Kazar Footwear Sp. z o.o.
counter
2 189 256 5 1
Nieznajoma Nowy wpis

Rozmowy rekrutacyjne, to chyba są tylko po to żeby wyciągnąć jak najwięcej wiadomości o konkurencji. Pani (usunięte przez administratora) wypytywała mnie dosłownie o wszystko, nawet o to jaki plan budżetowy musiałam wyrabiać. Niestety, ale nie była już taka miła, kiedy odmówiłam udzielenia informacji na ten temat, bowiem podpisałam dokument odnośnie poufności. W zamian tego usłyszałam, że najwyraźniej nie zależy mi na pracy. Oczywiście menadżera już do mnie nie zadzwoniła. Klasyk. Wstyd i żenada.

Andrzej Nowy wpis

Jak wygląda tutaj rekrutacja na stanowisko sprzedawcy obuwia? Czy są jakieś szkolenia wewnętrzne aby poznać specyfikę pracy w tym sklepie?

Aga Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Witam buty piękne ale bardzo niewygodne pomimo że są drogie .

były pracownik Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Widzę, że moja szczera opinia nie przejdzie, a szkoda Otóż, zarobki są marne (trzeba wyrobić swój plan, a premia i tak marna, oraz salonu). Tak naprawdę jako Handlowiec jesteś od wszystkiego. Jest parcie na wyniki, zarówno salonu, jak i twoje indywidualne. Migracja ludzi Codziennie maile dlaczego tak słabo i inne pierdoły. Uniformy (przynajmniej te czarne) są niedopasowane. Nie można też założyć własnego swetra jak jest zimno tylko jest zabawa klimatyzacją. Na magazynie zawsze jest zimno. Do tego nie można wychodzić z salonu na przerwę. Na paznokciach zero wzorków i muszą być krótkie oraz pasować do obecnej kolekcji. Ogólnie system jest w miarę łatwy do opanowania, atmosfera w moim salonie była fajna, ale na pewno nie na cały etat Chyba że lubicie być jedną masą i tłumaczyć się dlaczego nie sprzedaliście skarpetek. Zniżki też marne moim zdaniem. Do tego logistyka w firmie trochę leży Już nie wspomnę, co tam się wyprawiało przed zamknięciem galerii.

Tak8Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Anonim

Benefity są, owszem, ale moim zdaniem raczej tylko rekompensatą za bardzo niskie zarobki. Mało kto tam chce przychodzić i bardzo dużo ludzi szybko odchodzi, szczególnie tych pozytywniejszych. Nie jest to również w żadnym stopniu praca rozwojowa. (usunięte przez administratora)Nadgodzin prawie nigdy nie uznają, no ale trzeba je robić. Nie polecam, chyba już lepiej będzie w biedrze.

Tak4Nie
Kkkkk

Witam. Pracuje w firmie od 5 lat. Są plusy i minusy jak wszędzie. Przepracowałam w handlu wiele lat i proszę mi wierzyć że jeżeli chodzi o warunki pracy to firma KAZAR na tym rynku oferuje super warunki. Myślę że często negatywne opinie piszą osobe które albo wgl nie pracowały w handlu albo to wgl pierwsza praca. Bardzo mało pracodawców oferuje ubezpieczenie, pakiet medyczny, mutlisport z tak małą dopłatą od pracownika (dopłata zależy od dochodu), zniżki dla pracowników również są bardzo atrakcyjne. Z ZFŚS również korzystamy dwa razy w roku. A atmosfera w pracy no cóż zależy od zespołu. W zasadzie tworzymy ją sami. Mam to szczęście że pracuje z super ekipą. Regionalny M, mogę na niego liczyć. Uśmiechnięty i przede wszystkim komunikatywny. Pozdrawiam

Tak4Nie14
jeszcze pracownika
@Kkkkk

(usunięte przez administratora) ciekawe czy siec sprzedazy zapytana o te warunki potwierdzi twoej slowa. Pracuje w krakowie i niestety niczego nie potwierdze z twoich slow

Tak9Nie1
nick

nie jest to prawda

Kkkkk
@jeszcze pracownika

Ale czego nie potwierdzasz? Nie rozumiem. Nie korzystasz z pakietów medycznych, nie wypisujesz wniosków o pieniądze z ZFŚS?

