2 Dodaj opinię
2 183 224 5 1

Opinie o Kazar Footwear Sp. z o.o.

Przyszły pracownik Nowy wpis

A jak wyglada współpraca z regionalnymi w Łodzi i woj. łódzkim?

X Nowy wpis
@Przyszły pracownik

Nie polecam! Nawet mając nerwy ze stali nie wytrzymasz za długo. O wszystko pretensje, radź sobie sam, nie wypelniasz planów? Znajdą każdy pretekst żeby obwinić ciebie, zamiast spojrzeć na markę, która sprzedaje chiński, syntetyczny badziew za 400zł. Prośby grafikowe? Możesz pomarzyć. Zdaża się że przychodzisz do pracy i dowiadujesz sie że tego samego dnia MUSISZ zostać na nadgodziny. Pensja? Za pracę którą musisz wykonać, dodajac do tego sposób w jaki jesteś traktowana - śmiech. Jedynie złego słowa nie mogę powiedziec o współpracownikach na salonie, choć marka nawet te relacje jest w stanie nadszarpnać.

Monika Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Jak wyglądają zarobki w 2019?

Eli

Witam, wie ktos jaka jest teraz podstawa w Kazarze?

Koala

Zależy od stanowiska ale ok 3500brutto

@Eli

W Przemyślu 2600 brutto jako magazynier a narobić się trzeba i kierownik stoi nad tobą. A obiecali że będzie się wychodzić z uśmiechem na twarzy tak wychodzi się z uśmiechem że nie trzeba tam dłużej być jak na tak znaną firmę to śmiech na zarobki(usunięte przez administratora)

Pracownica
@Eli

Jaka by nie było to unikaj tej firmy. Wszechobecny brak szacunku do ludzi

X Nowy wpis
@Pracownica

Potwierdzam. Brak szacunku i docenienia. Omijaj szeroki łukiem.

Koala
Nazwa działu: Handlowy

Pracowałam w salonie rok ale musiałam zmienić stanowisko ze względu na wyjazd do innego miasta na studia. Prace wspominam dobrze Fajny zespół Podstawa plus premie (wszystko zależy od stanowiska handlowiec doradca klienta a premia za zrealizowanie planów) Zniżki dla pracowników Nagrody za zrealizowanie planów salonu ( impreza dla całego zespołu) Nie miałam problemów z grafikiem ( prosiłam o zmiany jeden tydzień na rano w drugim na południe i zawsze było jak chciałam) Na plus paczki na święta, tania karta sportowa itp Dostajesz ubranie i buty Salon jest mały i zawsze każdy każdemu pomaga w porównaniu z poprzednimi pracami w h&m czy zara .. niebo a ziemia

Dorota
@Koala

To co piszesz brzmi bardzo zachęcająco. Z pewnością wiele osób zainteresuje się pracą w Kazar ze względu na informacje, które podałaś. Możesz napisać czy łatwo jest w tej firmie o awans?

Mary

Zakres obowiązków w firmie Kazar na stanowisku handlowca jest na prawdę spory, niestety nie ma to przełożenia na zarobki. Ludzie nie chcą pracować w tej firmie, rezygnują bo widzą co się dzieje, nie chcą pracować za śmieszne pieniądze. Jeśli jesteś osobą, która nie ma dzieci, rodziny, znajomych, życia prywatnego ( i nie chce mieć ) to ta praca jest właśnie dla Ciebie. Niestety ale nie szanuje się tutaj nic ani nikogo. Na to na jaką markę firma się kreuje i za jaką cenę, jest tym bardziej śmieszne przy tak kiepskich warunkach pracy, atmosfery , presji, która idzie z " góry " .

Tak6Nie1
X
@Mary

Zgadzam się. Firma nie szanuje i nie docenia pracowników ani tych nowych ani ze stażem. Skupiają się bardzo na realizacji budżetu zapominając przy tym, że ten budżet nie robi się sam.

