Opinie o Schattdecor Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Schattdecor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Schattdecor Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schattdecor Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Schattdecor Sp. z o.o.?

Młody pracownik

Wszystko oficjalne. Nic pod stołem. 100% płatne na konto.

HR
@Młody pracownik

Oczywiście alimenty i egzekucje komornicze mają pierwszeństwo!

Kawassaki
@Młody pracownik

Warto dodać, że Schattdecor płaci regularnie jak w zegarku. Jeszcze tak dobrze płacącej firmy nie spotkałem.

Śpioch

Nawet jak na Tarnowo Podgórne zarobki są lepsze niż płacą okoliczne zakłady, co jest dużym plusem tej firmy. Praca na produkcji bardzo monotonna i gdyby nie awarie i hałas to można by komara przyciąć co jakiś czas. Pozytywem jest za to opieka medyczna i wypasiony socjał.

Www
@Śpioch

Ciekawe gdzie ten komar jak maszyna nakłada a ciebie presję żeby wyrobić się w czasie to zdjąć rolkę rolkę założyć...

Śpioch
@Www

Przecież napisałem, że praca monotonna a "komarzenie" to tylko przenośnia, dla podkreślenia tej jednostajności. Przy odrobinie wprawy, można to robić przez sen ;-) Moja żona tak kiedyś karmiła dziecko, gdy było małe. Rano nawet nie pamiętała, że je karmiła. Tempo pracy jak na typowej linii produkcyjnej i reguluje je technologia drukowania i rozmiary roli. Gdyby nie trzeba nic było robić, to by nam nie płacili. Przepraszam, jeżeli zostałem źle zrozumiany lub wprowadziłem kogoś w błąd.

McGiwer

Dobre miejsce dla lubiących stabilizację zawodową. Firma rodzinna, zmian nie ma zbyt dużo. A gdy się trafiają to nie są to kuchenne rewolucje Pani Gessler, wywracające firmę do góry nogami. Raczej rozwój organiczny. Wszystko przewidywalne. Trzeba tylko być starannym w wykonywaniu powierzonych zadań i nie olewać obowiązków( bo to szybki wychodzi. Maszyny papiernicze nie lubią niedociągnięć lub zaniedbań. Nie tolerują syfu. Błędy szybko wychodzą. Reszta z górki.

Beata
@McGiwer

Cześć, co do tej stabilizacji zawodowej to po jakim czasie w Schattdecorze zawierana jest z pracownikiem umowa na czas nieokreślony? :) Jaka oferowana jest w ogóle na starcie?

McGiwer
@Beata

Ja miałem najpierw okres próbny 3 miesiące, a później od razu na czas nieokreślony. W sumie to i tak bez znaczenia, bo okres wypowiedzenia zależy od stażu pracy u danego pracodawcy a nie rodzaju umowy, a bankom przy kredytach na 30 lat i tak nie robi różnicy jaką dzisiaj masz umowę, bo za dwa lata możesz mieć inną, a za 5 lat możesz pracować w innym miejscu. Tutaj warunki pracy są stabilne. Ludzie nie byli zwalniani w pandemii.

Gajowy
@Beata

Ja dostałem od początku pracy umowę na stałe. Ale to było wiele lat temu i przeszedłem z ówczesnej konkurencji. Teraz pracownicy produkcji dostają stałą umowę chyba po roku pracy. Nie mam pewności. Najlepiej zadzwoń do działu HR. Tam otrzymasz odpowiedź z pierwszej ręki.

Dynia

Jest git. I tyle w temacie...

Operator Maszyn

Spotkanie krótkie i konkretne. Trochę pogadaliśmy o moim doświadczeniu i potrzebach życiowych. Przepytujący mnie była sympatyczna i uśmiechnięta. Było luźno i w ogóle się nie czułem jak na rozmowie o pracę. Mam nadzieję, że dalej też będzie tak dobrze. A co najważniejsze odpowiedź dostałem bardzo szybko, co się rzadko zdarza, bo firmy często w ogóle nie oddzwaniają z informacją jak poszła rozmowa i czeka się tygodniami na jakiś odzew. Tutaj było OK.

