Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SALAG Sp. z o.o. sp.k. w Suwałki

Salgas

Zwalniają na potęgę. Mają przyjść więźniowie do pracy. Krętactwo!

Praca

Witam! Jakie zarobki są w Salagu i jaka panuje tam atmosfera ?

Gols

Dlaczego Salag zwalnia ludzi na potęgę?

Oferty pracy Nowy wpis
Kandydat

Pojawia się dość duzo ogłoszeń dotyczacych zatrudnienia. Czy coś zmieniło się na lepsze po nowym roku? Czy jest pożądek? Czy Waszym zdaniem warto tam pójść?

Ja Nowy wpis
@Oferty pracy

Nic się nie zmieniło poza tym że trochę ludzi do decco poszło lubisz hard core to pecam

Praca

Witam! Jakie zarobki są w Salagu i jaka panuje tam atmosfera ?

@Praca

Atmosfera jest raczej pozytywna ale bywa różnie, zależy na jakim dziale

@Praca

Witam, Zarobki w zależności od stanowiska, jeśli biurowe lub techniczne/specjalistyczne tudzież handlowe myślę, że są ustalane indywidualnie w odniesieniu do doswiadczenia i prezentacji. Jeśli stanowiska robotnicze są tp na początek dość niskie stawki na okresie próbnym, bo pracownik powinien pokazać co potrafi. Po okresie próbnym dochodzi premia do stawki. Sa dzialy na których pracuje się w systemie 4 brygadowym po 12h (5I/5Wolne/5II), co jest myślę atutem. Godna uwagi jest stabilność zatrudnienia, nikogo nie zwalnia sie za dobrze wykonywaną pracę. Umowa o.pracę od poczatku, więc zero szarej strefy. Ludzie, którzy chca i pptrafią pracować mają mozliwość rozwoju i awansu, a co za tym idzie lepszych zarobków. Jesli chodzi o atmosferę, to jest dość dobra. Niestety można trafić na negujacych wszystko ludzi na tzw. przeczekaniu. Nie jest ich dużo, ale jeśli sie ma swój rozum i nie ulega "negatywnym wpływom" jest wporządku. Zdecydowanie nie jest to miejsce dla "ślizgaczy" i ściemniaczy, którzy wiecznie narzekają. Takim źle będzie wszedzie i wejdą na każde forum i wyleją żale.

@Praca

Witam dolaczam sie do pytania.Obecjie szukaja osoby do biura /asystentka zarządu. Czy ktos moze sie wypowiedziec na temat warunkow pracy w biurze???

@XD

Praca Witam dolaczam sie do pytania.Obecnie szukaja osoby do biura /asystentka zarządu. Czy ktos moze sie wypowiedziec na temat warunkow pracy w biurze???

Helena
@Pracownik

Witaj, wspomniałeś, że w firmie jest możliwość rozwoju, a w jaki sposób?Organizowane są jakieś szkolenia czy jeszcze coś innego? Na co można liczyć? :)

@Praca

Nędznie płacą i zwalniają na potęgę!

@Praca

Słabo 17/h, atmosfera nieciekawa.

Zależy

Atmosferę tworzą pracownicy.

Artur
@Salgas

Co się kryje pod tą "nieciekawą" atmosferą w Salagu? Chodzi o relacje na linii pracownik-pracodawca, czy mówisz o relacjach między pracownikami? No i czy te 17 zł na godzinę to sama podstawa, a oprócz tego są jakieś premie i bonusy?

@Salgas

Taka propozycja to już przeszłość

@TenOn

To co? Zwiększyli stawkę? Ile teraz płacą? Napiszesz?

@Zbigniew

Wszystko zależy od stanowiska i doświadczenia. Ale nie jest to 17 zł.

Juras
@Zbigniew

Ja się znasz na robocie to płacą dobrze. Ja nie narzekam.

@TenOn

Czyli pewnie więcej. To dobrze bo liczyłem, że będzie można dobrze zarobić. A jakieś premie do tego dają? Frekwencyjną albo uznaniową?

Kamila
@TenOn

Asystentka Zarządu to nie byle jakie stanowisko prawda? Też jej nędznie płacą? To przecież osoba która ma być "prawą ręką" szefostwa.

