Opinie o Marta Cukiernia Rafał Małaczek w Pakość

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Marta Cukiernia Rafał Małaczek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marta Cukiernia Rafał Małaczek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marta Cukiernia Rafał Małaczek w Pakość

slonce

Ja to tam te prace nawet lubie. Klienci też są raczej zadowoleni z wypieków i obsługi i często wracają. Milo sie czlowiekowi robi jak slysze jak ktos sobie chwali.

Może ktoś informacje czy cukiernia potrzebuje pracowników? Na jaką umowę można liczyć?

Jowa
@Karolina

może popytaj na miejscu w cukierni, dowiesz się wtedy czy możesz zostawić CV :)

Isiaak
@Jowa

Dokładnie. Panie sa mile to pewnie odpowiedza, a tak to przynajmniej od razu zna sie jakies konkrety.

Tonia

Pracowalam poprzednio w innej cukierni, tutaj zdecydowanie lepiej sie czuje i warunki lepsze, dlatego nie zamierzam na razie nic zmieniac.

Rogalik

Praca nastawiona na kontakt z klientem, trzeba być usmiechnietym i milym, dodatkowo dbac o czystosc, ale tak to praca nie jest zbyt trudna… szybko sie lapie i potem już samo wchodzi w nawyk. Kasa na czas wiec nie musze się martwic, ze ktos mnie oszuka i nie będę miała za co zaplacic rachunkow. Atmosfera jest calkiem luzna, nie mam problemów w kontaktaach z innymi.

Rozmowę kwalifikacyjną w Marta Cukiernia Rafał Małaczek masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Szukam Elektryka do pracy w Niemczech?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
nika

obowiazki sa, najwiecej z rana i w sumie trzeba wtedy ogarniać ale idzie się jakos przyzwyczaić i robi się to już automatycznie. Zmiana naprawde szybko leci. Ogolnie nie narzekam

Madzik

Ostatnio kupiłam tort w piekarni Marta na urodziny swojego męża. Rewelacja!! Wszyscy prosili o dokładkę. Fajna strona internetowa, na której mogłam wypełnić formularz i zamówić tort przez internet. Wszystkie moje prośby odnośnie sugerowanych składników zostały uwzględnione. Brawa dla właścicieli za ten pomysł! W czasach kiedy wszyscy żyją w ciągłym biegu, takie rozwiązania pozwalają zaoszczędzić sporo czasu!

Ulka

Jaką macie atmosferę w firmie? Jaki jest system płacowy?

loomerka
@Ulka

atmosfere w pracy oceniam na piatke z plusem! Z dziewczynami można dogadac sie bez większych kłopotów. Placa jak placa, bez fajerwerkow, ale nie jest najgorzej

Paulina

@Seku Jakie wymagania stawia firma wobec swoich pracowników, czego od nich oczekuje? I co firma Marta Cukiernia Rafał Małaczek ma do zaoferowania swoim pracownikom? Informacje te mogą być istotne dla osób zainteresowanych pracą w tej firmie.

pani
@Paulina

trzeba mieć doświadczenie czy przyjmuja też bez ? ?

Ewangeline
@pani

Przyjmują :)

Seku

Ja to pracuję bardzo długo w Marcie. Znam szefostwo, klientów i powiem tak. Praca wymagająca specjalnie nie jest, szybko się można nauczć jak obsługiwać itd itp. nie ma w tym nic skomplikowanego. Szefostwo swoje wymaga ale też bez przesady, nie bardziej niż w innych pracach.A i atmosfera jest koleżeńska.

Bunia
@Seku

dokladnie,wymagania wymaganiami,ale jak bylam gdzies indziej to tam to od nas oczekiwali.ja obslugiwanie znalam juz wczesniej to mi to wiele pokazywac nie trzeba bylo,ale i tak to co inne tu jest to mnie ladnie nauczyli.

samotna

problemów w marcie nie miałam ani z sama pracą, ani ze współpracownicami, ani z szefostwem. wszystko było okej.

buzz

szukaja moze na wakacje do pracy?

Powiedziała
@buzz

Zależy od miejsca gdzie Ci pasuje. Najlepiej spytaj w danej piekarni w której byś chciała pracować, ale na pewno kogoś szukać będą.

Julita

Może ktoś podpowie jaka umowę dają na początek?

Suwa

Marta jest porządnym miejscem do pracy. Nie spodziewajcie się specjalnych warunków, ale jeśli chcecie po prostu popracować i mieć dobre relacje z przełożonymi i innymi pracownikami, to tutaj się da.

kozioelk

przyjemniutka robutkaa w fajnej atmosferce!!!

Miro

Cóż tu można pisać, firma ma opinie bardzo dobrego pracodawcy.

wesoła

widziałam że przyjmą osobę na pół etatu w inowrocławiu. nie wiem czy jeszcze aktualne bo jakiś czas temu to widziałam ale można spróbować.

Poola
@wesoła

Na pol etatu tez przyjmuja? Dobrze wiedziec.

Jinn

Czasem się ktoś wypowie nieprzychylnie ale jest tak że może nie jest kolorowo, ale nie ma co psów wieszać od razu. Nie powiedziałabym.

Nasturcja

Ale co że "kto pracował ten wie"? Pracowałam i tak jak pisałam, praca była bezproblemowa i jak już to o tym mogą się przekonać osoby, które pójdą tam pracować.

Jacek

Komuś sie pomyliło, gdyż to forum jest dla pracowników aktualnych. Czasami firmy udzielają odpowiedzi!!!

dili
@Jacek

nie wiem czy wiesz, ale osoby, które kiedyś pracowały w firmie też mogą się udzielać na goworku i wyrażać swoje opinie. nie tylko aktualnie pracujący. nie wiem skąd taki pomysł w ogóle?

Gerwazy

Marta to przepyszne produkty, kosztowaliśmy wielu, chleby, ciasta, z całą rodziną. Sąsiadka pracowała i poleciła nam Martę, dlatego zaczęliśmy przychodzić i kupować i nie żałujemy.

Zostaw merytoryczną opinię o Marta Cukiernia Rafał Małaczek - Pakość

• Jak się pracuje w Marta Cukiernia Rafał Małaczek?

Zobacz opinie na temat firmy Marta Cukiernia Rafał Małaczek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Marta Cukiernia Rafał Małaczek