Tak2Nie
jeszcze pracownica
@Kkkkk

widze ze usuwanie komentarzy trwa w najlepsze. poznikaly te o (usunięte przez administratora) i braku szacunku. Kazar publikuje tylko te opinie ktore sa dla niego wygodne. ciekawe co na to GoWork - gdzie ta niezaleznosc

Tak11Nie
A
@jeszcze pracownica

usuwają, usuwają.

Tak6Nie
gd
@Kkkkk

Bardzo mało pracodawców oferuje benefit itp, ewidentnie nie masz pojęcia co się dzieje obecnie na rynku pracy. Najpierw trzeba pogłębić wiedzę na ten temat.

Tak1Nie1
Patrycja
@jeszcze pracownika

Oczywiście że potwierdzi bo jak sie komuś nie chce pracować to wlasnie wylewa swoje żale tutaj pod anonimową nazwą :) i pisze jak to jest zle i beznadziejnie ale na święta profity to sie nie odmówiło wziac prawda ? Żenada ... dla tych którzy wlasnie w taki sposób postanawiają się pożegnać z jakakolwiek firmą . Ja pracuje rok i nie narzekam !!!

Tak1Nie4
Klaudia B
@Kkkkk

albo osoby które zostały zwolnione za niewykonywanie swoich obowiązków, Pracuje w Kazarze już ponad 3 lata (Szczecin) i zdecydowanie potwierdzam Twoją wypowiedź

Tak1Nie4
Laura
@Kkkkk

Pracuję w tej firmie i nigdy nie za oferowano mi pakietu medycznego, o strój służbowy musiałam się wykłócić, obuwie służbowe musiałam nosić prywatne. Obiad jesc w smierdzącym buciorami magazynie na kolanie, bo wyjsc nie wolno. Regionalny nie potrafi mowic "dzień dobry", umniejsza pracownikom, podcina skrzydła i blokuje rozwoj - byle nikt nie wyszedł na mądrzejszego. Zatrudniacie niekompetentnych regionalnych, brak im podstawowej wiedzy do zarządzania personelem.

Tak7Nie
były pracownik
@Kkkkk

ja również się nie zgodzę. teraz wszystkie firmy, a przynajmniej te, gdzie ja aplikowałam oferują prywatną opiekę medyczną, karty multisport, kino. moim zdaniem średnie warunki i można znaleźć lepsze.

strono
Nazwa działu: Produkcja

Kazar W dniu 16 luty 2020r. zakupiłem obuwie na stronie Kazar. Według wcześniejszych zakupów obuwia u innych producentów kierowałem się rozmiarem 44. nr produktu 42179-TK-19/GRANAT Po zakupie okazało się ,że jest za ciasne, po próbach rozchodzenia obuwia nie dało to pożądanego rezultatu. Postanowiłem złożyć reklamację w dniu 29 lutego 2020 r. za pomocą salonu Kazar we Wrocławiu w centrum handlowym Magnolia. Okazało się, że odpowiedź jest negatywna cytuję : Wygoda obuwia oraz niedogodność spowodowana nieodpowiednim dopasowaniem obuwia do kształtu stopy nie podlega reklamacji. To jest absurd czy Kazar twierdzi że mój kształt stopy jest inny niż ja sam wiem od ponad 20 lat, być można będzie potrzebna konfrontacja i jej zmierzenie. Jest to celowa manipulacja mająca wykorzystanie czasu na odwlekanie procesu reklamacji. Takie drobne sprawy załatwia się z pozycji salonu a nie każe się klientowi na złożenie kolejnej reklamacji. Zupełnym nie profesjonalizmem jest propozycja pracownika salonu o udaniu się do rzecznika, to nie jest sprawa takiej rangi aby rzecznik musiał się tym zajmować. Ostatecznie zamówiony produkt jest rozmiarem 43 a nie 44 dowodem jest np. zakup obuwia w ombre.pl gdzie buty są w idealnym rozmiarze. Traktuję to wyjaśnienie jako ostateczne proponuję wymienić obuwie w odpowiednim rozmiarze lub zwrot zakupu na kartę kredytową, w przeciwnym razie muszą się Państwo liczyć z tzw. hejtem na stronie internetowej w tym przypadku zasadnym nie wykluczam też innych dróg w rozwiązaniu tej kwestii.

