Salag Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowaSALAG

Suwałki

Opinie o Salag Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowaSALAG

123b

Dobrze, że już nie ma KT - wreszcie można normalnie i spokojnie pracować, do zarządzania ludźmi gość totalnie się nie nadawał. Mam nadzieję że już nigdy nigdzie nie będzie mu dane być szefem - i że odpłaci za jak postępował i z ludźmi i jak się do nich odnosił

cezar
@123b 06.04.2017 12:30

napisz cos wiecej o tym czlowieku bo szaleje teraz u nas na zakladzie gnebi nas jak kot myszy

jolcia
@123b 06.04.2017 12:30

niestety teraz jest sp w Cezarze Ełk,już mu prawie się udało rozłożyć firmę na łopatki,ale dyrekcja lubi truskawki ...

Julita

Czasem chęci nie wystarczą @monsulany, @zdzich, nie ma teraz aktualnych ofert pracy, więc czy SALAG w ogóle szuka tych nowych osób, które miały pracować po innych, którzy z firmy odeszli? Może nie ma teraz takiego zapotrzebowania?

Monstualny

Jesteście pewni, że nie można napisać o firmie Salag coś pozytywnego? Nie ma idealnych firm, ale zawsze, jak chcemy oczywiście to znajdziemy coś dobrego !

Zdzich

Zero pakietu socjalnego, i zero nowych miejsc pracy, po tych co odeszli nie mogą obsadzić.

Julita

@fortelepsze czy w poprzednich latach sytuacja wyglądała tak samo? A czy w takim razie w SALAG funkcjonuje jakiś pakiet usług socjalnych?

Monster

SALAG jest dobrym pracodawcą, być może nie jest idealny!

Julita

@Mike czasami nowe oferty pracy nie musza znaczyć rotacji pracowników, może oznaczać również rozwój firmy i powstawanie nowych stanowisk pracy. Możesz dokładniej opowiedzieć, jak prezentują się twoje warunki zatrudnienia?

Mike

Wystarczy spojrzeć na ilość ogłoszeń o wolnych stanowiskach pracy to chyba powinno mówić samo za siebie jak panuje tam atmosfera i jakie pieniądze można zarobić ze wszyscy uciekają. Niedługo wędlina będzie sam pracował.

Mike

fortelepsze

Julita nie ma żadnych benefitów, zgadnij co podostawali ludzie w ubiegłe święta bożego narodzenia? Otóż NIN, NULL, ZERO, a liczba nowych ogłoszen nie swiadczy o zadnych nowych miejscach pracy, połowa ludzi się zwolniła.

Natalia

Świetna firma i bardzo zależy mi na pracy tu ale nie ma nowych ofert!

Potencjalny

Czy handlowcy w Salagu nadal piszą taski w Synergy, czy może zmienił się system raportowania ? Jak wygląda system prowizyjny , czy jest tak jak u innych podstawa +-premia ?

Czarek

Czy ktoś ma informacje na temat oferty pracy firmy SALAG? Słyszałem wiele dobrego o nich i chciałbym się zatrudnić ale nie mogę nic znaleźć. Ja szukam pracy na produkcji więc może się uda ? Opinie na forum są przychylne firmie więc myślę, że będzie mi dobrze.

Witold

Myślę , że SALAG zasługuje na dobrych pracowników.

@Witold 20.04.2017 21:22
Myślę , że SALAG zasługuje na dobrych pracowników.

I takich już ma i powoli zyskuje kolejnych :-)

Julita

Co aktualnie dzieje się w firmie SALAG? Firma ciągle rozwijająca się wiele nagradzanych nowości produkcyjnych daje impuls do działań.

Maciek K.

Jeśli chodzi o dział handlowy to młody łepek z miasteczka koło Zielonej Góry musiał się nieźle pucować władzom firmy skoro wybrali go na kierownika przed 30-tką i zaledwie po 2 latach pracy. Na pewno nie jest to zasługa wyników , dobrze wiemy jakie obroty generuje biedne województwo lubuskie i zachodniopomorskie. To też świadczy o tej firmie, że są równi i równiejsi. Trzeba jednak wziąć poprawkę na to, że niektórzy mimo forów u kierownictwa kariery ostatecznie nie zrobili. Znamienitym przykładem był Dawid Sz. , też było go pełno i woził się jako prawa ręka władzy, niestety biedak nie zrobił kariery w Salagu i wylądował w Słupsku. Albo inny przydupas , niejaki Paweł N. z Konina, który grzeszył wszystkim tylko nie wzrostem - też wylądował ostatecznie poza firmą, ale tę jego wazelinę, słowa pochwały i uwielbienia na cześć Salaga pamiętam do dziś (ha , ha).

