Opinie o SALAG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Suwałki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie SALAG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SALAG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SALAG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Suwałki

Jak szefostwo w SALAG Sp. z o.o. sp.k.? Spoko traktują ludzi?

Pracow ik

Tak, zwłaszcza tych ktorzy dobrze pracują

Hej. Czy firma salag potrzebuje ludzi do pracy? Jaki jest system zmianowy ? Nie jestem z Suwałk także nie wiem co i jak..

XD
@Anonim

Wydaje mi się, że wciąż są poszukiwani pomocnicy produkcji

@Anonim

Potrzebują. Warto udać się na rozmowę. HR kompetentny, rozwieje wszelkie watpliwości

Janusz Nosacz

Witam czy w Salag'u wszystkie działy pracują tak jak wytłaczarki po 12 h łącznie z sobotami i niedzielami?,czy są działy na których pracuje się na 3 lub dwie zmiany od pon. Do piątku czy tam soboty

@Janusz Nosacz

Szkoda, że nie potrafi udzielić Ci precyzyjnej odpowiedzi na to pytanie. Mam jednak nadzieję, iż zrobi to jakaś osoba pracująca w SALAG. A Ty zapewne - skoro wypytujesz o takie kwestie - na pewno jesteś zainteresowany podjęciem zatrudnienia w tej firmie, co dobrze się składa, bowiem właśnie trwa tam rekrutacja. Zajrzyj na tę stronę: http://www.salag.com/site/listwy/kariera/ Znajdziesz tam wszystkie ważne informacje o ofertach pracy. Daj nam później koniecznie znać, co postanowiłeś!

XD
@Janusz Nosacz

Nie wszystkie działy pracują 12h. Np dział mechaników, elektryków pracuje 8h. Kobiety pakujace na drugiej hali pracują 8h. Magazyn również.

Pracow ik
@Janusz Nosacz

Są takie działy, gdzie pracuje się po 8h. Na 2 lub 3 zmiany. Są rownież dzialy, gdzie pracuje się na 4 zmiany po 8h

Hej, czy w firmie SALAG Sp. z o.o. sp.k. płacą za nadgodziny?

Falkon

Tak

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie SALAG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na stanowisko Regionalny koordynator ds. sprzedaży - rynek DIY bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
aaaa

firma poszukuje teraz operatora cnc i programisty w calej Polsce, opłaca się jechać jechać z drugiego końca PL? Jakie pensje na początek, atmosfera, możliwość rozwoju? Proszę o konkretne odpowiedzi, a nie krótkie nic nie wnoszące, żalące teksty

@aaaa

tak ciężko się domyślić czy warto? to nie mikrosoft nie potrzebują jakiegoś super programisty tylko zwykłego pracownika jakich wielu na runku w suwałkach. tyle ze ta firma ma już opinie jaka ma i szukają po Polsce.przyjedz dorobić się nie dorobisz ale zawsze jakieś nowe doświadczenie będziesz miał :) :)

Chłop,nie rurkowiec

Witam znalazłem ogłoszenie na magazyniera,może ktoś coś jak robota i waluta

Midas

Mogę powiedzieć o firmie w samych superlatywach. Maruderzy nie muszą tu pracować a takie biadolenie jak Twoje Maćku K. jest wstrętne. Szkoda że nie zostałeś kierownikiem ciekawe co byś wtedy pisał. Zawsze punkt siedzenia wpływa na punkt widzenia, zgadzasz się?

JA

Jeszcze się nie pogodziłeś z utratą pracy ? Przecież to już kilka lat, a Ty dalej wylewasz gorzkie żale podszywając się na dodatek pod innych jak zwykły tchórz. Trzeba było pracować, a nie ściemniać ! Pozdrawiam nierobie ! :)

Stary

Po co Ci to było chłopie. Wykaż sie dobrą robotą a później ewentualnie narzekaj, jeśli masz powody.

Spoza Salaga
@JA

Jeśli to Ty Robercie K. to naprawdę zamilcz i pilnuj tego swojego podwórka i listewek chłopaczyno.....Tutaj ludzie wyrażają swoje opinie , nie musisz ich instruować co mają pisać.

Grażyna
@Spoza Salaga

@Spoza Salaga Na stronie SALAG właśnie znalazłam ogłoszenie na magazyniera. Powiesz mi jak przebiega rekrutacja w tej firmie?