Tak2Nie
Świadomy
@strono

Zdaje sie, ze w Kazarze mozna zwrócić albo wymienić produkt. Skoro kupiłeś sobie buty i w nich chodziłeś po mieście to co sie dziwisz ze nikt nie chce ich przyjąć? niby jaki powód maja wpisać w reklamacji, zle dopasowanie butów do stopy? trzeb nie było nad tym zastanawiać jak nie mierzylo buty.

M K

Zarząd LPP obniża swoje zarobki do 1 zł, dopóki sytuacja firmy nie będzie bezpieczna. Wiadomość z wczoraj. Czy Zarząd Kazar też pokaże solidarność, tak jak pokazał w kwestii maseczek i obetnie sobie gaże? Ponoć jedziemy na jednym wózku.W mediach nic nie słychać na ten temat.

Monika

Jak wyglądają zarobki w 2019?

TakNie4
Jerzy
@Monika

Jesteś zainteresowany zatrudnieniem i stąd Twoje pytanie? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/kazar-group-sp-z-o-o,3063 są aktualne oferty pracy. Niestety nie znam wysokości zarobków, ale jeśli umówisz się z rekruterami zdecydujesz, czy zaproponowane warunki wynagrodzenia Ci odpowiadają. Daj znać jaką decyzję podejmiesz.

TakNie3
Ola Fasola
@Monika

jako handlowiec zarabiasz (usunięte przez administratora)zł brutto. po zmianie sytemu premiowego raczej na premie nie ma co liczyć. Wszystko zależy od sklepu rzecz jasna ale realnie to koło (usunięte przez administratora)zl brutto

Wiola
@Monika

Najniższa krajowa plus premie.

Jeju
@Jerzy

Minimalna pensja na start.

Lestat

Czy w dobie kryzysu epidemiologicznego firma Kazar zachowuje umowy z pracownikami, czy rozwiązuje w trybie natychmiastowym? Kierownik powiedzial mi, że za przepracowane w marcu 2 tygodnie dostanę zero zlotych. Koszmar

Tak6Nie1
Andrzej

Pod byle powodem odrzucają reklamacje a buty są tandetne, po dwoch tygodniach odpadły dwa obcasy, w innych źle zszyte szwy (ale to nie ich wina) firma porażka

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 97 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Kazar Footwear Sp. z o.o.?

Lena

Jaka stawkę może tutaj osiągnąć kierownik? I czy są zniżki na buty i torebki firmy?

Gosc

Wie ktoś może ile zarabia na rękę manager w Warszawie??