Ka-mil
@Kamila

Stawki w Salagu są niestety silnie uznaniowe, nie zawsze idzie to w parze z zaszeregowaniem. Co do premii, stawki nimi wyrównuja. Nie ma czegoś takiego jak premia frekwencyjna, chyba tylko brak premii za nieobecność ... Pracodawca jest wypłacalny, ale trzeba dobrze czytać warunki umowy, zwłaszcza jesli chodzi o stawki i premie.

.....
Klient

Zła atmosfera.....

xD Nowy wpis
@Pracownik

Widzę obrońca firmy, lewa ręka galasa... każda firma to nie miejsce dla ślizgaczy, ale jak może być inaczej skoro robią za 2500 netto?!, zwalniają pracowników po 2 czy 3 latach by zastąpić ich więźniami, tania siła robocza...no tak. Każdy szanujący się człowiek mający ambicję znajdzie lepiej płatną pracę i się poprostu zwolni a wy nazywacie ich "ślizgaczami" I "ściemnaczami"? Galas zawsze był egoistą... po wypadku nic się nie zmieniło.

Salgas

Zwalniają na potęgę. Mają przyjść więźniowie do pracy. Krętactwo!

hahahah
@Salgas

przecież więzniowie juz od dawna pracuja tu (2 lata) pomysl zanim napiszesz takie dyrdymały

@hahahah

Nie było ich przez tego koronawirusa i tyle!

Tak było
@Salgas

A zwalniają jak się da, szukają oszczędności i robią to w ludziach . Wszystkich więźniami najchętniej by zastąpili.

Artur
@Tak było

A powiesz coś o zarobkach w SALAGu? Ile dają na start? I czy biorą też ludzi świeżo po szkole? Czekam na jakieś info!

Tak było
@Artur

Artur . Jak świeżo po szkole to trzymaj się od Salagu z daleka . Znaczy wiesz praca ciężką tam nie jest . Ale ludzie to .... , A zarobki najniższa krajowa , oczywiście po okresie próbnym dostaniesz premie pewnie . Która zechcą (usunięte przez administratora)

@Tak było

Myślę sobie - Artur się pytał, to ja skorzystam i przeczytam. Ale chyba Ci coś tutaj wycięli i w końcu nie wiadomo, co z tą premią do najniższej krajowej?

@hahahah

Więźniowie pracują w jednym dziale i są odizolowani od reszty pracowników, czy wszyscy są na jednej hali? Napiszesz jak to wygląda?

@Salgas

Teraz już wrócili do pracy? Bo nadal są jakieś ograniczenia, ale nie tak duże. Więźniowie mają taką samą stawkę jak inni, czy niższą?

młody

Wszyscy pracują razem.

młody
@Zbigniew

Nie wiem jaka oni maja stawke ale podejrzewam ze tak ja wszyscy. Czmu mieliby miec inną?

Xxx Nowy wpis

To prawda!

Gols

Dlaczego Salag zwalnia ludzi na potęgę?

Ja
@Gols

Chyba ta firma juz sie kończy. zamówień ponoć nie mają

@Ja

"Ponoć" to żaden pewnik.

Hmmmm
@Gols

To nie prawda, że zwalniają.

@Hmmmm

No właśnie, o co tu chodzi? Gdyby zwalniali, to by nie było żadnych naborów, a są ogłoszenia na operatorów cnc, behapowca i przedstawicieli. Chyba ktoś tu celowo straszy, żeby nikt nowy nie pchał się do pracy. Boją się najazdu ze Sejn :D

Dlaczego

Dlaczego akurat z Sejn?

Ooo
@Paulina

Są nabory bo ludzie się pozwalniali. Nikt nie chce pracować za (usunięte przez administratora) pieniądze i jeszcze w takiej atmosferze. Radzę unikać szerokim łukiem tą firmę.

Ka-mil
@Ooo

Prawda, dużo ludzi odeszło i "gora" i "dół", o czymś to świadczy

@Ooo

Małe pieniądze to znaczy jakie? Najniższa krajowa, czy jednak trochę więcej? Nie ma podwyżek albo premii dla najlepiej pracujących?

Ooo
@Zbigniew

Najniższa krajowa. Wiele osób tam pracujących ma wciąż stawkę w wysokości 17 zł. Żeby wyszła najniższa krajowa dokładają z premii.

