ja tam szukałem ale sprawdzaj lokalizacje

niuch
@Milch

jak wam poszła rekrutacja? odezwali się już do was? mozecie podrzucić jakieś info z pierwszej reki>?

niuch
@Milch

ten olx działa w ogóle czy ogłoszenia na pokaz wiszą i nikt sie. nie odzywa?

longi
@niuch

do mnie sie odzywali po zgłoszeniu na olx tylko troche czekałem ale warto było

Romoo

Jakie są warunki po przyjęciu dla nowych pracowniików?

Marynarz
@Romoo

o co konkretnie pytasz, o umowy, kase, czy o wszystko po trochu?

Karl
@Marynarz

najchętniej dowiem się czegoś na temat umów jak to tutaj wyglada, jakby ktoś był taki dobry

Gurasz
@Romoo

warunki sa okej praca jak praca nie bede ukrywal przyjemna jakos nie jest ale jak sie przyzwyczai to tez czlowiekowi nie wadzi, ludzie sa porzadni firma calkiem stabilna mysle ze ogolnie wiecej powodow jest za tym zeby sie zatrudnic niz zeby omijac ta firme lukiem

prosze
@Gurasz

a dlugo juz tutaj pracujesz? bo wlasnie zastanawiam czy zlozyc jakies cv ale troche na dluzej chce cos znaleźć

Tudek
@prosze

ja robie 2+ lata i nie narzekam w sensie bardzo standardowa praca nic nadzwyczajengo. mi odpowiada bo dostaje akurat i nie musze po robocie o niej dodatkowo myslec

bianek
@Tudek

to jak sie zatrudniales to pamietasz o co pytali na rekrutacji, byly jakies nietypowe pytania ktore ci zapadly w pamiec?

bianek
@Tudek

tez mnie jeszcze ciekawi jak masz juz 2 lata doswiadcznenia to powiesz czego moga tutaj oczekiwac od kandydata? biora tylko z doswiadczeniem ludzi czy bez tez czasami?

rafl
@bianek

to też pewnie zależy o które stanowisko pytasz bo tu będą oczekiwać a tu nie :)

Zbuku
@bianek

ja jeżdzę jako kierowca to ode mnie niczego nie chcieli tylko oczywiscie odpowiednie prawko, doswiadczenie nie wymagane

trotik
@rafl

sa ogolnie jakies ogloszenia wlasnie i jest kompletacja zamowien to na czym to polega ktos mnie olsni moze

Ben10

sa 2 ogloszenia ktore mnie interesuja w puławach,najpierw kierowca/magazynier a potem tez kompletacja zamowien.co jest lepsze wg kogos kto tam pracuje?licze na odpowiedz bo chyba najpierw kompletujesz zamowienie a potem jedziesz jako kierowca wiec w sumie bez roznicy bo to i to raczej dam rade,prawo jazdy tez mam jak cos

Ben10
@Ben10

i czy na obu stanowiskach zarobie tyle samo jak nie ma tu i tu podanej zadnej kwoty co do pensji?

Hiszpan
@Ben10

Skoro masz prawo jazdy to ja bym poszedł w stronę kierowcy, ale to pewnie zalezy w czym sie lepiej czujesz i jakie masz predyspozycje

Hiszpan
@Ben10

A skoro dasz rade na obu to moze na oba zlozyc cv najlepiej... ja pracowalem chwile na kierowcy i polecam, praca jak praca, ale dobrze mi sie zylo wtedy

Eryx
@Ben10

kierowca lepszy, ciekawsza robota bardziej roznorodna moim zdaniem niz kompletowanie

Mroczny

a ktoś kojarzy jak to wygląda z perspektywy przedstawiciela handlowego? bo też widziałem ofertę jakoś teraz

Nero

Ile aktualnie macie stanowisk do obsadzenia i jakie? Na jakich działach można pracować?

batat
@Nero

z tego co wiem to szukaja przedstawicieli, kierowców i magazynierów

Stryju
@batat

a na jakiej stronie można to sprawdzic gdzie znalazles ogloszenia ?

