Opinie o Nobilon w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nobilon. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Nobilon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nobilon w Włocławek

On pomocy

Mariusz Idzior niby kierownik miał ktoś z nim do czynienia jak działa Straszy mnie policja

A.K

Dzisiaj okazało się że pani Lucyna K która nie pracuje u nich już za (usunięte przez administratora) jednak dalej pracuje. Widziałam ja Dzisiaj a jak robiłam zdjęcia tablicy rejestracyjnej to szybko odpaliła auto i odjechala

roxana
@A.K

Pani Lucyna nie pracuje w tej firmie ale fakt podszywa się dalej pod pracownika sądzę że zostało to zgłoszone już na policję, najśmieszniejsze jest to że są osoby klienci którzy jej płacą szczyt (usunięte przez administratora)

benek
@A.K

idz na policje

JJ
@roxana

Najśmieszniejsze jest co innego - zatrudniają samych kanciarzy więc klienci już nie nadążają za tą rotacją pracowników.

Dentysta
@roxana

To nie jest pani Lucyna to jest pan Lucjan nie mam nic do lisbijek ale ta wyjątkowo mnie wkurza.

@JJ

Moze L.K. odbiera swoją zaległą pensje na którą co miesiąc ja kantowali hahaha

Jan
@Yoki

To nie płacili pełnej pensji czy jak? Bo przed zwolnieniem powinni chyba wszystko wyrównać. Inni też mają takie problemy?

JJ
@Yoki

Ma rację, reszta powinna brać z niej przykład i odzyskać swoje pensje.

Lucyna ubek
@JJ

Bardzo fajnie że tak mówicie że powinna odebrać swoje wynagrodzenie tylko że jak ja zwalniałam się z tej firmy to jeździła po klientach i opowiadała że jestem (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)

@Lucyna ubek

Przeciez to jest powszechna praktyka i taktyka tej firmy. Każdy pracownik który odchodzi jest obrażany do klientów.

Izabela
@Yoki

A ta taktyka przepraszam co takiego ma wnieść niby?

On
@Jan

Tak.

Ktoś

Witam jest pytanie czy w tym burdeliku pracuje jeszcze Agata też kierowniczka xd

Zela
@Ktoś

Pracuje, przydupaska Szypury i Tomeczka. Ta to dopiero jest burak. Kazali by jej z mostu skoczyć to by skoczyła. Myśli , że jak sobie rzęsy zrobi ( co jej nie pasuje totalnie ) to błyszczy. No chyba , że Tomuś lubi jak ją bzyka jak rzęsy za wiatrak robią! ????????????????. To jest pierwszy (usunięte przez administratora)ludzi

xxxx
@Zela

Na jej temat moznaby książkę napisać, dobrze w pamięci zostało mi jej zachowanie po pracy w tym burdelu, zupełnie inny człowiek sam na sam, w biurze zmienia się o 180stopnii, dopiero po dłuższym czasie współpracy z tym człowiekiem można zobaczyć jaka to fałszywa osoba, co innego powie ci w twarz, co innego za plecami.. nie powinno tak być z kierownikiem, ale może właśnie dobrze daje i nikt się sukowatoscią Agatki nie przejmuje

xnxx

Tomek to bezguście co na pal Nabije byle (usunięte przez administratora) chyba że bierze obydwie okularach bo nie wierzę że chłop nie widzi jak one wyglądają. Z tego co mi wiadomo jest już inny dyrektor jakiś młody teraz panią pewnie odbija bo młody nie chce starych brzydkich raszpli bzykać Teraz to współczuć tylko pracownikom chociaż jak są na tyle (usunięte przez administratora) że to pracują to trudno

XO

Amen.

Yolo

Dziś Pan który zbiera ratę poinformował mnie,że jeżeli nie zapłacę odwiedzi mnie i rozmowi się że mną w pracy. Cały miesiąc się nie odzywał i dziś nagle się odezwal. Jeżeli nie osobiście to przez pocztę na imię i nazwisko.

Salomon
@Yolo

Spytaj, o której będzie, żeby zbyt długo nie musiał czekać na policję.

@Yolo

Wez pale i Ty się z nim rozmow. Nie plac nic i tak Ci (usunięte przez administratora) zrobia. A ten (usunięte przez administratora) niech się bierze za robotę a nie straszy. Jego obowiązkiem jest co miesiąc dojechać do klienta. W umowie nie masz adnotacji ze w przypadku gdy doradca nie dojedzie masz kase wysłać przekazem pocztowym . Więc nie ma o czym mówić.

@Yoki

Straszyli mnie policja, kierowniczka niewychowana wydzwaniała i wypisywała do mnie krzyczała. Nie wiedziałam od kiedy jesteśmy na TY. Wzięłam sprawę w swoje ręce byłam u radcy prawnego i zakładam im sprawę. To od tego czasu jest ciszaaaaaa

Pracownik Biurowy

W budynku jeden wielki chaos. Każdy biega z pokoju do pokoju, na korytarz nagle ktoś wychodzi i rozmawia przez telefon. 20 minut czekania, aż ktoś się Tobą zainteresuje. Wepchnęli mnie do jakiegoś pokoju, gdzie było z 5 osób. Nie było miejsca nawet by usiąść, więc ktoś oddał mi swoje stanowisko pracy... Dali mi kartkę, co mam zrobić w Excelu i Wordzie. Po wszystkim 'papa' jak coś odezwiemy się. Dodam, że nawet nie wspomnieli przez telefon, iż można się spodziewać pracy przy komputerze.

Zero pytań i zainteresowania.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Aga

Dobry wieczór. Ta firma to jedna porażka.przez 2 mieście nikt po ratę nie przyjeżdżał a dziś dostałam sms że przyjedzie ktoś z windykacji i zabiira mój sprzęt . Czy mogą tak zrobić

@Aga

Oni nic nie mogą! I nic im się nie należy. Tam nie ma windykacji. A takie smsy wysyła kierownik . Oczywiscie masz prawo wezwać policję isc na policję zgłosić nękanie straszenie wyludzenie. A im juz ani grosza nie płacić.

@Yoki

To mi napisał Pan który odbiera raty że mam iść na pocztę i na jego imię i nazwisko wysłać pieniądze bo jak nie to dzwoni do windykacji, na policję i do pracodawcy

@Xxx

Czyli pracownik chciał od pani wyłudzić pieniądze dokonać defraudacji. Wpłacić pani pieniądze przez pocztę moze oczywiscie ale wysłać ją tylko.i wyłącznie na adres firmy do włocławka. Nigdy na dane pracownika!

Obca
@Aga

Nie mają prawa zabrać żadnego sprzęt windykacja do nie komornik.

Jan
@Obca

Masz racje. Windykacja może tylko monitorować dług i jedynie prosić o jego spłatę, a nie przychodzić do domu i zabierać rzeczy. Takie uprawnienia ma tylko komornik a do tego jeszcze chyba nie doszło, nie?

Lalala

Gościu który zbierał ode mnie wpłaty nie odzywał się ponad miesiąc,więc nie miałam jak zapłacić. Teraz wypisuje mi że jeżeli nie będzie wpłaty itd to będzie windykacja, przyjdą do mnie do pracy i domu.. co zrobić? Jak się bronić ?

Czy pracownicy w Nobilon dogadują się między sobą?

Fajans

Nie. Tylko donoszą na siebie.

Jak widać poniżej BARDZO Maja wspólnego wroga:D

Kzio

Same konfidenty w tej firmie..

Hermenegilda
@Kzio

i nieudacznicy życiowi

wsciekła

witam mam pytaniw co zrobic jesli przedstawiciel firmy nobilon kierwnik i niby pani z windykacji strasza mnie policja i wgl. co mam zrobic psychicznie juz wysiadam. i najlepsze jest to ze wogóle od kilku miesiecy nie dostałam zadnej umowy do podpisania tylko kp. i wsumie nie wiem na co płace...

lena
@wsciekła

witam to skąd mają pani dane musiała pani wziąść od nich kasę i podpisać umowę

Heniek
@wsciekła

Przedstawiciel podpisuje się za Ciebie, także umowa jest nieważna, nic już nie musisz płacić, nic więcej im nie podpisuj, zgłoś na policję fałszerstwo.

Ktoś

W takich firemkach tylko pracują same festy i szlałfy normalny człowiek nie odnajdzie się w w takiej tz pracy

były
@Ktoś

i tu się zgodzę, normalni ludzie dawno nie pracują :) (usunięte przez administratora) Życzę samych sukcesów :D

były
@były

Zważywszy na to, że usuwacie mój wpis, będę zmuszony napisać go jeszcze raz i proszę się za prawdę nie gniewać :) I tu się zgodzę, normalni ludzie dawno nie pracują :) Pozdrawiam osoby liżące d..py , które dawno straciły społeczeństwo na skutek (usunięte przez administratora) jednego na drugie :D aby mieć stanowisko- mam nadzieję, że żyje im się dobrze :) Życzę samych sukcesów w tak bardzo dobrze prosperującej firmie :)

Maja

Ludzie nigdy nie bierzecie pożyczki w Nobilon firma nie zetelna (usunięte przez administratora) płacisz same przedłużenie a kapitał stoi w miejscu

Zabawne

No no to dziś w tym dniu nawet od Tomasza otrzymałam serduszka ciekawe ile musi dziś panienek puknąć żeby się wspinać ....tyle pracownic no w końcu dyrektor trzeba na kolana

Oni

W tej śmiesznej firmie już nawet zakazali odbierać doradcą spłaty. Przyjechała do mnie doradczyni jakaś młoda i chciałam się spłacić a ta do mnie , że ona NIE MOŻE BO BĘDZIE MIAŁA U KIEROWNICZKI PRZEEBANE....... Tak sie składa ze jej pseudo kierownik to moja była , wcześniejsza osoba , która odbierała pieniądze. Pani Agata. Dziwne , że w tej firmie nie ma nic konkretnie , tylko każdy sobie sam wymyśla swoje rządy. I oczywiście spłaty nie wzięła. Może ktoś się tym zajmie??? Ja juz więcej nie wpłacę skoro pieniędzy nie chcieli. (usunięte przez administratora) firma

Prokurator
@Oni

Wyślij przekazem sam kapitał na ich adres.

No no

Coraz lepiej się dzieje ,lizanie ,jeba...., Usuwanie wiadomości ,czego się obawiacie , to że w tej firmie nic nie jest normalne wie każdy , a ten T....to dopiero musiał usługi świadczyć wszystko dostaje za to lizanie ciekawe za co mu jeszcze płacą, to się pewnie rodzinka cieszy z zarobków

Fair
@No no

Za donoszenie płacą najlepiej.

Kocham kurwilon
@No no

Kocham tą firmę wiem że dzięki niej będę żył bardzo długo gdyby nie te ciągłe ciśnienia moje serce miałoby zaniżone ciśnienie i stan mojego zdrowia byłby zły a tak cały czas jest doskonale praca w firmie jest lepsza niż bieganie niż pływanie nawet niż (usunięte przez administratora)

Brylant
@No no

Ksysia U. już nie ma?????

Maciej

No niestety

Brylant

A czym sobie zasłużył na taki ,, upadek,,? Podobno był nie do ruszenia? Rządził na dole kraju!!!

???
@Brylant

A tak podobno lśnił ,miał tak rozwinąć Nobilon ,takie umiejętności miał A skończyło się jak zwykle... kiedy Państwo B zaczną logicznie myśleć A nie słuchać rad i opini Pani Sz

Helka

No na Bank. Karierę teraz robi w IT . Ciekawe jak długo

Mocha
@???

Państwo B nie zaczną myśleć normalnie i logiczne tym bardziej nie przestaną słychać pustaka Sz. Ta robi co chce wielka pani prezesik od siedmiu boleści , a potem nie dziwne że się dzieje jak dzieje .

Kiler
@???

Zrozumcie że to nie są decyzje MSz, to są ich decyzje. Taki sam poziom sobą reprezentują.

Fuj

Ona nie ma nic wspólnego z kobietą.

Baciar
@Brylant

Beatko, podziękuj Moni za informację. Niestety muszę Cię zmartwić ale mam się dobrze. Decyzja jaką podjąłęm była moją decyzją - zupełnie niezwiązaną z tym że mi było źle w firmie ani chyba firmie ze mną - w przeciwieństwie do Ciebie. Wszyscy teraz piszecie jakbtyście pracowali za karę a teraz lejecie gorzkie żale. Pozdrów Agnieszkę, ogarnij jej następną piekarnię - bo w tej chyba nie pykło. Pozdrawiam. K.U.

Beata
@Baciar

Wróbelki mi doniosły, że niektóre osoby nie mogą o mnie zapomnieć, jakże mi miło????. Jakże ubogie życie musisz mieć, że po tak długim czasie pamiętasz o mnie, bo ja naprawdę mam wiele ciekawszych zajęć niż rozpamiętywaniem tego co było. Rozdział tej firmy zamknęłam wraz z wydanym na moją korzyść wyrokiem. Widzisz przynajmniej miałam odwagę zrobić to, czego Ty nie miałeś odwagi zrobić przez dwa razy jak zostałeś zwolniony z tej firmy. Krzyczałeś tylko ile to kasy będą musieli Ci zapłacić, a swoje frustracje wylewałeś tutaj. Szczerze mówiąc to chyba powinnam Ci podziękować, że przyspieszyłeś realizację planów, które miałam a odkładałam je. Przepracowałam w tej firmie więcej lat niż Ty przez 3 razy swojej kariery. Pozdrawiam Cie serdecznie i zapewniam, że u mnie i Agnieszki jest super - naprawdę nie musisz martwić się o nas.

Lalala

Co oni mi mogą zrobić? Miał ktoś z nimi doczynienia już? Przychodzą do pracy, do domu?

@Lalala

Nic. Poczytaj to co niżej napisane. Poki jeszcze jest. A jak chcesz mieć spokój najlepiej oddaj to co pożyczyłaś tzn kapitał. Wyślij im

Kaktus
@Lalala

Nie mogą ale gdyby złamali prawo to dzwoń na policję od razu.

Pablo4343

Firma zlodzieji i wyzyskiwaczy. Strasza i groza ja kieruje sprawe do sadu

Yoki

Haha tak tak oni bardzo lubia sobie dodawać to przed nazwiskiem Kierownik Kierownik regionalny haha to jest śmiech na sali. Firma kogucik. Pl

Patryk
@Pablo4343

Zgadzam się

Przestań, bo brzuch już mnie boli od śmiechu jak was wszystkich robią w balona.

Co mam zrobić jeżeli gościu do mnie napisał że w poniedziałek będzie po kasę a nie odzywał się przez 2 miesiące...

Kunus

To co wszyscy, olać, nie płacić.

Agnieszka

Powiedz że ciebie nie będzie.....

Xxx

No mi gościu straszy,że chłopaki przyjadą na zakład, że wezwie policję a 2miesiace się nie odzywał. Tylko przepraszam bardzo w jakim celu do mojego miejsca pracy? Śmiech na sali. A z nr konta nie chce mi podać tylko chce po pieniądze przyjechać sam.

Józef
@Xxx

Jakie chłopaki? Chyba ze swoim chłopakiem przyjedzie.

Misiu

Jeżeli ktoś lubi pracować po 10-14-15 godzin dziennie to polecam - super robota można się uśmiać wystarczy odpowiednie podejście po prostu mieć (usunięte przez administratora) ciągu 5 miesięcy byłem 20 pracownikiem ..nawet klienci już nie nadążają kto przychodni bo jest taka rotacja - fajnie się bawiłem i mnie zwolnili - wyczuli ze karierowicza nie zatrudnili

Co taka cisza? Mogą być 3 powody: 1. Wszystkich zwolnili. 2. Wszystkich zastraszyli. 3. I... najbardziej prawdopodobna: wszystko usuwają.

Xxx

Co usuwają? Czemu taka cisza z ich strony?

Nobfrajer

Usuwają wszystko... Co znaczy że prawda w oczy kole oj kole

Ksiądz

Raczej wszystko usuwają. Ale i tak każdy wie że to dno i kupa gówna.

Odpowiedz3

Wściekła 45

Pani kierownik z Torunia już została zgłoszona do prawnika bo wysyłanie smow typu do jakiej godziny mam zapłacić i kiedy bo każdy jej przyjazd jest 100zl to źle trafiła prawnik sprawdził i też powiedział że nikt nie ma prawa stosować rach gróźb chyba się pomyliła niech czeka na sprawę w sądzie bo tego tak nie zostawie

Zostaw merytoryczną opinię o Nobilon - Włocławek

• Jak się pracuje w Nobilon?

Zobacz opinie na temat firmy Nobilon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nobilon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 18 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nobilon?

Kandydaci do pracy w Nobilon napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nobilon