Anonim

Benefity są, owszem, ale moim zdaniem raczej tylko rekompensatą za bardzo niskie zarobki. Mało kto tam chce przychodzić i bardzo dużo ludzi szybko odchodzi, szczególnie tych pozytywniejszych. Nie jest to również w żadnym stopniu praca rozwojowa. (usunięte przez administratora)Nadgodzin prawie nigdy nie uznają, no ale trzeba je robić. Nie polecam, chyba już lepiej będzie w biedrze.

Kkkkk

Witam. Pracuje w firmie od 5 lat. Są plusy i minusy jak wszędzie. Przepracowałam w handlu wiele lat i proszę mi wierzyć że jeżeli chodzi o warunki pracy to firma KAZAR na tym rynku oferuje super warunki. Myślę że często negatywne opinie piszą osobe które albo wgl nie pracowały w handlu albo to wgl pierwsza praca. Bardzo mało pracodawców oferuje ubezpieczenie, pakiet medyczny, mutlisport z tak małą dopłatą od pracownika (dopłata zależy od dochodu), zniżki dla pracowników również są bardzo atrakcyjne. Z ZFŚS również korzystamy dwa razy w roku. A atmosfera w pracy no cóż zależy od zespołu. W zasadzie tworzymy ją sami. Mam to szczęście że pracuje z super ekipą. Regionalny M, mogę na niego liczyć. Uśmiechnięty i przede wszystkim komunikatywny. Pozdrawiam

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Kazar Footwear Sp. z o.o.?

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam najgorszemu wrogowi, poważnie. Cieszę się że nie jestem już pracownikiem tej firmy,zwlaszcza przez ostatni rok, praca niszczy i fizycznie i psychicznie, odrabianie godzin, kombinowanie na każdym kroku, broń boże mieć swoje zdanie i wyrażać swoje opinie to Cię zjedzą. Wcześniejsze komentarze są jak najbardziej prawdziwe, maile z tłumaczeniami co się wydarzyło itp. Trzeba mieć naprawdę nerwy ze stali żeby nie dać wyprowadzić się z równowagi. Szczerze to podziwiam ludzi którzy tam wytrzymują ale również z tego co mi wiadomo wszystko zależy również od regionu.

Anonim

Anna
@Anonim

Moi Drodzy,czytam te Wasze żale i myślę sobie,że jestem na innej planecie.Powiem szczerze,chciałam sie czegoś dowiedzieć o Waszej firmie i może nawet aplikować.Przepracowałam 18 lat w ubezpieczeniach jako samozatrudniona,a Wy się żalicie,że małe pensje przy tych benefitach?popróbujcie popracować miesiąc na swoim,czyli: znaleźć klientów którzy chcą się lub coś ubezpieczyć. Musi ich być tylu by starczyło na pełny ZUS (1431,48 zł),księgową (150 zł),paliwo do samochodu,no bo czymś do klienta trzeba dojechać (około 150 zł-mam hybrydę). No nie mówię,że telefonu też nie mam od firmy,strój również swój!!!A muszę się przyznać,że bardzo zawsze dbam o oswój wygląd. Ma być elegancko, bo 'jak Cię widzą tak Cię piszą'. Jak sami widzicie wcale nie jest łatwo,ale bardzo lubię swój zawód i dopóki klienci chcą ze mną współpracować dotąd będę im pomagać.Tak,wcale się nie pomyliłam.Sprzedaż ubezpieczeń to doradzanie,ale też odradzanie.Bo nie zawsze to co dobre mojemu bratu musi być dobre dla mnie.Więc moi drodzy nie ma co marudzić,tylko brać się do pracy.Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie,tym bardziej,że w Waszym sklepie (Rzeszów) jestem częstą klientką.

nn
@Anna

Chyba sobie pani żartuje. Pensja jak na tyle obowiązków jest śmieszna Plany są wysokie, a premie słabe. Żeby dostać lepszą wypłatę trzeba zrobić swój plan (kilkadziesiąt tysięcy) oraz plan sklepu. To jeden. A dwa, przynajmniej robi pani na siebie. Zresztą, jak pani nie pasuje to zapraszamy do kazara. Ciekawe czy też byłaby pani taka mądra. Jak na taką firmę zarobki i traktowanie pracownika pozostawiają wiele do życzenia. Osoby, które nie dadzą sobie wejść na głowę i choć trochę się cenią szybko odchodzą. Zresztą w większości sklepów tak jest. Ja jak mam się męczyć za najniższą krajową to wolę iść na swoje. Zresztą, wszędzie trzeba pozyskiwać klientów, nie tylko w ubezpieczeniach czy w sklepie. Więc niech pani nie marudzi, tylko bierze się do pracy