klient
Nazwa działu: Produkcja

Kupiłam torebkę za 340 zł - gwarancja na 2 lata, certyfikaty itd. Po 7miesiacach wypadły dziury na rogach z przodu. Użytkowanie normalne - torebka noszona na ramieniu. Reklamację odrzucono z kuriozalnym uzasadnieniem, że uszkodzenie - w ocenie Kazar jest mechaniczne i wobec tego nie podlega reklamacji . Wobec tego należy rozumieć , że torebki firmy Kazar są do oglądania a nie do noszenia. W mojej ocenie tkanina użyta do wykonania torebki została dobrana niewłaściwie - jest ona zbyt słaba i wypadają dziury przy normalnym użytkowaniu. Firma popełniła błąd w sztuce nie zabezpieczając rogów torebki przy użyciu słabiutkiej tkaniny, a za fatalną jakość przy wygórowanej cenie obciąża kieszeń klienta. Nie zaproponowano niczego w zamian - a przecież można być może byłoby to chociaż naprawić. Zero szacunku dla klienta. Nauczka jest dla mnie jedna - omijać Kazar z daleka. Słyszałam wcześniej od znajomych, że nie warto kupować tam niczego - mimo ładnego designu, bo jakość produktów jest fatalna . No cóż nauczka jest przykra - straciłam pieniądze, bo w dziurawej torebce paradować nie mam zamiaru. Tym bardziej mi przykro ,bo jako osoba wychowana w Przemyślu, kupiłam tę torebkę z pobudek nieco sentymentalnych a tu taki obciach. Wstydźcie się. Szkoda , że mój ukochany Przemyśl jest w to niechcący zamieszany.

Tak5Nie
Ruda

Pojawiło się pełno ogłoszeń o prace na managera salonów w całej Polsce(usunięte przez administratora)

Tak5Nie1
Miley
Użytkownicy czekają na odpowiedź 181 dni.

Wie ktoś może jak to wygląda w sklepach w Opolu? Jaka atmosfera - bo to dla mnie najważniejsze i jakie wynagrodzenie na stanowisku sprzedawcy? Widziałam ogłoszenie i zastanawiam się czy warto ;)

Tak3Nie5

Czy Kazar Footwear Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Odpowiedź
@Pytanie

Ustalone godziny pracy to tylko w urzędzie ????

Xyz
Nazwa działu: Handlowy

Pracowalam w Kazarze pol roku, nie polecam najgorszemu wrogowi.(usunięte przez administratora)Milion maili i telefonow dziennie z pretensjami o wszystko(usunięte przez administratora) wymogi nie z tej ziemi za (usunięte przez administratora)brutto, o premii mozna bylo zapomniec.. Nabawilam sie przez ta prace nerwicy, ciagle zmiany w grafiku, stanie po 6 dni pod rzad w tym po 12 godzin, wyjsc ze sklepu nie mozna bylo na zmianie do sklepu bo to za bardzo prestizowa firma zeby pracownicy wychodzili. Śmiech na sali. Nie polecam nikomu.

Tak20Nie
Kajtek
Nazwa działu: Handlowy

Nie koniecznie menadżerowie rekrutuja... Zdarza sie ze rozmowe przeprowadza regionalny.

Tak5Nie
Aneta
@Kajtek

Napiszesz jak wygląda rozmowa rekrutacyjna, z ilu etapów się składa? Łatwo ją przejść?

Roxi
Nazwa działu: Handlowy

Pracowalam w Bydgoszczy w Focusie i nie polecam...! Fatalna atmosfera (ciagle obgadywanie sie za plecami,a w twarz sztuczne usmieszki) Ogromna rotacja ( ale nic dziwnego ze nikt tam dlugo nie wytrzymuje z takim podejsciem do pracownika) Ciagłe zmiany grafiku. (usunięte przez administratora) Jak na tak rozdmuchane ego firmy, zarobki marne. Szkoda ze nie moge napisac nic pozytywnego.

Tak19Nie2
Kol

Do salonów to rekrutują menadżerowie. Chyba Ci się firmy pomyliły skoro miałaś rozmowę z "rekruterem" ;)

Tak3Nie
LOPEK
Nazwa działu: Handlowy

Polecam! Wypłata na czas, benefity, super atmosfera :)

Tak2Nie11
Kaka
@LOPEK

U mnie to samo! Z pewnością atmosfera zależy od zespołu, a zespół to my ????