...
Nazwa działu: Handlowy

Pracowałam w Kazar w galerii Askana w Gorzowie Wlkp. Nie polecam . (usunięte przez administratora) Wiecznie problemy z grafikiem. (usunięte przez administratora)w trudnych sytuacjach rada sobie sama. Nie przyjmuje świadomości że ktoś nie może zostać na nadgodziny. (usunięte przez administratora) Wiecznie robi się coś źle A szkoleń brak. Brak rozmów na ważne tematy kierownik kompletnie nie potrafi rozmawiać z ludźmi . Jak masz 12h stoisz jak kolek na przodzie sklepu bo kierownik nie pozwala stanąć bliżej kasy czy nawet przeszkadza jej rozmowa z inna pracownica od razu są pretensje A zdarza się tak że czasami przez godzinę nikt nie wchodzi. Na przerwie nie można wyjść trzeba być w ciągłej dyspozycji bo jak pojawi się więcej ludzi kierowniczka od razu wola na sklep kij że jesz obiad bo stoisz 12h w pracy. Prośby grafikowe olewane totalnie wiecznie trzeba być dyspozycyjnym bo jak nie to do zwolnienia . Praca sama w sobie nie jest zła a(usunięte przez administratora) O wszystko trzeba się prosić. Od 3 miesięcy prosiłam się o uniform do pracy A nosiłam używany przez kogoś...o buty które się należą też dostałam dopiero po 1.5 miesiąca bo się o nie upomnialam wielokrotnie . Na sam koniec po okresie próbnym kierowniczka powiedziała na sklepie że nie przedłuża mi umowy zamiast powiedzieć mi to prosto w twarz , zapytałam się jej o to A ja interesowało tylko to kto się sprzedał myślała że my że sobą nie rozmawiamy, stwierdziła że nie musi mnie on tym informować A innych mogła. Także zupełny brak taktu. Także proszę się poważnie zastanowić nad pracą w tej firmie w Galerii Askana ponieważ nie o to chodzi by ciągle mieć problemy i non stop żyć praca która nawet nie przynosi żadnej satysfakcji kompletny brak możliwości rozwoju j awansu .(usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

Prawda

I tu muszę się zgodzić z większością negatywnych opinii. 1. Grafik nie jest elastyczny chyba że jest się menadżerem i pracuje się od 8 do 15. 2. Bardzo zła atmosfera pracy. 3. Bardzo bardzo duża rotacja kadry. (usunięte przez administratora) 7. To nie prawda że piszą to osoby którym się nie chce prawować. Jestem osobą która zaangażowała się w prace pracowałam po 12 godzin 5 x w tygodniu ale już tam nie wrócę nie polecam nikomu. (usunięte przez administratora)

Tak6Nie2
Basia
@Prawda

Podziwiam za szczere wyzwanie!7

Przemyśl firmo przemyśl

Bardzo słaba firma pod względem HR-u. Rozmowa rekrutacyjna na bardzo słabym poziomie, zero przygotowania do rekrutacji przez prowadząca. Przejście z salonu do restauracji obok mega słabe, dodatkowo na wstępie pytając kelnera czy może skorzystać z uprzejmości za darmo aby przeprowadzić rozmowę , mega słabo wręcz śmiesznie . Pora wymienić rekrutera obejmującego rejon Bielska- Białej. Od razu człowiek decyduje się, że na pewno nie podejmie pracy w takiej firmie, która zarządzają osoby bez kompetencji, co się później dziwić że to wygląda jak wygląda.

Ciekawski
Nazwa działu: Handlowy

Czy ktoś może przedstawić realne zarobki w 2019?

Nazwa działu: Handlowy

Praca w kazarze to nie porozumienie. Mega wymagania za marna pensje. Dziewczyny ciągle się obgaduja za plecami.Panie menadżer i te co im (usunięte przez administratora) liza sa glupio-mądre i podkladaja świnie. Nikt tam długo nie wytrzymuje, przeważnie z własnej woli. Mało kto jest "godzien" tam pracować... Nie polecam!