Bartek
@Zbigniew

2100 zł netto czyli najmniej jak mogą dać.

@Ooo

To słabiutko. Nie myślałem, że aż tak mało. Ile tej premii dokładają żeby podwyższyć stawke?

Kamila
@Bartek

To jakaś kpina... i Wy się godzicie na takie warunki? Nie zazdroszczę.

beks
@Zbigniew

Mało. Tyle żeby było zgodnie z kodeksem pracy i najniższą krajową.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie SALAG Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Konstruktor Maszyn bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Doradca Klienta - Plaza
Ochnik S.A.
(398 opinii)
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B - woj. Podlaskie
Suwałki
Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k.
(42 opinii)
logo firmy Tester Junior z orzeczeniem o niepełnosprawności
BPO NETWORK Sp. z o.o.
(236 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pakowanie, umowa o pracę
MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(231 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Jaka atmosfera panuje w firmie SALAG Sp. z o.o. sp.k.? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 7 grudnia. Czy jest rotacja?

Bart
@Pytanie

Omijać szerokim łukiem. Z dnia na dzień coraz gorzej. Noe ma zamówień, a jal wpadną to mie ma możliwości realizować. Ludzie uciekają na L4 lub się zwalniaja. Ale zawsze można spróbować tam iść. Jest ryzyko jest zabawa.

PracaPraca

Firma "żart". Na produkcji w miarę, choć momentami ciężko. Można i popracować i się wyspać. Stawki "blokujące myślenie", maszyny pozostawiają wiele do życzenia. Dobre ma pierwszą pracę i dla ludzi którzy chcą się przebujać do emerytury, ewentualnie jako przystanek na ścieżce poszukiwania pracy. Zero przyszłości. Zamówienia spadają w zastraszającym tempie. Nikt nie broni iść i zobaczyć. Na rozmowach inna rzeczywistość, a na hali inna. Ludzie pracują często do pierwszej wypłaty.

@PracaPraca

Jak to się wyspać? W pracy?? To nie dziwie ze że stawki są niewysokie skoro jest takie podejście do roboty. Tobie też obiecali na rozmowie co innego niż to co zastałeś w realu? Jakie były różnice?

Patryk
@Zbigniew

Niestety. Wynagrodzenie do najniższej krajowej zrowbywane jest premią i dodatkami za pracę w nocy. Premie dodatkowe są ale nigdy nie wiadomo komu i taknaprawdę za co.

Bartek
@Zbigniew

Płaca niewiele, premiami mozna dorobić ale ich wysokośc nie jest powalająca.

mysiaa

Wypowiadając się na temat pracy w Salagu . Odnośnie zarobków są coraz wyższe , a jak się przyjdzie na nadgodziny też można dobrze zarobić . Praca na produkcji nie jest ciężka w porównaniu z innymi fabrykami to jest tu bajka . Wiadomo coś za coś pójdziesz gdzieś indziej będziesz pracować na akord to oczywiście dostaniesz więcej , ale nie oszukujmy się ile czasu można tak ciężko pracować ? . Odnośnie atmosfery w pracy , wiadomo przyjaźni w pracy się nie znajdzie i jak wpadłeś miedzy wrony musisz krakać jak one . Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Salag , dla człowieka zawsze znajdzie się coś na co można po narzekać , co (usunięte przez administratora) to inna opinia . także każdy powinien przekonać się na własnej skórze , ja sie przekonałam i kilka dobrych lat tam pracuje , tez mam takie dni że sie rzygać chce juz to pracą . ale jak ktos ma podjeście takie jak ja że przyjdzie na 8h zrobi swoje i juz potem nie mysli i nie zabiera pracy do domu to jak najbardziej da sobie rade

Stefan
@mysiaa

Wiesz może jaką umowę Salag oferuje na początek i ile trwa okres próbny? Firma zatrudnia młode osoby bez doświadczenia? Dzięki za informacje.