@Anna

Z niewolnika nie ma pracownika! Szanujmy się

JDG
@Anna

Porównywanie samozatrudnienia z (usunięte przez administratora)z 12 miesięcznym rozliczeniem godzin i zrównoważonym czasem pracy, gdzie menadżerowie maja co najmniej tysiąc złotych więcej żeby dobrze poganiali jest co najmniej nie na miejscu. Ogarnij się (usunięte przez administratora)zamiast takie farmazony wypisywać. A jak Ci tak źle i jesteś taka zaaferowana firemka pt. "K", to zawies (usunięte przez administratora)i zatrudnij się w swoim ulubionym sklepie. Popracuj rok i pogadamy. Pozdrawiam.

Karolina
@Anonim

Według Ciebie oferowane przez pracodawcę benefity są jedynie próbą rekompensaty za bardzo niskie wynagrodzenie, zatem bardzo proszę, abyś napisał więcej konkretnych informacji. Na jakim stanowisku pracy jesteś zatrudniony w Kazar i ile wynosiły Twoje zarobki?

handlowiec z krwi i kości Nowy wpis
@Anna

Kobieto - co Ty porównujesz? Jaką marżę masz na ubezpieczeniach a jaka jest na butach robionych masowo wiadomo jak, wiadomo gdzie i wiadomo z jakich materiałów? Gdybyś miała na ubezpieczeniu taką marżę jak na butach ma pan K. to byś sama sobie sieć salonów z ubezpieczeniami zrobiła w galeriach handlowych, zatrudniła byś pracowników i płaciła zapewne podobne pensje jak tutaj. Nie porównuj sytuacji ekspedientki sklepu obuwniczego do własnej działalności gospodarczej. Masz taki plan na swoje życie, one mają inny. Jest prawo pracy i sieci handlowe w różny sposób dbają o swoich pracowników, ale najważniejsze jest przyzwoite wynagrodzenie i szacunek do człowieka niezależnie czy zarabia 3k czy 30k miesięcznie. Jak masz czelność pouczać pracownice salonu jak pewnie sama zostawiasz jednorazowo kwotę, na którą dana dziewczyna musi zapieprzać cały miesiąc? Trochę empatii.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Kazar Footwear Sp. z o.o.?

AleAleksandra
@Pytanie

Nagrody? Ciągle powtarzają ze mamy się cieszyć ze etatów na 0,8 nie obniżyli.

@AleAleksandra

Aleksandro, czy jesteś zaskoczona, że w obecnej sytuacji nie ma nagród? Większość pracowników cieszy się, że ma pracę. Wiele osób z innych firm straciło zatrudnienie.

rozbawiona
@Małgorzata

Chyba firma dostala ladna dotacje na tych pracownikow,wiec moze to firma powinna sie cieszyc,ze ich nie zwolnila?A kto w tym czasie dba o salony?To co to za firma,ktora taka laske robi,ze "ciesz sie,ze cie nie zwolnilismy".Serio????Pani Malgorzato,czy moze pani regionalno?

Gwiki

Chyba pani regionalno Magdaleno xd

Hdvh
@Pytanie

Nie, tylko najnizsza krajowa, premia tylko jesli wyrobisz plany, ustalone tak aby ich nie zrobic.

@rozbawiona

Nie jestem regionalną, ale pracownikiem. Dotacje? Były, ale na pewno nie zrekompensują strat

AleAleksandra
@Małgorzata

Na pewno rekompensata dla nich jest taka że w maju mamy do wypracowania 208 godzin, w kwietniu nie pozwalali przychodzić do pracy a teraz trzeba odrobić godziny! PIP musi sie za to wziąść

@AleAleksandra

:) czyli żaden pracownik na pensję nie zarobił, a ma płacone? Też bym posiedziała w domu za pensję, nawet jeśli w kolejnym miesiącu musiałbym po pracować 1.5 etatu.