Tak24Nie1
Lidia
@Były pracownik

Chciałabym Ci przypomnieć używaniu na forum stosownego języka. W przeciwnym razie administrator GoWork.pl będzie usuwał całkowicie Twoje posty. Cieszymy się, że - mimo wszystko - zechciałeś podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami odnośnie pracy w Kazar Footwear. Można ubolewać nad tym, iż atmosfera - według Ciebie - nie należy tam do najlepszych. Wspomniałeś o zbyt niskiej pensji. A czy na nią składała się sama podstawa, czy również i prowizja?

TakNie2
Pracownica
@Lidia

Teraz w Kazarze nie ma żadnych dodatków z tytułu wyrobienia planu sprzedażowego. Jest tylko fundusz na wyjście integracyjne. Sama atmosfera jest fatalna. Oczywiście, nie w każdym regionie tak to wygląda. Istnieją regionalni z powołania(usunięte przez administratora) Dużo zależy od tego do jakiego regionu się trafi. Tak czy inaczej w samej organizacji dzieje się bardzo źle i jeżeli ktokolwiek z was ma alternatywę odradzam pracę w tej firmie. Brak szacunku dla pracownika, brak możliwości otrzymania nawet koszuli firmowej od dłuższego czasu. Firma skupiła się na zysku kosztem pracownika. Zarząd otwarcie przyznaje, że są gotowi na to że ludzie będą się zwalniać. Cyt. "zatrudnimy nowych bo mamy świetnie działający dział HR". Ja już w tym miesiącu składam wypowiedzenie i uwalniam się. Szczerze odradzam.

Tak4Nie1
Lidia
@Pracownica

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Szkoda, że - jak stwierdziłaś - atmosfera w firmie nie należy do najlepszych, bowiem to właśnie ona, między innymi, w sposób znaczący wpływa na jakość wykonywanej pracy, na jej efektywność. A czy powiedziałabyś, że Kazar Footwear to odpowiednie miejsce pracy dla osób, które chcą sobie jedynie dorobić, tj. na przykład dla studentów?

Jerry
@Pracownica

Ale bzdury ... najlepiej obsypywać złotem za nicnierobienie , ale to też byłoby źle odebrane bo złoto za ciężkie prawda ? Trzeba pracować a nie stać i pachnieć no i czekać aż przelew przyjdzie 10-go .

Klaudia B
@Pracownica

ale bzdury. Istnieje system motywacyjny (premiowy od sprzedaży). Dla całej załogi jest to(usunięte przez administratora) od wypracowanego budzetu salonu. I niewazne czy wypracowales czy nie swoj budzet indywidualny badz budzet salonu, premia jest zawsze, a jej wysokosc jest zalezna od przepracowanych godzin i stanowiska jakie posiadasz

Kkkkk

Witam. Pracuje w firmie od 5 lat. Są plusy i minusy jak wszędzie. Przepracowałam w handlu wiele lat i proszę mi wierzyć że jeżeli chodzi o warunki pracy to firma KAZAR na tym rynku oferuje super warunki. Myślę że często negatywne opinie piszą osobe które albo wgl nie pracowały w handlu albo to wgl pierwsza praca. Bardzo mało pracodawców oferuje ubezpieczenie, pakiet medyczny, mutlisport z tak małą dopłatą od pracownika (dopłata zależy od dochodu), zniżki dla pracowników również są bardzo atrakcyjne. Z ZFŚS również korzystamy dwa razy w roku. A atmosfera w pracy no cóż zależy od zespołu. W zasadzie tworzymy ją sami. Mam to szczęście że pracuje z super ekipą. Regionalny M, mogę na niego liczyć. Uśmiechnięty i przede wszystkim komunikatywny. Pozdrawiam

Tak4Nie7
jeszcze pracownika
@Kkkkk

(usunięte przez administratora) ciekawe czy siec sprzedazy zapytana o te warunki potwierdzi twoej slowa. Pracuje w krakowie i niestety niczego nie potwierdze z twoich slow

Tak6Nie1

nie jest to prawda

Kkkkk
@jeszcze pracownika

Ale czego nie potwierdzasz? Nie rozumiem. Nie korzystasz z pakietów medycznych, nie wypisujesz wniosków o pieniądze z ZFŚS?

jeszcze pracownica
@Kkkkk

widze ze usuwanie komentarzy trwa w najlepsze. poznikaly te o (usunięte przez administratora) i braku szacunku. Kazar publikuje tylko te opinie ktore sa dla niego wygodne. ciekawe co na to GoWork - gdzie ta niezaleznosc

A
@jeszcze pracownica

usuwają, usuwają.

gd
@Kkkkk

Bardzo mało pracodawców oferuje benefit itp, ewidentnie nie masz pojęcia co się dzieje obecnie na rynku pracy. Najpierw trzeba pogłębić wiedzę na ten temat.