Czy pracownicy SALAG Sp. z o.o. sp.k. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

trep

a są tam jakieś formy integracji ??? pracuje tam ponad 10 lat i nie słyszałem!!! fundusz socjalny nie istnieje jakieś bene fity są podane w ogłoszeniach o prace tylko zapominają dodać ze samemu je trzeba wykupić

Michal

Jeśli nie mam skończonej matury mogę liczyć na prace w tym miejscu?

@Michal

Nie wymagają nawet chęci do pracy byle sztuka była

Czy pracodawca SALAG Sp. z o.o. sp.k. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Stary wyjadacz

NIE.

Jaa88

Pracowałem tam 5 lat ludzie zwalniali się lawinowo w sumie ja też jak robisz więcej nadgodzin to po premii poleca jak zrobisz 3 dni nadgodzin to kasa się zgadza byłem tam pomocnikiem produkcji potem operatorem chyba 4 lata z ludźmi pracującymi można było się dogadać ogólnie spoko ale kasa słaba więcej rządzących jak pracujących przytłaczające wymagania których nie dało się zrobić ale cóż doświadczenia nie mają ale chcą zniżyć cię do swojego poziomu

Nowa

A do jakich firm lepiej iść?

gienek_grzybiarz

Witam, a jak wygląda posada handlowca w firmie? czy ktoś się orientuje i może się podzielić posiadaną wiedzą?

Zbigniew
@gienek_grzybiarz

Na stronie firmy brak informacji o rekrutacji na takie stanowisko. Nie przeszkadza to w wysłaniu Cv. W razie potrzeby firmy z reguły kontaktują się z kandydatami.

Mario11

Nic dobrego o tej firmie nie można powiedzieć, jest to przyklad toksycznej pracy. Zbyle głupiego powodu można stracić całą premię. Nadgodziny obowiazkowe i dla chetnych nie są płatne, godziny w tygodniu czy w weekendy są tylko do odbioru i to robia problemy kto ma kredyt i chcialby dorobic to ma przechlapane, zarobki śmieszne do tego zero spokoju w robocie człowiek chodzi i żyje stresem nie tylko w robocie, ale i w domu nie można normalnie funkcjonować ani spać w nocy na myśl, że następnego dnia znowu musi tam jechać i się użerać z niektórymi ... osobami. Zrob coś dobrze, to każdy szybko o tym zapomina, ale jak coś zrobisz źle, to wtedy jest temat do gadania na najbliższe tygodnie u dyrekcji czy kierowników innych działów. Powiedzenie "nie myli sie ten, kto njc nie robi" tutaj absolutnie sie nie sprawdza. Praca ani atmosfera na produkcji nie jest zdrowa. Góra nic sobie nie robi z tym, że ludzie odchodzą, bo przecież na ich miejsce przyjdą inni, a to, że firma publikuje tyle ogłoszeń o pracę to świadczy tylko o tym, że nikt nie chce tam pracować... Po otrzymaniu trzeciej wyplaty mimo zapewnien o podwyzce po miesiecznym okresie probnym dalem sie na spokoj z praca tutaj i znalazłem dużo lepsza na strefie firmie i do tych innych firm jest lepiej się udać, dla własnego zdrowia i dobra, choć wiadomo, że nie zawsze jest kolorowo jak to w pracy. Jesli chodzi o salag to zawiodłem się niemiłosiernie... :(

Halina
@Mario11

Muszę powiedzieć, że Twoja wypowiedź mnie zaniepokoiła. W bardzo negatywnym świetle przedstawiłeś nam pracodawcę, jakim jest firma SALAG. Alarmujące jest szczególnie to, iż pracownikom - według Ciebie - nie płaci się w niej za przepracowane nadgodziny. Czy nie myślałeś, żeby zwrócić się o pomoc do wyżej postawionych instytucji?

Hakunamatata
@Mario11

Głupoty piszesz z tymi nadgodzinami ;)

Julita

@ona234 Zawsze warto próbować, przecież ewentualny pozytywny wynik rozmowy nie zobowiązuje Ciebie do przyjęcia pracy. Rozmowa kwalifikacyjna jest najlepszą okazją do zadania pytań na tematy, które nas najbardziej interesują. @66K2 Czy pracodawca proponował Ci przejście na inne stanowisko, awans lub podniesienie kompetencji poprzez szkolenie? Może z decyzją o odejściu warto było poczekać i spróbować jakoś zmienić sytuację w firmie Salag Spółka?