TakNie5
Jerzy
@LOPEK

Napisz coś więcej o benefitach na jakie można liczyć w firmie. Co składa się na atmosferę w Kazar Footwear?

Przyszły pracownik

A jak wyglada współpraca z regionalnymi w Łodzi i woj. łódzkim?

TakNie2
@Przyszły pracownik

Nie polecam! Nawet mając nerwy ze stali nie wytrzymasz za długo. O wszystko pretensje, radź sobie sam, nie wypelniasz planów? Znajdą każdy pretekst żeby obwinić ciebie, zamiast spojrzeć na markę(usunięte przez administratora)Prośby grafikowe? Możesz pomarzyć. Zdaża się że przychodzisz do pracy i dowiadujesz sie że tego samego dnia MUSISZ zostać na nadgodziny. Pensja? Za pracę którą musisz wykonać, dodajac do tego sposób w jaki jesteś traktowana - śmiech. Jedynie złego słowa nie mogę powiedziec o współpracownikach na salonie, choć marka nawet te relacje jest w stanie nadszarpnać.

Eli

Witam, wie ktos jaka jest teraz podstawa w Kazarze?

Koala

Zależy od stanowiska ale ok 3500brutto

TakNie7
@Eli

W Przemyślu 2600 brutto jako magazynier a narobić się trzeba i kierownik stoi nad tobą. A obiecali że będzie się wychodzić z uśmiechem na twarzy tak wychodzi się z uśmiechem że nie trzeba tam dłużej być jak na tak znaną firmę to śmiech na zarobki(usunięte przez administratora)

Tak7Nie
Pracownica
@Eli

Jaka by nie było to unikaj tej firmy. Wszechobecny brak szacunku do ludzi

Tak16Nie
@Pracownica

Potwierdzam. Brak szacunku i docenienia. Omijaj szeroki łukiem.

Tak13Nie
Ola Fasola
@Eli

(usunięte przez administratora)brutto podstawa a premia ( róznie raz jest raz nie ma)

Koala
Nazwa działu: Handlowy

Pracowałam w salonie rok ale musiałam zmienić stanowisko ze względu na wyjazd do innego miasta na studia. Prace wspominam dobrze Fajny zespół Podstawa plus premie (wszystko zależy od stanowiska handlowiec doradca klienta a premia za zrealizowanie planów) Zniżki dla pracowników Nagrody za zrealizowanie planów salonu ( impreza dla całego zespołu) Nie miałam problemów z grafikiem ( prosiłam o zmiany jeden tydzień na rano w drugim na południe i zawsze było jak chciałam) Na plus paczki na święta, tania karta sportowa itp Dostajesz ubranie i buty Salon jest mały i zawsze każdy każdemu pomaga w porównaniu z poprzednimi pracami w h&m czy zara .. niebo a ziemia

Tak5Nie5
Dorota
@Koala

To co piszesz brzmi bardzo zachęcająco. Z pewnością wiele osób zainteresuje się pracą w Kazar ze względu na informacje, które podałaś. Możesz napisać czy łatwo jest w tej firmie o awans?

TakNie5
Mary

Zakres obowiązków w firmie Kazar na stanowisku handlowca jest na prawdę spory, niestety nie ma to przełożenia na zarobki. Ludzie nie chcą pracować w tej firmie, rezygnują bo widzą co się dzieje, nie chcą pracować za śmieszne pieniądze. Jeśli jesteś osobą, która nie ma dzieci, rodziny, znajomych, życia prywatnego ( i nie chce mieć ) to ta praca jest właśnie dla Ciebie. Niestety ale nie szanuje się tutaj nic ani nikogo. Na to na jaką markę firma się kreuje i za jaką cenę, jest tym bardziej śmieszne przy tak kiepskich warunkach pracy, atmosfery , presji, która idzie z " góry " .