JA
@Maciek K. 07.12.2016 19:01

Jeszcze się nie pogodziłeś z utratą pracy ? Przecież to już kilka lat, a Ty dalej wylewasz gorzkie żale podszywając się na dodatek pod innych jak zwykły tchórz. Trzeba było pracować, a nie ściemniać ! Pozdrawiam nierobie ! :)

Stary
@Maciek K. 07.12.2016 19:01

Po co Ci to było chłopie. Wykaż sie dobrą robotą a później ewentualnie narzekaj, jeśli masz powody.

wiktor

Piotr' poniekąd tak, jednak wiesz ,że jest inaczej zawsze sie ktoś znajdzie kto narzeka i tak się bedzie to wszystko kręciło, powiedz mi może ty proszę, jak wyglądają zarobki i umowa jako Elektronik bo jest ogłoszenie

Piotr

Miałem aplikować na magazyniera ale, wtf? Całe to forum wygląda na rozmowę wkurw....ch pracowników z kierownictwem, które odwraca kota ogonem i pisze że jest bosko. Tak na przyszłość jeśli to jest forum o pracy to nie służy to poprawie wizerunkowi firmy ale zrozumieniem problemów pracowników-i poprawie warunków pracy! Jestem zniesmaczony i to ostatnia firma w tym kraju w której mógłbym pracować.

ŁomatkBosko

@czekaj "....ludzie chętnie przychodzą tutaj do pracy." Przez 4 lata pracy w tej Company nigdy ale to nigdy nie słyszałem od żadnego pracownika, że chętnie tu przychodzi się do pracy, raczej chętnie się wychodzi albo odchodzi z pracy w tej Company. A ten tekst o "pracy w gronie specjalistów", no specjaliści z tej Company no pracują, ale gdzie indziej!

Koguś

Weżcie . Szukają kogokolwiek . Nie chce nikt dłużej za takie nędzne wypłaty pracować i znosic humory własciciela i zarządu -szczeglnie PReZESA Mroczka Siedzisz ciagle pod nadzorek kamer w nos niezauważony sie nie podrapiesz . MASAKRA.Atmosfera do kitu

ŁomatkoBosko

Najwięcej o warunkach pracy mówi sytuacja: w ciągu 3 lat zmienił się cały dział konstrukcyjny i większa część narzędziowni (ciekawe czemu?). Brak logicznego składu i ładu w podejmowaniu decyzji. Kilka osób z bliskich kręgów właściciela mocno dezorganizuję pracę, a czasami wręcz utrudnia ją innym pracownikom. Szczególnie jak ktoś chcę się wykazać to wtedy trzeba mocno się trzymać. Dobra rada: nie pij ich wódki, pij swoją i za swoje. Z czasem zrozumiesz.

ŁomatkoBosko

Ubawiłem się z trzech ostatnich postów (@nerd, @pracownik, @wer)! Kto je pisał? Jojo And Spółka? Konstruktor rozwijający się w Salag? Jak Wynalazca pozwoli i palcem Bożym wskaże rozwiązanie :) tak się człowiek rozwija w Salag. Definitywnie posty pisane przez .... dla poprawy wizerunku firemki!

Ja jestem zadowolony z pracy w firmie salag ogólnie powiem że praca jako konstruktor czy praca na narzędziowni jest inaczej traktowana niż praca na produkcji i tam polecam zarobki też są lepsze

obserwator

Jak są takie warunki to czemu nie zgłosicie do inspekcji pracy do sanepidu wiem że zarobki nawet nie ciekawe co to się porobiło niedługo to za miskę ryżu Polak będzie pracował takie zakłady jaj wasz powinien więcej płacić za szkodliwe warunki czemu nikt tego nie kontroluje a czy macie związki zawodowe? Ochyda ci robi Polak z Polakiem