AleAleksandra Nowy wpis
@Małgorzata

Nie zarobil bo nie dano takiej możliwości. Zasady ustalone z góry bez kontaktu z pracownikami. Przychodzenie co drugi dzień, pracownicy z chęcią przychodziliby codziennie. Jedyny opcja na nadrobienie godzin to urlop! Na co bardzo namawiają regionalni!

janka Nowy wpis
@AleAleksandra

powinni wszystkich za tych galerii zwolnic i zamknąć te galerie, po co to komu. niech ludzie zaczną z rodzinami spędzać czas, a nie po galeriach biegać.

jeszcze pracownika
@Kkkkk

(usunięte przez administratora) ciekawe czy siec sprzedazy zapytana o te warunki potwierdzi twoej slowa. Pracuje w krakowie i niestety niczego nie potwierdze z twoich slow

nick

nie jest to prawda

@jeszcze pracownika

Ale czego nie potwierdzasz? Nie rozumiem. Nie korzystasz z pakietów medycznych, nie wypisujesz wniosków o pieniądze z ZFŚS?

jeszcze pracownica
@Kkkkk

widze ze usuwanie komentarzy trwa w najlepsze. poznikaly te o (usunięte przez administratora) i braku szacunku. Kazar publikuje tylko te opinie ktore sa dla niego wygodne. ciekawe co na to GoWork - gdzie ta niezaleznosc

@jeszcze pracownica

usuwają, usuwają.

gd
@Kkkkk

Bardzo mało pracodawców oferuje benefit itp, ewidentnie nie masz pojęcia co się dzieje obecnie na rynku pracy. Najpierw trzeba pogłębić wiedzę na ten temat.

Patrycja
@jeszcze pracownika

Oczywiście że potwierdzi bo jak sie komuś nie chce pracować to wlasnie wylewa swoje żale tutaj pod anonimową nazwą :) i pisze jak to jest zle i beznadziejnie ale na święta profity to sie nie odmówiło wziac prawda ? Żenada ... dla tych którzy wlasnie w taki sposób postanawiają się pożegnać z jakakolwiek firmą . Ja pracuje rok i nie narzekam !!!

Klaudia B
@Kkkkk

albo osoby które zostały zwolnione za niewykonywanie swoich obowiązków, Pracuje w Kazarze już ponad 3 lata (Szczecin) i zdecydowanie potwierdzam Twoją wypowiedź

Laura
@Kkkkk

Pracuję w tej firmie i nigdy nie za oferowano mi pakietu medycznego, o strój służbowy musiałam się wykłócić, obuwie służbowe musiałam nosić prywatne. Obiad jesc w smierdzącym buciorami magazynie na kolanie, bo wyjsc nie wolno. Regionalny nie potrafi mowic "dzień dobry", umniejsza pracownikom, podcina skrzydła i blokuje rozwoj - byle nikt nie wyszedł na mądrzejszego. Zatrudniacie niekompetentnych regionalnych, brak im podstawowej wiedzy do zarządzania personelem.

były pracownik
@Kkkkk

ja również się nie zgodzę. teraz wszystkie firmy, a przynajmniej te, gdzie ja aplikowałam oferują prywatną opiekę medyczną, karty multisport, kino. moim zdaniem średnie warunki i można znaleźć lepsze.

fffff
@Laura

To jesteś (usunięte przez administratora) Ma ci w tyłek wciskać benefity. Napisz do działu HR dostaniesz opieke, karte sportowa itp.

Nacik
@Kkkkk

jeśli masz na myśli Pana M.Ł to albo coś się zmieniło w jego glowie, albo nie wiesz co znaczy naprawdę fajny i normalny regionalny.

rozbawiona
@Kkkkk

Ewidentnie widac,ze komentarz pisany,przez jakas regionalna lub regionalnego.Jak ktos chce miec prace i zycie prywatne,to napewno nie ta firma.Ta firma niszczy psychicznie.Robia zrzuty z kamer,a potem wysmiewaja pracownikow.Jak wejdziesz do pracy,to prog salonu mozesz opuscic dopiero po zakonczeniu pracy!Zapomnij o sniadaniu,to bedziesz glodny,chyba ze ze strachem do sklepu pobiegniesz.Przychodzisz na popoludnie i nagle sie okazuje,ze firma wpadla na pomysl,ze dzis zrobia sobie wyprzedaz i siedzisz kilka dodatkowych godzin,za ktore nie wyplaca.Kiedys trzeba bylo je odbierac od 7do 8 i tak az wykorzystasz,bo kiedys przychodzilo sie do pracy na 7 i sprzatalo do 9.Z placa i warunkami z socjalu nie bylo zle,ale nie rekompensowalo to jak traktowano ludzi.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy pracownicy w Kazar Footwear Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Alutka
@Pytanie

to zależy od ekipy, w mojej byl dramat z komunikacją. Nie bylo tez mowy o jakiejkolwiek zamianie. Uż wzięłam na pogrzeb partnera, ponieważ nie przysługiwał mi dzien wolny z tego tytułu a potem przez miesiąc wysłuchiwałam, że ktoś musiał pracować za mnie i jak zamierzam ta sytuacje rozwiązać.