Tak23Nie1
@Mary

Zgadzam się. Firma nie szanuje i nie docenia pracowników ani tych nowych ani ze stażem. Skupiają się bardzo na realizacji budżetu zapominając przy tym, że ten budżet nie robi się sam.

Tak17Nie1
...
Nazwa działu: Handlowy

Pracowałam w Kazar w galerii Askana w Gorzowie Wlkp. Nie polecam . (usunięte przez administratora) Wiecznie problemy z grafikiem. (usunięte przez administratora)w trudnych sytuacjach rada sobie sama. Nie przyjmuje świadomości że ktoś nie może zostać na nadgodziny. (usunięte przez administratora) Wiecznie robi się coś źle A szkoleń brak. Brak rozmów na ważne tematy kierownik kompletnie nie potrafi rozmawiać z ludźmi . Jak masz 12h stoisz jak kolek na przodzie sklepu bo kierownik nie pozwala stanąć bliżej kasy czy nawet przeszkadza jej rozmowa z inna pracownica od razu są pretensje A zdarza się tak że czasami przez godzinę nikt nie wchodzi. Na przerwie nie można wyjść trzeba być w ciągłej dyspozycji bo jak pojawi się więcej ludzi kierowniczka od razu wola na sklep kij że jesz obiad bo stoisz 12h w pracy. Prośby grafikowe olewane totalnie wiecznie trzeba być dyspozycyjnym bo jak nie to do zwolnienia . Praca sama w sobie nie jest zła a(usunięte przez administratora) O wszystko trzeba się prosić. Od 3 miesięcy prosiłam się o uniform do pracy A nosiłam używany przez kogoś...o buty które się należą też dostałam dopiero po 1.5 miesiąca bo się o nie upomnialam wielokrotnie . Na sam koniec po okresie próbnym kierowniczka powiedziała na sklepie że nie przedłuża mi umowy zamiast powiedzieć mi to prosto w twarz , zapytałam się jej o to A ja interesowało tylko to kto się sprzedał myślała że my że sobą nie rozmawiamy, stwierdziła że nie musi mnie on tym informować A innych mogła. Także zupełny brak taktu. Także proszę się poważnie zastanowić nad pracą w tej firmie w Galerii Askana ponieważ nie o to chodzi by ciągle mieć problemy i non stop żyć praca która nawet nie przynosi żadnej satysfakcji kompletny brak możliwości rozwoju j awansu .(usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

Tak16Nie1
Prawda

I tu muszę się zgodzić z większością negatywnych opinii. 1. Grafik nie jest elastyczny chyba że jest się menadżerem i pracuje się od 8 do 15. 2. Bardzo zła atmosfera pracy. 3. Bardzo bardzo duża rotacja kadry. (usunięte przez administratora) 7. To nie prawda że piszą to osoby którym się nie chce prawować. Jestem osobą która zaangażowała się w prace pracowałam po 12 godzin 5 x w tygodniu ale już tam nie wrócę nie polecam nikomu. (usunięte przez administratora)

Tak17Nie3
Basia
@Prawda

Podziwiam za szczere wyzwanie!7

Tak3Nie
Przemyśl firmo przemyśl

Bardzo słaba firma pod względem HR-u. Rozmowa rekrutacyjna na bardzo słabym poziomie, zero przygotowania do rekrutacji przez prowadząca. Przejście z salonu do restauracji obok mega słabe, dodatkowo na wstępie pytając kelnera czy może skorzystać z uprzejmości za darmo aby przeprowadzić rozmowę , mega słabo wręcz śmiesznie . Pora wymienić rekrutera obejmującego rejon Bielska- Białej. Od razu człowiek decyduje się, że na pewno nie podejmie pracy w takiej firmie, która zarządzają osoby bez kompetencji, co się później dziwić że to wygląda jak wygląda.

Tak11Nie1

Zostaw opinię o Kazar Footwear Sp. z o.o. - Przemyśl

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kazar Footwear Sp. z o.o.