Parny
@batat

jeszcze doszła fakturzystka i kompletacja zamówień, więc jest z czego wybierać

arytronimo

więcej ofert do Puław nie ma, tylko te co na (usunięte przez administratora)?

Doew
@arytronimo

Są 3 na mega oferty pełen przekrój przedstawiciel handlowy, kierowca, fakturzysta

Fred
@Doew

Już nie aktualne, wyświetla się jedna i to aktualna do 25.04 więc po ptakach

Benek

Nie wiem czy to błąd strony czy to coś u mnie ale byłbym wdzięczny jakby ktoś wszedł na stronę, wszedł w zakładkę oddziały. Jest wymienionych 9, 3 dolne się rozwijają a 6 powyżej nie. Potrzebuje wszystkiego co tam jest napisane o puławach

Halo

W puławach to jest magazyn produkcja, dystrybucja czy siedziba?

Mak

Jest kontakt tylko do Lublina to oni obsługują całościowo wszystkie lokalizację?

arytronimo
@Mak

centrala jest w Lublinie z tego co sie orientuje

Milena

czemu fakturzyści pracują na 3 zmiany?

what
@Milena

yy a czemu nie? no skoro taki jest system pracy, to nie bardzo wiem po co takie pytanie zadajesz??

publi
@Milena

bo takie jest zapotrzebowanie zapewne, a ty co kandydujesz?

fryton

czy jest jakiś dowóz do pracy pracowników fizycznych?

giga
@fryton

ale w jakim sensie? że transport darmowy czy dofinansowany?

Ramon
@giga

Nie wiem czemu temat umarł bo kwestia istotna

Erwin

są ogłoszenia o pracę jakby co aktualne.

kkk
@Erwin

Na Puławy tylko przedstawiciel?

odp
@kkk

chyba do fakturowania i z tego co kojarze to na kierowce, ale to trzeba sobie sprawdzić

Erwin
@kkk

fakturzystka, obsługa klienta i przedstawiciel handlowy poszukiwany do Puław

Jarl
@Erwin

Długo nic nic a teraz tyle ofert?

Gościu

Jak się pracuje ogólnie? Firma stabilna, nie trzeba się bać o pracę?

@Gościu

Proszę o opinie, pozdrawiam

felix
@Gościu

firma stabilna. warunki podobne jak do innych w okolicy. ja sobie chwale

@felix

ja właśnie chce cv wysłać i pasuje zrobić rozeznanie, także będę wdzięczny za opinie

PH

przedstawiciel handlowy w jakich godzinach pracuje? normalnie 8-16?

PH2
@PH

też się chętnie dowiem, bo w ogłoszeniu nie ma tej informacji akurat, da ktoś znać?

demos
@PH2

Hmm, nie znam odpowiedzi do konca, ale wydaje mi się, że czas pracy przedstawicieli raczej nie jest taki sztywny, tylko trochę też zależy od placówek po których się jeździ

giga
@demos

czyli godziny dość elastyczne?

Sandra
@PH

Tak. Przedstawiciel zazwyczaj pracuje i jeździ w takich godzinach. Telefony zdarzają się też do wieczora.

Zostaw merytoryczną opinię o PUBLIMAR SPÓŁKA JAWNA LUCJAN STANISZEWSKI I SPÓŁKA - Puławy

• Jak się pracuje w PUBLIMAR SPÓŁKA JAWNA LUCJAN STANISZEWSKI I SPÓŁKA?

Zobacz opinie na temat firmy PUBLIMAR SPÓŁKA JAWNA LUCJAN STANISZEWSKI I SPÓŁKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PUBLIMAR SPÓŁKA JAWNA LUCJAN STANISZEWSKI I SPÓŁKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 12 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PUBLIMAR SPÓŁKA JAWNA LUCJAN STANISZEWSKI I SPÓŁKA