Kacper

Czy firma jest wypłacalna ?

Kasia
@Kacper

tak, nigdy nie dostałam wypłaty po terminie, wszystko na czas lub przed czasem.

Askier
Kandydat

I po co było usuwać wpisy o pożyczce z PFR?Firma ma problemy i znika z galerii handlowych. Życzę powodzenia funkcjonując tylko.w necie... Szkoda tylko ludzi na dole

Maria
@Askier

Firma Kazar nigdzie nie znika. Jeśli Rząd zamknie galerie, to na pewno pomyślą o innych lokalizacjach, bo ciężko utrzymać pracowników, gdy przychody to zero zł, a koszty wiadomo nie znikają wraz zamknięciem galerii. A o co chodzi z tą pożyczką z PFR? myślałam, że każda firma dostała? jakaś to ma być tajemnica? Niby wszystkie salony otwarte, a pracownicy mówią, ze dostają wypłaty co do dnia... dziwne plotki

Lestat

Czy w dobie kryzysu epidemiologicznego firma Kazar zachowuje umowy z pracownikami, czy rozwiązuje w trybie natychmiastowym? Kierownik powiedzial mi, że za przepracowane w marcu 2 tygodnie dostanę zero zlotych. Koszmar

@lestat
@Lestat

Pozwalniali ludzi. Omijaj ich szerokim łukiem

Kaliope

Ale po co ta informacja tutaj? Czy to kogoś zachęci do podjęcia pracy? Firma tego typu informacje przekazuje pracownikom, mamy tego świadomość.

Askier
@Kaliope

Ale dlaczego potencjalny pracownik ma tego nie wiedzieć? Dlaczego informacja ma tylko zachęcić? Tylko pozytywne informacje mają się tutaj pojawiać bo tak chce Kaliope? Dlaczego chcesz to ukryć skoro to informacja jawna?

@askier
@Askier

Bo Kaliope to pracownik dzialu HR ktorego zadaniem jest odwracanie kota ogonem. To juz nie pierwszy wpis tego typu.

Pracuje w Kazarze już kilka lat i wiadomo są plusy i minusy. Osoby które wyrażają opinie w internecie to zazwyczaj ludzie, którzy chcą kogoś lub coś obsmarować. Nie jest to praca lekka i przyjemna, jest sporo materiału do pokonania, są duże wymagania względem planów i obowiązków, czasem rzeczywiście za duże. Zgadza się, że wyjście ze sklepu jest zabronione, chociaż powiedzcie mi kto się do tego stosuje? Generalnie dużo zależy od Menadżera. Pieniądze są dobre tak uważam ale, żeby do nich dojść musiałam przebyć kilka awansów i zapracować na nie, jak w każdej firmie :) Co więcej awans wyszedł z inicjatywy moich przełożonych - nie mojej własnej. Zaangażowanie i pracowitość wystarczy. Generalnie dla kogoś kto chce zarobić a się nie narobić to żadna praca nie będzie odpowiednia, chyba, że jest dzieckiem milionera. Skoro jesteś na pozycji handlowca i narzekasz na niskie zarobki to dlaczego nie starasz się o pozycje wyżej, przecież awanse są co trzy miesiące, wystarczy tylko się trochę wykazać? Bo się nie chce, a dlaczego ja mam zarabiać tyle co Ty handlowcu skoro pracuje lepiej? to sprawiedliwe? Najpierw pokaz co umiesz a później wymagaj. Firma jest specyficzna, osoby które lubią pracę na wysokich obrotach się odnajdą, reszta niekoniecznie. Pracowałam też w innych sklepach i co z tego, że mają taki luz jak o połowę niższą płace? Każdy sam ustala priorytety, albo chce w pracy oglądać film bo nic się nie dzieje i zarabiać marnie, albo chce pracować i zarabiać dobrze. Premia jest indywidualna więc twoja pensja zależy od Ciebie, a salonowa premia jest wynikiem zaangażowania zespołu, więc jak dołożysz do tego utargu więcej pracy to i wypłata będzie większa. Co do szacunku do pracownika, nikt mnie nigdy nie obraził, pretensje owszem ale bądźmy dorośli, oni też pracują po to by kontrolować nas, wystarczy szczerze powiedzieć co jest nie tak i brać do siebie uwagi osób bardziej doświadczonych, trochę pokory :)