Jedno z pytań które zapamiętałem to dlaczego chcę pracować akurat w tej firmie i czy praca na trzy zmiany jest dla mnie OK. Do tej pory pracowałem w cztero-brygadówce, 7 dni w tygodniu więc praca na trzy zmiany od poniedziałku do piątku nie jest dla mnie żadnym problemem.

Dylan

Robota wymagająca uwagi i staranności ale dobra pensja osładza wysiłek. Warto tutaj pracować bo doceniają moje starania.

Danielooo

Pozytywów widzę dużo. Największy dla mnie, to brak wyścigu szczurów i kopania dołków jeden pod drugim. Negatywów też trochę się znajdzie, ale gdzie ich nie ma? Nie warto o nich pisać. To moja osobista ocena kilkuletniej pracy w Schattdecor. Do emerytury jeszcze trochę mi brakuje i chciałbym dociągnąć do niej w tej firmie. Jest dobrze tak jak jest. Nie ma co za dużo kombinować.

Barbara

Normalna firma. Normalni ludzie. Nic szczególnego - ani pozytywnie ani negatywnie. Każdy robi swoje i ani się tym nie chwali ani nie narzeka. Ale tak chyba powinno być. Narzekań nie słychać. Pochwał też nie. Przecież to, że są urlopy, płacą regularnie, jest opieka medyczna i stołówka pracownicza i podziękowania za pracę, to nic szczególnego. Tak powinno być w każdej firmie.

Iwona

Pracowalam w biurze podczas studiów jako stażystka, atmosfera miła, pomoc z każdej strony, nie mogę powiedzieć złego słowa :)

Mały Franek

Pracuje i wszystko jest w porządku, urlopy, wolne dni, opieka medyczna, z majstrem da się dogadać. Pensja też na dobrym poziomie. Polecam.

Janek

Można wierzyć lub nie, ale to najlepsza firma w jakiej do tej pory robiłem, a robiłem w kilku. Zapiepszać trzeba dużo, ale kierownictwo normalne i płaca na czas. I mam lekarza za darmo.

Genia

Ludzie tu jest niezly zapiernicz. Teraz sie tak rozkrecily zamowienia, że nie wiadomo w co ręce włożyć. Nie polecam dla tych, co szukają spokojnej i cieplej posadki, gdzie dzień mija na paleniu papierosów i parzeniu kawy.

Gienio

Pracuje już trzeci rok i da się wytrzymać. Pensja na czas, trochę trzeba pozasuwać ale ja akurat to lubię. Nowoczesny zakład i dobrze utrzymany. Bardzo czysto jak na taką produkcję.

Hipolit

To nie jest moja pierwsza praca w życiu, więc mam porównanie i Schattdecor wypada naprawdę dobrze na tle innych pracodawców. Standardem jest "normalne" podejście do pracownika nawet niższego szczebla, co bardzo sobie cenię, bo wiadomo jak to czasami wygląda. Wszystko wypłacane terminowo, praca w porządku - bywa ciężko, ale to praca, a nie wakacje. ;) Dobre miejsce jeśli ktoś chce zostać na dłużej - ja nie zmieniam, choć miewam od czasu do czasu propozycje. Jestem zadowolony właściwie w każdym aspekcie - od rodzaju pracy, atmosfery w zespole aż po zarobki.

Fachura

Dużo roboty i szybkie tempo. Błędy nie są tolerowane i powinno się je eliminować. Praca wymaga skupienia, myślenia i zaangażowania. Ale kasa jest porządna więc bilans się zgadza. W sumie polecam. Pewnie można znaleźć mniej wymagającą robotę, ale nie za takie dobre wynagrodzenie.

Karol

Witam. Znalazłem ogłoszenie na stanowisko pracownika produkcji. Jak wygląda wynagrodzenie na tym stanowisku, jaka atmosfera w pracy? Napiszcie proszę parę zdań.