Patrycja
@jeszcze pracownika

Oczywiście że potwierdzi bo jak sie komuś nie chce pracować to wlasnie wylewa swoje żale tutaj pod anonimową nazwą :) i pisze jak to jest zle i beznadziejnie ale na święta profity to sie nie odmówiło wziac prawda ? Żenada ... dla tych którzy wlasnie w taki sposób postanawiają się pożegnać z jakakolwiek firmą . Ja pracuje rok i nie narzekam !!!

Klaudia B
@Kkkkk

albo osoby które zostały zwolnione za niewykonywanie swoich obowiązków, Pracuje w Kazarze już ponad 3 lata (Szczecin) i zdecydowanie potwierdzam Twoją wypowiedź

Qwert

Witam szczerze odradzam prace w firmie Kazar masakra jakas gosc kierownik magazynu nie ogarnia wogole tematu i systemu nie wie o co chodzi nic nie potrafi nikomu pokazac za to czepiac sie potrafi (usunięte przez administratora) marne pieniadze i ciagle zwracanie na magazynie o wyrobienie normy(usunięte przez administratora) ODRADZAM PRACE W TEJ FIRMIE

Tak5Nie
@Qwert

cały zarząd nie ma pojęcia co robi, ale uwielbiają się czepiać i obrażać.

Byla pracoenica

Tez pracowalam w Kazarze i zgadzam sie z opiniami ze ta firma to porazka. Nie ma szacunku do ludzi. Mniemanie o marce to rozbuchane ego ludzi z zarzadu ktorzy nie chca wiedziec co naprawde klienci mowia o marce i produktach a mowia zle. (usunięte przez administratora) Rotacja bardzo duza. Ludzie przychodza orientuja sie co sie dzieje i uciekaja szybko. Nie polecam

Tak17Nie1
Szymon
@Byla pracoenica

Nie piszesz zbyt pozytywnie o firmie. Pracując tam miałaś elastyczny czas pracy i mogłaś ułożyć grafik według własnych potrzeb? Takie bonusy jak zniżka na asortyment producenta lub premie byłyby fajnym dodatkiem, więc chciałbym, żebyś o nich napisała.

Tak1Nie4

Byla pracoenica
@Szymon

Nie moglam ulozyc grafika wobec potrzeb. Co ci daje znizka na asortyment jak np produkty Kazar Studio sie rozsypuja po 2 dniach noszenia. Fala reklamacji jest prawie 98% . O premiach zapomnij

Tak7Nie
Śmieszy mnie to
@Szymon

Elastyczne co? Jak możecie mieć elastyczny grafik jak nie macie ludzi do pracy? Ludzie są zmuszani do brania zmian i godzin ktorych nie chcą bo nie bedzie mial kto zamknąć czy otworzyć sklepu. Tryb pracy 5 dniowy co za tym idzie nie mozna sobie wziąć kilku zmian po 12h w celu uzyskania większej ilosci wolnych dni, jak ma to miejsce w większości sklepów. Zniżki? Przy takich wpłatach tylko frustruja bo pracownikow i tak nie stac na Wasze produkty. A ich jakość jak pisze osoba powyżej pozostawia wiele do życzenia.