@Stefan

To zależy na jakim dziale przeważnie dostajesz umowę na miesiąc albo na 3 na okres próbny . W czasie tego okresu nie masz premi. I tak zatrudniają osoby bez doświadczenia i młode. Sama jak zaczęłam tam pracować miałam 19 lat i bez żadnego doswiadczenia

Barman
@mysiaa

O jakich nadgodzinach piszesz, przecież jest zakaz nadgodzin, chyba że masz na myśli pomysł bosa 20 % do stawki godzinowej ale czy to się kalkuluje. Do do tego że praca nie jest ciężka, to zależy komu i gdzie ale wszędzie wdychasz ten pył i (usunięte przez administratora) co na zdrowie nie wyjdzie. Dlatego też wynagrodzenia powinny być adekwatne do warunków pracy i zdrowia.

Edyta
@mysiaa

Mnie także interesowała forma zatrudnienia w SALAG - dlatego super, iż opisałaś tę kwestię. Dobrze jest wiedzieć, że firma chętnie przyjmuje osoby młode, bez doświadczenia zawodowego. A powiedz mi, czy takim osobom zapewniają na samym początku odpowiednie przeszkolenie?

@Edyta

Przeszkolenie ? w tej firmie nie ma takiego czegoś jak przeszkolenie , zachodzisz czytasz jakies kartki podpisujesz i idziesz do razu do pracy , tam brygadzistka albo brygadzista pokazuje Ci miejsce pracy , i robisz i pracujesz , od razu na głęboka wodę . a jak czegoś nie wiesz ludziska się krzywo patrzą , nie będę sie wypowiadać na temat brygadzistek na niektórych działach , ale potrafią pojechać i wyzwać od tłumanów , co jest w sumie przykre bo góra nic z tego nie robi ,

@Edyta

I powiem tak , młodzi ludzie przychodzą i odchodzą , nie wytrzymują psychicznie, jak ktoś jest silny psychicznie to oczywiście wytrzyma , a jak ktoś nie to będzie beczał po pracy , jak to zawsze było jak przychodziły nowe dziewczyny, cieżko pisac w sumie jak się jest starym pracownikiem, bo to trzeba świerzym okiem na to spojrzeć, po prostu trzeba samemu spróbować , a jak sa co chwila oferty pracy to nie dlatego że firma się rozwija tylko po prostu ludzie się zwalniają, i nie mogą znaleźć pracowników ,

Robi

Pracuje 10 lat i jest coraz gorzej roboty coraz więcej a place coraz mniejsze

Stary
@Robi

A teraz jeszcze stawki chcą poobniżać zamiast dać podwyżki

Falkon
@mysiaa

Coś mi się zdaje, że przy biurze pracujesz.

Ktoś
@mysiaa

Widać, że tym nickiem podszywasz sie pod kogoś innego, ale dobrze byłoby żebyś pisała prawdę jak tam jest. Twoje wypowiedzi są bardzo przekoloryzowane!

Kandydat

Ile zmian jest w tej firmie? Ile może otrzymać nowy pracownik bez doświadczenia?

@Ola

Zmiany w zależności od wydziału. Od 1 zmiany do 4 zmian. Praca w brygadach po 12h lub po 8h.

@TenOn

Pytają Cię o stawkę ;) Naprawdę, dobrze by było wiedzieć, czy to jest samo 17 zł na godzinę przy tak ustawionych zmianach, czy sowite premie do tego.

+ premia

Oferty pracy
Kandydat

Pojawiaja się nowe oferty pracy. Jakie warunki pracy i płacy oferuja? Warto tam iść?

Iza
Kandydat

Czy w tym roku zatrudniają młodzież na okres wakacyjny?

Oninont
@Iza

Kilku jest, ale już chyba nie zatrudniają. Najlepiej zadzwonić i zapytać

Na jakie wsparcie w SALAG Sp. z o.o. sp.k. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Tak

Jak szefostwo w SALAG Sp. z o.o. sp.k.? Spoko traktują ludzi?

Pracow ik
@Pytanie

Tak, zwłaszcza tych ktorzy dobrze pracują

Anonim
Kandydat

Hej. Czy firma salag potrzebuje ludzi do pracy? Jaki jest system zmianowy ? Nie jestem z Suwałk także nie wiem co i jak..