Magda
@Pracownik

Zależy co dla kogo znaczą „dobre pieniądze”. Uważam, że w Kazarze nawet na stanowisku menadżera nie zarobisz dobrze. Zwłaszcza przy takiej ilości obowiązków. Dobra praca tylko na studenckie lata, ale jak chyba każda w handlu.

nn
@Pracownik

śmiechu warty jest twój komentarz. najniższa krajowa i 200 złotych premii brutto to są dobre pieniądze? plany są śmieszne jak na takie pieniądze. ten kto się stara i mu zależy zawsze ma gorzej. głupi jedzie na szczęściu. była w tym salonie którym pracowałam jedna taka co nic nie zrobiła ze swojej inicjatywy. miała problem ze wszystkim. nawet żeby ci pomóc. teraz już rozumiem te wszystkie baby, które na wejściu na ciebie naskakują „czego pan szuka”. po prostu muszą zrobić plan. uważasz, że wszyscy przychodzą tutaj „obsmarować” innych? firma po prostu w kulki leci. ma w (usunięte przez administratora) pracowników. liczy się tylko sprzedaż. ty jesteś niewolnikiem. szczerze powiem, że zdziwiłam się, jak na taką firmę i takie zarobki. jeszcze nic nie można. nawet wyjść na przerwę. albo „dzisiaj jedziesz gdzieś tam, bo nie ma pracowników” no chyba nie. ani słowa o takich rzeczach na rozmowie. gdybym wiedziała w życiu bym się tam nie zatrudniła. inną kwestią jest ilość reklamacji. płacisz za buty średnio 600 stów, a te się rozwalają po kilku miesiącach. pokory to powinna nabrać firma i zacząć szanować swoich pracowników.

Kandydat

Pozyczke dostali ale pracownikow i tak pozwaliniali a w centrali poobcinali pensje ale pracowac kaza tyle samo. Jak zwykle wyzysk ludzi. Nic sie nie zmnienilo. A prezes placze przed kamerami jak mu zle ale nowe samochody luksusowe to firma kupuje.

Smiechu warte
 Problem

Masz do przestawienia wszystkie buty na sklepie,nie mozesz tego w godzinach pracy robic bo od razu robia Ci zdjecia z kamer,masz to robic po zamknieciu sklepu,ale nadgodzin nie placa...

X
@Smiechu warte

Potwierdzam.

XYZ
@Smiechu warte

Zawsze robię to wtedy kiedy mi pasuje. Nigdy nikt do mnie nie zadzwonił. Nie ma klientów to zajmuje się VM, są klienci obsługuje. Nigdy nie zostaje, zostawiam pracę na kolejny dzień, zrobię przed otwarciem. Wystarczy dobra organizacja pracy.

Monika
Klient

Kupiłam buty firma KAZAR ----Katastrofa .Buty zamszowe ale naprawdę za moje ciężko zarobione pieniądze.Oczywiscie zdjęcia piękne ale kicz jakiego nigdy nie widziałam. Zaraz po załozniu zamsz odpryskiwal.Zrobilam zdjęcie oczywiście nie uwzględniono mojej reklamacji KATASTROFA NIE POLECAM NIGDY W ŻYCIU.

Aga

Jak to nie można wyjść z salonu na przerwę? To żart jakiś? A jak zapomnę jedzenia lub picia z domu, to mam zdychać z głodu? :D

@Aga

No a jak? Myslisz, ze ich obchodzi to czy jesteś głodna i masz pełny pęcherz?

Czy w Kazar Footwear Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Kaliope

Nie

Andrzej

Jak wygląda tutaj rekrutacja na stanowisko sprzedawcy obuwia? Czy są jakieś szkolenia wewnętrzne aby poznać specyfikę pracy w tym sklepie?

ep
@Andrzej

To zależy. Mnie szkoliła fajna dziewczyna, która mi wszystko wytłumaczyła (jeszcze przed odejściem), a już moją koleżankę, która przyszła później nie miała żadnego szkolenia... I poprzez szkolenie mam na myśli chodzenie po sklepie, dostanie materiałów do przeczytania i później kursy online.