Tak10Nie
@Szymon

to co pisze "szymon" nie jest prawdą

Tak1Nie2
Xyz
@Byla pracoenica

Pracuje w Kazar od 3 lat w stałym zespole który również ma staż podobny do mnie albo i dłuższy. Wszystko zależy od podejścia i zaangażowania. Firma daje możliwość rozwoju z którego sama nawet korzystałam. Jak ktoś by chciał pracować tak żeby zarobić a die nie narobić to Kazar nie jest taka firma. Jest to praca dla bardziej ambitnych :)

Tak2Nie3
Poznan
@nick

Niestety to jest prawda co napisal Szymon. Pracuje w Poznaniu i tutaj nie mamy elastycznego grafika. Co wiecej tak jest w calej Polsce.

Czarek

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata przed rozmową?

A
@Czarek

Aplikuj gdzie indziej.

Tak6Nie
Szczęśliwy były pracownik

Praca tam była porażka A jeżeli ktoś uważa że negatywne opinie piszą tylko osoby którym nie chce się pracować...Nooo cóż... Zawsze możecie się tam zatrudnić bo do Kazara ciągle kogoś potrzebują (to już daje do myslenia) i samemu sprawdzić jak tam jest. Ja świeżo zatrudnionemu pracownikowi życzę powodzenia i nerwów że stali.

Tak14Nie1
Filipek

Nawet najlepsza firma nie podoła osobom, które generalnie nie lubią pracować. Zawsze znajdzie się powód żeby oskarżać.

Tak9Nie8
@Filipek

wspaniały przyklad szacunku do pracownika.

Tak3Nie1
Anonim

Pracowalam w Kazarze przez pewien czas i niestety nie moge zaliczyc tej pracy do przyjemnej. Ciagle cisnienie o realizacje budzetu, ciagle pretensje o wszystko. Wszyscy wszystkich obgaduja, czasami bardzo napieta atmosfera, niesprawiedliwie traktowani pracownicy. Zarobki marne. Chyba ze jestes menadżerem to jeszcze jako tako zarobisz, ale tez bez szału. Plusem dla niektorych jest to ze nie musisz mowic po angielsku jak jestes menadzerem. Praca w miare okej dla studenta. Pozostali niech omijaja szerokim lukiem

Tak9Nie
xyz

sporo obowiazków I duze wymagania, co nie jest w ogole adekwatne do pensji (usunięte przez administratora). wiecej zarabiaja ludzie w biedronce. nie podwyzszyli pensji bo kiedys dostalismy podwyzke zwiazana z tym ze zmienili system premiowania. aktualnirle dostajesz premie zamokra kazdym razem w zaleznosci od wypracowanych godzin I budzetu salonu ale chca to zmienic nana takie cos ze jak nie wyrobisz indywidualnego progu sprzedazy lub nie bedziesz miec 100% budzetu to nic nie dostaniesz. brak mozliwosci rozwoju, trudno awansowac na doradce bo sato takie wymagania ze ho ho,juz nawet nie mowie o awansie na handlowca vm bo tutaj to nawet wymagan nie ma podanych I wogole zero informacji. powoli firma zabiera wszystkie mozliwe dodatki np. pieniadze za dobra ocene handlowca ktora byla uznawana co pol roku. atmosfera nie zawsze jest fajnaczesto sie czepiaja o, pierdolylub o to zenie podeszles do jednego klienta. obserwuja nana kamerach i potrafia nawet podeslac ci zdjecie. Moje sugestie dla Kazar Footwear Sp. z o.o.: zwiekszyc zarobki I szacunek dla pracownika (no mowie tu o salonie tylko o ludziach z ,,gory" czyli tych z centrali). bo ppotraficie wytykac tylko, nam bledy a swoich nie widzicie Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zmienic swoje nastawienie do pracownikow. zobaczyc ze to ze klienci nie kupuja nie jest wina sprzedawcow. na pare dni poszedl by ktos z centrali do prscy w takiej formie jak handlowiec I zobaczylby od srodka jak toto jest

Tak13Nie1
Kandydat
@xyz

Lidl w Warszawie to ok 3200 brutto plus podwyżki. Fakt brak możliwości wyrobienia premii, ale to pokazuje "szacunek" marki premium do pracowników. Trochę wstyd Kazar. Bo to wstyd iść do banku po kredyt na mieszkanie i mieć w papierach prawie najniższą krajową. Oh wait, kredytu z taką podstawą nie dostaniesz. Praca dla studentów. Normalny człowiek w dużym mieście potrafi liczyć i wie, że można zarobić więcej w konkurencji.