Witek
@Karol

Najlepsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałem, a pracowałem w wielu. A teraz, po zmianie prezesa, jest jeszcze lepiej. Bardzo ludzkie podejście do pracowników, życzliwość i dobra pensja, nawet jak na Tarnowo Podgórne wysoka. Warunki pracy niezłe, socjał dobry. Polecam.

Późna odpowiedź
@Karol

Większość osób w tej firmie, to pracownicy produkcji. Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie o zarobki pracownika produkcji. Jest wiele stanowisk produkcyjnych, o odmiennym zakresie obowiązków i wymaganiach względem kwalifikacji i doświadczenia. Stąd pensje w tym dziale są zróżnicowane. Generalnie przyjmij, że firma płaci w górnym przedziale stanów średnich, ze wskazaniem na górny. W porównaniu do innych firm w Tarnowie i okolicach pensje są bardzo konkurencyjne, a do tego dochodzi dużo korzyści socjalnych. Na forum znajdziesz trochę narzekań na obecny poziom wynagrodzeń, ale wynika to stąd, że 15 lat temu płacono wielokrotność średniej krajowej. Teraz już tak dobrze nie jest. Wynagrodzenia w firmie są poufne, więc jeżeli nie masz zaprzyjaźnionego pracownika pracującego akurat na interesującym Ciebie stanowisku, ustalić dokładny poziom wynagrodzenia nie będzie łatwo. Najlepiej idź na rozmowę kwalifikacyjną. Jak twój przyszły mistrz i HR będą Tobą zainteresowani, to Ci powiedzą ile dostaniesz na początek. Później raz do roku waloryzacja wynagrodzenia. A co do atmosfery w pracy to nic jej nie brakuje, poza niską temperaturą latem :-)

Yogu

Polecam pracę w Schattdecor. Firma dobrze zorganizowana, ludzie sympatyczni i pomocni. Miła atmosfera pracy. Nawet przełożeni są normalni. Więcej takich firm by się przydało w Tarnowie.

Pomocnik

Praca niczego sobie. Pewnie można znaleźć lepszą, ale łatwiej trafić na gorszą. Mnie się tutaj dobrze wiedzie i pracuje. Koledzy też nie narzekają, a wielu pracuje tutaj od kilkunastu lat. Dobrze to świadczy o firmie i jej kierownictwie. Jedyny minus to brak dentysty w pakiecie medycznym opłacanym przez Schattdecor.

Drygus

Zarobki w porządku. Atmosfera w porządku. Praca generalnie dobrze poukładana. Trochę jej dużo i szybkie tempo, ale idzie wytrzymać. W tych czasach trzeba się cieszyć, że się trafiło do dobrej firmy i jest co robić. Maruderów wszędzie pełno. Porównując z opiniami o innych firmach na forum, tutaj jest naprawdę dobrze.

Pomocnik

Solidna niemiecka firma z ludzkim podejściem do pracowników. Dobra płaca za ciężką pracę. Czasami brakuje soków owocowych na produkcji. Poza tym wszystko jest w porządku. Nawet kierownictwo traktuje pracowników fizycznych uprzejmie, co się rzadko zdarza w firmach produkcyjnych.

Emeryt

Wszedłem tutaj przypadkiem, w poniedziałek, przy porannej kawie. Od kilku lat jestem na emeryturze. Miło wspominam czasy budowania tej fabryki w Polsce. Cieszę się, że firma się rozwija i nadal panuje w niej dobra atmosfera. Gdybym był trochę młodszy i miał lepsze zdrowie, chętnie wróciłbym do pracy w Schattdecor. Pozdrowienia dla dawnych koleżanek i kolegów. I pana Jurka Sz. który podobno ostatnio został nowym prezesem. To miłe, że firma docenia i awansuje swoich wychowanków, bo razem z nim uruchamialiśmy pierwsze maszyny drukarskie w Tarnowie!

Zostaw merytoryczną opinię o Schattdecor Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Schattdecor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Schattdecor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schattdecor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 48 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Schattdecor Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Schattdecor Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Schattdecor Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 455 ocen.
  • Sowia 10
    62-080 Tarnowo Podgórne