@Julita

"inne stanowisko, awans lub podniesienie kompetencji poprzez szkolenie" - nie słyszałam, by ktokolwiek poprzez szkolenie dostał awans. Wynika on raczej z rotacji pracowników.

@Anna

Wydaje mi się, że tu nie chodziło o to, iż poprzez szkolenie można dostać awans, szkolenia przyczyniają się za to do podnoszenia kompetencji. Tak trzeba rozumieć to stwierdzenie. Jeśli pracujesz w SALAG to z miłą chęcią dowiemy się czegoś na temat aktualnych warunków zatrudnienia, na jakie można tam teraz liczyć. Jakiego - mniej więcej - wynagrodzenia może się spodziewać nowo przyjęty pracownik?

Wojtek

Małe zarobki. Praca WYNISZCZAJĄCA Nikt na pewno w niej nie jest pomocny Serdecznie odradzam prace w tej Firmie

@Wojtek

Owszem - zarobki są chyba jednym z najważniejszych czynników w pracy. Ale musisz mieć na uwadze, że jednym - te oferowane przez SALAG - mogą odpowiadać, a innym już niekoniecznie. Firma ta ciągle się rozwija. Powstają nowe miejsca pracy i stale mają zapotrzebowanie na specjalistów różnych profesji. Dlatego chciałam Cię zapytać, czy nowym pracownikom oferują od razu stabilny rodzaj umowy? Jak to właściwie wygląda?

Kamcio
@Monika

Nowy pracownik dostaje umowę na czas określony 3 miesiące A później w zależności jak im się podoba

@Kamcio

Dziękuję Ci za konkretną odpowiedź. To chyba jest dosyć rozsądne rozwiązanie. Przez ten czas pracodawca ma możliwość zweryfikowania umiejętności pracownika, a sam pracownik - ma czas na podjęcie ostatecznej decyzji, czy praca w takiej firmie faktycznie mu odpowiada. Powiesz nam jeszcze, jakie możliwości rozwoju daje firma SALAG?

Produkcja

A ja pracuję w Salagu i myślę, że atmosfera jest bardzo fajna., ludzie pomocni.

Kalo
@Produkcja

Witam, jakie zarobki na start?

Salak

Monika - to że firma poszukuje ludzi na tyle stanowisk to nie świadczy o tym że się rozwija - tylko o tym, że nikt tam nie chce pracować, ludzie uciekają, atmosfera jest tam straszna

W dzisiejszych czasach bardzo istotny jest rozwój i postępowość przedsiębiorstw. Firma Salag także się rozwija, na skutek czego powstają nowe miejsca pracy. Aktualnie odbywa się rekrutacja na kilka stanowisk. Jeżeli ktoś z Was zastanawiał się nad aplikowaniem do firmy, ma teraz dobrą okazję, by złożyć swoje CV. Informacje dotyczące aktualnych ogłoszeń możecie znaleźć na oficjalnej stronie firmy w zakładce Kariera. Widnieje tam również plik zatytułowany "Obowiązek informacyjny kandydata do pracy" zawierający najważniejsze kwestie dotyczące ochrony i przetwarzania danych osobowych. Rekrutacja jest otwarta dla poniższych stanowisk: Automatyk, Konstruktor, Operator mieszalni, Operator wytłaczarek, Pomocnik produkcji oraz Magazynier. http://www.salag.com/site/listwy/kariera/

Ciekawy

Może uda się coś dowiedzieć więcej o pracy PH? Koordynator JJ bez zmian? Tzn. Pozyskałem, wprowadziłem, JA, JA, JA, etc.

Rambo
@Ciekawy

Zdaje się , że bez zmian z Jakubem J. Ogólnie przeglądam to forum i widać gołym okiem , że wszystkie krytyczne opinie są kasowane. Odradzam pracy jako PH w tej firmie. Produkcja i magazyn - nie wiem , ale handel - nie wchodźcie do tego bagna.

Zostaw merytoryczną opinię o SALAG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Suwałki

• Jak się pracuje w SALAG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy SALAG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SALAG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

SALAG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
2.7/5 Na podstawie 81 ocen.

SALAG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością