Opinie o OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA w Stanisław Dolny

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA w Stanisław Dolny

ok

Mi praca w fabryce odpowiadała. Nie było jakichś chorych nadgodzin czy innych akcji. Płacili na czas, warunki bhp ok.

Camille

Branża obuwnicza czy też odzieżowa jest specyficzna. Jeden produkt z kolekcji może popsuć wszystko. Ja akurat buty Oleksy kupuję już dłuższy czas i nigdy się nie zawiodłam. Solidne wykonanie, a cena jest dobra, więc nie można narzekać. Panie w salonach naprawdę potrafią doradzić i dobrać coś. Nie wciskają tego na siłę, a to duży plus. W innych firmach po wejściu do sklepu często mi się zdarza, że od razu bombardowana jestem przez sprzedawcę, a to nie jest zbyt fajne...

Edyta Z.
@Camille

Fakt, obsługa w sklepie jest bardzo pomocna.

Przem

Firma godna polecenia. Dotychczasowa współpraca przebiega bez żadnych kłopotów.

Julka

Ja pracuje już dwa i pół roku. Pensja jest ok. Może styczeń, luty wygląda to troszkę gorzej. W moim salonie bardzo miła atmosfera. Jak weźmiecie się ostro do pracy to wgl nie będziecie narzekać na wypłaty, co więcej będziecie z nich zadowoleni.

Aneta
@Julka

Promocje w miesiącach zimowych nic nie dają? O ile mnie pamięć nie myli to trochę w tych miesiącach pieniędzy "zostawiłam" w sklepie. Jakościowo buty meega, noszą się świetnie :)

Julka
@Aneta

Nie no aż takiej tragedii nie ma, ale to we wszystkich sklepach obuwniczych jest podobny problem więc nie jesteśmy sami. Ogólnie to ta cała aura szarości i zimna zniechęca ludzi do kupowania czegokolwiek, ale widzę, że Ciebie to nie zniechęciło, więc jak jesteś zadowolona z butów to się cieszę :) No i zapraszam po kolejne perełki, obecna kolekcja naprawdę fajna :)

Sprzedawca

byłam na rekrutacji ,pracuje.Rekrutacje prowadziło dwóch Panów,właściciele,konkretnie i na temat.Oświadczyli,że praca tylko na umowe ,pierwsza umowa na trzy miesiące,jak bedziemy zadwoleni wspólnie to przedłużamy. Nie widziałem żadnego ,"uioprnego babska" jak ty to nazywasz.Zastanawiam sie czemu tak piszesz,pewnie jesteś jedną z tych co musiały odejść i wiadomo dlaczego.Żal mi Cię musisz sie w tym prostactwie dobrze czuć.W sklepie pracuje sie dobrze,dziewczyny są ok,w łaściciele sympatyczni ,Pani Kadrowa bardzo fajna .Atmosfera w porządku.Polecam.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Praca naprawdę dobra. Pracowałem tam kilka lat i było ok. Płaca regularna na czas, warunki pracy dobre.

Karina

Pracuję w sklepie i jestem z tej pracy bardzo zadowolona. Praca w handlu nie polega na siedzeniu i robieniu dziwnych min tylko na miłej obsłudze. Sama lubię jak mi ekspedientka doradza przy zakupie butów

Rob

jak ktoś jest robotny i ma trochę chęci do pracy to nie będzie miał problemów z tą pracą

AZ

Pracuję w fabryce praktycznie od początku jej istnienia. Firma się rozwija i widać postęp. Zarówno ten technologiczny jak i jakościowy. Oczywiście są plusy i minusy, ale z każdym kolejnym rokiem widzę, że jest lepiej. Ogólnie polecam

MM

Pracowałem tam przed wyjazdem za granicę i z czystym sumieniem mogę polecić. Praca jest naprawdę dobra. Jasno określone godziny pracy, pieniądze dobre, atmosfera ok. Z wieloma osobami mam kontakt do dziś.

Klauudia

Praca jak praca. Nie przemęcza za bardzo i jest całkiem przyjemna atmosfera, więc jest całkiem fajnie.

Annie
@Klauudia

A możesz coś powiedzieć więcej na temat jakości obuwia? Masz większą styczność z produktami, więc może doradzisz. Kupiłam jedną parę i świetnie się noszą - baardzo wygodne. Mam zamiar kupić kolejne z nowej kolekcji, ale nie wiem czy ich wykonanie też jest tak samo dobre.

Klauudia
@Annie

Nowa kolekcja jakościowo na tak samo wysokim poziomie jak poprzednie. Naprawdę mogę polecić. Trochę się martwiłam bo to spora kolekcja i nie byłam pewna że wszystkie będą jednakowo dobre, ale na szczęście jest ok i mogę polecić.

Annie
@Klauudia

No to się wybiorę i na pewno coś dla siebie znajdę, bo parę perełek widziałam, a te które mam tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że warto

@Klauudia

Ekipa z Zabrza potwierdza i pozdrawia :)

Karo

Ja pracuję tu od pół roku i jestem zadowolona. Poziom moich zarobków zależy również od mojej sprzedaży i to sobie mocno chwalę, sama wiem ile mogę zarobić. Każdy z nas ma wybór. Jeśli nie odpowiada nam praca u jednego pracodawcy, nikt nie zabrania pójścia do innego - może inny będzie płacić za stanie...

Marvin

Pracowałem tam prawie 3 lata. Mogę polecić. Płacą na czas, pracy dużo ale jak ktoś lubi takie zajęcie to na spokojnie się odnajdzie.

Mirka

Dla mnie praca w firmie jest czystą przyjemnością.

zadowolona

Pracuję w Oleksym i wcale nie uważam, aby był to obóz pracy. Firma jest już renomowaną marką. W tej firmie liczy się chęć pracy i zdobywania nowych doświadczeń. Wypłata dobra, a jak masz dobre wyniki w sprzedaży to możesz liczyć na jeszcze więcej.

dyzio

Kiedy tam pracowałem było ok. Pieniądze płacili na czas. Warunki pracy dobre. Firma godna polecenia

marta

praca ok, zarobki tez

Arsen

Pracowałem tam koło 2 lat. Byłem zadowolony, zarówno jeśli chodzi o zarobki, jak i godziny pracy.

Ada
@Arsen

Najgorsza praca jaką miałam

ZadowolonyKlient

Buty bardzo dobrej jakości, obsługa w sklepie uprzejma, bo nie wciskali na siłę tylko doradzili profesjonalnie i z ich pomocą wybrałem buty dla siebie, z których jestem bardzo zadowolony

Damian

Regulują wszystkie faktury terminowo, nie ma problemu z zaległościami

Zocha

Pracowałam w Zabrzu i byłam zadowolona. W tej chwili marka ma coraz lepszą pozycję na rynku. Przekłada się to nie tylko na ilość klientów, ale także na wielkość produkcji, a także lepszą jakość produktów.

Zostaw merytoryczną opinię o OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA - Stanisław Dolny

• Jak się pracuje w OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA?

Zobacz opinie na temat firmy OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA?

Kandydaci do pracy w OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA
1.6/5 Na podstawie 381 ocen.
  • 274
    34-130 Stanisław Dolny