Opinie o drutex.pl - DRUTEX S.A. w Bytów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Drutex. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Drutex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drutex w Bytów

Irek

Wypłata zawsze na czas, warunki w porządku, polecam!

Zenek

Pracuję od dwóch miesięcy i jak na razie jestem zadowolony, zamierzam zostać na dłużej.

Antek

Dotrzymują warunki zawartej umowy, dobre godziny prac i dodatkowo płatne nadgodziny. Kierownictwo okey, załoga dobrze się dogaduje.

Robes

Okey, terminowe wypłaty i przystępne premie.

Magazynier

Aplikowalem na inne stanowisko niż to które mi zaoferowali z obietnicą wejścia po czasie. Niestety :/

O doświadczenie, prace w grupie i stan zdrowia

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Grzesiek

Dobre miejsce do pracy i rozwoju zawodowego. Można nieźle zarobić, ogólnie ekipa pomocna dla nowych osób :)

Jarek

Witam, jakie kwalifikacje są potrzebne aby zostać ochroniarzem i czy jest zapotrzebowane na to stanowisko? Jestem wysportowanym, bystrym i dosyć postawnym 25 latkiem i uważam że sprawdził bym się na tym stanowisku. Pozdrawiam

Katarzyna
@Jarek

A ciekawe czy nie szukają raczej ludzi z orzeczeniem? Bo w tej branży to częste dosyć.

Życzliwy

Tą całą firmę DRUTEX mam gdzieś chodzi mi bardziej o kierowców tej firmy. Panoszą się po parkingach w Polsce i chlają alkohol idyskutują do późnej nocy. Nie mówiąc o tym że korzystają z różnych myjni dla ciężarówek w Polsce żeby dostać talon na darmowe żarcie. Gdzie w trzech/czwartych przypadkach wjeżdżają czyste na tę myjnie. Także zacznijcie ich trochę kontrolować Drogie kierownictwo szanowanej Firmy. Pozdrawiam Życzliwy

Marro323

Moja opinia jest neutralna. Na plus zasługuje na pewno wynagrodzenie, zawsze na czas, adekwatne do wykonywanej pracy. Miła atmosfera pracy. Majster zasługuje na duży plus. W każdej kwestii można się z nim dogadać. O urlop nigdy nie było problemów. (Nie każdy majster jest taki w tej firmie). Największym minusem są na pewno godziny pracy, a dokładnie 12 w soboty. No i nocki które nie należą do najprzyjemniejszyszych. Nikt tutaj na siłę nikogo nie trzyma, więc zawsze można zmienić pracę. Pozdrawiam

Drowers97221@wp.pl
@Marro323

Dzień dobry, Na jaki dziale Pan /i pracuje i ile tam płaca? Bo nie ukrywam, że myślę nad pracą w tym zakładzie, a same krytyczne wypowiedzi? Pzdr????

Mieszkam w Niemczech i pracowalem w fabryce okien przed ta cala korona. I musze przyznac ze jak slysze co sie w Drutexie odbywa to normalnie szok. U nas w kazdy czwartek podawali plan na kolejny tydzien na jakim "biegu" jedziemy. Duzo zamowien to dluzej robimy, przyklad, 6 bieg to do 16 max. i do 16 byla robota. ani minuty dluzej bo inaczej "baty" od kolegow ze sie popisujesz. Nie bylo czegos takiego jak, Hej zostajemy dluzej dzisiaj, na 3 godziny. W soboty jak byla robota to do 12 w poludnie MAX. i buleczka od szefa na sniadanie. Pewnie ze trza bylo robic i majster caly czas poganial no ale kuzwa jego mac, w Drutexie to widze ze tak samo jak kiedys w Egipcie.

Jaras
@Andrzej

Cześć. A gdzie w Niemczech pracujesz przy oknach?

1904

Drutex to jedno wielkie (usunięte przez administratora) to co się dzieje na jednych z hal to szkoda gadać picie ćpanie i tzw (usunięte przez administratora) za premię kobiety zrobią wszystko a majstrowie to zachowują się jak strażnicy (usunięte przez administratora) coś zrobisz nie tak masz po premi

Czy firma Drutex kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Nik

Ile zarabiają w ochronie. Na portierni?

Babcia

Pracowałam kiedyś . To już historia. Osobiście nie narzekałam. Lubiłam iść do pracy. Chyba jedyna. Zgrzewalam. Swoje zrobiłam i do domu. Wrócilabym. Ale mam 58 lat. To na Drutex trochę dużo. I mam problem ze staniem. Oj miło powspominać. Wtedy byłam młodsza o 10 lat. A odnośnie majstrów. To im głupszy tym lepszy. Tragedia w trzech aktach. skąd oni ich brali. Ja tylko tam takich baranów spotkałam.????????

Zapobiegliwy

Dzień dobry, Czy przedstawiciele handlowi pracują stacjonarnie + wyjazdy od czasu do czasu czy raczej jest to praca w terenie: wizyty u klienta + obrobienie maili?

Natan

Pracuję tutaj od pół roku i jak narazie jestem zadowolony. Co prawda na produkcji, ale jest okay. Atmosfera w porządku. Każdy po prostu przychodzi i robi swoje

jestem przedstawicielem handlowym na rynku niemieckim. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z wypłaty, a także z tego jakie udostępniają narzędzia pracy. Wyplata zawsze w terminie.

Podobno znowu mają wszystkim premię obciąć . Pytam się który to już raz? Miała być podwyżka a nawet tego co powinniśmy normalnie dostać nie ma. (usunięte przez administratora) i wielka ściema te całe wypłaty.

Maciek

Pracuję tutaj od 3 lat. Nie narzekam. Szef w porządku. może wynagrodzenie jakby było troszke wyższe :P Na pewno za plus to stabilne zatrudnienie- czyt umowa o pracę. Nie ma problemów z wzięciem urlopu.

Ktoś

Pozdrawiam i ostrzegam przed pójściem na linie do Soldatke , koleś ma coś z głową nie równo i traktuje ludzi jak robotów ciagle mu mało mało , ludzie już się na niego skarżą a widać pan g ma to gdzieś

Panda
@Ktoś

Jest wymagający, ale kiedy widzi, że wykonujesz swoją pracę, nastawienie jest dobre. Jeśli krzyczy, to głównie żart. Kto nie rozumie, nie jest jasne, dlaczego krzyczy. Dobrze, umie żartować, więc praca jest fajniejsza.

777 Арчи
@Panda

Охренительный шутник! Наподобии Вольского...

Darek

Fajnie, ze jest tutaj szeroki zakres szkoleń. Praca jest stabilna i nie musiałem sie martwić, nawet podczas pandemii, ze mnie zwolnią. Poza tym miła atmosfera ;)

Ja tutaj pracowałam przez pewien czas w dziale IT. Pisze pracowałam, bo zdecydowałam, że chyba jednak się przebranżowię ;) Ale co do samej pracy jak i firmy. Praca bardzo w porządku. Nie ma jakiegoś kolesiostwa. Ja akurat trafiłam na fajny zespół, miła atmosfera. Dostaje się tutaj umowę o pracę, a myślę, ze dzisiaj jest to chyba jedna z najważniejszych rzeczy. pakiet socjalny jak i wynagrodzenie uważam za bardzo w porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o Drutex - Bytów

• Jak się pracuje w Drutex?

Zobacz opinie na temat firmy Drutex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drutex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 32 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drutex?

Kandydaci do pracy w Drutex napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drutex