Tak7Nie

Ja
@xyz

Taaak niech zwiększają a Wy dalej będziecie narzekać że macie za mało .

Tak3Nie5

Nick
Nazwa działu: Handlowy

Witam pracowałam w firmie Kazar pracy bardzo dużo wymyślanie różnych dziwnych żeczy typu formułki do nauki po angielsku nauki od groma płaca średnia nie ma wogóle premii jeśli ktoś mówi bądz pisze o premi i Ci z góry niech trochę wyluzuja z tą sprzedaża może niech sama stanie na sklepie i po sprzedaje 12 godzin zobaczymy może jej sie uda na paragonie musza byc dwie sprzedaze bo ci z gory niev widza innej obcji zeby bylo inaczej (usunięte przez administratora)Kamery wszystko widzą zdjecia robia i przesyłaja do kierownika gdy nie dojdziesz do klienta (usunięte przez administratora)Dziewczyny sie nie lubią rywalizacja nie samowita.Ktoś nowy rozpocznie prace to sam sie przekona,Regionalni też nie lepsi wymagania wymagania .Nigdy bym nie wrocila/wrocił do pracy w firmie kazar.

Tak5Nie

Andzi
@Nick

Cześć a Ty z jakiego miast jesteś ? Bo mam propozycje pracy w Krakowie , i podobno premie w wysokości (usunięte przez administratora)

Tomek
@Nick

A czy to prawda że premie (usunięte przez administratora) za wyrobiony plan salonu i swój indywidualny ?

TakNie1

Kandydat

Odbyłam rozmowę w dużym mieście wojewódzkim. Na plus, przynajmniej w tym przypadku, jasno przedstawiony system wynagrodzenia. Nie było dziwnych pytań typu proszę coś o sobie opowiedzieć. Ale fakt mam ogromne doświadczenie z klientem. Tak naprawdę nie miałam pytań po spotkaniu. W miarę wszystko mi powiedziano. (usunięte przez administratora) Zakup produktów za połowę ceny to żaden atut przy tak niskiej pensji. Pakiety socjalne takie same jak wszędzie. Opieka medyczna, jakieś bilety do kina.

Tak1Nie2

Ciekawski
@Kandydat

Cześć , 2 tys netto +premia ? Czy to razem z premią. Właśnie mnie czeka rozmowa w poniedziałek jestem ciekawy . Pozdrawiam

GO -29 - PL

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szanować ludzi i ich pracę oraz zaangażowanie. (usunięte przez administratora)

Tak14Nie
@GO -29 - PL

Oczywiście, zarówno pracodawca, jak i pracownik powinny wzajemnie się szanować. To chyba nie ulega żadnym wątpliwościom. Chyba większość osób, które wchodzą na ten wątek przyzna mi rację, że Twój komentarz tak naprawdę mało nam mówi o firmie Kazar Footwear jako o pracodawcy. A przecież to przedsiębiorstwo zostało założone w 1996, więc na pewno sporo można o nim powiedzieć. Jak opisałbyś tamtejszy poziom wynagrodzenia podstawowego?

Piekny i mlody

Warunki pracy nie sa zle,pomijajac placenie za braki. Raz mozna zaplacic 400, raz 50 . odcinaja to po prostu z wyplaty. Atmosrera pracy zalezy od zespolu ale wszedzie tam,gdzie jest wiekszy ruch i klient sa tez klotnie,przepychanki, udowadnianie kto wiecej sprzedal. Jest duzo spraw papierkowych, gorzej niz w korpo. Stres pracy 100 procent, praca tylko dla silnych psychicznie i pewnych siebie osob. Bardzo czesto trzeba sie uzerac z niemilymi klientami i wspolpracownikami .dobra szkola zycia, lepsza niz surviwal. I to tego, i to tamtego trzeba doplacac za udzial

Tak15Nie

Nana
@Piekny i mlody

Jeśli w kasie są jakieś braki to są one spowodowane błędem pracownika. Nic wiec dziwnego, ze zostaje on nimi obciazony.