@Anonim

Wydaje mi się, że wciąż są poszukiwani pomocnicy produkcji

@Anonim

Potrzebują. Warto udać się na rozmowę. HR kompetentny, rozwieje wszelkie watpliwości

Janusz Nosacz

Witam czy w Salag'u wszystkie działy pracują tak jak wytłaczarki po 12 h łącznie z sobotami i niedzielami?,czy są działy na których pracuje się na 3 lub dwie zmiany od pon. Do piątku czy tam soboty

Monika
@Janusz Nosacz

Szkoda, że nie potrafi udzielić Ci precyzyjnej odpowiedzi na to pytanie. Mam jednak nadzieję, iż zrobi to jakaś osoba pracująca w SALAG. A Ty zapewne - skoro wypytujesz o takie kwestie - na pewno jesteś zainteresowany podjęciem zatrudnienia w tej firmie, co dobrze się składa, bowiem właśnie trwa tam rekrutacja. Zajrzyj na tę stronę: http://www.salag.com/site/listwy/kariera/ Znajdziesz tam wszystkie ważne informacje o ofertach pracy. Daj nam później koniecznie znać, co postanowiłeś!

@Janusz Nosacz

Nie wszystkie działy pracują 12h. Np dział mechaników, elektryków pracuje 8h. Kobiety pakujace na drugiej hali pracują 8h. Magazyn również.

Pracow ik
@Janusz Nosacz

Są takie działy, gdzie pracuje się po 8h. Na 2 lub 3 zmiany. Są rownież dzialy, gdzie pracuje się na 4 zmiany po 8h

Hej, czy w firmie SALAG Sp. z o.o. sp.k. płacą za nadgodziny?

Falkon

aaaa

firma poszukuje teraz operatora cnc i programisty w calej Polsce, opłaca się jechać jechać z drugiego końca PL? Jakie pensje na początek, atmosfera, możliwość rozwoju? Proszę o konkretne odpowiedzi, a nie krótkie nic nie wnoszące, żalące teksty

ja
@aaaa

tak ciężko się domyślić czy warto? to nie mikrosoft nie potrzebują jakiegoś super programisty tylko zwykłego pracownika jakich wielu na runku w suwałkach. tyle ze ta firma ma już opinie jaka ma i szukają po Polsce.przyjedz dorobić się nie dorobisz ale zawsze jakieś nowe doświadczenie będziesz miał :) :)

Chłop,nie rurkowiec

Witam znalazłem ogłoszenie na magazyniera,może ktoś coś jak robota i waluta

Midas

Mogę powiedzieć o firmie w samych superlatywach. Maruderzy nie muszą tu pracować a takie biadolenie jak Twoje Maćku K. jest wstrętne. Szkoda że nie zostałeś kierownikiem ciekawe co byś wtedy pisał. Zawsze punkt siedzenia wpływa na punkt widzenia, zgadzasz się?

JA

Jeszcze się nie pogodziłeś z utratą pracy ? Przecież to już kilka lat, a Ty dalej wylewasz gorzkie żale podszywając się na dodatek pod innych jak zwykły tchórz. Trzeba było pracować, a nie ściemniać ! Pozdrawiam nierobie ! :)

Stary

Po co Ci to było chłopie. Wykaż sie dobrą robotą a później ewentualnie narzekaj, jeśli masz powody.

Spoza Salaga
@JA

Jeśli to Ty Robercie K. to naprawdę zamilcz i pilnuj tego swojego podwórka i listewek chłopaczyno.....Tutaj ludzie wyrażają swoje opinie , nie musisz ich instruować co mają pisać.

Grażyna
@Spoza Salaga

@Spoza Salaga Na stronie SALAG właśnie znalazłam ogłoszenie na magazyniera. Powiesz mi jak przebiega rekrutacja w tej firmie?

Czy pracownicy SALAG Sp. z o.o. sp.k. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

trep
@Pytanie

a są tam jakieś formy integracji ??? pracuje tam ponad 10 lat i nie słyszałem!!! fundusz socjalny nie istnieje jakieś bene fity są podane w ogłoszeniach o prace tylko zapominają dodać ze samemu je trzeba wykupić

Michal

Jeśli nie mam skończonej matury mogę liczyć na prace w tym miejscu?

Ja
@Michal

Nie wymagają nawet chęci do pracy byle sztuka była

Zostaw merytoryczną opinię o SALAG Sp. z o.o. sp.k. - Suwałki

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w SALAG Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy SALAG Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SALAG Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, a 3 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

SALAG Sp. z o.o. sp.k.
2.7/5 Na podstawie 80 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

SALAG Sp. z o.o. sp.k.