Weronika
Kandydat

Sama rozmowa o pracę była żenująca. Pani się zaśmiała, że wcześniej pracowałam w call center. Szczerze nie polecam i nie chciałabym tam pracować. Pierwsze wrażenie robi też firma!. Rotacja pracowników i negatywne opinie na forum to świadectwo Pracodawcy.

Aga

Witam buty piękne ale bardzo niewygodne pomimo że są drogie .

były pracownik

Widzę, że moja szczera opinia nie przejdzie, a szkoda Otóż, zarobki są marne (trzeba wyrobić swój plan, a premia i tak marna, oraz salonu). Tak naprawdę jako Handlowiec jesteś od wszystkiego. Jest parcie na wyniki, zarówno salonu, jak i twoje indywidualne. Migracja ludzi Codziennie maile dlaczego tak słabo i inne pierdoły. Uniformy (przynajmniej te czarne) są niedopasowane. Nie można też założyć własnego swetra jak jest zimno tylko jest zabawa klimatyzacją. Na magazynie zawsze jest zimno. Do tego nie można wychodzić z salonu na przerwę. Na paznokciach zero wzorków i muszą być krótkie oraz pasować do obecnej kolekcji. Ogólnie system jest w miarę łatwy do opanowania, atmosfera w moim salonie była fajna, ale na pewno nie na cały etat Chyba że lubicie być jedną masą i tłumaczyć się dlaczego nie sprzedaliście skarpetek. Zniżki też marne moim zdaniem. Do tego logistyka w firmie trochę leży Już nie wspomnę, co tam się wyprawiało przed zamknięciem galerii.

strono

Kazar W dniu 16 luty 2020r. zakupiłem obuwie na stronie Kazar. Według wcześniejszych zakupów obuwia u innych producentów kierowałem się rozmiarem 44. nr produktu 42179-TK-19/GRANAT Po zakupie okazało się ,że jest za ciasne, po próbach rozchodzenia obuwia nie dało to pożądanego rezultatu. Postanowiłem złożyć reklamację w dniu 29 lutego 2020 r. za pomocą salonu Kazar we Wrocławiu w centrum handlowym Magnolia. Okazało się, że odpowiedź jest negatywna cytuję : Wygoda obuwia oraz niedogodność spowodowana nieodpowiednim dopasowaniem obuwia do kształtu stopy nie podlega reklamacji. To jest absurd czy Kazar twierdzi że mój kształt stopy jest inny niż ja sam wiem od ponad 20 lat, być można będzie potrzebna konfrontacja i jej zmierzenie. Jest to celowa manipulacja mająca wykorzystanie czasu na odwlekanie procesu reklamacji. Takie drobne sprawy załatwia się z pozycji salonu a nie każe się klientowi na złożenie kolejnej reklamacji. Zupełnym nie profesjonalizmem jest propozycja pracownika salonu o udaniu się do rzecznika, to nie jest sprawa takiej rangi aby rzecznik musiał się tym zajmować. Ostatecznie zamówiony produkt jest rozmiarem 43 a nie 44 dowodem jest np. zakup obuwia w ombre.pl gdzie buty są w idealnym rozmiarze. Traktuję to wyjaśnienie jako ostateczne proponuję wymienić obuwie w odpowiednim rozmiarze lub zwrot zakupu na kartę kredytową, w przeciwnym razie muszą się Państwo liczyć z tzw. hejtem na stronie internetowej w tym przypadku zasadnym nie wykluczam też innych dróg w rozwiązaniu tej kwestii.

Świadomy
@strono

Zdaje sie, ze w Kazarze mozna zwrócić albo wymienić produkt. Skoro kupiłeś sobie buty i w nich chodziłeś po mieście to co sie dziwisz ze nikt nie chce ich przyjąć? niby jaki powód maja wpisać w reklamacji, zle dopasowanie butów do stopy? trzeb nie było nad tym zastanawiać jak nie mierzylo buty.

Zostaw merytoryczną opinię o Kazar Footwear Sp. z o.o. - Przemyśl

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kazar Footwear Sp. z o.o.