Nie polecam , tyle chemi w powietrzu jeszcze nie widziałem, cały czas jest podgrzewany plasik i zgrzewany, jeśli nie chcesz zejść na raka za 5 lat to ok, ja nie dałem rady, to co zarobiłem musiałem wydać na lekarzy bo miałem zawroty głowy, totalny brak wentylacji i opary plastiku, chyba również ołowiu ale nie jestem pewien, reszta byłych prawników potwierdzi na tym forum czym zajmuje się Salag i jakie warunki pracy oferuje, w XXI wieku takie warunki pracy, masakra

dusia

W salagu nie liczy się że ktoś dobrze wykonuje swoją pracę jak ktoś dostanie umowę i szef pochwali to decydujące słowo ma brygadzista Józef który albo kogoś pplubi albo zgnoi jak tak dalej będzie to w tej firmie będzie pracować tylko BRYGADZISTA JÓZEF o jego rodzina

pomocny

no nie wiem jak to wszystko wygląda, czy mozna na przykład zrobić tak, żeby isc do nich tam i na miejscu o wszystko podpytać? no bo nie wiem czy można tak sobie iśc i pytać o prace, moze lepiej jest zadzwonić @wanda i o wszytko zapytać jeśli nikt zobecych czy byłych pracowników Ci nie odpowie tak naprawde?

!!!!1

jezu az sie czytac nie chce.. tak kazda chudzina w salagu dostanie prace biurowa odrazu :d... albo chcesz pracoeac i musisz dac rade albo szukaj p0racy lżejszej od spania ;)

an

Przyjmują :) najpierw na zlecenie a pozniej na umowe o prace. Kobiety najczesciej pracuja na pakowaniu, na dluzszy okres dosyc ciezko fizycznie

kordi

mam pytanie czy wie ktos czy przyjmuja do pracy do Salagu w tej chwili?

BIB

Salag byłby ok ,gdyby nie pewne osoby z zarządu oraz ten cały popiepszony system wynagradzania. Pięc tysięcy dodatków, przeliczników - jednym słowem chore.

popieram pracuje 5 lat i gdyby mi nie pasowało to bym to jebnąl ale umowa na stałe prawie 3 tys. na ręke w suwałkach jest dobrze a ten kto narzeka poidnieść kwalifikacje i ambicje

super firma

Bardzo fajna firma pracuje ponad dwa lata,trzeba przyznać kasa coraz mniejsza jeśli nie masz innej opcji mozna sie zachaczyc (2.200.00)mozna wydusić,dyrektor [usunięte przez administratora] i prezes [usunięte przez administratora] to zwykli lichwiarze,nie znaja sie na podstawowych aspektach sprzedaży,szef [usunięte przez administratora] fajny gosc mozna sie z nim dogadam,jesli pozbędzie sie kilku osób mozna cos jeszcze zadziałać,na magazynie tez prze...ne,tam rządzi [usunięte przez administratora] raczej wymagający,wynagrodzenie lipa[usunięte przez administratora]

lulek

pracowałem też dość sporo czasu w tej firmie, moim zdaniem porażka !

a na jaka umowe zatrudniaja?? I co robia kobiety? słyszałam że na zlecenie.mieli przyjmować w marcu a jakoś nie dzwonią

ja

a na jaka umowe zatrudniaja?? I co robia kobiety?

...

pracujesz caly miesiac + 2 soboty, to zarobisz 1300-1400zl. warunki pracy okropne: glosno, goraco, i duzo chemi w powierzu (olow, wapno). Za to klimat w pracy nie jest zly ale nie polecam na dluzsza mete

mum
@... 16.02.2011 14:44

mowa o właścicielu A.G. ( patron z hiszpańskiego właściciel)

zohan - 2010-09-27 14:43:41 heh firma świetna innowacyjna i ma wizję :) a jej z español. PATRÓN zadaje bez przerwy te same pytania : Długo będziesz się z tym pierdo..ł? to ulubione słowo potrafi również odmieniać przez przypadki. Dla osób poszukujących nie tylko pracy ale również i niezapomnianych wrażeń polecam.Pracuje tam już 5 rok:) Bzdury pleciesz. To polska firma , nie ma żadnego zagranicznego patrona.

zohan

heh firma świetna innowacyjna i ma wizję :) a jej z español. PATRÓN zadaje bez przerwy te same pytania : Długo będziesz się z tym [usunięte przez administratora]? to ulubione słowo potrafi również odmieniać przez przypadki. Dla osób poszukujących nie tylko pracy ale również i niezapomnianych wrażeń polecam.Pracuje tam już 5 rok:)

xxx

a dlaczego? w jakim dziale pracowales? bo tez chce tam isc

zawiedzony

pracowałem 3 lata i nigdy nie dam dobrej opinii dla tej firmy ani dla kierownictwa

Zostaw opinię o Salag Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowaSALAG - Suwałki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salag Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowaSALAG