SCHED-POL PPHU S.J. Stefan i Henryk Scha

Międzychód

Opinie o SCHED-POL PPHU S.J. Stefan i Henryk Scha

A.

Bardzo dobra firma! Mam okazję pracować w Schedpolu od kilku lat i jest naprawdę super. Słyszałem wcześniej sporo pozytywnych opinii na ich temat, stąd też pomysł aby się zatrudnić do pracy właśnie tam. Pensje o.k. zawsze na czas, pomocny zespół i doceniający swoich pracowników szefowie.

Kuba

Firma się tak rozwinęła przez ostatnie lata , że ciągle kogoś szukają , obecnie zakład zatrudnia już ok. 200 ludzi , produkty mają bardzo dobrej jakości które w 100% produkują . Firma rodzinna ze 100% kapitałem polskim więc i klimat pracy rodzinny.

maria u

czy ktoś może jest z was zorientowany precyzyjnie czy oni nadal poszukują do siebie na zatrudnienie referentów do spraw logistyki albo referentów dom spraw eksportu? podobno super płaca, chciałam syna wysłąć

Zostaw opinię o SCHED-POL PPHU S.J. Stefan i Henryk Scha - Międzychód

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SCHED-POL PPHU S.J. Stefan i Henryk Scha