PieknaiMloda
@Nana

Nie chodzi o braki w kasie, pracownicy płacą za braki w towarze (czyt.kradzieże)

Tak9Nie

noranora

pracuję od ponad miesiąca. Na chwilę obecną jest ok. Wyrobilam 2 próg premii. W salonie mam przyjemne kolezanki. Dużo nauki, papierologii, bylam przerazona na poczatku, ale jest coraz lepiej, bo coraz lepiej wiem i czuję się pewniej. pensja moglaby byc większa, ale premią trochę dorobie

Anonim

Ludzie odpuśccie sobie pracę w tej firmie mówię szczerze pracowałam więc wiem ale chyba trzeba samemu się przekonać żeby wiedzieć to tyle.

Tak11Nie

Iza

@Jasiek Dlaczego tak uważasz? Gdzie dokładnie widzisz działania konkurencji na tym wątku forum? Zależy nam na tym, aby na forum były jednie prawdziwe informacje, więc jeśli coś wzbudza Twoja podejrzenia lub wiesz, że coś na pewno wygląda inaczej, napisz o tym. @pam pam Dziękuję za Twoją opinię, na pewno będzie ona służyła pomocą osobom zainteresowanym pracą w firmie Kazar. Czy pracujesz w Przemyślu? Domyślam się, że punkty które zostały przez Ciebie wymienione są pewnymi standardami, które są utrzymywane we wszystkich sklepach. Natomiast jeśli pracujesz w Przemyślu chętnie dowiemy się czegoś więcej o specyfice pracy, czy o tym jaka panuje atmosfera. @Czarek Aktualnie nie widziałam żadnych ofert pracy w firmie Kazar w Przemyślu. Jeśli zależy Ci na pracy w tej firmie warto jest śledzić na bieżąco pojawiające się oferty pracy lub skontaktować się bezpośrednio z firmą. Daj znać czy udało Ci się znaleźć pracę odpowiednią dla Ciebie.

pam pam

+ zarobki + zróżnicowanie stanowisk - można rozwijać się w kierunku sprzedaży, zarządzania itp. + przestrzeganie prawa pracy + wypłaty na czas a nawet i przed czasem + zniżki dla pracownika oraz jego przyjaciół i rodziny + konkursy sprzedażowe, w których nagroda to karta podarunkowa, kosz słodkości itp. + dodatkowe pieniądze z okazji Bożego Narodzenia i Wielkanocy - dużo biurokracji - nawet klienci zwracają na to uwagę przy podpisywaniu dokumentów podczas zwrotów - stres wynikający z dużej presji na sprzedaż, wypełnianie standardów, strachu przed zwolnieniem itp. Firma jako pracodawca jest rzetelna i daje dobre warunki. Wszystko zależy od lokalizacji salonu oraz atmosfery w zespole.

Tak14Nie1

Jasiek

Konkurencja zainspirowała niektórych do pisania?

Iza

@PP, jeśli jakieś wypowiedzi zostały usunięte przez administratora to musiały być niezgodne z naszym regulaminem. Dana firma nie ma możliwości usuwania komentarzy na forum GoWork.pl. @@, wyjaśnienie dotyczące usuwania komentarzy znajdziesz wyżej. Rozumiem, że pracujesz w Kazar - co możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu? @Ulka, a na podstawie jakiej umowy pracuje się w Kazar? Czy forma umowy jest negocjowalna?

PP

Dlaczego usuwają Państwo negatywne opinie na temat tej firmy, pomimo faktu, że nie są sprzeczne z regulaminem strony?

Tak8Nie

@
@PP

BO ZAMIAST ZMIENIĆ ATMOSFERĘ PRACY I ZAROBKI - LEPIEJ USUWAĆ KOLEJNE KOMENTARZE !

Tak12Nie

Ulka

Jak ktoś zaczyna pracę to przeważnie od najniższej i tak już jest.

Zostaw opinię o Kazar Footwear Sp. z o.o. - Przemyśl

Chcę opublikować: